• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Da li i sta trenirate?

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Problem je sto je kod nekih ljudi katabolizam veoma izrazen, kod mene npr. Ja dok vezbam dnevno unosim do 4k kalorija, 150-200g proteina, u 7 obroka i zbog metabolizma nisam navlacio salo. Kad bih prestao da unosim toliku kolicinu hrane, organizam bi poceo da mi glodje misice za energiju jer nemam masnih naslaga koje da pretvara u istu. Odmara se organizam u toku sna, tome san i sluzi, tad krece regeneracija i obnavljanje zaliha.
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Koliko si visok i tezak ? Nemoguce mi je da sa 4000 kalorija ne mozes da nabacis masu , to moze da bude znak neke bolesti (ne daj boze) kao npr dijabetesa i sta ti ja znam...
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Ne ne, nabacujem ja kilazu, i to generalno brzo s obzirom kakav mi je metabolizam, nego kazem da kad bih pustio organizam da mi gladuje, ne bi gladovao da trosi masne rezerve vec bi mi cepao misice, vec sam to iskusio pa zato pricam :).
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
mINUS je napisao(la):
Ovaj se Duki hemisao samo tako, mozda nije isao toliko extremno da bi uzimao steroide ali sve ostalo je gutano u solidnim kolicinama.

Plus Photoshop :rotf: :wave:
Ko zna ko je, verovatno mu treba to jer se time bavi profi, fitnes trener, model ...

Ajde mi da se vratimo na nesto sto nas zanima, i batalimo ovu temu na kojoj smo.
Razumeli smo se svi mi dovoljno dobro, ali ce ta granica poimanja i zakljucivanja uvek postojati.
Моžda, možda ne, ne može da se tvrdi. Mi pričamo o anabolicima i steroidima. Siguran sam 100% da to može bez anabolika i steroida. Nešto je koristio sigurno, i ima photoshop-a, i sav je nauljen, i svetlo je lepo podešeno, sve to utiče na dojam kod ove slike. Ali ne moraju odmah da su steroidi i anabolici...
Evo mi rodjenog burazera:








Svako ko misli da on ne moze da zadrzi istu ovu definicju, i da nabaci josh 6-8 kg chsitih mishica i izgleda dooosta krupnije u roku od dve godine (moze on i brze, ali da ne tupim), bez anabolika i steroida, jednostavno ne zna šta pričam, ne zna da vežba, ne zna da se hrani, ne zna da istraje i sl...
Joca nije stalno radno zaposlen. Ili ga vidish kako jede , ili kako trenira, ili ga vidish kako spava ili ga vidish kako odmara.
Sve ima svoje ;)

E sad:
- kako do optimalnog utegnutog izgleda pored dnevnih obaveza, posao od 8-17h
(nisam pogresio, radim od 8-17h :d)

I sad ovo pitanje se postavi svakom od nas u zavisnosti od toga sta radi po ceo dan...

Od 8-17h, ukratko, nikako ;) Sedish tamo sve vreme...Jedno kada bi ubedio shefa da ti da odushka 1h u sred radnog vremena pa da ubacish trchanje ili neku drugu kardio vezbu. Ti kada dodjesh kuci verovatno nisi ni za shta...

Naravno da nisam prichao o tom liku iz 30ih, ja bolje izgledam od njega :D

Prichao sam o sadashnjem stanju u svetu. Zar nisam napisao moderno dobra, medicina? Kako si ti skontao da ja pricham o liku iz 30ih?
Izgledash bolje, ali malo sutra , tj malo prekosutra ;)
Kako sam skontao? Pa ne znam :D Mozda zato shto si odradio quote na ceo post :) Pa tako i zakacio lika iz 36. god.
U sadashnjem stanju, gimnastichari imaju navece MOK (medjunarodni olimpijski komitet) kontrole jer u tom sportu jači prave razliku na krugovima i na konju kada treba da se primire, odnosno kada treba da održe tempo.
Pa shta mislish, ako si jednog Armstronga (biciklizam) skenjali, i unishtili legendu, san i sl mnogima, shta ih boli uvo za gimnastichare i sport u kome se ne vrte milioni, kao i ostalim sportovima. Zato sam i naveo taj primer. gimastichari izgledaju fantastichno u svakom pogledu.
Kada chitam kako olako pishete o tome da se koriste anabolci i steroidi i da to prolazi na takmičenjima na najvišem nivou, zapitam se što neko od Vas nije recimo seo na bajs i lagano za 5-6 godina doshao do vrhunskog rezultata i dosta kesha... Mislim to niko ne kotrolshe, kapiram da ce proci na keca...

