• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Raidmax Horus MX [VIDEO recenzija]

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.778
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Raidmax Horus MX je novije kućište, ali zapravo predstavlja samo doradu originalnog Horus modela. Razlika je samo u tome što je MX verzija namenjena mATX ili manjim matičnim pločama.

Ograničenje samo na matične ploče manjeg formata potiče od reorganizovanja unutrašnjeg dela, dok sa spolja Horus i Horus MX izgledaju identično.

Promenom unutrašnje raspodele, Horus MX je dobio podršku za vodeno hlađenje. Dakle, ima dosta neobične mogućnosti - namenjen je mATX matičnim pločama u kombinaciji sa vodenim hlađenjem, a kućište je pritom i veoma jeftino.

Na našu i Vašu veliku sreću, ovaj model je trenutno dostupan u domaćoj maloprodaji i to za svega 31 evra, što je smešna cifra za jedno gejmersko kućište.

Ostaje Vam samo da pogledate recenziju, da utvrdite da li Vam se Horus MX sviđa i da li ispunjava vaše zahteve, a onda možete u šoping.


Opširnije
...
 

Proka

Moderator
Učlanjen(a)
12.11.2010.
Poruka
1.558
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Prox
CPU & cooler:
I7 4790k
Motherboard:
Asus Maximus VII Impact
RAM:
Klevv 2x8gb 2400mhz, WC Alphacool D-RAM Modul
VGA & cooler:
ASUS 980TI
Display:
ASUS PG348Q
HDD:
SSD HyperX Savage 120gb, 1tb maxtor.
Sound:
Coolermaster MasterPulse In-ear - Black
Case:
Custom build
PSU:
Cooler Master: Silent Pro M2 850w
Mice & keyboard:
Asus CLAW, Asus Tactic PRo
Internet:
SBB Fiber 40/5
OS & Browser:
Ubuntu 14.04/Windows 10, Google chrome
Odlična recenzija, ja nisam neki ljubitelj raidmax-a jer imao sam agustu (sada je u podrumu), čačkao sam i još neke modele i jednostavno nije to to.
 

Bor1s

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruka
1.276
Rezultat reagovanja
67
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 4770K / NZXT Kraken X62
Motherboard:
ASUS Maximus VII Ranger
RAM:
16GB (2x8GB) 2400MHz HyperX Beast
VGA & cooler:
Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming
Display:
Dell UP2716D 27''
HDD:
Samsung 850 Evo 250GB / Samsung 850 Evo 500GB / WD Green 2TB
Sound:
ROG SupremeFX / Objective2 AMP+DAC / AKG K612 Pro / Beyerdynamic DT880 600 Ohm Edition
Case:
Fractal Design Define R5
PSU:
SeaSonic X-850 850W
Optical drives:
Asus neki
Mice & keyboard:
CM Storm Quickfire Ultimate / Logitech G400s
Internet:
Optika 30 Mbit/s
OS & Browser:
Win 8.1 Pro / Chrome
Dobra recenzija, milo mi je sto si ih prozvao za reklamu za radijatore od 280mm, za koje cak nisu ostavili ni sve montazne rupe.
p.s. Nikad mi nece biti jasno ovo ulaganje para u ovakav dizajn prednje maske ili ovoga prostora za ventilator na stranici sa prozorom, a da se pare ne uloze u pristojne filtere za prasinu ili u busenje jos 4 rupe za 280mm radijator koji reklamiras na kutiji.
 

bleyach

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.10.2012.
Poruka
2.023
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Dobra recenzija, milo mi je sto si ih prozvao za reklamu za radijatore od 280mm, za koje cak nisu ostavili ni sve montazne rupe.
p.s. Nikad mi nece biti jasno ovo ulaganje para u ovakav dizajn prednje maske ili ovoga prostora za ventilator na stranici sa prozorom, a da se pare ne uloze u pristojne filtere za prasinu ili u busenje jos 4 rupe za 280mm radijator koji reklamiras na kutiji.
+1000
 

Proka

Moderator
Učlanjen(a)
12.11.2010.
Poruka
1.558
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Prox
CPU & cooler:
I7 4790k
Motherboard:
Asus Maximus VII Impact
RAM:
Klevv 2x8gb 2400mhz, WC Alphacool D-RAM Modul
VGA & cooler:
ASUS 980TI
Display:
ASUS PG348Q
HDD:
SSD HyperX Savage 120gb, 1tb maxtor.
Sound:
Coolermaster MasterPulse In-ear - Black
Case:
Custom build
PSU:
Cooler Master: Silent Pro M2 850w
Mice & keyboard:
Asus CLAW, Asus Tactic PRo
Internet:
SBB Fiber 40/5
OS & Browser:
Ubuntu 14.04/Windows 10, Google chrome
Dobra recenzija, milo mi je sto si ih prozvao za reklamu za radijatore od 280mm, za koje cak nisu ostavili ni sve montazne rupe.
p.s. Nikad mi nece biti jasno ovo ulaganje para u ovakav dizajn prednje maske ili ovoga prostora za ventilator na stranici sa prozorom, a da se pare ne uloze u pristojne filtere za prasinu ili u busenje jos 4 rupe za 280mm radijator koji reklamiras na kutiji.
Prosto je, izgled prodaje.
90% ljudi kada vidi takvo kućište ima da kaze : Moj drugar, ima brate znaš kakav komp, to sija, to ima masku napred kao predator, to je ono pentIJUm 5 i ima ploču najjaču MONTHERBOARD.
Ako me razumer.
 

Bor1s

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruka
1.276
Rezultat reagovanja
67
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 4770K / NZXT Kraken X62
Motherboard:
ASUS Maximus VII Ranger
RAM:
16GB (2x8GB) 2400MHz HyperX Beast
VGA & cooler:
Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming
Display:
Dell UP2716D 27''
HDD:
Samsung 850 Evo 250GB / Samsung 850 Evo 500GB / WD Green 2TB
Sound:
ROG SupremeFX / Objective2 AMP+DAC / AKG K612 Pro / Beyerdynamic DT880 600 Ohm Edition
Case:
Fractal Design Define R5
PSU:
SeaSonic X-850 850W
Optical drives:
Asus neki
Mice & keyboard:
CM Storm Quickfire Ultimate / Logitech G400s
Internet:
Optika 30 Mbit/s
OS & Browser:
Win 8.1 Pro / Chrome
U potpunosti razumijem, ali ako oces da gadjes takvu "klijentelu" onda nikad neces biti ozbiljna firma....mada, ozbiljna firma ne bi reklamirala na kutiji podrsku za radijatore od 280mm a onda zaboravila rupe za montazu istog.
 
Vrh