• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Da li i sta trenirate?

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Ne koriste :)

Pored ostalih pratim vec skoro godinu dana i njihov kanal na YT-u. Postali su bas popularni u zadnjih par meseci, oko 4god. aktivno treniraju i ocigledno imaju dobru genetiku. Ima njihov "3 year transformation video" gde mozes da vidis kako su ranije izgledali i kako su napredovali.
Ne veruj u sve sto procitas ili sto ti neko kaze ;)

Kao sto ti je micron rekao ne mozes da znas nikako, a ja ti tvrdim i spreman sam da se opkladim u koliko god kesa da su ovi na sterosima{to nikako ne umanjuje njihov trud i sve, naprotiv, ja prvi kazem da tek sa sterosima moras da budes disciplinovan i u hrani i u treningu da bi izgledao ovako} jer jednostavno, ovakvu gustinu i tonus misica, na ovolikoj masi sa solidnom defkom nema sanse da imas cist
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

hsv.stoned

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruka
1.478
Rezultat reagovanja
15
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk Max
RAM:
Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200MHz (CL16)
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Display:
AOC i2481FXH
HDD:
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W
Case:
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
PSU:
Cooler Master G550M
Optical drives:
Samsung SH-222AB DVD/RW
Mice & keyboard:
Asus ROG Chakram wireless + Asus ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Internet:
SBB 150/10 Mbps
OS & Browser:
Windows 10 Pro || Mozilla Waterfox
Other:
Sony Xperia™ XZ2
Slazem se sa beginerom i ekipom.
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Ne koriste :)

Pored ostalih pratim vec skoro godinu dana i njihov kanal na YT-u. Postali su bas popularni u zadnjih par meseci, oko 4god. aktivno treniraju i ocigledno imaju dobru genetiku. Ima njihov "3 year transformation video" gde mozes da vidis kako su ranije izgledali i kako su napredovali.
Ako ovi nisu na steroidima, onda ni armold nije koristio steroide. Onako nesto genetski je nemoguce izvesti na prirodan nacin. Sto rece begginer, postujem ja to je stvarno treba velika disciplina i odricanje za ovako nesto uz anabolike, ali koja je poenta lagati ljude za koje eto snimaju videe :)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Shalu na stranu ;) Ovo je sasvim moguce bez steroida, anabolika i hormona rasta. Preterujete... Vidim da pričate o genetici :) Rećiću vam odmah jedno, obratite pažnju lakat i kako se prostiru mišići sa te tačke. Tako lakat ne izgleda kod ljudi koji vežbaju i koriste anabolike, steroide i hormone rasta - kod takvih je lakat dosta veći. Isto važi i za torzo u delu odakle kreće latisimus. Poštujem ja sve ovde koji vežbaju ovde, vežbao sam i ja nekada i znam da je ovo moguće bez steroida, anabolika i hormona rasta, ali isto tako znam da nije moguće bez suplemenata u super kvalitetne ishrane, dosta vežbanja i urednog života. Za ove momke po meni definitivno najviše radi genetika.
Genetika? Da ;) Neka Vam Trogdor ovde posvedoči kakvu ja genetiku imam, a neka Vam i ispriča koliko je kilograma dobio moj rođeni burazer za 15 dana kada je hteo da nabaci masu za potrebe posla bez steroida, anabolika i hormona rasta (neko poziranje, manakenstvo, neki *****luk uglavnom :D).
Jbg nekog je majka priroda častila, a nekog nije, toliko jednostavno ;) Jako se teško ispravlja genetska predispozicija.

:wave:
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Shalu na stranu ;) Ovo je sasvim moguce bez steroida, anabolika i hormona rasta. Preterujete... Vidim da pričate o genetici :) Rećiću vam odmah jedno, obratite pažnju lakat i kako se prostiru mišići sa te tačke. Tako lakat ne izgleda kod ljudi koji vežbaju i koriste anabolike, steroide i hormone rasta - kod takvih je lakat dosta veći. Isto važi i za torzo u delu odakle kreće latisimus. Poštujem ja sve ovde koji vežbaju ovde, vežbao sam i ja nekada i znam da je ovo moguće bez steroida, anabolika i hormona rasta, ali isto tako znam da nije moguće bez suplemenata u super kvalitetne ishrane, dosta vežbanja i urednog života. Za ove momke po meni definitivno najviše radi genetika.
Genetika? Da ;) Neka Vam Trogdor ovde posvedoči kakvu ja genetiku imam, a neka Vam i ispriča koliko je kilograma dobio moj rođeni burazer za 15 dana kada je hteo da nabaci masu za potrebe posla bez steroida, anabolika i hormona rasta (neko poziranje, manakenstvo, neki *****luk uglavnom :D).
Jbg nekog je majka priroda častila, a nekog nije, toliko jednostavno ;) Jako se teško ispravlja genetska predispozicija.

