• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Split - Најгора песма, борбар ауторита и свашта &#10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Proka

Moderator
Učlanjen(a)
12.11.2010.
Poruka
1.558
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Prox
CPU & cooler:
I7 4790k
Motherboard:
Asus Maximus VII Impact
RAM:
Klevv 2x8gb 2400mhz, WC Alphacool D-RAM Modul
VGA & cooler:
ASUS 980TI
Display:
ASUS PG348Q
HDD:
SSD HyperX Savage 120gb, 1tb maxtor.
Sound:
Coolermaster MasterPulse In-ear - Black
Case:
Custom build
PSU:
Cooler Master: Silent Pro M2 850w
Mice & keyboard:
Asus CLAW, Asus Tactic PRo
Internet:
SBB Fiber 40/5
OS & Browser:
Ubuntu 14.04/Windows 10, Google chrome
Да не идемо у оф, али укратко то што је боље од 90% с*ања га не чини добрим.
Матрица јесте добра, али текст је толики ужас да вуче на нешто што може да смисли мој братанац који има 5 година и слабо повезује речи.
Да прецизирам само један део теста :
" Зовите ме нигро, јер сам црн као као врана, гризем ко` пирана, flow прљав ко Панама"
 

JzmA

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.12.2013.
Poruka
172
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rex
CPU & cooler:
CPU: Intel Pentium Dual-core E5400 2.70GHz
Motherboard:
Gigabyte MB GA-G31M-ES2L; LGA775, Intel G31
RAM:
Kingston 2048MB 800MHz DDR2 PC6400
VGA & cooler:
Asus VGA 4670 512 MB DDR3; EAH4670/DI/512MD3/A ATI Radeon
Display:
AOC 931SWL 19''
HDD:
Seagate HDD 500GB; 16MB SATA2
Case:
Foxconn TSAA841
PSU:
450W
Optical drives:
LG
Internet:
2MB
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 32bit, Maxthon3
Other:
OCB rolna
Užas. Ali takvom jednom PC Axe pruža studio na korištenje, zabezeknuo sam se kad sam vidio status..
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Užas. Ali takvom jednom PC Axe pruža studio na korištenje, zabezeknuo sam se kad sam vidio status..
Znam i na koga mislis... Uzas.. Ja konrektno tog jednog znam ceo zivot, zivi par kuca od mene, klinac iz kraja... ne bih komentarisao to je sve sto imam da kazem za njega
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Užas. Ali takvom jednom PC Axe pruža studio na korištenje, zabezeknuo sam se kad sam vidio status..
Znam i na koga mislis... Uzas.. Ja konrektno tog jednog znam ceo zivot, zivi par kuca od mene, klinac iz kraja... ne bih komentarisao to je sve sto imam da kazem za njega


Gusta Vam magla momci ;) Ne znate vi ništa, vi znate samo da hejtujete i da tripujete da nešto znate ;) Ne znate ništa o tom momku, to je užas, što mislite da nešto znate i što dajete sebi za pravo da sudite ;) Površni ste do koske. Gusta vam magla!

:wave:
 

JzmA

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.12.2013.
Poruka
172
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rex
CPU & cooler:
CPU: Intel Pentium Dual-core E5400 2.70GHz
Motherboard:
Gigabyte MB GA-G31M-ES2L; LGA775, Intel G31
RAM:
Kingston 2048MB 800MHz DDR2 PC6400
VGA & cooler:
Asus VGA 4670 512 MB DDR3; EAH4670/DI/512MD3/A ATI Radeon
Display:
AOC 931SWL 19''
HDD:
Seagate HDD 500GB; 16MB SATA2
Case:
Foxconn TSAA841
PSU:
450W
Optical drives:
LG
Internet:
2MB
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 32bit, Maxthon3
Other:
OCB rolna
^
Moje (lično; osobno; personalno; subjektivno..) mišljenje jeste da je ovo teški šund, a lično ne mogu da svarim kukanje na mikrofonu (niti ''lete pare letim ja'' kalibar tekstova), pogotovo propušteno kroz autotune. Možda je on super momak, šta ja znam, ali i šta ja imam sa tim? Sigurno su i Sateliti omiljena ekipa u svom selu, ali to jednostavno nije moj milje, kao ni Vuk Mob.

