• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Steam

branko95

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.07.2015.
Poruka
55
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da li dati liku item da bi mi aktivirao wallet? Da li on moze posle preko kartice da mi uzme account? Ne razumem se bas najbolje, ali drug mi je rekao da on moze preko kartice da uzme account jer je jedino sa njegove kartice nesto kupljeno na steamu. Igru sam dobio kao gift.
 

raykan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
15.09.2010.
Poruka
2.413
Rezultat reagovanja
214
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 2500k @5.3GHz 1.52v
Motherboard:
MSI BIG BANG MARSHALL
RAM:
16GB
VGA & cooler:
GTX 1070
Display:
Lenovo 27 freesync
HDD:
275+3tb
Case:
CM Cosmos II
PSU:
CM v1000
Mice & keyboard:
Logitech G9x, CM Storm XT brown
OS & Browser:
W10
Ne verujem ako si dobio igru kao gift (ako nije kupljena direktno sa tvog naloga),ali pitaj jos nekog,nisam siguran.
 

warmachine93

PCAXE Member
Učlanjen(a)
30.07.2015.
Poruka
220
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
No-Sleep
CPU & cooler:
Core i7 6800K OC @4.3Ghz & CM Nepton 240m
Motherboard:
Asus ROG Strix x99 Gaming
RAM:
16GB Corsair Dominator Platinum 3200mhz
VGA & cooler:
Gigabyte GTX970 Windforce
Display:
BenQ 24" XL2411Z @144hz & AOC I2269Vwm 21,5'' @60hz
HDD:
WD Blue 1TB + 2x SSD 120GB Samsung Evo
Sound:
SupremeFX
Case:
CM Stryker
PSU:
CM v750
Optical drives:
N/A who does need it now?
Mice & keyboard:
SteelSeries RIVAL-300 & Razer BlackWidow Chroma X TE
Internet:
50/5 Vodafone
OS & Browser:
Win 10 x64 & Chrome
Other:
Headset: Siberia v2 Phone: iP 7 Plus
Ako on tebi doda wallet na nalog u svakom trenutku u budućnosti on može preuzeti taj nalog.
Ako on pošalje support tiket steamu i kaže bla bla bla pre par meseci su mi hakovali nalog sada sam tek skontao..
username: taj i taj
broj kartice računa: taj i taj
prvi put dodat iznos: taj i taj
Znači podatci kartice, ime prezime br računa vreme uplate to je njima dokazivanje vlasništa, ne ni prvi pw, ni prvi email ništa se ne priznaje samo informacije kreditne kartice kao dokazivanje pravog vlasništva.

Primera radi, danas sutra ti uložiš u taj nalog 500€ uzmeš igara, itema... neko ko ti je uplatio wallet dođe na tu ideju da ti uzme nalog i preproda ga, lako to može uraditi.
Ja sam radio uplate wallet jedno vreme pa sam prestao jer se na mnogo naloga koristili moji podatci te samim tim ja odgovaram za sve naloge, tako da kad sam to shvatio prestao sam raditi tako nešto.
Moj savet ti je da kupiš wallet kod preko nekog ko ima paypal, g2a ili neki drugi sajt koji ima u ponudi wallet kodove.
U slučaju da ti neko dodaje pare sa svoje kartice preporučujem da to bude neko blizak.
 
Vrh