• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Uhapšen zbog kopije filma „Montevideo“

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stola

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.08.2010.
Poruka
51
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
nisu loši ni kinezi po tom pitanju...i kazne za krađe i ograničenom pristupu netu.
 

Iraklije

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.10.2010.
Poruka
368
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD ATHLON II X4 620+L3 UNLOCKED
Motherboard:
MSI 870A-G46
RAM:
2X2GB GEIL
VGA & cooler:
ati 6850
Display:
asusmm17d splendid
HDD:
250+160GB
Case:
sharkoon vaya
PSU:
LC POWER 650W
Mice & keyboard:
logitech
Internet:
SBB
OS & Browser:
win7 64bit
a oni su odlicni cim vide neki bunt kod studenata odmah im blokiraju web pretrazivace :D
 

Stola

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.08.2010.
Poruka
51
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
tako se to radi, a ne sto nekih tobože ne vladinih organizacija (a u osnovi anti državne i antidruštvene, militantne grupe vođene ličnim interesom propalih studenata) tipa otpor, ili kod nas sada svaka nacionalna manjina pa i mi (srbi) imamo ekstremističke ne vladadine organizacije. To se seče u pupoljku kao bolesno tkivo.


studente i treba blokirati u želji da menjaju svet (nisu zreli, niti su bistre glave, pogotovo ti koji protestvuju), to je mladalački bunt bez cilja i ideje i svako ga može podgrejati i upaliti kada god poželi i povesti u željenom smeru. (opet pr. otpor podgrejao je studente obećavajući bolje uslove studiranja, smene na univertzitetima i šta su nove generacije dobile od toga, apsolutno mnogo teži vid studiranja i neuporedivo skuplji, a za isti ili niži nivo dobijenog znanja)

sami studenti jako retko će krenuti u protest i dobiti traženo (smanjenje cena školarina i bolje uslove studiranja), uvek je protest podgrejan od neke političke stranke i pokrenut od njenog "omladinskog" dela. (studirao, družio se sa svakavim "studentima" i studentima baš u vreme svakakvih protesta i uvek sam video samo ličnu korist i likovanje pojedinaca nakon "uspešnog" protesta)
 
Poslednja izmena:

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
I ovde ste totalno odlutali od teme kao i u temi o Japanu, stoga bih vas i ovde zamolio da sledeci postovi budu pisani u duhu teme(znaci bez politike, kojekakvim ogranizacijama i ostalo koje nemaju veze sa temom), inace cu i ovu temu zakljucati
 
Poslednja izmena:

ziresa

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.04.2011.
Poruka
98
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
I ovde ste totalno odlutali od teme kao i u temi o Japanu, stoga bih vas i ovde zamolio da sledeci postovi budu pisani u duhu teme(znaci bez politike, kojekakvim ogranizacijama i ostalo koje nemaju veze sa temom), inace cu i ovu temu zakljucati
E, bas sam to ja hteo da napisem!
Postoje neke cike sto traze klice koji se bave visokotehnoloskim kriminalom, i ovakvih vesti i hapsenja ce biti sve vise.... Ono sto meni nije jasno, je sto samo beograd i veci gradovi imaju bioskope pa ljudi mogu da uzivaju, a u ostalim gradovima su svi pozatvarani, pa sad ti gledaj film...
Mislim da bi piraterija bila gotovo iskorenjena ako bi svi bioskopi proradili ponovo! Ispravite me ako gresim.....
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Bas si to hteo da kazes u topicu koji je star i gde je zadnji post pre vise od mesec dana? Malo si zakasnio :)

Posto je ova tema ispricana, nema sta vise da se polemise, svako ima pravo na svoje misljenje a i da ne krece spam flejm i ostalo bez potrebe , ovde cemo da pribelzimo jedan lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh