• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Sta ste poslednje kupili?

Dali

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.12.2015.
Poruka
489
Rezultat reagovanja
1.356
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen7 2700x / Brocken 3 Black Edition - Alpenföhn
Motherboard:
Asus Crosshair Hero VII wi-fi
RAM:
16GB G.Skill DDR4 3000
VGA & cooler:
SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ Special Edition 8GB
Display:
LG 29WK600-W & Samsung 40' UHD Smart tv
HDD:
Samsung 250 GB 970 evo,Transcend TS240GSSD220S,WDC WD30EZRX-00D8PB0,
Sound:
Logitech Z906
Case:
Cooler Master Stormtrooper
PSU:
THERMALTAKE Toughpower GF1 850W V2
Mice & keyboard:
Logitech K400r, A4Tech Bloody keyboard ,A4Tech Bloody R70 mouse,Logitech MX
Izvini sto cu da napisem ali j*bo majstora koji je pravio taj sto. Ako ta srednja noga stoji tako posred stola onda taj bolje da stavi kljuc u bravu i da vise nikada nista ne napravi.

To ako je hteo da zbog tezine srednji deo se ne uvije i ne pukne to se radi onda mnogo elegantnije resenje nego ovo kako je on uradio. Pa cak da je ta noga i sa skroz zadnje strane opet nema skroz upotrebnu funkciju. Ovo na slici kako vidim kao da je noga stola 20 cm od zadnje strane prema srednjem delu stola.

Da ne bude da svemu nalazim manu ali za ovo mogu da kazem 100% jer sam se za ovo skolovo 4 godine pa znam o cemu pricam.


:offtopic:
Ako smo kod majstora...
Stigo ja kuci,kaze majstor: Ne moze da se izbusi ovu plocu zato sto se lako lomi,tvrd je,pa mekan.....bla,bla,bla....
45153


Na to ja: sacekajte minut....za 20 sec sam izbusio fi 25mm 5 milimetra od ivice... Ajde pakujte alat,dovidjenja...

45154
 

Mare1389

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.10.2017.
Poruka
1.422
Rezultat reagovanja
522
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600
Motherboard:
MSI A320M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 3200MHz 16GB (2 X 8GB)
VGA & cooler:
SAPPHIRE NITRO RX 470 4GB
Display:
DELL monitor SE2419HR 23.8 IPS 1920 x 1080
HDD:
Patriot Burst 120GB & 1TB HDD
PSU:
FSP Hexa 500W
Mice & keyboard:
Zowie EC1 & Logitech G413 Carbon
Ne znam da li je smesno ili tuzno kada ljudi koji nisu usli u teretanu pocnu da pricaju o teretani(treningu uopste) i zdravom zivotu...
 

Beavis

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.09.2014.
Poruka
1.046
Rezultat reagovanja
340
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 4100
Motherboard:
MSI Tomahawk B450 MAX
RAM:
2x8GB HyperX Fury Beast 3200mhz
VGA & cooler:
Saphire RX 6600 Pulse
Display:
Samsung CRG5 144hz
HDD:
M.2 Samsung 970 EVO 500GB
PSU:
Chieftec GPC-500S
Mice & keyboard:
A4Tech XL-747H & Logitech Y-SU61
Internet:
Madnet
OS & Browser:
Windows 10 Pro, 64bit. Google Chrome
Beavise kad vidimo vas nekolicinu koji koristite po 10+ preparata uz tu teretanu onda je logicno da se i komentarise to. Mlad i zdrav nije onaj ko ide u teretanu i kljuka se bilo cime sto je kupljeno u PAN sportu ili kako god se zvala prodavnica "zdrave hrane" U zadnjih pola godine sta sam vido da sve ljudi ovde koriste meni se smucilo. Ne secam se tacno ko lik slikao 15 teglica razno raznih vitamina i koje cega. Zdrav zivot, jeste ali malo sutra. A svi ti sto idu po teretanama i izgledaju kao jedno ipo sediste automobila cim prestanu postanu Pardon stapic punjen kikirikijem. Jedini pravo bildovanje je motka u ruke, sekira ili gradjevina i tezak fizicki rad a ostalo je sve spolja gladac iznutra jadac.
Obzirom koliko se secam da i ti spadas u grupu koja se kljuka tableticama i koje cime vec nisi neko ko moze da razume zasto to nije dobro jer da shvatas ne bi koristio.
Osecam da ce tema sa ovim da ode u debeli offtopic ali je odavno otisla kad se na dve strane komentarise kupovina neke tegle a onda jos 5 clana dodaju svoja iskustva o koriscenju istih. 90% ljudi na ovom forumu ne zanima ta vasa hemija. Napravite poseban topik pa tamo pisite.
Najjači ste vi koji suplemente nazivate raznim preparatima a ni ne znate šta predstavljaju. I onda još to poredite sa profesionalnim bodibildingom koji je nezdrav iz hiljadu razloga ali ni jedan nema veze sa "našim" bildovanjem, tj. Sa onim što mi radimo.
U ovoj temi se stalno ide off topic, nekada se oduzi prica o mehanici, o patikama, parfemima itd. Ovo nije izuzetak
 

_Neša_

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.10.2019.
Poruka
873
Rezultat reagovanja
672
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
NEŠA
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 3350G
Motherboard:
MSI B450M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 8GB 3200MHz
VGA & cooler:
AMD Radeon Vega 11
Display:
LG FLATRON W2246
HDD:
SAMSUNG 860 EVO 250GB
Sound:
Genius SP-HF180
Case:
MS Cyclops V and two Falcon Ring LED Blue
PSU:
500W Cooler Master MWE White Series
Mice & keyboard:
Tastatura: Razer BlackWidow V3 TKL (yellow switch) | Miš: Razer Viper Mini
Internet:
SBB | EON Full 400/30
OS & Browser:
Operativni sistem | Windows 10 Pro 64bit | Internet pregledač: Google Chrome
Other:
Mobilni telefon: OnePlus Nord 2 5G | Laptop: Acer Aspire 3 (verzija sa ryzen 3)
Malo se počastio u Budimpešti, naleteo na dobru cenu :) Hteo sam i tastaturu ali nije bilo na stanju po radnjama

IMG_20220214_191447.jpg

IMG_20220214_191741.jpg
 

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
603
Rezultat reagovanja
1.287
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS
Izvini sto cu da napisem ali j*bo majstora koji je pravio taj sto..
Ja sam u fazi opremanja sobe zamislio da sebi napravim nesto i zadovoljan sam kako izgleda (sad koliko ce biti prakticno ne znam, jer je sve na jednom zidu,a to do sad nisam imao). Slika je od pre koji mesec,staro kuciste je na njoj,stampac ostaje,gore je monitor od 32 inca i on mi je "pojeo" TV tako da je plan za skoriju buducnost tv od 48inca (toliko staje).. jedini "kiks" mi je sto kuciste ima staklo sa leve strane,a to nisam uzimao u obzir pa staklo nema efekta,al dobro meni to i ne znaci nesto posebno. Posto imam mali milion kablova napravio sam taj "zid" u koji sam sakrio sve kablove... i sve je super ako se radi u cugu,ali kako se dodaju uredjaji malo je tesko kablirati jer ima dosta pomeranja,al jbg.... do sad su mi kablovi bili po podu pa je to na mesecnom nivou kg prasine :D

@Fantom sta kaze oko sokolovo? :)


sto se komode tice na slici je zavrsen proizvod
 

Tron

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.12.2020.
Poruka
646
Rezultat reagovanja
671
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 7600X / Be Quiet PURE ROCK 2 Black
Motherboard:
Gigabyte b650m ds3h
RAM:
KINGSTON Fury Beast 32GB DDR5 5200 MHz
VGA & cooler:
Inno3d rtx 3060 ti
Display:
ASUS TUF Gaming VG249Q – 23.8 inch Full HD 144Hz i Asus VA24EHE 23.8″ Full HD 75Hz IPS
HDD:
1tb adata ssd, hdd 2tb
Case:
MS Armor V500
PSU:
COOLER MASTER Napajanje MasterWatt 750
Internet:
4G 70mbs
OS & Browser:
Chrome

Fantom

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.03.2021.
Poruka
767
Rezultat reagovanja
711
Moja konfiguracija
Ja sam u fazi opremanja sobe zamislio da sebi napravim nesto i zadovoljan sam kako izgleda (sad koliko ce biti prakticno ne znam, jer je sve na jednom zidu,a to do sad nisam imao). Slika je od pre koji mesec,staro kuciste je na njoj,stampac ostaje,gore je monitor od 32 inca i on mi je "pojeo" TV tako da je plan za skoriju buducnost tv od 48inca (toliko staje).. jedini "kiks" mi je sto kuciste ima staklo sa leve strane,a to nisam uzimao u obzir pa staklo nema efekta,al dobro meni to i ne znaci nesto posebno. Posto imam mali milion kablova napravio sam taj "zid" u koji sam sakrio sve kablove... i sve je super ako se radi u cugu,ali kako se dodaju uredjaji malo je tesko kablirati jer ima dosta pomeranja,al jbg.... do sad su mi kablovi bili po podu pa je to na mesecnom nivou kg prasine :D

@Fantom sta kaze oko sokolovo? :)


sto se komode tice na slici je zavrsen proizvod
Neobicno je sto si se odlucio da sve to bude iz jednog komada. Prvo nije funkcionalno sto si i sam zakljucio, nije lako za odrzavanje i neke brze intervencije.

Sto se tice kvaliteta u to ne sumnjam kao ni na predhodnoj slici ali ono sta mi je zasmetalo je sto je odradjeno fuserski, ljudi hoce da uzmu pare a na kraju nece da odrade onako kako to stvarno treba da bude uradjeno.

Da sam se ja radio gornju plocu bih ostavio kako jeste ali bih ispod nje ubacio celom duzinom sine koje bi drzale levu i desnu stranu komoda i to u dva reda, prva sina na 10 cm od prednjeg dela ploce i 10 cm sa zadnje strane ploce i preko toga malo deblja ploca koja bi imala falc sa kojim bi legla na te sine, em se ploca ne bi pomerala em kada bi se pogledalo od dole ne bi te sine toliko strcale. Prvo se dobija stabilnost a onda sigurnost da stagod da stavis na tu gornju plocu da nece da pukne i da se uvije vremenom.

A sto se tice tvoje komode ja bih to uradio ovako. Taj levi deo bi napravio samo donji deo gde ti stoji sada stampac i tv, tv bi obavezno u tom slucaju isao na zid a pre toga bih u zid ustemovao jedan kanal u koji bi ubacio deblji buzir (posle sve zagitovaoi sredio kada da zid nije secen) kroz koji bih provukao sve bitnije kablove, ili ostavio mogucnost da se kasnije provlace kablovi koji su potrebni. Dok bi desni deo na kojem bi bio racunar isto tako uradio stim da bi tu komplet zadnju plocu izbacio i ako znas da monitro neces menjati neko duze vreme i on bi isao na zid ili bih uzeo nosac za njega, a na stolu iza bih kao sto si ti napravio zid da se ne vide kablovi uzeo isto da li neki buzir ali bih ga sa gornje strane prosekao pa zasravio sa zadnje strane da se napravi vodjica kuda bi isli kablovi ili bih zasravio neku kanalicu i u nju stavio sve kablove.

Mogucnosti su neogranicene i napravio bih da to izgleda nekako modernije, ovo mi nekako lici matoro. Da ne mislis da zelim da te uvredim ali ovo mi lici kao na one starinske krevete sa onim velikim uzglavljem.

Ja licno kada bih radio sada sebi sto, narucio bih plocu da se izlije u epoksi smoli stim da bi osmislio tu svoju plocu koju bih gledao svaki dan da bude nesto nesvakidasnje, onda bih u istu sa donje strane ugradio rgb traku koja bi sijala po potrebi da li belo ili plavo, naravno ovakva ploca da se napravi kosta boga oca para ali ko voli i ima sjajnu ideju taj nece zaliti pare.

Sada zamisli da ti je ovo radna ploca kompa. Pa da sa uzivanje budes kraj racunara i da radis na njemu. Iskreno ja bih vise gledao u plocu nego u monitor. Iskreno meni bi bilo greota ovako nesto pokriti sa bilo cime. Tastatura i mis bi morali biti minimalisticki da sto manje mesta zauzimaju.
 