Što se hejtovanja tiče, to je prežvakana tema koja ima smisla koliko i moderni feminizam. Sasvim je normalno da se nekome ne sviđa neka muzika i da ga iritira, kao i da ima obožavatelje. E, ova tema služi za ovo prvo, a i ja sam u njoj naišao na neke stvari koje volim da poslušam, makar iz zaje**ncije, pa šta? Neću nikome nametati da je nešto dobro ako mu se ne sviđa.

To što kažeš da ne znam ništa o momku, to je tačno. To što kažeš da tripujem da znam, nije. U to da li je on divan džentlmen, odličan drug ili da li su ga roditelji tukli više nego što je trebalo uopšte ne ulazim. Meni je odvratna njegova muzika.
:wave:
 
Poslednja izmena:

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER


Gusta Vam magla momci ;) Ne znate vi ništa, vi znate samo da hejtujete i da tripujete da nešto znate ;) Ne znate ništa o tom momku, to je užas, što mislite da nešto znate i što dajete sebi za pravo da sudite ;) Površni ste do koske. Gusta vam magla!

:wave:
Upravu si ;)
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
^
Moje (lično; osobno; personalno; subjektivno..) mišljenje jeste da je ovo teški šund, a lično ne mogu da svarim kukanje na mikrofonu (niti ''lete pare letim ja'' kalibar tekstova), pogotovo propušteno kroz autotune. Možda je on super momak, šta ja znam, ali i šta ja imam sa tim? Sigurno su i Sateliti omiljena ekipa u svom selu, ali to jednostavno nije moj milje, kao ni Vuk Mob.

Što se hejtovanja tiče, to je prežvakana tema koja ima smisla koliko i moderni feminizam. Sasvim je normalno da se nekome ne sviđa neka muzika i da ga iritira, kao i da ima obožavatelje. E, ova tema služi za ovo prvo, a i ja sam u njoj naišao na neke stvari koje volim da poslušam, makar iz zaje**ncije, pa šta? Neću nikome nametati da je nešto dobro ako mu se ne sviđa.

To što kažeš da ne znam ništa o momku, to je tačno. To što kažeš da tripujem da znam, nije. U to da li je on divan džentlmen, odličan drug ili da li su ga roditelji tukli više nego što je trebalo uopšte ne ulazim. Meni je odvratna njegova muzika.
:wave:
Ok, ne sviđa ti se pravac, to je skroz legitimno, imaš pravo na svoje mišljejne i to je legitimno, ali ako imaš čvrst stav, isto tako budi spreman da ga braniš kada dođem ja sa isto tako čvrstim stavom i kažem ti da su ti pogledi uski ako muziku deliš na taj način. Ne znam zašto misliš da na kritiku ne sme da postoji kritika? :) Realno, pa ja imam pravo sveto pismo da dovodim u pitanje, baš kao što i ti imaš pravo da kažeš šta misliš o Vuk Mobu, to je legitimno :)
Meni smeta što i ti Beginer bacate klasičan flame i hejt. Begi misli da ga poznaje jer mu je iz kraja (nemam predstavu kakve to veze ima sa bilo čim, i ti sam to kažeš), a tebi smeta što je u PCAXE studiju snimano - izvini ali ako gledamo produkciju to je perfektno odrađeno, pogotovo ova poslednja stvar u kojoj je bez obzira na produkciji i tekst perfektan kao i poruka. Ja sam siguran da to nisi ni poslušao, i to je legitimno, ali ono što nije je da pričaš kako je nešto *****e, a realno nije.

A onda si i kontradiktoran. Izvini što ti ovo radim, nije mi namera da se svađam, samo moram da objasnim.

Užas. Ali takvom jednom PC Axe pruža studio na korištenje, zabezeknuo sam se kad sam vidio status..
U to da li je on divan džentlmen, odličan drug ili da li su ga roditelji tukli više nego što je trebalo uopšte ne ulazim.
Kakvom tom jednom? :D Šta ti znaš o njemu realno? To što si napisao je užasno površno - klasičan hejt druže, "hajde da i ja nešto napišem"
Izvini ali ja ovde vidim da bi ti da uđeš ali i ne bi u to kakav je on lik. Samo čitam šta si napisao.


