• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

problem sa filterom na Phantom 820

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Ljudi,
čistio sam donji filter na dnu kućišta koji sam izvadio samo pritiskom sa prednje strane kućišta i on je iskočio.
Sada ne mogu uopšte da ga vratim jer ovaj mehanizam neće da ga zadrži u šinama naprosto iskače.
Šaljem vam slike,da vidite da ništa nije polomljeno,a postavljam i video uskoro doduše na engleskom jer sam htio i strance pitati u čemu je problem,zašto neće da mehanizam zadrži filter na mjestu.
 

Prilozi

Sinisavr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
22.08.2013.
Poruka
1.051
Rezultat reagovanja
1.357
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
GTA V, Fortnite Zver
CPU & cooler:
Intel I5 11400F + Noctua NH-U12S Cromax Black + 5x Noctua Industrial
Motherboard:
Asus TUF Gaming B560-PLUS Wi-Fi
RAM:
2x8GB Kingston DDR4 3600Mhz
VGA & cooler:
MSI GeForce GTX1070 Gaming
Display:
Asus VX239H
HDD:
Samsung 870EVO, WD 1TB Blue x 2
Sound:
CREATIVE Sound Blaster Z
Case:
NZXT H440
PSU:
Corsair RM750X
Mice & keyboard:
Logitech MX 518 + Logitech G213 Prodigy
Internet:
Supernova 120-15
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Other:
Motorola Edge 40 Neo, Sennheiser HD439, Bose Companion 3
Nema sanse na osnovu slika bilo sta provaliti. Gurni prstima taj mehanizam na kicistu pa vidi sta se desava. Verovatno unutra ima neka opruga ili slicno, mozda se pomerila ili pukla.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Izvini ima video ali sam pričao na engleskom:
Naprosto klikne on ali neće da zadrži filter na mjestu,ma koliko god pritiskao tj tiskao ulijevo.
 

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Nema sanse na osnovu slika bilo sta provaliti. Gurni prstima taj mehanizam na kicistu pa vidi sta se desava. Verovatno unutra ima neka opruga ili slicno, mozda se pomerila ili pukla.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
Ima opruga ne znam jel pukla ili ne ali nekad je mogu tisnuti nekad ne prstom ulijevo...nikad ja ovo nisam skidao evo danas prvi put i nisam silovao sam kliknuo i filter je ispao,ne znam šta se dešava...problem je što ovaj mehanizam tj zakačka na kućištu neće da zadrži filter (ovi jezičci).
Pokušat ću sutra da snimim klip bliže da li ima neki fazon ne znam ne bi trebalo ovo mora lako da se tisne,ako sam sje..o jbg onda sam baš baksuz...
 

Sinisavr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
22.08.2013.
Poruka
1.051
Rezultat reagovanja
1.357
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
GTA V, Fortnite Zver
CPU & cooler:
Intel I5 11400F + Noctua NH-U12S Cromax Black + 5x Noctua Industrial
Motherboard:
Asus TUF Gaming B560-PLUS Wi-Fi
RAM:
2x8GB Kingston DDR4 3600Mhz
VGA & cooler:
MSI GeForce GTX1070 Gaming
Display:
Asus VX239H
HDD:
Samsung 870EVO, WD 1TB Blue x 2
Sound:
CREATIVE Sound Blaster Z
Case:
NZXT H440
PSU:
Corsair RM750X
Mice & keyboard:
Logitech MX 518 + Logitech G213 Prodigy
Internet:
Supernova 120-15
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Other:
Motorola Edge 40 Neo, Sennheiser HD439, Bose Companion 3
Moguce da je pukao mali deo plastike koji bi trebao da se zakaci u taj prorez napred u obliku groma ili kako vec izgleda. Mozda i ne funkcionise tako ali mi je to onako na prvu palo na pamet. Jel mozes da probas taj od nazad da gurnes napred?

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Koji od nazad?
Ne,ništa nije puklo baš ništa,sutra ću da slikam ili snimim klip...
 

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Druže kućište je teško to je haos,ne mogu više da ga dižem i okrećem,ostavio sam ovako ladica tj filter je ostao unutra ali ladica je vani.
Ne znam šta se dešava....ej nije ovo bilo jeftino kućište,platio sam ga 2016-te 400 eura eeej a vidi kakvu glupost mi pravi.
Nisu oni njega džaba ukinuli iz prodaje.
Kažem ti ne vidim ništa slomljeno,ali ne mogu da ukapiram mehanizam odnosno šta drži filter na mjestu kad se ubaci jer tu je problem.
Čujem ja ono škljoc kad ga ubacim ali ponovo ispada vani... :(
 