P.S. Porediti tebe sa Štukeljom (nove bolje da ne spominjem) je kao porediti panj (trupac :D) sa skulpturom Apolona od drveta.

:wave:
 
Poslednja izmena:

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Kada chitam kako olako pishete o tome da se koriste anabolci i steroidi i da to prolazi na takmičenjima na najvišem nivou
Mnooogo su zastupljenija ta sr.nja nego sto mislis ... i ko zna koliko naprednih supstanci i kakvih sve fora postoji da se ocistis itd... Verovatno bi se svi danima cudili kad bi prava istina izasla na videlo, ali to nikada necemo znati...
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Mnooogo su zastupljenija ta sr.nja nego sto mislis ... i ko zna koliko naprednih supstanci i kakvih sve fora postoji da se ocistis itd... Verovatno bi se svi danima cudili kad bi prava istina izasla na videlo, ali to nikada necemo znati...
Mnooogo su manje zastupljenija ta sr.nja nego sto mislis ... i ko zna koliko supstanci nisu nedozvoljena i kakvih sve fora postoji da budes cist itd... Verovatno bi se svi danima cudili kad bi prava istina izasla na videlo, ali to nikada necemo znati...

:troll:

Jednostavno recheno, ne znate sve da bi ste prichali o svemu. Po vama ispade da su svi ti koji ljudi koji kontrolishu sportiste ovce, a da apsolutno svi sportisti koriste nedozvoljena sredstva. Pa nije to bash ni tako ;)
Povlachim se definitvno iz diskusije, jednostavno nikakv mi argument ne dajete i sve je na nivou "ne znaš ti, a mi sve znamo" :D

Živi bili i od steroida i anabolika porasli!

:wave:
 

Don Workinson

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.07.2010.
Poruka
935
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5 8600K 4.6GHz :: NOCTUA NH-C12P SE14
Motherboard:
ASUS TUF Z370 PRO GAMING
RAM:
2x8GB DDR4 Corsair 3200
VGA & cooler:
SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5
Display:
Dell U2312HM IPS, Samsung 793DF
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, WD Blue 4TB, Samsung F3 500GB HD502HJ
Sound:
Asus Xonar DG :: CMOY HP AMP :: TAKSTAR HI2050/PANASONIC RP-HTF600E-S/Superlux HD 661/Takstar Pro 82
Case:
NZXT ELITE 340
PSU:
SEASONIC SS-520GB 520W
Mice & keyboard:
Zowie FK2 :: Steel Series QcK+ fnatic, CMStorm Devestator
Internet:
100Mb/s -/6Mb/s SBB
OS & Browser:
Windows 10 x64, Mozilla Firefox
Other:
Xbox Controller
Ae manite se vise prepucavanja ko je pametniji. Mir mir mir niko nije kriv :d


btw odradio sam danas dobar trening i dobio dobru "pumpu". Prvo sam se bas osecao malaksao i nevoljno i reko ajde da odem malo na vazduh da se prosetam i odradim lagani dzoging da se zagrejem malo.
Kad sam se vratio prvo sam skinuo par kg sa bucica reko da odradim sa manjim tezinama jer mi je danas bas dobar trening al mi to bilo malo i imao sam snage...posle povecao tezine, a i intezitet vezba...malo prosirio program za danas jer sam na kraju cak imao i viska energije, a sutra i prekosutra su dani za odmor. :D
 