P.S. Lete pare letim ja - nije ni on baš nešto oduševljen time, mlad je, naučiće, taj tekst je jednostavno loš, meni lično se baaaaš ne sviđa :D

Ako je to tvoje mišljenje, onda se u nečemu i slažemo. Žustra rasprava je skroz ok, bitno je da svi ostanemo dugari na kraju ;)

:wave:
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
^
Moje (lično; osobno; personalno; subjektivno..) mišljenje jeste da je ovo teški šund, a lično ne mogu da svarim kukanje na mikrofonu (niti ''lete pare letim ja'' kalibar tekstova), pogotovo propušteno kroz autotune. Možda je on super momak, šta ja znam, ali i šta ja imam sa tim? Sigurno su i Sateliti omiljena ekipa u svom selu, ali to jednostavno nije moj milje, kao ni Vuk Mob.

Što se hejtovanja tiče, to je prežvakana tema koja ima smisla koliko i moderni feminizam. Sasvim je normalno da se nekome ne sviđa neka muzika i da ga iritira, kao i da ima obožavatelje. E, ova tema služi za ovo prvo, a i ja sam u njoj naišao na neke stvari koje volim da poslušam, makar iz zaje**ncije, pa šta? Neću nikome nametati da je nešto dobro ako mu se ne sviđa.

To što kažeš da ne znam ništa o momku, to je tačno. To što kažeš da tripujem da znam, nije. U to da li je on divan džentlmen, odličan drug ili da li su ga roditelji tukli više nego što je trebalo uopšte ne ulazim. Meni je odvratna njegova muzika.
:wave:
Amin!
Inače bih prećutao ali ovo je tako fino napisano da sam se jednostavno morao nadovezati, iako je off.
Na sjekri sve što se kaže posljednjih godinu dana a da ne odgovara nekom skrivenom pravilniku sa smatra hejtom i flejmom. Forum se koristi za sve osim za forum a posle se kritikuju isti forumaši koji su "otjerani" kako pokazuju malu zainteresovanost!
Mrzite me, banujte me, ovo je moralo biti rečeno jer ja sam prvi koji se smatrao ravnopravnim članom (možda sam previše očekivao) ove zajednice a sada se osjećam kao potpuni stranac...
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Amin!
Inače bih prećutao ali ovo je tako fino napisano da sam se jednostavno morao nadovezati, iako je off.
Na sjekri sve što se kaže posljednjih godinu dana a da ne odgovara nekom skrivenom pravilniku sa smatra hejtom i flejmom. Forum se koristi za sve osim za forum a posle se kritikuju isti forumaši koji su "otjerani" kako pokazuju malu zainteresovanost!
Mrzite me, banujte me, ovo je moralo biti rečeno jer ja sam prvi koji se smatrao ravnopravnim članom (možda sam previše očekivao) ove zajednice a sada se osjećam kao potpuni stranac...
Jel smem ja sada da odgovorim na ovo tvoje, jel to protiv pravila foruma, ili ću ispasti zli moderator ili admin koji te mrzi? ;) Izgleda da tebi odgovara samo ako ide u jednom pravcu rasprava Grozdane - ti bi da besediš, mi da ćutimo :) Ne znam, ako je to skriveno pravilo, onda da, mi smo skriveno društvo - društvo mrtvih pesnika ako ti je volja! :D
Problem svakog forumaša koji visi non stop na bilo kom forumu je to što krene taj isti forum da kapirao kao svoje dvorište, a zapravo je dvorište svih nas ;)
Ne znam šta si očekivao, ali sam siguran da ti niko niti na jednom forumu nigde nije poklonio pažnje kao PCAXE - ispravi me ako grešim i budi iskren.

:wave:
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Ne znam šta si očekivao, ali sam siguran da ti niko niti na jednom forumu nigde nije poklonio pažnje kao PCAXE - ispravi me ako grešim i budi iskren.

