• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rpg igre,preporuke

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
...Role Playing je gluma lika koji ti je zapao izborom Game Mastera ili tvojim bacanjem kocikica, izbrom trejtova, skilova i sl. Poenta roleplaya je da ako izbacaš lika koji je glup kao noć da ga što vernije preneseš u svet igre, da se ponašaš u skladu sa izabranim-nametnutim alajmentom i fizičkim predispozicijama.
I čekao sam da neko upravo ovo spomene :D ! Tako je nekada bilo kada su rpg elementi bili verno prebačeni sa stone igre na video igre! Gde je svaki poen nešto značio i gde se moralo razmišljati i izračunavati sledeći potez! Danas toga više nema i zato sam i rekao "novoformirana definicija rpg-a". Danas to nije popularno jer je teško za većinu igrača koji su odbijeni na samom startu igranja! I zbog toga se izrodilo toliko pod-elemenata...
Današnji rpg-ovi upravo prenose ličnost samog igrača u igru a ne njegovu glumu (mogu tu da budu i veštački izbori ali to nije to) - dobro se zapitajte zašto ste nekoga poštedili ili nekog ubili u modernijim rpg-ovima, da li je ta odluka bila refleksija vašeg karaktera u datom trenutku ili je bila "viša sila", tj. izbor game mastera ili bacanja kockica???
Pravila stonih igara više ne postoje i sve što je ostalo jeste uživljavanje u igru na osnovu ličnih preferencija i danas se samo na osnovu toga gleda kvalitet nekog rpg-a (ovo sam rekao iz lične perspektive a vi opet imate pravo da se ne složite :D )
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.543
Rezultat reagovanja
2.182
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
ja bas volim da dosta toga radim naopako. Imas onaj moralni osecaj da treba nekom tamo da kazes "pa naravno, pomoci cu ti da se otarasis lopova" ali interesatnije mi je da odem do lopova pa da pomognem njima i da pustim da me prica voza mimo onog ocekivanog. Zasto bi recimo morao da ponasam u ME kao i u RL? Sta je tu interesatno? :d Ko da moram da budem zao i u igri :d

board igre me ne interesuju. Jedina zanimljiva mi je cugopol, al to me jos niko nije zvao da igram, a nemamo grupu za to :)
 
Poslednja izmena:

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.543
Rezultat reagovanja
2.182
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Necu da zalazim u ukuse, i necu debate, ali po onome sto si napisao u prvom pasusu, ocigledno nisi (dovoljno) igrao ME2. ME2 nije dumbed-down, IMA inventar, IMA vozila, ima dosta oruzja i opreme, i vecina je ludja nego u ME1 (ja sam nastavio sa pozicijom iz ME1). Ima i trgovinu, vise galaksija, itd. Ja licno ne volim voznju u tom serijalu, ali ona JESTE tu. Nema je mnogo, ali tu je. ME2 je jedna od retkih igara gde je drugi deo jako dobro nastavljen posle prvog. Stanje u svemiru se dosta promenilo posle dogadjaja u ME1 (logicno), ali ima isti duh.

p.s. pridruzujem se svima kojima su HL:L, Dungeon Siege, i slicne shit igre. Ali Baldur je Baldur... ;) Meni licno smeta sto se masa lozila toliko na Diablo, ali sta ces, ukusi su razliciti... I jos jedna stvar, niko nije rekao da je NWN kao ME, to su samo pomenute igre na rpg spisku. Covek je pitao za preporuke, dali smo mu :D
pa ne kazem ja da je ME2 los, kazem da je dumbed down naspram ME1. Presao sam ga 2 puta i zaista se ne secam da sam bilo sta vozio u ME2. Sto ce reci ako i jesam, to je bilo nesto zanemarljivo. (mada ni ja ne volim voznje)

"ima dosta oruzja i opreme" - nema, ima samo ono sto je zacrtano da ima i to je fiksno, sve nadjes u misijama. Dobijes bolji model i to je to. Armora nema nikakvog osim za sheparda. Prodavnice? Da, mozes da skupljas makete. :)
Ostalo se sve dobija researchom koji je takodje linearan. Kao sto Misko78 rece, igra je voznja po sinama. Odlicna je zaista ali jedini pravi izbor koji imas je da li ces biti dobar ili los i koju ces klasu igrati, koje saborce voditi na misije, mada je i ovo poslednje prilicno zacrtano u odnosu na to koja si ti klasa.

"IMA inventar" - ajde mi pokazi gde, ja ga nikad nisam nasao. :) Osim ako ne mislis na "loadout selection". Ako na to mislis - to nije inventar, to je loadout selection. Inventar je ono sto u toku misije otvoris da promenis shepardu ili nekom u timu sacmaru za assault riffle, da promenis oklop ili neki buff isl.