Prilozi

Cutura

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.04.2020.
Poruka
262
Rezultat reagovanja
475
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
CuturaPC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3300x
Motherboard:
Rog Strix B450-F GAMING
RAM:
Patriot Viper Steel 16GB 3200mhz ddr4
VGA & cooler:
AMD Sapphire Nitro+ RX 6600 XT
Display:
AOC 24G2U BK
HDD:
Patriot Burst 240gb/Toshiba 1gb/Samsung 1tb/Seagate 1tb
Sound:
Logitech Z313 / G333 / Steelseries Arctis 9x
Case:
MS Cyclops V / 5x Arctic P12 PWM PST
PSU:
BITFENIX Whisper M 650W
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G203 / HP TPC-P001K
Internet:
SBB EON
OS & Browser:
W10/Chrome
Daj ti tvoj sto da vidimo kako izgleda ili neke radove?
Imas znanje, bar po pisanju, otvori firmu i zapocni biznis.
 

Fantom

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.03.2021.
Poruka
767
Rezultat reagovanja
711
Moja konfiguracija
Daj ti tvoj sto da vidimo kako izgleda ili neke radove?
Imas znanje, bar po pisanju, otvori firmu i zapocni biznis.
Ja kada bi ti pokazao svoj sto smejo bi se jer se i ja sam smejem. Ja znam da je moj sto krs i to ne krijem. Ali ovaj sto sam napravio jos za vreme skolskih dana i verovo ili ne jos uvek je kod mene, ja sam zavrsio 1999 godine skolu a sto je napravljen 1997 godine.

Znanja imam to stoji ali otvoriti stolarsku firmu je nesto sto iziskuje jako puno evrica da se nabave sve kvalitetne masine i sto je potrebno za jednu takvu radionicu a drugo potreban je adekvatan prostor sa usisivacima i filterima za prasinu, davno je proslo kada sam u skoli morao da cistim radionicu posle svakog posla pa dodjem kuci pa u gacama nadjem piljevinu, to je kada se sece tvrdo drvo a kada se seku oplemenjene iverice i medijapan e onda iskasljavas prasinu do kraja dana.

I najbitnije da bio biznis opstao moras stvarno da budes dobar u tome sto radis a ja ne znam jel sam toliko dobar jer nisam nikome nista privatno pravio, ali kao sto rekoh ideja je pola posla ali kome ti danas da prodas kompjuterski sto koji kosta vise nego kod konkurencije a ne zanima svakoga epoksi radovi. Licno ja bih i kuhinjske elemente napravio tako, sto vrata od visecih elemenata sto ploca oko sudopera ali takvi radovi su dosta skupi i treba znanja da se radi sa epoksi smolom jer da bi se ona pravilno nanela i stvrdla trebaju odredjeni uslovi za rad.

Malo je nezahvalno uci u takav projekat ako ne mozes da znas da ces da opstanes.
 

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
603
Rezultat reagovanja
1.287
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS
A sto se tice tvoje komode ja bih to uradio ovako. Taj levi deo bi napravio samo donji deo gde ti stoji sada stampac i tv, tv bi obavezno u tom slucaju isao na zid a pre toga bih u zid ustemovao jedan kanal u koji bi ubacio deblji buzir (posle sve zagitovaoi sredio kada da zid nije secen) kroz koji bih provukao sve bitnije kablove, ili ostavio mogucnost da se kasnije provlace kablovi koji su potrebni. Dok bi desni deo na kojem bi bio racunar isto tako uradio stim da bi tu komplet zadnju plocu izbacio i ako znas da monitro neces menjati neko duze vreme i on bi isao na zid ili bih uzeo nosac za njega, a na stolu iza bih kao sto si ti napravio zid da se ne vide kablovi uzeo isto da li neki buzir ali bih ga sa gornje strane prosekao pa zasravio sa zadnje strane da se napravi vodjica kuda bi isli kablovi ili bih zasravio neku kanalicu i u nju stavio sve kablove.

