Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Prvi utisci nakon brzinske probe:
Recimo ghost of thuchima radi relativno ok
God of war onako, srednje igrivo
Dok Last of us 2 (zbog koga sam i uzeo ovo shajze) radi najlosije ubedljivo
Sa tastaturom nemam nikakvih zamerki, prikopca se adapter na PC skine softver za njega,
i mogu da se...
Nemam nista protiv dzojpeda za platforme, sportske igre, tuce, voznje itd.
Ali gde god ima nisanjenje/gledanje gore dole i slicno, jezivo mi je iritantno da cinjam desnim palcem/analogno...
Ipak su mis i tastatura majlka za te stvari.
Znam da mis i tastatura rade ok na konzoli u meniju za surf...
Popuni joj sve prvi put, ali nece drugi. Mora da ugasi VS pa onda radi samo jednom iz prve.
Meni deluje da sve uvek upisuje u musteriju 1, ili konfiguraciju 1 u bazi. I da ne moze opet jer je sve vec popunjeno, ali bez koda, dzaba, samo nagadjamo.
Aj baci ovde ceo kod, ili mi baci na PM, ovako sa videa ne mogu mnogo da ti pomognem.
Kapiram da nije nesto mnogo i da se dosta ponavljaju metode ili kako god si vec uradila.
Sve je u jednoj klasi / main metod?
Ok kakvu konkretno gresku ti izbaci pri tom drugom pokretanju?
Imas samo jednu bazu koja je popunjena, pa vise ne moze da se popunjava, a pri izlasku ti je brise?
Ne deluje mi da imas problem u kodu, nego u podesavanju visual studija i flashovanja baze pri pokretanju.
Ja sam inace java...
Neko igra ovo?
Ako neko cepa javite se da se dodamo na steam-u.
Fina zaj3bancija, mada ako se igra ozbiljno ume da bude jako stresno i trebaju zivci :)
@gx-x
Samo za gpu power plan:
https://axe.rs/forum/attachments/1597588646057-png.37075/
Evo kako je kod drugih sa fokusom i bez fokusa na igru, uvek se slaze gpu usage msi afterburner i task manager
Kod mene veze sa vezom nema i fokus i bez...
Podesio sam profil u nvidia kontrol panelu na max performance
Takodje za ceo power plan za system na maximumn performance
A onda jos dodatno samo za GPU u windowsu takodje max performance
Obrisao drajvere skroz, restart
instalirao ih opet, restart
Definitivno mi je nesto od ovoga iznad resilo...
@gx-x kod mene je sve ugaseno: defragmentacija, update, skenioranje, antivirus itd,
sve ima ali je sve rucno, nema nista automatski, tako da nije do toga.
Sve igre su mi na ssd-u, hdd je samo za klasican storage.
Od kad sam dodao performance mode u samom windowsu za tu igru prestalo je izgleda.
Nego bacite neki screenshoot igre sa msi afterburner-om za zauzece gpu-a i koliko kaze task manager, da li vam se slaze zauzece? Bilo kja igra naravno.