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
Trogdor pogledaj i Martin Berkan-ov sajt leangains. Metoda je slicna Jason-onovom renegade-u ali je cela stvar malo uproscena. Generalno princip je 16/8 (16h fasting i 8h overfeed, sam biras kada ti odgovara). Preporuceni odnos maktronutrienta je standardan (2g proteina po kg, 20-30% masti, ostalo popune UH). A ukoliko kombinujes sa vezbanjem, mozes da radis carb cycling tako da kada ne treniras uneses vise masti a manje UH, no ja licno verujem da se sve svodi (i tako se kod mene i pokazalo) na to kalorija/energija koja udje i koja izadje, i da mi je nebitan odnos maktronutrienta. Ti veruj u sta god hoces.
Drzao sa se toga 2+ meseca cisto eksperimenta radi. Energija tokom nejela je vrhunska, kao i vezbanje na prazan stomak! Ti treninzi su mi jedni od najboljih ikada.

Potrebno je malo vremena da se organizam navikne (moj se brzo navikao), mogao sam i po 24h da idem bez hrane a da pritom ni ne budem gladan. Moguc je lean bulk na istoj metodi ali cela stvar bi trajala primetno duze od "standardnog" pristupa. Tako da sam odluci da li ti se to dopada ili ne. Metoda je odlicna za cut i ja cu je takodje koristiti svaki put kada se odlucim za isti.

A znas i sam sigurno ako si procitao Renegade da su price o usporavanju metabolizma i slicne ciste gluposti :)

Fasting je zaista jako zdrav i detoksican ...pogledaj BBC-ev dokumentarac (Michael Mosley) Eat, Fast and Live Longer. Bio je ceo (~1h vremena) na YT-u sada ne mogu da ga nadjem. Zaista ga preporucujem!
 
Poslednja izmena:

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
Pa shta mislish, ako si jednog Armstronga (biciklizam) skenjali, i unishtili legendu, san i sl mnogima, shta ih boli uvo za gimnastichare i sport u kome se ne vrte milioni, kao i ostalim sportovima.

Koji su to "oni" ? Armstronga nisu skenj@li "oni" nego ona tamo neka zena od njegovog kolege bicikliste koja je napravila cirkus u medijima... ;)

Taj isti Armstrong je dve trecine svoje karijere osvajao medalje zestoko dopingovan sa sve testiranjem i blagoslovom istih tih "njih". Samo to,bez ikakvog dubljeg upustanja u pricu,je ozbiljan razlog da se cho'ek duboko zamisli.... ;) Pogledaj npr. Amer'cke atleticare koje niko ne sme ni da pozove na doping kontrolu jer "americka drzava garantuje za njih,i testira ih sama... :rolleyes:". Malo malo pa saznas da je neki njihov atleticar koristio dopinge pola karijere i da je dopingovan osvojio maltene sve medalje... I ja kao treba da im verujem na rec? Sve i da sam neinformisan&neupucen,veverica nisam... ;)

A skroz druga prica je to sto se veoma odomacio taj ret@rdirani stav da cim vidis nekog ko lici na nesto i ko je postigao nesto,pola njih je odma' u fazonu "ma ovaj je na steroidima". I onda se osecaju jako pametno posto,kao,znaju za foru...:rolleyes:
Mislim,pa sta i da jeste??? Jel' mu nesto lakse? Nije.... Steroidi dosta pomazu,ali treba isto zestoka disciplina da bi se iz njih izvuklo nesto korisno. Ne kapiram kako ljudi to zamisljaju. Sta,zgutas nesto,legnes da spavas,i kad ustanes izgledas kao Svarceneger? Jes',vazi...
Mogu da garantujem da bi pola ljudi koji neshto kao 'njaju o steroidim gore izgledali na njima,nego 'vako,na suvo.