Mogucnosti su neogranicene i napravio bih da to izgleda nekako modernije, ovo mi nekako lici matoro. Da ne mislis da zelim da te uvredim ali ovo mi lici kao na one starinske krevete sa onim velikim uzglavljem.
Zasto bih mislio da me zelis vredjati!? pitao sam te,jer vidim da volis da analiziras. Nisam hteo nista da stemam,da dizem prasinu i ovo mi je bilo previse. Drugo,imam toliko kablova da mi buziri ne bi pomogli :D Trece,iza tog vestackog zida mi prolaze i cevi od grejanja.... na slici mi zid od sobe mozda deluje kao prost i lep za uredjenje,ali tu imam milion skretnica,rupe sa kablovima i cevima koje idu u druge sobe.... tako da bi mi sve bez tog vestackog zida izgledalo katastrofa.Uostalom godinama je bilo tako,i znam na sta je licilo... sto se boja tice slazem se da mozda nije moderno,u trendu,ali sam svesno birao boje da mi odgovore na jedan drugi zadatak,a to je da bude lako za odrzavanje i da se prasina sto manje primeti.Sa ovim bojama sam to uspeo. Tu ispod stampaca levo imam cevi,ne i kabel koji ide vani... ispred imam radijator koji sprecava otvaranje i postavljanje bilo kakvih vrata,tako da sam morao odraditi tako,a dobio sam jos prostor,da nemam taj dodatak recimo 48 inca ne bi moglo stati.... kablovi za TV,stampac izlaze direktno iz tog vestackog zida... i jos da napomenem da sam napravio tako da sam srafove koristio samo za sklapanje fioka i sarke na vratima... sve ostalo samo sebe nosi recimo komoda gde mi je TV donja ploca.bokovi i gornja ploca se skidaju za 3 sekunde nemam nijedan sraf,sve ploce su duple i toliko teska da sraf nije potreban.Imam samo tiple koje drze veze u vinkl,al nista nisam lepio. Vestacki zid je takod iz dva dela,na sredini sam napravio plocu od nekih 20cm koje je vezana za jednu polovinu zida,a pomeranjem druge polovine dobijam potrebni sirinu zida (da ide od coska do coska)Zid je dubok desetak cm i nije fiksiran jer mu komoda,sto i fiokar ne daju da ide bilo gde. Mozda sam omasio sa sa bojama,dizajnom,ali na modularnost sam ponosan :D Jednostavno u slucaju bilo kakve potrebe za 5 minuta sve mogu da iznesem iz sobe bez da se oznojim :) A akcenat mi je i bio na tome. Monitor mi je dobar sto se tice prikljucaka tako da dosta periferije bezicno moze da se prikljuci i da i tu eliminisem kablove,a imam dobru vezu periferije i risivera. Trenutno mi najveci problem prave zvucnici imam neki stariji 5.1 sistem s amilion kablova i sad razmisljam u tom pravcu da napravim neko elegantno resenje... a opet nemam iskustva sa audio spravicama,jer kad nabavim i TV ne znam da li cu morati posebno recimo zvucnke za komp,a posebno neki soundbar za TV,jer gotovo uvek mi rade istovremeno... recimo youtbe i fudbal na TVu... pretpostavljam da se to ne moze resiti jednim zvucnicima ili? Ili se kupe jedni,pa kad gledam fudbal koristim zvucnike od TVa,a kad gledam film,prebacim zvuk na zvucnike koje koristim za komp!? Kako god,zagrizao sam,napravio to sto sam napravio i nazad nema :D

Evo kako je izgledala unutrasnjost vestackog zida na samom pocetku radova,i na to se jos dodaju kablovi kompa,stampaca,zvucnika... :D




Da li i dalje mislis da bi mi pomoglo ustemavanje buzira u zid!? :)
 
Poslednja izmena:

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.700
Rezultat reagovanja
9.040
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
@Fantom : onda pišeš u pogrešnoj temi; tema za sanjarenje i maštanje je ovde...

 

Sinisavr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
22.08.2013.
Poruka
1.044
Rezultat reagovanja
1.335
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
GTA V, Fortnite Zver
CPU & cooler:
Intel I5 11400F + Cooler Master Hyper 612S + 6x Noctua Industrial
Motherboard:
Asus TUF Gaming B560-PLUS Wi-Fi
RAM:
2x8GB Kingston DDR4 3600Mhz
VGA & cooler:
MSI GeForce GTX1070 Gaming
Display:
Asus VX239H
HDD:
Samsung 870EVO, WD 1TB Blue x 2
Sound:
CREATIVE Sound Blaster Z
Case:
NZXT H440
PSU:
Corsair RM750X
Mice & keyboard:
Logitech MX 518 + Logitech G213 Prodigy
Internet:
Supernova 120-15
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Other:
Motorola Edge 40 Neo, Sennheiser HD439, Bose Companion 3
Mozes sve resiti jednim zvucnicima ali moraju imati vise ulaza na sebi. Naravno jasno ti je da ne mogu u isto vreme da pustaju zvuk i sa TV-a i sa kompa