A to sa ucitavanjem lika je cool ali ne sluzi nicemu. Samo ces biti klasa koja si bio i preneti dobar/zao status. :/

sve u svemu, ME2 je zaista sjajna igra, ali kao RPG po meni spada u akcioni RPG u najboljem slucaju. Da je jos malo linearnija bila bi kao gears of war - 3rd person pucacina.
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
...A to sa ucitavanjem lika je cool ali ne sluzi nicemu. Samo ces biti klasa koja si bio i preneti dobar/zao status... :/
Koliko se sećam, prenosi se klasa, lvl i aligment kao standard za većinu igara ovog tipa, ali ovde ima uticaja i na storyline - da li si u ME1 likvidirao ili zadržao na svojoj strani Wrex-a?!
Ovo je neka minimalna razlika dok bi u trećem delu već trebala da bude primetnija s obzirom da u poslednjoj misiji drugog dela možeš da izgubiš većinu članova posade...
 

Uruk

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.12.2010.
Poruka
335
Rezultat reagovanja
85
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
mc5
CPU & cooler:
i7 8700/frio 14
Motherboard:
Z370 pro4
RAM:
2x8gb Vengeance
VGA & cooler:
RX 6600 Challenger D
Display:
Px329
HDD:
1.5 TB nvme Kingston
Case:
Carbide 400c
PSU:
supernova G3 550
Kod mene na vrhu je Gothic 2 Night of The Raven... odma sprat ispod je G1... idu zatim 5 spratova dole NWN, Arx Fatalis, The Witcher...3.Morrowind... 2. sprat DAO... medjusprat izmedju 1. i 2. Risen(to zbnog gotike verovatno)... prizemlje oblivion... podrum G3(isto zbog gotike, al sad kao razocaranje:mad:)...
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.543
Rezultat reagovanja
2.182
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
kod mene na vrhu je ELite: Frontier, pa onda ide privateer 2 pa Deus-ex pa vampire: the masquerade pa onda gothic2, risen, gothic 3, Witcher, TES morrowind, X2, Divinity 2 ED, NWN, Fable, DA: Origins, Oblivion...
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.843
Rezultat reagovanja
3.292
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 4070super founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
Case:
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
au privateer :)
kad se setim
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.543
Rezultat reagovanja
2.182
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
da, jos sam imao onu rip verziju na 1CD gde nema ni filmova, samo intel logo umesto svakog :D
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.843
Rezultat reagovanja
3.292
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 4070super founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
Case:
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
drugar je imao original od koliko bese 7 diskova
milina :)

Clive Owen u glavnoj ulozi
 

reb0rn

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.08.2010.
Poruka
436
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 4670
Motherboard:
Asus z87-A
RAM:
2x 8GB Kingston 2133Mhz
VGA & cooler:
Sapphire R290x Tri-X
Display:
Samsung 32inc+ViewSonic VA2216w
HDD:
Samsung 256MB SSD + 1TB Samsung F2
Sound:
integrated
Case:
Tower trooper
PSU:
Seasonic 750W KM3
Optical drives:
Nec DVD
Internet:
SBB
OS & Browser:
win8.1 x64
1. Albion (verovatno prvi RPG koji sam zavrsio, prica me totalno uvukla u igru) cik jel neko zna sta je ovo
2. Realms of Arkania I (prvi RPG koji sam igrao a nisam zavrsio, bio pretezak na Amigi 1200)
3. Gothic serial 2,1,3
4. BG 1/2 sad igram dvojku
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.543
Rezultat reagovanja
2.182
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Two Wolds II - overall: objasnio i gotiku i ES-u kako treba da izgleda, radi i da se igra jedan akcioni RPG ovog tipa. Ima mana naravno ali...ma sabija igra :d
 

Kaurin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
224
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
N/A
CPU & cooler:
Q6600
Motherboard:
Asus P5QL Pro (iP43)
RAM:
4GB DDR2 800mhz
VGA & cooler:
Nvidia Geforce 9600GT 1gb GDDR3 720/900/1800mhz + nabudzeni stock ventilator sa core i5 :)
HDD:
WD Caviar Blue: 1x160GB
PSU:
LC Power 480w
Optical drives:
Pioneer DVR 215D
OS & Browser:
Chromium & ArchLinux
Meni se mass effect nije nesto specijalno svideo i ako sam igru presao do kraja. KOTOR 1&2 su mi neuporedivo bolji. Ono tumaranje vozilom po planetama me je smorilo najstrasnije, kao i oni grind kvestovi od kojih mislim da sam zavrsio 3 i to slucajno jer sam zavrsavao druge kvestove. Takodje me je iznervirala zabagovanost romance path dijaloga sa onom plavom vanzemaljkom. Da ne pominjem sitem inventara koji je totalni iritantni krsh. Dakle ako hoces spacy RPG onda definitivno KOTOR 1 & 2. Ja cak i nisam neki SW fan, ali me je kotor odusevio. Mass Effect ipak ima i pozitivne strane: dobre kvestove i zanimljive likove.

Ja posedujem morrowind original disk. Igru sam pocinjao da igram jedno 6-7 puta i svaki put se nervirao jer mi se zabaguje neki plot quest i ne mogu da nastavim da igram, a da ucitavam neku poziciju od pre xy sati mi ne pada na pamet. Poslednji put sam morrowind probao pre pola godine sa svim mogucim patchevima i dodacima i OPET mi se desio plot quest bug, doduse ovog puta u poodmaklom stadijumu igre.

Oblivion sam pre godinu dana pokusao da igram, ali sam imao ono "zamuckivanje" igre (na jakom hardveru!) koje nisam uspeo da resim. Ako neko ima resenje za to zamuckivajne u windows 764bit neka mi se javi na pm posto opet skidam oblivion.

Baldur's gate 2... pitanje je ko bi imao zivaca da se bakce sa onom grafikom. Postoje pluginovi koji dozvoljavaju igranje na svakakvim rezolucijama, ali igra bi jako tesko privukla nekoga ko je mladji :)

NWN 1: za danasnje pojmove grafika je krsh, ali meni je ta igra nekako mnogo kul. Presao sam je 2x u razmaku od 4 godine.
NWN 2: smorila me je na pola i zabatalio sam je. Iako ima super grafiku, nema taj neki shmek koji je imao NWN1. Mislim da su igru upropastili arkadizovanjem.

The witcher: igrao ga skoro prvi put: zanimljiv je, ima dosta kvestova, ali meni kao razmazenom RPG igracu je nekako dosadio na pola i s'toga sam ga izbrisao. Jednostavno nije uspeo da me primami da ga zavrsim. Valjda mu fali onaj epic faktor. I ako sam ga izbrisao mislim da je ovo jedan od najkvalitetnijih RPGova ikad, narocito zato sto je izasao van BIOWARE kuce, a opet kida kvalitetom.

Diablo2: zaobidji ako nikad nisi igrao. Ja sam 3 godine zivota bacio na igru. Ta igra je zlo i treba je ubiti vatrom. Lore je super, kao i malo kvestova sto ima, ali igra se svodi na beskonacan grind itema (kad je predjes na sva 3 nivoa tezine). Igra jednostavno probudi hrchka u nama, hrchka koji MORA da ima sve iteme iz igre. Ako bas moras da je igras, predji je na normal i batali :)

Sacred: drek. Pokusaj open-world diablo klona koji je failovao.

Fallout 1 sam presao skoro prvi put. Sjajna je igra, ali opet mislim da ne moze da privuce nekoga ko je mladji. UI je takodje zastareo po svim danasnjim standardima. Dok igras fallout 1 u danasnje vreme, cini ti se kao da vozis neki ruski tenk prve generacije.

Fallout 2 me je mrzelo da igram. Mozda cu ga preci radi reda :)

Fallout 3 & New Vegas: Meni se jako svideo. Obe igre su jako bagovite, ali shmek, izvodjenje, atmosfera i fun factor igre su toliko jaki da ti skrenu paznju sa bagova:) Fallout 3 obavezno igrati sa svim DLC nastavcima.

Dragon Age: Odlican RPG. Igra je dokaz da postoji nada za tr00 RPG-ove.


@previous posts. Super topic generalno. Probacu neke od ovih igara sto nisam igrao
 
Poslednja izmena:

Vule.ue

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.07.2010.
Poruka
72
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 3570, megahalems
Motherboard:
gigabyte p67a-ud5-b3
RAM:
2x4gb 1600mhz Kingston
VGA & cooler:
gtx650ti boost
Display:
Samsung 2232bw
HDD:
120gb ssd kingston V300 + hitachi 1tb
Case:
Stacker
PSU:
corsair 850hx
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
DeathAdder, G110
@Kaurin

Witcher je jedna od retkih igara koja je sve bolja sto je vise igras, pocetak i ono selo ispred vizime su meni bili smor, ali je posle toga, bar meni, sasvim druga prica. Odlicna stvar je sto sam se igrajuci witchera odmorio skupljanja bespotrebne opreme kao u vecini rpg-ova. Dok predjes igru promenis 3 ili 4 maca i isto toliko armor-a. Totalni fokus na pricu i alhemiju.

Fallout 1&2 (pogotovu drugi deo) su meni najbolji rpg-ovi ikada. Grafika jeste mozda zastarela, ali me to nije sprecilo da 2. deo predjem preko 7 puta, poslednji put pre godinu dana. Jednostavno vegas i f3 nemaju sta da traze pored prva dva dela. F3 sam presao i razocarao se, a vegas sam instalirao pogledao i odmah obrisao, bez namere ponovo da ga snimim.

Dragon age je solidan, pomalo me podsetio na baldurs gate, ali sam ubedjen da se baldurs gate presvuce u DA grafiku, bez ikakve promene radnje i sistema upravljanja, bio apsolutni hit. BG ima opasnu dobru atmosferu, prelepo odradjene lokacije (sve rucno crtane) i stvarno epic radnju. Nista me nije drzalo toliko dugo prikovanim za monitor, mis i tastaturu kao baldurs gate, maestralna igra.

Po mom misljenju kvalitet grafike u rpg igrama je skoro pa ne vazan. Prokleta grafika je i upropastila srz rpg igara. Umesto da se bace na razvoj price, dijaloga, pravljenja kvalitetnog sveta, dobrog combat sistema (sve sto cini jedan dobar rpg), razvojni timovi prave interaktivne filmove. Tokom cut scene-a pritisni taster x da budes bad ass ili whimp, pa onda gay i lezbo orijentacije glavnih likova (toga ima i u Fallout 2, ali to je bila totalno sporedna stvar, vise kao za***ancija), totalno odsustvo rpg elemenata borbe, sve se svodi na instant akciju iz treceg lica, a pauza je tu da bi mogao da se javis na telefon ili odes do wc-a, a ne da promenis taktiku i razmislis kako da sredis nekog teskog protivnika.

Moj savet ti je da probas da odigras neki stariji rpg, ako mozes da im das malo vremena da te uvuku u njihov svet. Sve je to pod uslovom da se batalis grafike, ali ako ti je grafika presudna stvar, onda mozda nikad neces odigrati kvalitetan rpg. Daj boze da gresim, da ce u buducnosti izaci neki rpg koji objedinjuje grafiku sa svim elementima koji cine rpg, ali mislim da je to kao nadanje da u ovoj nasoj zemlji dodje do bitnih i kvalitetnih promena.
Kroz koji mesec cemo videti kakav su posao poljaci odradili sa witcher 2, pa demantuju ove moje tvrdnje...
 

Kaurin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
224
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
N/A
CPU & cooler:
Q6600
Motherboard:
Asus P5QL Pro (iP43)
RAM:
4GB DDR2 800mhz
VGA & cooler:
Nvidia Geforce 9600GT 1gb GDDR3 720/900/1800mhz + nabudzeni stock ventilator sa core i5 :)
HDD:
WD Caviar Blue: 1x160GB
PSU:
LC Power 480w
Optical drives:
Pioneer DVR 215D
OS & Browser:
Chromium & ArchLinux
Sto se tice poredjenja F12 i F3NV - nemojte to da radite. brkate babe i zabe.

Fallout je pravi RPG dok je je F3 FPS RPG. Fallout 3 i NV mogu samo da se porede sa deus ex-om, system shock-om i tako tim igrama. Te price sa NMA foruma su za malu decu (falout 3 je upropastio fallout itd.)

Slazem se za ono sto se tice BG2 u DA endzinu. to bi bilo brutalno :D

Sad cu da skinem FO2 i da ga predjem :)
 

Vule.ue

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.07.2010.
Poruka
72
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 3570, megahalems
Motherboard:
gigabyte p67a-ud5-b3
RAM:
2x4gb 1600mhz Kingston
VGA & cooler:
gtx650ti boost
Display:
Samsung 2232bw
HDD:
120gb ssd kingston V300 + hitachi 1tb
Case:
Stacker
PSU:
corsair 850hx
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
DeathAdder, G110
Dok god budu koristili fallout ime i svet mogu da poredim, neka se manu fallout serijala, neka smisle nesto novo pa nek rade sta hoce. ;)
 

Kaurin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
224
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
N/A
CPU & cooler:
Q6600
Motherboard:
Asus P5QL Pro (iP43)
RAM:
4GB DDR2 800mhz
VGA & cooler:
Nvidia Geforce 9600GT 1gb GDDR3 720/900/1800mhz + nabudzeni stock ventilator sa core i5 :)
HDD:
WD Caviar Blue: 1x160GB
PSU:
LC Power 480w
Optical drives:
Pioneer DVR 215D
OS & Browser:
Chromium & ArchLinux
Offtopic si vule, poslao sam ti PM sa mojim misljenjem na temu F12vF3NV
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Slazem se potpuno,fallout 2 kao sto rekoh najbolja igra koju sam ikada igrao.(malo je reci da sam je presao preko 5x)Jako mi je krivo sto ne naprave neku igru kao fallout2:(
 
Vrh