I mislim da je prica skrenula u pogresnom smeru. Mislim,naravno da je moguce izgledati tako "na suvo",ali treba ili da treniras od malih nogu,ili da te zestoko us*re genetika,i povrh svega toga da imas gvozdenu disciplinu,i da ti je bukvalno jedina preokupacija u zivotu da das sve od sebe da tako izgledas. Ili,pozeljno je,kombinacija navedenih stvari :d Da li postoje takvi? Da,postoje sigurno. Mozda u milion ljudi ima jedan takav. Samo,primetio sam da je,pogotovo u poslenje vreme,bash nesto mnogo tih "jedan u milion" likova... :d Dve trecine njih koriste neke,da kazemo,"precice". Sto,po meni,opet ne umanjuje toliko nji'ova dostignuca...
 
Poslednja izmena:

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Mislim,pa sta i da jeste??? Jel' mu nesto lakse? Nije.... Steroidi dosta pomazu,ali treba isto zestoka disciplina da bi se iz njih izvuklo nesto korisno. Ne kapiram kako ljudi to zamisljaju. Sta,zgutas nesto,legnes da spavas,i kad ustanes izgledas kao Svarceneger? Jes',vazi...
Mogu da garantujem da bi pola ljudi koji neshto kao 'njaju o steroidim gore izgledali na njima,nego 'vako,na suvo.

I mislim da je prica skrenula u pogresnom smeru. Mislim,naravno da je moguce izgledati tako "na suvo",ali treba ili da treniras od malih nogu,ili da te zestoko us*re genetika,i povrh svega toga da imas gvozdenu disciplinu,i da ti je bukvalno jedina preokupacija u zivotu da das sve od sebe da tako izgledas. Ili,pozeljno je,kombinacija navedenih stvari :d Da li postoje takvi? Da,postoje sigurno. Mozda u milion ljudi ima jedan takav. Samo,primetio sam da je,pogotovo u poslenje vreme,bash nesto mnogo tih "jedan u milion" likova... :d Dve trecine njih koriste neke,da kazemo,"precice". Sto,po meni,opet ne umanjuje toliko nji'ova dostignuca...
Zabo si mi razmisljanje po sred srede :wave:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
R_O_N_I_N je napisao(la):
Koji su to "oni" ? Armstronga nisu skenj@li "oni" nego ona tamo neka zena od njegovog kolege bicikliste koja je napravila cirkus u medijima... ;)
Nije ga zena skenjala, ona je samo napravil halbuku u medijima. Skenjali su ga neki od predstavnika MOK-a, tj pokrenuli incijativu ka americhkoj biciklisitichkoj organizaciji koja je bila egzekutor.
Elem, poenta mog posta je da gimnastichari izgledaju fenomenalno, i da se u tom sportu ne vrte nenormalne cifre novca, da su kontrole rigorozne, pa opet nemash afera u tom sportu, bar ne puno kao u biciklizmu i ostalim sportovima. U svakom zitu ima kukolja.

Taj isti Armstrong je dve trecine svoje karijere osvajao medalje zestoko dopingovan sa sve testiranjem i blagoslovom istih tih "njih". Samo to,bez ikakvog dubljeg upustanja u pricu,je ozbiljan razlog da se cho'ek duboko zamisli.... ;) Pogledaj npr. Amer'cke atleticare koje niko ne sme ni da pozove na doping kontrolu jer "americka drzava garantuje za njih,i testira ih sama... :rolleyes:". Malo malo pa saznas da je neki njihov atleticar koristio dopinge pola karijere i da je dopingovan osvojio maltene sve medalje... I ja kao treba da im verujem na rec? Sve i da sam neinformisan&neupucen,veverica nisam... ;)
Ok, ali koliko ja znam, a ti me ispravi ako greshjim, ne uzimaju ti americhki atletichari sve medalje? Shta je sa ostalima kojih ima vishe? Ko za njih garantuje? :)

Za ostalo shto si napisao se slazem.

:wave:
 

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
Nije ga zena skenjala, ona je samo napravil halbuku u medijima. Skenjali su ga neki od predstavnika MOK-a, tj pokrenuli incijativu ka americhkoj biciklisitichkoj organizaciji koja je bila egzekutor.
Jbg,kako ja to vidim,od cele price nije bilo nista dok nisu procurele stvari u javnost,i dok nije poceo da se pravi cirkus oko cele te price.