Cutura

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.04.2020.
Poruka
262
Rezultat reagovanja
475
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
CuturaPC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3300x
Motherboard:
Rog Strix B450-F GAMING
RAM:
Patriot Viper Steel 16GB 3200mhz ddr4
VGA & cooler:
AMD Sapphire Nitro+ RX 6600 XT
Display:
AOC 24G2U BK
HDD:
Patriot Burst 240gb/Toshiba 1gb/Samsung 1tb/Seagate 1tb
Sound:
Logitech Z313 / G333 / Steelseries Arctis 9x
Case:
MS Cyclops V / 5x Arctic P12 PWM PST
PSU:
BITFENIX Whisper M 650W
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G203 / HP TPC-P001K
Internet:
SBB EON
OS & Browser:
W10/Chrome
Kod tebe druze sve komplikovano, taj mehanizam na toj zabici ti jr otisao, bolje guglaj da kupis novi u toj dimenziji ako nadjes uopste.
Vidi na aliexpressu, samo prvo skontaj kako se i dal moze iscupati da bi ga kasnije ako nadjes mogao zameniti.
Imao sam isti slucaj na nekom predjasnjem kucistu samo sto mi je bila kao fiokica za audio i usb, isti patent samo manja zabica.
Imas na aliexpressu pretragu preko slike pa juri.Pozz
 

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Kod tebe druze sve komplikovano, taj mehanizam na toj zabici ti jr otisao, bolje guglaj da kupis novi u toj dimenziji ako nadjes uopste.
Vidi na aliexpressu, samo prvo skontaj kako se i dal moze iscupati da bi ga kasnije ako nadjes mogao zameniti.
Imao sam isti slucaj na nekom predjasnjem kucistu samo sto mi je bila kao fiokica za audio i usb, isti patent samo manja zabica.
Imas na aliexpressu pretragu preko slike pa juri.Pozz
Vrlo moguče..kako će brate otići prvi put sam izvadio filter nakon 4 godine...i kažem opet pa nije ovo kućište 50 eura,kakvo je onda ovo smeće od kućišta ***oteee da ode mehanizam tako lako.
Vidio sam jučer da ima unutra neka opruga.
Ma nema šanse da to nađem ovde negde...da živim u Americi pa ajde...
Ja koliko znam NZXT pravi odlična kućišta i svi ih hvale,ali ovo što se desilo je neoprostivo s moje strane,i nikad više neću uzeti ništa od NZXT.
Nije druže komplikovano,čitavo kućište je od čelika,i jako je teško za disanje u vis,mene j..u leđa i ne treba mi sad ovo...
Slikao sam valjda jasno,mislim da ova žabica sa krakovima na kućištu kad se ladica ubaci treba da zadrži filter na mjestu preko tih krakova...
Eh sad što neće da li se ona razvalila vrlo vjerovatno...ali kako će se razvaliti pa nije ovo drk..o danima...
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.786
Rezultat reagovanja
9.155
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Što ne probaš ovo što ti je @Sinisavr predložio? Možda nije problem do žabica na kućištu već do te glave na filteru.

Послато сa Redmi Note 9 помоћу Тапатока
 

Cutura

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.04.2020.
Poruka
262
Rezultat reagovanja
475
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
CuturaPC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3300x
Motherboard:
Rog Strix B450-F GAMING
RAM:
Patriot Viper Steel 16GB 3200mhz ddr4
VGA & cooler:
AMD Sapphire Nitro+ RX 6600 XT
Display:
AOC 24G2U BK
HDD:
Patriot Burst 240gb/Toshiba 1gb/Samsung 1tb/Seagate 1tb
Sound:
Logitech Z313 / G333 / Steelseries Arctis 9x
Case:
MS Cyclops V / 5x Arctic P12 PWM PST
PSU:
BITFENIX Whisper M 650W
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G203 / HP TPC-P001K
Internet:
SBB EON
OS & Browser:
W10/Chrome
Ta opruga sluzi da zadrzi te pipe/stipaljke u obliku groma zakopcane, klik mehanizam.
Isti slucaj druze i kod mene, kuciste masivno i tesko, al jednostavno vreme ih gazi. Ja sam moje bacio na kantu, imalo 20kg sigurno. Meni je stojalo od gore, pa kad god pogledam kuciste fiokica otvorena. Zato sad uzeo kuciste od 20eu i cao.
Nije svaki deo na kucistu kvalitetan, toliko je kostalo zbog brenda i materijala al jednostavno te zabice kostaju 5din, mogli su drugo resenje osmisliti, sad se preslo na magnetne mrezice...
Prodaj kuciste ako ti smeta al smesne parw ces dobiti, ako ne uspes da nadjes mehanizam lupi pleh sraf, jeste skrnavo al neces imati zazor.


Edit: Jrl kad kliknes te pipe/stipaljke jel ostanu unutra il se vracaju napolje, sa prve slike sto si okacio? Ako ne ostaju unutra to je to, nema tu mslm opravke, samo zamena koju je tesko naci. Plastika puca i nova a ne na necemu starom 4god.
 

