Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
to je 2k i 4k od castera koji prenosi, proovi ne igraju tako,retki su i oni koji igraju na fullhd...
Koliko sam ja pratio najcesci izbor rezolucije za proove je 4:3, neki 1280x nesto i to je to..
od video settingsa shadows neki furaju na high,posto se senke vide u cs2 za razliku od prethodnih...
Bolje cuvam pare pa kupi na gomili kad kupujes, mozda za 8 meseci kupis i bolji cpu i graficku..
Znam da je teska prica cuvati kes,ali je svakako bolje nego da kupis sad napajanje a ostalo kasnije..
znas da adsl zavisi koliko si daleko od centrale? ja placam ovaj od 20 na selu a nemam ni celih 10..
sela su skroz odsecena od sveta sto se tice interneta uzas
Da se nadovezem,smrsao sam 13 kila za nekih 30 dana samo tako sto sam izbacio slatkise i slanise, gazirano i hleb sam dosta smanjio.. Uz corbasto jedem parce dva tosta,a uz meso i krompir ili pirinac bez hleba.. Ne jedem posle 6 uvece.. Nemam neki specijalni rezim..Radim u 3 smene tako da se...
Nesto se tripujem da pocnem zdravije da se hranim, pa bih pazario air fryer..jel ima neko preporuke za neki jeftiniji?
Kakav je onaj xiaomi,vidim da je sad nekih 50tak evra neki model
Danas mi je cale javio da on ima neki redmi star 2 godine, ne znam koji ne zna ni on..zena njegova vadi slike pa cu da idem da ga uzmem,ako mi radi posao necu ni da kupujem nista..
Ako je spor,onda znaci redmi 13 pro..
da na njega sam mislio,naleteo sam za nekih 200 evra na kp, oglas je redak,uglavnom su oko 250e
da dodam i da mi kamera nije previse bitna,da bude kao sto je na ovom samsungu bila i top..
Riknuo mi je Samsung a52s, nazalost bio sam prezadovoljan sa njim, ali popravka se ne isplati, napukao je ekran , punjac me je cimao, tj usb port ili sta vec i na kraju je riknuo i display..
Pa me zanimaju preporuke, da li neko zna,ima iskustva sa telefonima slicne klase..
Nisam...
Jel ima neko da pozajmi(platicu postarinu) hdmi na usbc, telefon mi je riknuo,ja mislim da je samo display,pa da prebacim slike. Posto nema poente u popravci, naprso je ekran,zezalo je punjenje itd..
Ja sam iz Vrsca,ako ima neko iz okoline jos bolje. pozz i hvala..Ili ako ima neki serviser...