:wave:
Ne griješiš, zato i imam problema. Da je bilo koji drugi forum u pitanju, davno bih ja zatražio brisanje naloga i jednostavno otišao (ne bi bilo prvi put - nostalgiju ne osjećam) ali upravo to i jeste problem, jer ni ja ni jednom drugom forumu nisam poklonio ni hiljaditi dio pažnje kao Sjekiri ;) Nostalgiju nemam ali lojalnost imam!
Neka ostane na ovome jer iskreno, ne očekujem više ništa...
 

JzmA

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.12.2013.
Poruka
172
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rex
CPU & cooler:
CPU: Intel Pentium Dual-core E5400 2.70GHz
Motherboard:
Gigabyte MB GA-G31M-ES2L; LGA775, Intel G31
RAM:
Kingston 2048MB 800MHz DDR2 PC6400
VGA & cooler:
Asus VGA 4670 512 MB DDR3; EAH4670/DI/512MD3/A ATI Radeon
Display:
AOC 931SWL 19''
HDD:
Seagate HDD 500GB; 16MB SATA2
Case:
Foxconn TSAA841
PSU:
450W
Optical drives:
LG
Internet:
2MB
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 32bit, Maxthon3
Other:
OCB rolna
..isto tako budi spreman da ga braniš kada dođem ja sa isto tako čvrstim stavom i kažem ti da su ti pogledi uski ako muziku deliš na taj način.
Uzeću da si to samo naveo kao primjer, jer ako Vuka Moba toliko smatraš muzikom koja estetski treba da prija svakom normalnom ljudskom biću onda si fanatik.

Meni smeta što i ti Beginer bacate klasičan flame i hejt.
Ja sam svoje mišljenje temeljito obrazložio, tako da ću samo reći da to nije istina.
Hejt je za mene jako glup izraz, kao i hejter, ako ćemo na tom nivou pričati, sad bih ja tebe onda trebao nazivati fanboyem, i tako do sutra da se etiketiramo. Ja nisam (i eto reći ću i u BEGINERovo ime, jer sam jako siguran u to) loše prokomentarisao ovu pjesmu jer želim da sabotiram njegov uspjeh ili tako nešto iz nekakve zavisti, već sam izrazio nezadovoljstvo..
tebi smeta što je u PCAXE studiju snimano
.. jer primijećujem da PCAxe postaje agencija za sve i svašta, na šta imam pravo kao neko ko dosta vremena provodi na vašem forumu, čitajući ili pišući.

Ja sam siguran da to nisi ni poslušao, i to je legitimno, ali ono što nije je da pričaš kako je nešto *****e, a realno nije.
Meni se čini, dragi Animane, da ne može da ti pobjegne da prodaš svoj stav pod objektivno mišljenje, koliko god pokušavao da to zamaskiraš.
Kakvom tom jednom? :D Šta ti znaš o njemu realno? To što si napisao je užasno površno - klasičan hejt druže, "hajde da i ja nešto napišem"
Izvini ali ja ovde vidim da bi ti da uđeš ali i ne bi u to kakav je on lik. Samo čitam šta si napisao.
Kao da zidu pišem. Takvom jednom izvođaču, takve jedne vrste muzike.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Primećujete, osećate, čini vam se, ali ne vidite, gusta vam magla!

Aj uzdravlje!

:wave:
 

sinda

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.11.2010.
Poruka
1.676
Rezultat reagovanja
110
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD R7 [email protected] 1.325V (EK Supremacy EVO waterblock)
Motherboard:
MSI B550 Tomahawk Max
RAM:
G.Skill 4x8gb DDR4 @ 3800mhz (16-16-16-36 1.42v)
VGA & cooler:
AMD Saphire Vega 64 (EK FC waterblock)
Display:
AOC 24" G2U 144hz
HDD:
ADATA XPG Gammix S11 PRO 1tb M.2 / 1TB WD Blue
Sound:
integrale
Case:
INWIN 303 Case
PSU:
Corsair HX750i
Jel mogu ja nesto da reknem? :)

Oko toga sto je snimano u PCaxe studiju....kakve to veze ima? Niko se mozda nije zapitao dali je momak mozda uredno platio/iznajmio studio? Uostalom,onaj ko poseduje taj isti studio moze da ga iznajmi bilo kome u bilo koju svrhu,njegova stvar,to je moje misljenje.