:wave:
Isto vazi za mog ortaka, upoznaces ga ovih dana, koji ima najbolju genetiku koju sam ikada video, i nema ovakvo rame :). Godinama svakodnevna teretana, jak kao bih, pandur a vrbuju ga za sbpok, ali dzaba. Ne mora ovim bajama da bude podlaktica velika od anabolika, cak stavise, od lakta pa do sake ruke su obicno znacajno manje uz upotrebu anabolika u odnosu na druge delove ruke, pogotovu ako ne forsiraju podlaktice(a po klipovima nesto ne vidim da ih rade), i to pricam iz iskustva :). Obrati i paznju na kozu koja ima kvalitet one koze kada se seces pod uticajem winstrola. Genetika je jako oruzje u bb, ali do ovih razmera nije :)

Evo i jedan mali edit na post:

Evo i slike u videu koja govori o njegovoj genetici

Pa bas me zivo interesuje kako ga je genetika dovela u zenske sisice, i onakav stas da je bila fenomenalna. Pazi, ne znam koliko godina ima baja, ali i da ima svu genetiku ovog sveta posle 23-4g tesko da ce dobijati misice kao sto mozes sa 18-24 bez da unosis depo jer proizvodnja istog znacajno opada kad predjes taj prag.
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Jbg, vas priroda nije krstila 100%, šta drugo da Vam kažem :) Taj tvoj drugar možda nema dobru genetiku za ramena. Recimo Begi definitivno nema genetiku koja će mu lako dozvoliti da nabaci definiciju, ali zato kada pričamo o masi, tu ga je 100% pogledala, lik izgleda kao pokretno brdo. micri recimo definitivno nema genetiku koja će mu dozvoliti da nabaci masivne i lepe grudi, ali zato biceps kao Bogom dan. Ti recimo nemaš genetiku koja će ti dozvoliti da lako nabaciš masu i da zadržiš definicju... Ja recimo imam genetske predispozicije da imam i jedno u drugo, i imao sam 95 kg čistih mišića, izgledao kao Apolon, ali imam i užasno loša vezivna tkiva (meka tkiva) pa otud i diskus hernija...
Treba dosta toga da se poklopi da bi neko izgledao dobro.

Ja ne pričam o anabolicima samo, pričam i o steroidima i o hormunu rasta. Mrzi me da se cimam i da dokazujem, ali imam drugara koji ima lepša i veća ramena od ovih sa snimka, ne koristi ni anabolike, ni steroide ni hormon rasta. Lik trenira džudo i ide u teretanu redovno. Možeš ti do sutra da forsiraš podlakticu, kost ti neće porasti, tj neće se nagomilati tu zbog nadolazećih mišića. Ne znam kako to ne vidite...
Torzo da ne spominjem. Imam drugara koji je u žandarmeriji, nisam ga video neko vreme, upoznao sam ga kad je bio dete tj klinac na basketu, 6 godina je mlađi i zvali smo ga hibrid Zoki.
Svako ko ga vidi odmah će da kaže, anabolici, steroidi, hormon rasta - ma sve... Ima skoro 2 metra i oko 130kg čistih mišića, izgleda kao bilder koji je super pokretan. Ima ogromne šake, prejaku vilicu, vrat koji izgleda kao da je od čelika, ramena, trapez, biceps, triceps, podlaktica, grudi, noge, pa sve izgleda nenormalno dobro i ogromno je. Ledja? Mislim da opushteno mogu dvojica koja sede iza njega u shkolskoj klupi da prepisuju. Osećam se kao patuljak pored njega sa svojih 190 i 107 kg. A onda sam mu video roditelje i braću, svi su bre takvi. Ja mislim da bi njegova majka mogla da obori ruku 2/3 pcaxe foruma :D
Da se razumemo, ne kažem da ovi ne koriste sve navedeneo, ali kategorično tvrditi da ne može bez toga je po meni bezbeze... Može, definitvno može ;)
 

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
Da li moze neko trudom i genetikom da dodje do vece misicne mase a da ne bude optuzen za koriscenje steroida :D

Matt Ogus (flexforall2 na YT)
http://www.muscle-base.com/wp-content/gallery/matt-ogus/matt-ogus.png

Chris Jones
http://youtu.be/WhfztXc9d64?t=1m26s

Obojica drug-tested, takmice se zajedno u istom prirodnom, testiranom BB show-u sledece godine.

