• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

S.T.A.R.A.C.

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.07.2009.
Poruka
289
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Core 2 Duo E8400 4.2GHz / Zalman CNPS7000B-AlCu
Motherboard:
Asus P5Q Pro P45
RAM:
Geil DDR2 / 2x1GB / CL4
VGA & cooler:
MSI GTX 280 Super OC @ 700/1400/2500
Display:
Asus 22" VW220T
HDD:
Seagate Barracuda 320GB SATA II
Case:
Sharkoon Rebel 9
PSU:
Corsair HX620W
Optical drives:
Pionner 215DBK / LG Electronics GSA H55N

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Krenuh ponovo da igram CoP. Ver 1.6.2, presao sam vec jednom i nikakvih problema nisam imao, a sada me zeza ova radijacija/emisija, kada krene moram/mogu da se sakrijem samo na predvidjeno mesto da bi preziveo, i to me strasno iritira, ne znam kako toga nije bilo ranije. Uglavnom toliko me je iziritiralo da sam i trainer ubacio, koji radi u pogledu health-a i svega ostaloga ali opet ne prezivim emisiju na kraju.

Ima li neki mod ili zakrpa koja to resava? Evo vidim pominje se realism mod, ali ja ga nigde ne nalazim, jel on deo redux moda?
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
pa on ti pokaze na PDA gde mozes da se sakrijes, ali mozes da se sakrijes maltene u bilo koji objekat, dokle god je od betona. Ja sam jednom zezanja radi ostao napolju i preziveo sa military HK, mislim da mi je oko 50 trebalo :P moras brzo da ih cepas :D
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Mene je to nateralo da brze bolje uninstaliram igru, sakrijem se u nekoj rusevini od kuce od betoncine i uvek zaginem. Mada se meni rokanje u igri nije dopalo inace bi se potrudio da odigram nesto duze igru...
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
e u male rusevine ne moze :P Moze u vece kuce, podrume, hangare pa cak i nadvoznjake. Mozes i da navatas guide-a da te odvede do neke lokacije i tako izbegnes emisiju. Preporucujem da imate artefakte za sprintanje odnosno stamina regen. Ako nemate onda gutajte onaj energy drink i sprint sprint sprint, mislim da je tesko da ne moze da se stigne do neke pametne lokacije za skrivanje ako sprintas non-stop. Ako nista drugo makar guide-a mozes da navatas...

sad se setih, pa ima i onih pilula da prezivis emisiju, ja sam ih nalazio dosta i redovno prodavao, stvarno nisam imao problema sa emisijama.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
pa on ti pokaze na PDA gde mozes da se sakrijes, ali mozes da se sakrijes maltene u bilo koji objekat, dokle god je od betona. Ja sam jednom zezanja radi ostao napolju i preziveo sa military HK, mislim da mi je oko 50 trebalo :P moras brzo da ih cepas :D
Da, vec sam jednom presao CoP, i nisam imao problema sa emisijom, krio sam se i van preporucenih mesta. Kad ono sada ne pale vise kuce i podrumi pa ni zgradetine vec samo preporucena mesta. :/

Znam i za pilule ali na pocetku sam, jurio sam tools misiju, tipa 5-6 misija, ni pistolj normalan nemam. :d

Izgleda da redux mod to resava.
 
Vrh