Druga stvar,a tice se doticne pesme/vrste muzike....opet,sve mu to dodje kao stvar ukusa. Covek verovatno ima svoju publiku koja ga slusa,jer da nema-nebi ni postojao (u muzickom smislu). Isto ovakav komentar sam imao za neku nebulozu od pesme/spota par stranica unazad,gde sam bukvalno izneverovao da tako nesot postoji,a onda sam skontao da to postoji zato sto to nesto ima svoju publiku-i odgovor sam dao sam sebi. Kao sto neki nemogu skontati "Drzavni Posao",tako neki nemogu skontati "Gustu Maglu" ;)

Elem,licno neslusam tu vrstu muzike,ali sam poslusao pesmu,cisto da vidim sto je ta magla toliko gusta....i skapirah neke stvari,ali opet nikada se nebi pronasao u ovakvim pesmama niti bi sekao vene na iste,ne zato sto sam imao lagodan i lep zivot,naprotiv,vec zato sto sam pozitivac u zivotu,uvek gledam napred,nikada se nevracam unazad,izvlacim pouke iz losih stvari koje su mi se desile,i gledam da nikada ne ponavljam iste greske,postujem tudje misljenje,kakvo god da je,svoje uglavnom gledam da zadrzim za sebe,kad mogu.

:wave:
 

MegaSkot

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
2.606
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
Realno, meni LIČNO se uopšte ne sviđa generalno taj muzički pravac ali kontam da neki ljudi vole.
Moram li lično poznavati nečiju životnu priču da bih ga cenio kao pevača/repera/umetnika? Jock.

Nek su neki u magli, meni drago zbog ovih što nisu. :)
 
Poslednja izmena:

MikiD

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
411
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel celeron G1820
Motherboard:
Asus H81M-K
RAM:
Patriot 2x4GB DDR3
VGA & cooler:
intel HD
Display:
ViewSonic VA2216w
HDD:
Samsung F3 500GB
Pesma je tesko njesra tacka

Moram li lično poznavati nečiju životnu priču da bih ga cenio kao pevača/repera/umetnika? Jock.
:thumb:

Forum odavno sprovodi nesto kao AV u medijima :D Nista ne smes da kazes protiv rukovodstva ili njihovih odluka/stavova... (dobro ne bas nista, ali nije ni daleko od toga) :P
Cenzura, brisanje, opomene, zakljucavanje, poeni, promena/dodavanje pravila... Uglavnom zna se "pobednik", obrises nesto promenis/dodas pravilo da je to nesto "nono" i to je to...

Osim "svastare" gde uvek ima nesto zanimljivo (redovno pratim), sve ostalo je polumrtvo, kvalitet 0 (nula). Jednostavno nema ljudi, nema kvalitetnih diskusija i odgovora, resavanje problema... Jos ako se javi neki moderator to bude na drzak nacin, javi se da te ukori ali ne pomogne oko problema

Dakle pricam o forumu, ne odnosi se na pcaxe testove koji su ok, jedno par stepenika iznad "najpopularnijeg" foruma kod nas...
 

quryak

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.06.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija


Gusta Vam magla momci ;) Ne znate vi ništa, vi znate samo da hejtujete i da tripujete da nešto znate ;) Ne znate ništa o tom momku, to je užas, što mislite da nešto znate i što dajete sebi za pravo da sudite ;) Površni ste do koske. Gusta vam magla!

:wave:
Bar je pesma postovana u pravoj temi :d
 

R_U_S

Banned
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
117
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon64 X2 3800+@3GHz-Cooler Master Hyper 212 , Aerogate 1-----Turion64 1.6GHz
Motherboard:
Biostar A78XA-A2T-AMD-Ati RD770-----Acer Aspire 9300
RAM:
2x1Gb Kingston VR@1GHz-5-4-4-12 -----2xGB DDR2 SODIMM
VGA & cooler:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
Display:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
HDD:
2xWD 640Gb RAID 0-----2.5" Hitachi 120Gb
Sound:
Creative Audigy 2, Altec Lansing 5100 Realtek ALC 883
Case:
Chieftec Dragon DX-01WD
PSU:
LC Power 550Wt
Optical drives:
HP DVD630i, LiteOf DVD-----TSST Corp DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech: RX1500, RX250, ...
Internet:
ADSL
OS & Browser:
WinXP professional
Jel mogu ja nesto da reknem? :)

