Veselin
PCAXE Addicted
- Učlanjen(a)
- 15.07.2018.
- Poruka
- 2.044
- Rezultat reagovanja
- 3.078
Moja konfiguracija
Stizu ova nova sa merenjem pinova i sigurnosnim resenjima
Jel ovo bitno samo za skupe mašine ili važi i za obične korisnike?Uzimati sad klasicno napajanje bez nekog vida zastite je besmisleno
Stavio sam na spisak FSP VITA GM 750W za sledeću konfu. Mogu da sačekam da se pojave ta nova pa ako može mišljenje šta valja činiti.