Za TMW, ne znam sta da kazem ...sta god da napisem nacicete kontra-argument. Ja pratim njihov kanal na YT vec godinu dana i ubedjen sam da ne koriste. Da koriste, do sada bi se u njihovim klipovima to provalilo na ovaj ili onaj nacin, imaju 1000+ klipova. P.S imaju nizak BF od skora, koristili su tj. i dalje koriste Martin Berkan-ovu intermittent fasting metodu.

P.S Mark Lobliner (tigerfitness na YT, 170cm, 113kg) je na ciklusima, i pogledajte koliki je u odnosu na TMW bracu (oni su 187-189cm, 88-90kg) sa sve HGH stomakom ...a sva trojica variraju sa tom tezinom na oko 7-10% BF.

http://i.imgur.com/cxNr1.jpg
 
Poslednja izmena:

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Jbg, vas priroda nije krstila 100%, šta drugo da Vam kažem :) Taj tvoj drugar možda nema dobru genetiku za ramena. Recimo Begi definitivno nema genetiku koja će mu lako dozvoliti da nabaci definiciju, ali zato kada pričamo o masi, tu ga je 100% pogledala, lik izgleda kao pokretno brdo. micri recimo definitivno nema genetiku koja će mu dozvoliti da nabaci masivne i lepe grudi, ali zato biceps kao Bogom dan. Ti recimo nemaš genetiku koja će ti dozvoliti da lako nabaciš masu i da zadržiš definicju... Ja recimo imam genetske predispozicije da imam i jedno u drugo, i imao sam 95 kg čistih mišića, izgledao kao Apolon, ali imam i užasno loša vezivna tkiva (meka tkiva) pa otud i diskus hernija...
Treba dosta toga da se poklopi da bi neko izgledao dobro.

Ja ne pričam o anabolicima samo, pričam i o steroidima i o hormunu rasta. Mrzi me da se cimam i da dokazujem, ali imam drugara koji ima lepša i veća ramena od ovih sa snimka, ne koristi ni anabolike, ni steroide ni hormon rasta. Lik trenira džudo i ide u teretanu redovno. Možeš ti do sutra da forsiraš podlakticu, kost ti neće porasti, tj neće se nagomilati tu zbog nadolazećih mišića. Ne znam kako to ne vidite...
Torzo da ne spominjem. Imam drugara koji je u žandarmeriji, nisam ga video neko vreme, upoznao sam ga kad je bio dete tj klinac na basketu, 6 godina je mlađi i zvali smo ga hibrid Zoki.
Svako ko ga vidi odmah će da kaže, anabolici, steroidi, hormon rasta - ma sve... Ima skoro 2 metra i oko 130kg čistih mišića, izgleda kao bilder koji je super pokretan. Ima ogromne šake, prejaku vilicu, vrat koji izgleda kao da je od čelika, ramena, trapez, biceps, triceps, podlaktica, grudi, noge, pa sve izgleda nenormalno dobro i ogromno je. Ledja? Mislim da opushteno mogu dvojica koja sede iza njega u shkolskoj klupi da prepisuju. Osećam se kao patuljak pored njega sa svojih 190 i 107 kg. A onda sam mu video roditelje i braću, svi su bre takvi. Ja mislim da bi njegova majka mogla da obori ruku 2/3 pcaxe foruma :D
Da se razumemo, ne kažem da ovi ne koriste sve navedeneo, ali kategorično tvrditi da ne može bez toga je po meni bezbeze... Može, definitvno može ;)
Ma kapiram ja to. Ali ovako nesto je nemoguce. Ljudi koji idu na natural mr universe koji koriste anabolike (drug test boze koja zabluda), izgledaju manje i manje su oblikovani od ove dvojice iz videa ^^
@Ocz, nemoj da te vuce zabluda prosli su drug test itd, covece pa ni jay cuttler ne koristi anabolike po tim testovima. Prezvakali smo tu temu ovde mnogo puta.

Ovo moze da se preglaba do sutra, onako nesto genetika sama ne moze po mom misljenju i iskustvu, po vama eto moze, sve je to lepo imati takve idole :)
 

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
OK :)

Kao sto rekoh, ako je vase misljenje takvo, tesko ce se promeniti. Dzaba pricati uopste, pogotovo o nekim likovima iz USA gde ne postoji nikakva mogucnost da iko od nas bude razuveren da li u jedno ili drugo :)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Izgleda da cu morati da potrazim Zokija i da ga nateram da se slika u gacama samo za pcaxe...
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black

Don Workinson

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.07.2010.
Poruka
935
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5 8600K 4.6GHz :: NOCTUA NH-C12P SE14
Motherboard:
ASUS TUF Z370 PRO GAMING
RAM:
2x8GB DDR4 Corsair 3200
VGA & cooler:
SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5
Display:
Dell U2312HM IPS, Samsung 793DF
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, WD Blue 4TB, Samsung F3 500GB HD502HJ
Sound:
Asus Xonar DG :: CMOY HP AMP :: TAKSTAR HI2050/PANASONIC RP-HTF600E-S/Superlux HD 661/Takstar Pro 82
Case:
NZXT ELITE 340
PSU:
SEASONIC SS-520GB 520W
Mice & keyboard:
Zowie FK2 :: Steel Series QcK+ fnatic, CMStorm Devestator
Internet:
100Mb/s -/6Mb/s SBB
OS & Browser:
Windows 10 x64, Mozilla Firefox
Other:
Xbox Controller

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
Ali sada postoje :troll:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Shalu na stranu ;) Ovo je sasvim moguce bez steroida, anabolika i hormona rasta. Preterujete... Vidim da pričate o genetici :) Rećiću vam odmah jedno, obratite pažnju lakat i kako se prostiru mišići sa te tačke. Tako lakat ne izgleda kod ljudi koji vežbaju i koriste anabolike, steroide i hormone rasta - kod takvih je lakat dosta veći. Isto važi i za torzo u delu odakle kreće latisimus. Poštujem ja sve ovde koji vežbaju ovde, vežbao sam i ja nekada i znam da je ovo moguće bez steroida, anabolika i hormona rasta, ali isto tako znam da nije moguće bez suplemenata u super kvalitetne ishrane, dosta vežbanja i urednog života. Za ove momke po meni definitivno najviše radi genetika.
Genetika? Da ;) Neka Vam Trogdor ovde posvedoči kakvu ja genetiku imam, a neka Vam i ispriča koliko je kilograma dobio moj rođeni burazer za 15 dana kada je hteo da nabaci masu za potrebe posla bez steroida, anabolika i hormona rasta (neko poziranje, manakenstvo, neki *****luk uglavnom :D).
Jbg nekog je majka priroda častila, a nekog nije, toliko jednostavno ;) Jako se teško ispravlja genetska predispozicija.

:wave:
Nije moguce nikako ;)

A kako ti to mozesh da znash? :troll:

by micri :D
Slican slicnog poznaje ;) Salu na stranu, treniram dosta dugoooo ako ne i predugo, prosao sam razne faze, od faze 82 kg na moju visinu i vencuga i svega, do faze od 130kg gde je bilo mesano, pa do faze od 115kg kakvog si me video skoro ;) Takodje, dosta dobri drugari i poznanci su mi i takmicari u bb-u i u powerliftingu, i u svemu tako da stvarno smatram da imam znanje i iskustvo da prepoznam dal je neko na roidima ili ne ;)

@AnimaN: Okaci slike tog ortaka, i odmah cu ti reci dal nije na hemiji... mada evo realno vec unapred znam da ako nije na hemiji, nece biti ni slican likovima koje je OCz okacio jer to prosto bez hemudze nije moguce...

Uostalom, nek svako veruje u sta hoce, ja sam davno digo ruke od ove teme, i uopste ne znam sto uopste pokusavam nekom da pomognem ili objasnim nekom nesto, kad ovde ima ljudi koji vezbaju 5-6 meseci i vec imaju znanje vece i od pro likova
 
Poslednja izmena:

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
Mislim da se ljudi olako optuzuju za koriscenje "nelegalnih" preparata :), i mislim da su likovi iznenadili te ih odma svrstavate pod korisnike steroida.

Oni likovi koje sam okacio treniraju vec 5-7god. vecinu tog vremena im se zivot vrti oko BB-a, imaju suplemente i ishranu odlicno sredjenu, pored toga i treniraju kao zivotinje, a ne kao prosecan Perica. Da li je zaista nemoguce? I da li su na kraju krajeva uopste toliko masivni koliko ih vi ovde predstavljate? Sta je a svim ovim ljudima koji se kod nas takmice u proverenim prirodnim takmicenjima i izgledaju ISTO tako? Da li su i to sve satro prirodna takmicenja ili ne mogu da ih izvale? Drugo je Mr.O ..

Da li verujete i da se lik levo zove Ivan, isao je sa mnom u Drapsin, trenira vec 6god. SAMO na sipkama i sa opterecenjem (ranac sa opterecenjem i samo zgibovi, cucnjevi, propadanja, skekovi i koje se god jos vezbe mogu odraditi sa sipkama i sa svojom tezinom), ne koristi nikakve suplemente, a kamoli steroide i opet je uspeo da dodje do gradje prikazane na slici? Pored njega postoje jos hiljade i hiljade njih sa slicnom gradjom i misicnom masom koji takodje ni ne treniraju sa tegovima! A kamoli da se bave nekom hemijom ..

http://imgur.com/yuBPW

Genetika, konstantnost, vreme i strpljenje su glavni faktori do uspeha, i u to apsolutno verujem ;)

Inace ni sam nisam uopste protiv steroida u BB-u ili PL-u, niti ih smatram za "varanje". Niti cu ja biti razocaran da su likovi koje sam link-ovao u prethodnom post-u na steroidima (nije mi bitno), iako sam itekako ubedjen i samouveren da nisu. Naravno i sami propagiraju kako nisu i takmice se u "prirodnim takmicenjima". Samo sam verovanja da se i na prirodan nacin moze postici vise nego sto neki od vas ovde misle da je moguce :)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Ocz: Brate sad me vec vuces za jezik :d

Mislim aj molim te uporedi lika kog si ti okacio sad, u zadnjem postu na slici, pritom je slika crno bela gde se sve vrline isticu vise pogotovu defka :), i likove sa YT klipa... Buni te sta te pitam?
Pa evo pomocicu ti: Lik sa slike: PeroLaka kategorija (dobra defka se podrazumeva), obim ruke daj Boze da mu je 37-8, grudi izvajane ali male, sirina ledja u odnosu na kukove mizerna( za defku svaka cast kao i za plocice)

Likovi sa klipa: teska kategorija, obim ruke preko 46, takodje izuzetno izrezbareni, volumen grudi odlican i masivnije grudi paaa bez preterivanja 20x, sirina ramena i ledja u odnosu na struk izuzetno izrazena takozvani "V" oblik, procenat masti izuzetno nizak.

Da li samo ja ovde vidim razliku?

Takodje veruj ti u sta hoces ja takdoje necu da pokusam da te ubedim ni u sta ,naprotiv, samo nemoj da dozvolis da te ljudi prave ovcom, i da verujes u vaznemaljce i ostale price ;)
 

Don Workinson

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.07.2010.
Poruka
935
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5 8600K 4.6GHz :: NOCTUA NH-C12P SE14
Motherboard:
ASUS TUF Z370 PRO GAMING
RAM:
2x8GB DDR4 Corsair 3200
VGA & cooler:
SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5
Display:
Dell U2312HM IPS, Samsung 793DF
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, WD Blue 4TB, Samsung F3 500GB HD502HJ
Sound:
Asus Xonar DG :: CMOY HP AMP :: TAKSTAR HI2050/PANASONIC RP-HTF600E-S/Superlux HD 661/Takstar Pro 82
Case:
NZXT ELITE 340
PSU:
SEASONIC SS-520GB 520W
Mice & keyboard:
Zowie FK2 :: Steel Series QcK+ fnatic, CMStorm Devestator
Internet:
100Mb/s -/6Mb/s SBB
OS & Browser:
Windows 10 x64, Mozilla Firefox
Other:
Xbox Controller
Onaj desno jedan od Barbrothers-a?
 

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
Pa evo pomocicu ti: Lik sa slike: PeroLaka kategorija (dobra defka se podrazumeva), obim ruke daj Boze da mu je 37-8, grudi izvajane ali male, sirina ledja u odnosu na kukove mizerna( za defku svaka cast kao i za plocice)

Likovi sa klipa: teska kategorija, obim ruke preko 46, takodje izuzetno izrezbareni, volumen grudi odlican i masivnije grudi paaa bez preterivanja 20x, sirina ramena i ledja u odnosu na struk izuzetno izrazena takozvani "V" oblik, procenat masti izuzetno nizak.
Slazem se! :)

I to prepisujem upravo tome da je za tu kolicinu misicne mase potrebno vece opterecenje, tj. teretana. Sigurno da Ivan ne moze da ima onoliko debela i siroka ledja radeci samo zgibove za ista. Dok likovi iz druge grupe imaju lat masinu, raznorazna veslanja, T-sipku, mrtva dizanja itd. itd.

Isto tako nece propadanja i skekovi sa opterecenjem stimulisati rast kakav ce velika tezina na bench-u. Ili potpuno razviti grudi kako je to moguce sa letenjem, "pec deck-om", kosim bench-om itd.

No svejedno, hteo sam pokazati da se jako dobra gradja i misicna masa moze imati cak i bez tegova i suplemenata, i naravno steroida. Inace ruka mu je nesto tek preko 40cm stisnuta, znaci nesto preko 16", a da, oni likovi (blizanci, Chris Jones i Matt Ogus) tvrde da imaju ~18" sto bi bilo 45-46cm. Nije uopste neznatna razlika ..

Ne pustam ja da me ljudi prave ovcom, i apsolutno mi je jasno to sto ti aludiras koliko je za vecinu realno za ocekivati prirodnim putem. Da sam ja pre godinu i jace dana video te iste likove odmah bi rekao hemija i tacka. Nemam vise takvo misljenje posto sam video do sada gomilu takvih likova sa slicnom gradjom koji tvrde da su prirodni, i ako lazu onda to odlicno rade i odlicno skrivaju - bez razloga! Likovi za koje znam da su na steroidima ili i sami kazu da jesu, izgledaju tj. i jesu veci od njih. Marc Lobliner (desni na onoj slici sa blizancima) je jedan od njih (koji javno cuti o tome, ali je ocigledno i jasno da prirodno niko ne moze u bulk-u na toj visini da bude 113kg i ispod 10% BF).

@Don Workinson

Da, Lazar. U Americi je, bio je ovde do pre ~1.5-2god. on i Ivan su takodje drugari.
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Slazem se sa Begijevim zaključcima ...
 

hsv.stoned

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruka
1.478
Rezultat reagovanja
15
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk Max
RAM:
Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200MHz (CL16)
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Display:
AOC i2481FXH
HDD:
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W
Case:
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
PSU:
Cooler Master G550M
Optical drives:
Samsung SH-222AB DVD/RW
Mice & keyboard:
Asus ROG Chakram wireless + Asus ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Internet:
SBB 150/10 Mbps
OS & Browser:
Windows 10 Pro || Mozilla Waterfox
Other:
Sony Xperia™ XZ2
I ja se slazem samo mi nije jasno, kazu da ove, na klipovima zveri, imaju obim ruke koliko vec, 46cm a ja sad kad nisam otisao 4x u teretanu za mesec dana mislim da imam 42 a bas sam propao jer slabo vezbam i uopste nemam neku nabudzenu ruku, znaci ovi ili imaju po 175-180cm pa deluju veci nego sto stvarno jesu ili ja nesto nisam skapirao..

Ima takvih i u Va, na obradjenim fotografijama izgledaju kao zveri a u stvarnosti su sitniji od prosecne rukometasice :d Fazon ramena kao kod pileta a na fotografijama hulk.

Mada sad nesto i razmisljam, ko zna sta sve moze genetikom i na prirodan nacin da se dobije (ali ovi sa klipa prosto deluju da su na hemiji).. sa ortakom je ucio neki lik, ono decko iz grada ali je ceo zivot radio na selu, i to izvlacenje ''trupaca'' iz sume na padini gde covek ne moze da stoji normalno koliko je strmo, on i njegov burazer su takve zveri da je to neverovatno a mirni ljudi. Valjda 20 godina rada na selu + genetika, ono je neverovatno, lopate od saka i 2m preko ledja na 185-190cm visine, znam da smo se uvek pitali sta bi bilo da pustis ove jedno 2 godine u teretanu..
 
Poslednja izmena:
Vrh