Kao sto neki nemogu skontati "Drzavni Posao",tako neki nemogu skontati "Gustu Maglu" ;)...
:wave:
Da li postoji neko ko ne može da skonta Državni posao? Taj mora da je rastao u močvari, na planini... bez kontakta sa drugim ljudima. Ne stižem da gledam Torbicu i ekipu poslednjih godinu dana, ali svaki put se otkinem od smeha, jer njih trojica su arhetipovi ljudi kod nas, imam trojicu kolega iz bivše firme, ma original...
 

mige

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.01.2011.
Poruka
162
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-4770K + Noctua NH-U12S
Motherboard:
GIGABYTE G1.Sniper Z87
RAM:
2x8Gb HyperX Predator DDR3
VGA & cooler:
ASUS R9 280X DirectCU II TOP
Display:
Dell U2410 H-IPS
HDD:
Samsung SSD 850 EVO 250gb
Sound:
Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Pro, Jazz 9902
Case:
Chieftec LBX-02B-B-B
PSU:
Cooler Master V1000
Mice & keyboard:
Apple Aluminum Wired keyboard, Logitech Performance Mouse MX™, Logitech Driving Force GT
Internet:
DSL
OS & Browser:
Windows 8.1
Da nije bilo pesme Ides Za Kanadu i ove pesme nikad ne bi bilo u ovoj formi i sa ovakim vokalom. Tu se sva prica zavrsava.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Eto, svako priča šta hoće i gde hoće :D Vi ljudi imate problem sa pravim autoritetima koliko ja vidim :)
 

MikiD

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
411
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel celeron G1820
Motherboard:
Asus H81M-K
RAM:
Patriot 2x4GB DDR3
VGA & cooler:
intel HD
Display:
ViewSonic VA2216w
HDD:
Samsung F3 500GB
Pa naravno, nisi pao s kruske da povuces neki potez i potvrdis ono sto sam pisao malopre. To se radi kasnije kad se slegne malo prasina i zaboravi ova diskusija. :)

Ali ja sam izgleda pao pa nisam bas ukapirao ovo o autoritetima?
 

MikiD

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
411
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel celeron G1820
Motherboard:
Asus H81M-K
RAM:
Patriot 2x4GB DDR3
VGA & cooler:
intel HD
Display:
ViewSonic VA2216w
HDD:
Samsung F3 500GB
Klasika...

Zasto brisanje, zasto ne split teme i nastavak diskusije? Verujem da ce tako i clanovi i rukovodstvo promeniti nesto na bolje...
 
Poslednja izmena:

Proka

Moderator
Učlanjen(a)
12.11.2010.
Poruka
1.558
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Prox
CPU & cooler:
I7 4790k
Motherboard:
Asus Maximus VII Impact
RAM:
Klevv 2x8gb 2400mhz, WC Alphacool D-RAM Modul
VGA & cooler:
ASUS 980TI
Display:
ASUS PG348Q
HDD:
SSD HyperX Savage 120gb, 1tb maxtor.
Sound:
Coolermaster MasterPulse In-ear - Black
Case:
Custom build
PSU:
Cooler Master: Silent Pro M2 850w
Mice & keyboard:
Asus CLAW, Asus Tactic PRo
Internet:
SBB Fiber 40/5
OS & Browser:
Ubuntu 14.04/Windows 10, Google chrome
Зато што је отишло у расправу за коју може да плане само у нешто теже и не толико квалитетно.
Просто речено, о укусима не вреди расправљати.
 

MikiD

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
411
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel celeron G1820
Motherboard:
Asus H81M-K
RAM:
Patriot 2x4GB DDR3
VGA & cooler:
intel HD
Display:
ViewSonic VA2216w
HDD:
Samsung F3 500GB
Mora da plane da bi svi uvideli svoje greske. Guranje pod tepih nikad nista nije resilo... Crva nije ni bilo, idemo dalje...

Просто речено, о укусима не вреди расправљати.
Da je to "problem" ovde bilo bi super... ali nije
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh