• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Može se reći da se kompanija Thermaltake zajedno sa svojim brendom Tt eSPORTS pretplatila na razne nagrade za dizajn svojih mnogobrojnih proizvoda.

Ovaj put je u pitanju COMPUTEX d&i nagrada, u organizaciji iF Forum Design-a, gde je pet Thermaltake-ovih proizvoda odabrano za ovo već prestižno priznanje.

Nagradama su se okitili Thermaltake Satellite kuler za laptopove, Toughpower DPS napajanja (750 i 850W), o kojima smo već pisali u par navrata na našem portalu, Tt eSPORTS Sybaris hibridne slušalice (žične i bežične), Tt eSPORTS VERTO gejmerske slušalice, kao i Level 10 M hibridni miš (žični i bežični).

Opširnije...
 

infe88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.08.2013.
Poruka
161
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Infe's machine
CPU & cooler:
Intel i5 11600k + Noctua NH14S
Motherboard:
MSi Z590 PRO A
RAM:
2x8gb 3200 Kingston HyperX
VGA & cooler:
EVGA RTX 3060 XC 12GB
Display:
24" ASUS
HDD:
Intel SSD 240 GB+ 1 TB WD Green
Case:
Phanteks Enthnoo Pro
PSU:
Thermaltake 850W Gold.
Optical drives:
Nema.
Mice & keyboard:
Basic
Internet:
MTS 200/80.
Isplati se uzeti njihovu seriju proizvoda.Ja sam kontao neko napajanje kasnije,ako se sve odigra kako treba.:D.Inace od mene 10 za njih.:D
 
Vrh