• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Symbian S60 V3 i V5 problematika..

gorisha

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.01.2010.
Poruka
208
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pa nemoguce da niko ne zna za ovo :/ Da niko nije uzeo od pre mesec, dva Symbian? XD
možda ovo proradi ili ovo drugo. prvu opciju sam ja potpisao sa tvojim certifikatima a druga opcija je potpisana online direktno na symbiansigned. valda nešto proradi ako ovredi za helloOx
 

Prilozi

Poslednja izmena:

gorisha

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.01.2010.
Poruka
208
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
za WIZARD.još jedan pokušaj. u zipu su certifikati i certifikovan Helloox na tvoj IMEI. ako važi za HelloOx trebalo bi da radi.
 

Prilozi

Poslednja izmena:

gorisha

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.01.2010.
Poruka
208
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
ne moze se instalirati,ogranicenje sertifikata....to jeste signovana aplikacija,ali je signovana za jedan IMEI-a,meni treba za moj IMEI da bude signovana....na oficijalnom sajtu HELLoX2 ima da se preuzme signovana aplikacija za moj IMEI,ali se placa 5e :(
Evo ti i potpisan HelloOx direktno sa symbiansigned na tvoj IMEI. dali će raditi ti mi javi
 

Prilozi

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Ja mislim da gresna kutija ne zna sta radi uopste, nemoguce da nijedan od kodova gore ne radi...

Kutijo, reci der nam kako radis ti celu proceduru ?
 

kutijagreha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.07.2011.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja mislim da gresna kutija ne zna sta radi uopste, nemoguce da nijedan od kodova gore ne radi...

Kutijo, reci der nam kako radis ti celu proceduru ?
brate,vec punih 3 godina sam vlasnik symbian telefona,i do sada sam promenio skupa 5 istih takvih....mislim da nije u redu da se vredjamo oko najobicnije procedure,preko koje sam ubacio na stotine programa,bas preko te procedure manuelnog (xsign) i trajnog hellox2. Posto nisam mogao da nadjem signovan program za skrinshot telefona,evo ti sajt kako sam potpisivao aplikacije na mojim telefonima koje sam imao

http://trokadero.ueuo.com/kako-hakovati-telefon#more-529

Ako mislis i dalje da ne znam sta radim,molio bih te da ne komentarises vise moje postove,i svi ce biti srecni. Pozdrav
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Kratak ti fitilj za forum :)

Rekao sam da mislim, nigde ne pise da znam da ne znas.

Prvo, ne radi ti link, drugo, samo naziv kako hakovati telefon mi ne uliva previse nade...

Kreni odavde ispocetka pa pokusaj.

LINK
 

kutijagreha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.07.2011.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Kratak ti fitilj za forum :)

Rekao sam da mislim, nigde ne pise da znam da ne znas.

Prvo, ne radi ti link, drugo, samo naziv kako hakovati telefon mi ne uliva previse nade...

Kreni odavde ispocetka pa pokusaj.

LINK

Pogledaj malo bolje,i videces da link radi...i ja mogu na naziv linka da stavim sta hocu,a na drugome je dal ce to da mu uliva nadu,ili ne....dok se link ne pogleda,nema daljeg razgovora...pozdrav
 

kutijagreha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.07.2011.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
kome moj link ne radi,evo ga i screen,za divno cudo,meni radi




 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Super.

Ja ovo nikada nisam radio ovako pre par godina kada sam imao symbian. Jos jednom bih te zamolio da pokusas sa resenjem na linku koji sam ti ostavio. Nema logovanja na i cekanja na sertifikate vise od 30min... Probaj, ne kosta nista.
 

kutijagreha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.07.2011.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Druze,da si procitao par postova pre,video bi da nisam mogao ni preko xplore,i hellocarbide nista da uradim...sto se tice drugog tutorijala,sajt koji je dat u opisu koristim vec dve nedelje (kao i mnostvo drugih za dobijanje sertifikata),cekam i dalje
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Jbg, vreme je za android. :(
 

kutijagreha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.07.2011.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
e ja to upravo pricam,zato sto nema gde sve nisam pokusao....i clan gorisha je lepo rekao,da nema gde i on nije pokusao,sve je stalo sto se tice symbian-a...znam da je tako bilo i prosle godine,ali da je vreme preci na android,vreme je. :) Pozdrav
 

gorisha

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.01.2010.
Poruka
208
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
e ja to upravo pricam,zato sto nema gde sve nisam pokusao....i clan gorisha je lepo rekao,da nema gde i on nije pokusao,sve je stalo sto se tice symbian-a...znam da je tako bilo i prosle godine,ali da je vreme preci na android,vreme je. :) Pozdrav
Jos ovo probaj mada sumnjam... Ovo jesu certifikati za tvoj IMEI ali sa njma možeš potpisati (kao što si već negde i pročitao) samo razvojne aplikacija. među njih spada i HelloOx 2.3 ali neverujem da se tvoj telefon može hakovati sa tom verzijiom (tebi treba ja mislim 2.10 ). Pokušaj ne košta ništa.
 

Prilozi

kutijagreha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.07.2011.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Jos ovo probaj mada sumnjam... Ovo jesu certifikati za tvoj IMEI ali sa njma možeš potpisati (kao što si već negde i pročitao) samo razvojne aplikacija. među njih spada i HelloOx 2.3 ali neverujem da se tvoj telefon može hakovati sa tom verzijiom (tebi treba ja mislim 2.10 ). Pokušaj ne košta ništa.
hvala brate moj,za ovo imas pivo :banana::banana::banana::banana::banana::banana:
 

kutijagreha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.07.2011.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
jesam signovo hellox 2.10,instalirao i hakovao telefon,sada rade sve nepotpisane aplikacije...:))
 

gorisha

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.01.2010.
Poruka
208
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
jesam signovo hellox 2.10,instalirao i hakovao telefon,sada rade sve nepotpisane aplikacije...:))
e sad instaliraj Rompathcer+ lite i X-plore te otvori D: i Z: i imaćeš ful hak i mogucnos instaliranja modova.
P.S. Što se piva tiče pošalji mi E-mailom(ha, ha, ha)
ZA FantomX: Malo offtopic, dali si išta novo uradio na DHD i zašto niko ne piše na toj temi?
 
Poslednja izmena:
Vrh