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 

Dakii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
233
Rezultat reagovanja
268
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5625
Motherboard:
/
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
Vega
Display:
ASUS VA27EHE
HDD:
512 GB NVMe
Sound:
Focusrite Scarlett Solo 3rd gen + Eris E3.5
Case:
/
PSU:
/
Mice & keyboard:
A4Tech V7M + A4Tech Specter Claw / Redragon Harpe K503
45186
45187
45188


Stigli prvi albumi ove godine :D
 

SlavenK

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
11.04.2012.
Poruka
1.312
Rezultat reagovanja
1.301
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-13700k/ ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 280
Motherboard:
ASUS PRIME Z-790P
RAM:
Corsair Vengeance RGB DDR5 6000MHZ 2x16gb
VGA & cooler:
MSI GeForce RTX 3070 Ti Suprim X
Display:
DELL Alienware AW2720HFA 240hz / DELL S2721HN
HDD:
KINGSTON A2000 SSD M.2 500GB, WDC WD3200AAJS-00L7A0, Seagate Expansion 1TB, Toshiba P300 2TB
Sound:
Microlab FC330/ Logitech G PRO X Wireless
Case:
Fractal Design Define 7 White
PSU:
Fractal Ion Gold 850W
Optical drives:
/
Mice & keyboard:
Logitech G Pro Wireless / Logitech G413 TKL
Internet:
Supernova 350/20
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit, Google Chrome
Other:
PS5; Iphone 13 Pro
:ludnica:
1FF2D3A8-7161-4142-A683-DA6B0ED9F111.jpeg
 

Tajm Bandit Bouns

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
2.031
Rezultat reagovanja
1.725
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Milan
CPU & cooler:
Intel Core I9-14900T + NH-C14S
Motherboard:
Asus ROG Strix B660-F Gaming Wifi
RAM:
Kingston FURY Beast 64GB DDR5
VGA & cooler:
Asus ROG Strix GTX 1060 6GB
Display:
Benq GC2870 60Hz
HDD:
Samsung 1tb 980 Pro M.2 NVME
Sound:
Genius 5.1 + RAMPAGE RM-K29 THUNDER
Case:
FSP
PSU:
Asus ROG Gold Aura 750W
Mice & keyboard:
LIMEIDE ARGB Keyboard + Asus ROG IMPACT III ARGB + GMB Gaming Podloga
Internet:
ADSL Wifi and LAN UGREEN Gold
OS & Browser:
Windows 10 Pro 23h2 64 bit
Other:
Iphone 11 with all original Accessories (iOS 17.4)

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.025
Rezultat reagovanja
2.401
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Elite @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 300/30 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera GX
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB Midnight Green, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
603
Rezultat reagovanja
1.287
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS

zeleni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
25.01.2013.
Poruka
1.310
Rezultat reagovanja
1.715
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Balrog / Ulver / Orome / MWP42ZE/A
CPU & cooler:
10980XE + D15S --- 9900K @ 5Ghz + U12A
Motherboard:
Rampage VI Extreme Encore --- Z390 Phantom
RAM:
Trident Z 4x16GB 3600Mhz --- Trident Z 2x16GB 3600Mhz
VGA & cooler:
4090 TUF OC --- 3080 TUF OC
Display:
Alienware AW3418DW --- VP349CGL
HDD:
990 Pro 2TB --- 970 Evo Plus 500GB
Sound:
Bose Companion 3 --- Audioengine A2+
Case:
5000D Airflow --- NR200
PSU:
Dark Power Pro 12 1500W --- SF750
Mice & keyboard:
Tofu 65 2.0 + G-Wolves Skoll --- Leopold FC660C White + G-Wolves Skoll
Internet:
cable 400/20
OS & Browser:
macOS / Win 11 / Chrome
Other:
PS5, S23U, MBP 13"
Stavio mu nove gume i felne 18"
 

