• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Samsung I5700 ili HTC Touch 2 mega

antaserb

Newcomer
Učlanjen(a)
22.07.2010.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Dvoumim se između Samsunga I5700 i HTC Touch 2 mega.
Koji je bolji od ova dva telefona?
Zanimaju me iskustva sa GPS-om, koji ima bolji softver za to i koji hvata bolji signal?
Koji je bolji za sufrovanje i igrice?
 

tajfun010

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
04.06.2010.
Poruka
21
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 920 D0 & CM Hyper 212+
Motherboard:
ASUS P6T SE
RAM:
6x1Gb ddr3 1600Mhz
VGA & cooler:
HD4870 1Gb DDR5
Display:
BENQ G2420HDBL & SAMSUNG 2343nw
HDD:
3x320AAKS RAID 0
Case:
CENTURION 590
Other:
HTC HD2
htc toush 2 nisam imao prilike da probam ali sam imao WM telefone pa pricam iz nekog mog iskustva, sad imam i5700 s Androidom i mislim da je android bolji izbor, ne uzimam u obzir hardware i karakteristike telefona vec samo operativni sistem. Sto se GPS-a tice, na WM sam koristio Garmin a na Androidu Igo. Meni je nekako blizi Garmin jer sam ga koristio dosta dugo pod Symbianom i WM pa sam naviko na njega. Sto se tice hvatanja signala mislim da to ima vise veze sa prijemnikom u telefonu nego sa samim softverom jer sam imao i externi GPS resiver koji je hvatao signal 3x+ brze od telefona, testirao sam uporedo nokiju 5800 sa integrisanim i 6120 sa pomenutim externim GPS resiverom, sa garminom i na jednom i na drugom telefonu.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Na WM platformi se koristi i iGO i pre nego Garmin ali eto, mogu oba da rade..
Windows kao windows ima svoje boljke i windows bez brzog i skupo hardvera jednostavno to nije to..
Zbog toga bi dao glas za Samsung u ovom slucaju... Za surfovanje je bolji onaj koji ima veci ekran i vecu rezoluciju ;) Isto tako i za GPS..
Ja sam tek na 4.1" i 800x480 progledao :d
 
Vrh