• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    najbolje neki sat da uzmes ,mozda one xiaomi narukvice..
  2. AlfaRomeo

    Nova konf. ili upgrade stare?

    to je 2k i 4k od castera koji prenosi, proovi ne igraju tako,retki su i oni koji igraju na fullhd... Koliko sam ja pratio najcesci izbor rezolucije za proove je 4:3, neki 1280x nesto i to je to.. od video settingsa shadows neki furaju na high,posto se senke vide u cs2 za razliku od prethodnih...
  3. AlfaRomeo

    Sta igrate trenutno?

    da mi je znati cemu onakav hajp na Firewatch ne bih ni ovih 300 din bacio na nju :D
  4. AlfaRomeo

    Мишљење о овом напајању

    Bolje cuvam pare pa kupi na gomili kad kupujes, mozda za 8 meseci kupis i bolji cpu i graficku.. Znam da je teska prica cuvati kes,ali je svakako bolje nego da kupis sad napajanje a ostalo kasnije..
  5. AlfaRomeo

    Znam sa ovo nije za to ali da li neko moze da mi pomogne uzeo sam novi TV i ne mogu da iskoristim 4k 60hz nego samo 30hz

    sta ovi nasi ludaci kradu sve po belom svetu ja ne verujem,lik je ladno skinuo tv iz metroa ili tako nesto i valja ga ovde :D
  6. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Jel remiks radnja sa sportskim stvarima legit? Hvala
  7. AlfaRomeo

    Koji internet odabrati?

    znas da adsl zavisi koliko si daleko od centrale? ja placam ovaj od 20 na selu a nemam ni celih 10.. sela su skroz odsecena od sveta sto se tice interneta uzas
  8. AlfaRomeo

    Razmena treker pozivnica

    bs player i automatska pretraga prevoda
  9. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Da se nadovezem,smrsao sam 13 kila za nekih 30 dana samo tako sto sam izbacio slatkise i slanise, gazirano i hleb sam dosta smanjio.. Uz corbasto jedem parce dva tosta,a uz meso i krompir ili pirinac bez hleba.. Ne jedem posle 6 uvece.. Nemam neki specijalni rezim..Radim u 3 smene tako da se...
  10. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Receno mi je da je sve novo.. Nisam kod kuce ne mogu preko telefona da gledam, videcu ja nesto polovno da mu napravim onda hvala.
  11. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    A uz ovaj procesor?
  12. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Jel vredi ovo ovoliko? Treba za klinca od 15tak godina..
  13. AlfaRomeo

    Reklamacija u A1

    ako ne muvas nista procice lagano, aj sam probao da im uvalim telefon kad mi je upao u wc solju,naravno da su me od***ali :D
  14. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Nesto se tripujem da pocnem zdravije da se hranim, pa bih pazario air fryer..jel ima neko preporuke za neki jeftiniji? Kakav je onaj xiaomi,vidim da je sad nekih 50tak evra neki model
  15. AlfaRomeo

    Telefon do 200e

    da evo koristim ga dva dana radi ono sto meni treba.
  16. AlfaRomeo

    Telefon do 200e

    Inace Redmi Note 9 pro je u pitanju, testiram ga par dana pa cu da vidim.
  17. AlfaRomeo

    Telefon do 200e

    Danas mi je cale javio da on ima neki redmi star 2 godine, ne znam koji ne zna ni on..zena njegova vadi slike pa cu da idem da ga uzmem,ako mi radi posao necu ni da kupujem nista.. Ako je spor,onda znaci redmi 13 pro..
  18. AlfaRomeo

    Telefon do 200e

    da na njega sam mislio,naleteo sam za nekih 200 evra na kp, oglas je redak,uglavnom su oko 250e da dodam i da mi kamera nije previse bitna,da bude kao sto je na ovom samsungu bila i top..
  19. AlfaRomeo

    Telefon do 200e

    Riknuo mi je Samsung a52s, nazalost bio sam prezadovoljan sa njim, ali popravka se ne isplati, napukao je ekran , punjac me je cimao, tj usb port ili sta vec i na kraju je riknuo i display.. Pa me zanimaju preporuke, da li neko zna,ima iskustva sa telefonima slicne klase.. Nisam...
  20. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Jel ima neko da pozajmi(platicu postarinu) hdmi na usbc, telefon mi je riknuo,ja mislim da je samo display,pa da prebacim slike. Posto nema poente u popravci, naprso je ekran,zezalo je punjenje itd.. Ja sam iz Vrsca,ako ima neko iz okoline jos bolje. pozz i hvala..Ili ako ima neki serviser...
Vrh