Prilozi

VirusX

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.04.2019.
Poruka
977
Rezultat reagovanja
634
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 1600X & CM ML120 Lite
Motherboard:
Asus ROG Strix B350-F
RAM:
2x8GB Corsair Vengeance 2666MHz
VGA & cooler:
Radeon RX 570 4GB XFX
Display:
Samsung 24"
HDD:
Samsung EVO 860 500GB
Case:
AW + 3x AF P12 PWM
PSU:
Corsair 650 80+ Bronze
Mice & keyboard:
Redragon
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 10 & Brave

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.915
Rezultat reagovanja
7.565
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K

cilipn

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.12.2014.
Poruka
428
Rezultat reagovanja
304
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo G580
CPU & cooler:
Ryzen 7 2700X
Motherboard:
AsRock Taichi X470
RAM:
KINGSTON 3200MHz 2x16 FURY Renegade
VGA & cooler:
MSI 1070Ti
Display:
HUAWEI MateView GT 34 ZQE-CBA
HDD:
Samsung 970 EVO
Case:
Define C Meshify
PSU:
Antec EA750G-Pro
Mice & keyboard:
Zowie FK2 & HyperX Elite
Internet:
Super PLAN 2 L 400/200
OS & Browser:
Windows 11 64bit

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
603
Rezultat reagovanja
1.287
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS

mihajlovich

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.07.2020.
Poruka
184
Rezultat reagovanja
104
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-10600K 4.10GHz / Arctic Liquid Freezer II 280mm
Motherboard:
Asus Rog Strix Z590-F Gaming Wifi
RAM:
Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3200MHz CL16
Display:
Dell Alienware AW2521HF 240Hz
HDD:
Samsung 870 EVO 500GB, Kingston A2000 250GB M.2
Sound:
HyperX Cloud Alpha S Blackout Edition
Case:
Lian-Li PC-011 Dynamic Mini TG black / 6 x Arctic P12 PWM PST
PSU:
Corsair SF750 750W 80+ Platinum
Mice & keyboard:
Logitech G502 Hero / Marvo Scorpion KG901
Internet:
MTS 200/80 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 Pro 21H2 / Google Chrome
Other:
Xbox Series S

Fakku

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.02.2019.
Poruka
293
Rezultat reagovanja
511
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ultimatrix
CPU & cooler:
Ryzen 9 5900x, Arctic Liquid Freezer II 360 A-RGB
Motherboard:
Asus ROG Crosshair Hero VIII (Wi-Fi)
RAM:
4x16GB DDR4 Corsair Vengeance RGB Pro @ 3200MHz
VGA & cooler:
Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB
Display:
LG 38GN950-B 38"
HDD:
x2 Samsung 980 PRO NVME 2TB
Case:
Lian Li O11 Dynamic XL
PSU:
BeQuiet Dark Power Pro 12 1200W
Mice & keyboard:
Glorious Model O-, Razer BlackWidow Elite
Internet:
100/10 Kablovska
reko da obradujem sestrica :thumb:

Capture.png
 

DR4C0Ni4N

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.02.2011.
Poruka
3.005
Rezultat reagovanja
772
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i9-10900F | Cryorig C7
Motherboard:
ASRock Z590M-ITX/ax
RAM:
16GB 3200MHz Vengeance LPX
VGA & cooler:
Zotac GTX 1070
Display:
Dell U2722DE (27" QHD IPS)
HDD:
1TB Samsung 970 EVO Plus
Sound:
Focusrite Scarlett 2i2 | Presonus Eris 3.5 | AKG K550 | SMSL iDEA
Case:
Lian-Li A4-H2O X4
PSU:
Corsair SF750
Mice & keyboard:
MX Master 2S & Thor 300 TKL
Other:
ThinkPad T580 (i5-8250U, 24GB DDR4, 256GB M.2, Intel UHD 620)
Washburn WG-587 - prva sedmozicana sekira u kolekciji, polovna ali super ocuvana za svoje godine (model iz '99)
PreSonus Eris 3.5 - juce poruceni iz Music Media Centar prodavnice, danas stigli (tako se uzimaju pare, a ne kao slepci iz Artist-a sto mesec dana ne mogu da ih posalju)
Focusrite Scarlett 2i2 - kupljen pre neku nedelju u Player-u
Gravity VARI-G stalak za 3 gitare + nekoliko Cordial 6.3mm kablova da sve lepo povezem
 

Prilozi

Vrh