Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Nema vise nintenda u ponudi, a nema ni linka. Ima dosta linkova na jednom zanimljivom mestu, al ja tamo nemam pristup :D Ostaju vam samo drustvene mrze i da tamo lovite reklame i linkove
Lepa grafika, igrivost ocajna :D
https://www.imdb.com/title/tt30972054/?ref_=nv_sr_srsg_2_tt_6_nm_2_in_0_q_manitou
Iako volim filmove sa ovom tematikom, rekao bih da je ocena previsoka. Realnih 4.5
A tako pise u nekim aplikacijama, kada treba da povezes nesto (uzrocno posledicna veza) da je to "situacija" :geek:
A aktuelan primer situacije moze da bude recimo:
forum se sporo ucitava :d
Da evo tri dana i tri noci ne spavam zato sto si me juce zezao :D
Nisam mislio da striktno gledas kaubojce nego bilo sta sto ti se dopada. Ja filmove biram na osnovu raspolozenja, na osnovu vremesnkih uslova... :D Kad se sve sabere i oduzme (posto na nasim forumima vise iskusni znalci i filmski...
Ja sam ceo zivot na strani gubitnika :D Inace ovde nije akcenat na borbama, nego vise ljudskoj izdrzljivosti, avanturi... meni je filmic super, mada su indijanci ocajno predstavljeni. I nema tu kauboja vec crveni mundiri, rendzeri, francuzi.
Prvi film u zivotu koji sam gledao na monitoru tj. (po zahtevu @vladarko ) na racunaru (mada sam posle naveo PotPlayer, nema veze, neka mu bidne) :mir
al ne kajem se jer je za godinu u kojoj je snimljen fantastican. I ko voli istorijske avanture, trapere... preporucujem...