Elem, poenta mog posta je da gimnastichari izgledaju fenomenalno, i da se u tom sportu ne vrte nenormalne cifre novca, da su kontrole rigorozne, pa opet nemash afera u tom sportu, bar ne puno kao u biciklizmu i ostalim sportovima. U svakom zitu ima kukolja.
Jeste,ali bi trebalo imati u vidu da se gimnasticari uglavnom,da kazemo,"vrbuju" pre nego sto napune dvocifreni broj godina. Bas i nisu za poredjenje sa tamo nekim likovima koji su,uslovno receno,"juce" poceli da treniraju... :)

Ok, ali koliko ja znam, a ti me ispravi ako greshjim, ne uzimaju ti americhki atletichari sve medalje? Shta je sa ostalima kojih ima vishe? Ko za njih garantuje? :)
To sam naveo cisto kao primer. ;) Ne mora niko da garantuje. Jednostavno,jako je tesko dokazati da se neko dopinguje,a da se isti pritom nije nesto malo preracunao,da ga neko nije namestio,ili da je jednostavno bio bezobrazan :d

Ako cemo tako,i u BB takmicenjima postoje ozbiljne antidoping kontrole...pa? Jel' stvarno neko veruje da bilo koji od onih likova nije "popio Zorku Sabac" shto bi rekao onaj lik iz filma ? :d

Pogledaj na primer profi bejzbol igrace. U odnosu na one od pre 10 'dina su duplo jaci,brzi,imaju duplo jace udarce,itd...

Uostalom,jel' stvarno mislis da onaj Felps osvaja po 10 zlatnih medalja k'o dobar dan zato sto je toliko nenormalno bolji od svih ostalih..?:rolleyes: E,vish,tog istog Felpsa ne smeju da testiraju...:rolleyes:
Bicikliste i da ne spominjem. Veci "dzankiji" od njih ne postoje...

Interesantan je i primer da su svojevremeno Sovjeti i "varali" (i to bas gimnasticari) tako sto su im maltene sve takmicarke bile trudne :d :d :d
To mu dodje kao neka rupa u zakonu :D Skapirali ljudi da se u prvih mesec-dva-tri trudnoce zensko telo promeni biohemijski,i gospoje pocepashe na takmicenjima :d

Jbg,mozemo da se slozimo da se ne slazemo,ali sto se mene tice,meni te price da je neko "cist" zato sto su rekli tamo neki likovi koji ih kao kontrolisu meni licno ne piju vodu... To je isto kao kad bi rekao da kriminal ne postoji zato sto je tu policija :d
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Jbg,mozemo da se slozimo da se ne slazemo,ali sto se mene tice,meni te price da je neko "cist" zato sto su rekli tamo neki likovi koji ih kao kontrolisu meni licno ne piju vodu... To je isto kao kad bi rekao da kriminal ne postoji zato sto je tu policija :d
Ne kazem ja da je 100% cisto, niti mislim to, ali da se odmah prica kako je prljavo i da samo tako moze mi je podjednako aljkavo u diskusiji...

:wave:
 
Poslednja izmena:

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64

sinda

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.11.2010.
Poruka
1.676
Rezultat reagovanja
110
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD R7 [email protected] 1.325V (EK Supremacy EVO waterblock)
Motherboard:
MSI B550 Tomahawk Max
RAM:
G.Skill 4x8gb DDR4 @ 3800mhz (16-16-16-36 1.42v)
VGA & cooler:
AMD Saphire Vega 64 (EK FC waterblock)
Display:
AOC 24" G2U 144hz
HDD:
ADATA XPG Gammix S11 PRO 1tb M.2 / 1TB WD Blue
Sound:
integrale
Case:
INWIN 303 Case
PSU:
Corsair HX750i
Samo vas slusam,kako se preganjate i pametujete,a sta cu ja?:D!Otkad sam se ozenio (evo vec 2 meseca) kilaza mi rapidno raste!:dZena mi brutalno kuva a ja gurman,volim da jedem.....ajooooooj!!!!:)
 

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
Sta ti kukas. Ja se nisam ni ozenio jos a ova pivska stomacina raste li raste... :D Aj' sto sam gurman i alkos,al' ubija me sto sam se zadnje dve tri godine ooopasno ulenjio :D
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Pa ozenio si se, nema vise utezanja i treniranja, to je valjda opste poznata stvar kad se prsten stavi na prst :)
Cek nju da vidis za koji mesec :rotf: :troll:
 

hsv.stoned

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruka
1.478
Rezultat reagovanja
15
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk Max
RAM:
Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200MHz (CL16)
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Display:
AOC i2481FXH
HDD:
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W
Case:
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
PSU:
Cooler Master G550M
Optical drives:
Samsung SH-222AB DVD/RW
Mice & keyboard:
Asus ROG Chakram wireless + Asus ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Internet:
SBB 150/10 Mbps
OS & Browser:
Windows 10 Pro || Mozilla Waterfox
Other:
Sony Xperia™ XZ2
Sta ti kukas. Ja se nisam ni ozenio jos a ova pivska stomacina raste li raste... :D Aj' sto sam gurman i alkos,al' ubija me sto sam se zadnje dve tri godine ooopasno ulenjio :D
:d isti slucaj samnom.

Ali sam resio da to od sutra menjam, moram malo da se aktiviram i oko zdravih stvari :cool:
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Trogdor pogledaj i Martin Berkan-ov sajt leangains. Metoda je slicna Jason-onovom renegade-u ali je cela stvar malo uproscena. Generalno princip je 16/8 (16h fasting i 8h overfeed, sam biras kada ti odgovara). Preporuceni odnos maktronutrienta je standardan (2g proteina po kg, 20-30% masti, ostalo popune UH). A ukoliko kombinujes sa vezbanjem, mozes da radis carb cycling tako da kada ne treniras uneses vise masti a manje UH, no ja licno verujem da se sve svodi (i tako se kod mene i pokazalo) na to kalorija/energija koja udje i koja izadje, i da mi je nebitan odnos maktronutrienta. Ti veruj u sta god hoces.
Drzao sa se toga 2+ meseca cisto eksperimenta radi. Energija tokom nejela je vrhunska, kao i vezbanje na prazan stomak! Ti treninzi su mi jedni od najboljih ikada.

Potrebno je malo vremena da se organizam navikne (moj se brzo navikao), mogao sam i po 24h da idem bez hrane a da pritom ni ne budem gladan. Moguc je lean bulk na istoj metodi ali cela stvar bi trajala primetno duze od "standardnog" pristupa. Tako da sam odluci da li ti se to dopada ili ne. Metoda je odlicna za cut i ja cu je takodje koristiti svaki put kada se odlucim za isti.

A znas i sam sigurno ako si procitao Renegade da su price o usporavanju metabolizma i slicne ciste gluposti :)

Fasting je zaista jako zdrav i detoksican ...pogledaj BBC-ev dokumentarac (Michael Mosley) Eat, Fast and Live Longer. Bio je ceo (~1h vremena) na YT-u sada ne mogu da ga nadjem. Zaista ga preporucujem!
Svaka ti je na mestu ! Energija tokom dana je neverovatna ... sto se tice bulk modifikacije , moze da se gladuje 12 sati a u ostalom vremenu samo povecas kalorije... Gledao sam i taj BBC-jev film sjajan je :D
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Zabo si mi razmisljanje po sred srede :wave:
Meni je totalno promasio !! Cak i *****CINE seljacke se nabucaju sa sterosima ili likovi koji izlaze svako ***..o vece i cirkaju zestoko i manite me tih prica da je to neko dostignuce jer jednostavno NIJE ! Ne mozes da se ne nagruvas od 100 puta veceg cirkulisuceg testosterona u telu 24 sata ! Jedan bivsi kolega je godinama prodavao sterose i kaze i sam covek da nema ko se nije napucao za kratko vreme i to bas primetno ... Sterosi RADE posao i rade ZA MEDALJU cak sta reci od tog slnog testa bi i bez treninga dobio malo misica jer je to izmedju ostalog i posao tog hormona ... Nemojte pogresno da me shvatite ali napucati se sa sterosima i nije neko dostignuce!
 
