Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Temp obrisan skroz
Vec sam napisao da sam probao sva tri rezima rada za gpu, nema razlike
Sad sam uninstalirao drajvere , restart, instalirao nove restart.
Poslednjih par puta sam samo isao update, mozda ovo resi problem.
Igra je horizon zero dawn, imas i temu ovde: Horizon Zero Dawn Dolazi na PC
Skeinirao sve za malver i viruse, kazu sve cisto.
Medjutim desava mi se kad igram razne igre kad udjem u mapu i gpu usage padne na 10% jer ne radi nsita zahtevno, nakon izlaska iz mape gpu usage ode na 99% ali fps- je katastrofalno mali.
Kada igra radi normalno sve je ok, gpu usage na...
Igraj bar na normal, a smanji oblake jer nema nikakve razlike na ultra i na medijum kao i za refleksiju, ce ti ode fps sa 40 na 60. A to je drasticna razlika.
Evo neki saveti od horizont veterana:
Igra je relativno teska cak i na normal.
Moras da znas svaku mainu kako efektivno da ubijes, rambo strategija pucam dok ne padnu mrtavi cime stignem slabo daje rezultate.
Sva elemantal municija radi po istom principu:
Vatrene strele pucas dok ne napunis...
Mix ultra i high detalja sa 90 FOV, na 2k rezoluciji
https://ibb.co/Rpr6Sty
Smanjite samo oblake i reflexiju, jer ta dva ubijaju performanse a vizuelno nikakva skoro razlika.
https://www.game-debate.com/blog/images/_id1596588275_1406098.jpg
Igra izgleda prelepo!
https://ibb.co/4fnJCH3
Ja kapiram skroz ko nema para jednostavno ne moze od 250e plate da daje 50e za jednu igru...
To Amerikanci i zapadna evropa ne kapira, kao sta je 50e sta je problem stipso?
Ali kada bi njima igra kostala petinu mesecnog prihoda, recimo za njihov standard 500e, bas bih voleo da ih vidim da li bi...
Igrao sam je i na ps4 pro, ogrmona je igra bas ogromna ali u dobrom smislu, ne ubisoft fore copy/paste do besvesti...
Sa poboljsanim texturama 100 god je sasvim ok.
A stigao je i SYSTEM REQUIREMENTS
MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bits
Processor: Intel Core [email protected] or AMD FX [email protected]
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)
DirectX: Version 12
Storage: 100 GB...
Ja sam ovde izgleda u manjini sa starim dobrim single player igrama.
Last of us 2 na ps4 - odlicna igra -shajze prica...
Desperados 3 - od starijih clanova ako ih ima ovde, secate se komandosa, to vam je to :)
Ja sam imao nekada davno gtx 670
pa posle nje gtx 970
pa sad rtx 2070
sve od gigabajta, neke g1 neke regularan model, nikad problem,
od mene licna preporuka nakon 8 godina iskustva sa gigabajtom i 3 njihove karte.
Taj cpu moze i dosta jace graficke da isprati na full hd rezoluciji, dakle kasnije ako uzmes jacu graficku cpu neces morati da menjas (ali ces verovatno morati napajanje)
Nek te sluzi u zdravlju!