• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa novim PC-om

pakisans

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
05.06.2019.
Poruka
16
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Najveci je problem sto nemam direktan kontakt sa dobavljacem, sve je preko preprodavca sa Kp, samim tim nemam ja tu puno sta da dokazujem. Najverovatnije je sutra saljem pa cu sacekati oko 30ak dana. Mislim nemam nikakve vise ideje sta bih mogao da probam sve sam moguce isprobao, gledao sam da je masa ljudi imala probleme oko 550 i 570 maticnih. Jedino sto sam mogao da zeznem je sa biosom, dobio sam sledecu preporuku sa reditta:
Using BIOS flashback, you can revert to any BIOS version, including the one that came with the board in the first place, or try the very latest version. If it doesn't help, it is possible your first BIOS update went very wrong and corrupted the BIOS chip. In which case you can repair it using a $2-3 EEPROM chip reprogrammer, try to replace it by warranty reasons, or send for a 3rd party repair.

Predlozi? Sta raditi, da li slati za madjarsku?
 

Fiki

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.02.2018.
Poruka
902
Rezultat reagovanja
661
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 1600 AF
Motherboard:
ASROCK AB350 Pro4
RAM:
2 x 8GB DDR4 2773Mhz
VGA & cooler:
Fighter AMD Radeon™ RX 6600 8GB GDDR6
Display:
Phillips 24"
HDD:
256GB A2000 NVME + SSD Patriot 120GB + WD Blue 320GB + 1TB Segate
Case:
Blueberry
PSU:
Thermaltake Litepower 550W RGB
Optical drives:
Asus
Internet:
Cable 600/60 SBB
OS & Browser:
Windows 11 64Bit
Other:
Mi 11 lite 5G NE
Ploca je mrtva, ne cimaj se vise niti mozes bilo sta da uradis.
Samo jos vise da s***es.
Ako je CPU ok i memorija na drugoj ploci ok, ploca je defektna *desava se* i to je to.
Ne vredi ti cimanja, salji na reklamaciju.
 
Poslednja izmena:

pakisans

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
05.06.2019.
Poruka
16
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Reseno, saljem je na reklamaciju, hvala svima koji su ucestvovali.
 
Vrh