Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ako igras stvari online racunaj da moras samo i samo originale koji uopste nisu jeftini za razliku od PC-ja,
ako hoces narodne verzije igara za ps4, bitno ti je da firmware nije stariji od 5.05, i onda imas sve igre da kazem za dzabe.
Necu da psiem nista javno ako te zanima ova druga varijanta...
Izasao.
@Dominator
Tastatura i mis zakon ako igra ima bilo kakvo nisanjenje,
na palcu i dzojstiku/analogu je meni mucenje.
Dzojstik mi je odlican za sve sto nema okretanje kamere ili da nisanis, gde god je kamera fixirana.
dakle pes, fifa, basket, mortal kombat i slicne tuce, sve voznje...
Trenutno imate demo za DZ na stemu
Sve sto treba je steam nalog.
Imate 30 minuta igranja, i to je to, ali vredi.
Koliko sam provalio kod mene radi na max (sem nekih stvari manjih od max zbog vrama)
zakucano na 60 fps-a.
Igra zvanicno izlazi 25. januara.
Ja ne vidim na ovim slikama nista, slikaj opet sa boljim kvalitetom i zaokruzi crveno ako se ne uocava lako iz prve.
Ta karta dolazi u tom pakovanju regularno kako si je i ti dobio.
Ne, govorim o tome da ti ja sherujem neku multiplayer online igru,
ja se ulogujem u svoj steam nalog, a ti u svoj, ja igram nesto levo neki singleplayer,
ti igras tu sherovanu online multiplayer igru.
Ako ja upalim kao primarni nalog tu istu online igru tebi ce se istog trenutka ugasiti.
A...
Bilo sta offline/singleplayer radi family sher bez problema cak i ako je drugi igrac ulogovan (dokle god ne igra bas tu istu igru)
Sve sto je online/multiplayer nece moci family sher.
Spajanje naloga na steamu nece da moze.
@Matke_NIK
Druze imas ps4 PRO za 45 000 din sa jednim dzojpedom, glanc nov sa 2 godine garancijom neotpakovan.
ps4 je hakovan odavno, do 5.05 verzije dakle igre za dzabe do tog firmware-a koje su izasle.
Linkovi za igre javi se na pm kao i za proces hakovanja ps4 konzole.
Ja ga imam vec oj ha...
Ja kod mene gtx 970 kod zene amd 280x vec duze vreme,
nIkad problem ni kod mene ni kod nje, nije mi bas jasno kako ljudi kukaju stalno na te gpu drajvere, sta im bre rade?!