Poslednja izmena:

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
Mozes ti da se nagruvas,to je najmanji problem. Pitanje je samo na sta ce sve to da lici,koliko ce da traje i sta si uradio sebi u procesu. Zbog pomenutih p@jsera i izadjose steroidi na losh glas :D ;)
 

Don Workinson

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.07.2010.
Poruka
935
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5 8600K 4.6GHz :: NOCTUA NH-C12P SE14
Motherboard:
ASUS TUF Z370 PRO GAMING
RAM:
2x8GB DDR4 Corsair 3200
VGA & cooler:
SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5
Display:
Dell U2312HM IPS, Samsung 793DF
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, WD Blue 4TB, Samsung F3 500GB HD502HJ
Sound:
Asus Xonar DG :: CMOY HP AMP :: TAKSTAR HI2050/PANASONIC RP-HTF600E-S/Superlux HD 661/Takstar Pro 82
Case:
NZXT ELITE 340
PSU:
SEASONIC SS-520GB 520W
Mice & keyboard:
Zowie FK2 :: Steel Series QcK+ fnatic, CMStorm Devestator
Internet:
100Mb/s -/6Mb/s SBB
OS & Browser:
Windows 10 x64, Mozilla Firefox
Other:
Xbox Controller

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
1:45 :rotf:

EDIT: I ovaj car na kraju :rotf:
 
Poslednja izmena:

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.523
Rezultat reagovanja
170
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Meni je totalno promasio !! Cak i *****CINE seljacke se nabucaju sa sterosima ili likovi koji izlaze svako ***..o vece i cirkaju zestoko i manite me tih prica da je to neko dostignuce jer jednostavno NIJE ! Ne mozes da se ne nagruvas od 100 puta veceg cirkulisuceg testosterona u telu 24 sata ! Jedan bivsi kolega je godinama prodavao sterose i kaze i sam covek da nema ko se nije napucao za kratko vreme i to bas primetno ... Sterosi RADE posao i rade ZA MEDALJU cak sta reci od tog slnog testa bi i bez treninga dobio malo misica jer je to izmedju ostalog i posao tog hormona ... Nemojte pogresno da me shvatite ali napucati se sa sterosima i nije neko dostignuce!
Greshish, sve to stoji shto si rekao da rade, rade, normalno ali uopshte nije lako odrati ti se sa njima lepo. Treba znati izvuci maximum iz njih ;)

Uz pravilnu ishranu i suplemente cesh mnogo vishe napredovati nego bez.

Ima ovde u Jagodini mnogo primera, steroidi bez ishrane i narastu tj naduju se, navuku vodu i veliki su, ali posle 2 meseca ih nema nigde ;)

tako da greshish.
 

hsv.stoned

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruka
1.478
Rezultat reagovanja
15
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk Max
RAM:
Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200MHz (CL16)
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Display:
AOC i2481FXH
HDD:
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W
Case:
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
PSU:
Cooler Master G550M
Optical drives:
Samsung SH-222AB DVD/RW
Mice & keyboard:
Asus ROG Chakram wireless + Asus ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Internet:
SBB 150/10 Mbps
OS & Browser:
Windows 10 Pro || Mozilla Waterfox
Other:
Sony Xperia™ XZ2
^ jedan klinac dosao u teretanu u hudu, moje je visine al je bio jedno 30 kila laksi, za 2 meseca je narastao kao testo i bio nerealno napucan a onda mu je cale nasao hemiju i posle mesec dana je bio mozda i manji nego kad je prvi put dosao u teretanu.
 
Vrh