Prilozi

zeleni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
25.01.2013.
Poruka
1.310
Rezultat reagovanja
1.715
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Balrog / Ulver / Orome / MWP42ZE/A
CPU & cooler:
10980XE + D15S --- 9900K @ 5Ghz + U12A
Motherboard:
Rampage VI Extreme Encore --- Z390 Phantom
RAM:
Trident Z 4x16GB 3600Mhz --- Trident Z 2x16GB 3600Mhz
VGA & cooler:
4090 TUF OC --- 3080 TUF OC
Display:
Alienware AW3418DW --- VP349CGL
HDD:
990 Pro 2TB --- 970 Evo Plus 500GB
Sound:
Bose Companion 3 --- Audioengine A2+
Case:
5000D Airflow --- NR200
PSU:
Dark Power Pro 12 1500W --- SF750
Mice & keyboard:
Tofu 65 2.0 + G-Wolves Skoll --- Leopold FC660C White + G-Wolves Skoll
Internet:
cable 400/20
OS & Browser:
macOS / Win 11 / Chrome
Other:
PS5, S23U, MBP 13"
nije nista bolji mehanizam ni kod danasnjih nzxt kucista. narocito mislim na skidanje front i top covera kad treba da se montira fan ili cisti filter. moglo je na milion elegantnijih nacina da se to resi.
 

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Ta opruga sluzi da zadrzi te pipe/stipaljke u obliku groma zakopcane, klik mehanizam.
Isti slucaj druze i kod mene, kuciste masivno i tesko, al jednostavno vreme ih gazi. Ja sam moje bacio na kantu, imalo 20kg sigurno. Meni je stojalo od gore, pa kad god pogledam kuciste fiokica otvorena. Zato sad uzeo kuciste od 20eu i cao.
Nije svaki deo na kucistu kvalitetan, toliko je kostalo zbog brenda i materijala al jednostavno te zabice kostaju 5din, mogli su drugo resenje osmisliti, sad se preslo na magnetne mrezice...
Prodaj kuciste ako ti smeta al smesne parw ces dobiti, ako ne uspes da nadjes mehanizam lupi pleh sraf, jeste skrnavo al neces imati zazor.


Edit: Jrl kad kliknes te pipe/stipaljke jel ostanu unutra il se vracaju napolje, sa prve slike sto si okacio? Ako ne ostaju unutra to je to, nema tu mslm opravke, samo zamena koju je tesko naci. Plastika puca i nova a ne na necemu starom 4god.
Ma brate ovo ioako mi smeta i nervira me zbg mog OCD,ne pada mi napamet da mjenjam kućište radi ovoga...
Kućištima slabo opada cijena tako da NZXT ga nije izbacio vjerujem da bi i dalje bilo skupo.
U to vrijeme je to bilo vrhunsko kućište a i jedno kućište koje sam našao koje podržava E-ATX ploče.
Kad ih kliknem vraćaju se,naprosto taj mehanizam tj opruga vraća ovu plastiku što drži štipaljku vani.
Znači ne zadržava se,s time da nekad čujem klik a nekad ne,što može biti da opruga za***ava.
Došlo mi je evo sad da opet okrenem kućište i vidim,ajde da sam ja to drndao pa bi se pomirio s***ano s***ano...ali ovako prvi put i s***alo se.
 

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
nije nista bolji mehanizam ni kod danasnjih nzxt kucista. narocito mislim na skidanje front i top covera kad treba da se montira fan ili cisti filter. moglo je na milion elegantnijih nacina da se to resi.
Ma nemam ja zamjerke na ovo kućište stvarno,čak ja sam tad ***** platio stranicu providnu 50 eura a pleksiglas bio,jer tad je bilo nemoguče naći kućište sa strama od stakla.
Oni uz ovo kućište su poslali jako puno šarafa i tačno su označeni za šta je koji čak i u plastičnoj kutijici su naznačene oznake.
Ali ne mogu im oprostiti 2 loše stvari a to je ovo što se sad s***alo i mehanizam ubacivanja diskova u one plastične kaveze,ono je toliko krhko da lako puca čim se malkice raširi da ubaciš disk.
Pa ja ne znam koliko znam ljudi dosta kupuju ona kućišta H serije sad ne znam serija 5 ili 7 i prezadovoljni su.
 

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Ma nemam ja zamjerke na ovo kućište stvarno,čak ja sam tad ***** platio stranicu providnu 50 eura a pleksiglas bio,jer tad je bilo nemoguče naći kućište sa stranama od stakla.
Oni uz ovo kućište su poslali jako puno šarafa i tačno su označeni za šta je koji čak i u plastičnoj kutijici su naznačene oznake.
Ali ne mogu im oprostiti 2 loše stvari a to je ovo što se sad s***alo i mehanizam ubacivanja diskova u one plastične kaveze,ono je toliko krhko da lako puca čim se malkice raširi da ubaciš disk.
Pa ja ne znam koliko znam ljudi dosta kupuju ona kućišta H serije sad ne znam serija 5 ili 7 i prezadovoljni su.
 

zeleni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
25.01.2013.
Poruka
1.310
Rezultat reagovanja
1.715
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Balrog / Ulver / Orome / MWP42ZE/A
CPU & cooler:
10980XE + D15S --- 9900K @ 5Ghz + U12A
Motherboard:
Rampage VI Extreme Encore --- Z390 Phantom
RAM:
Trident Z 4x16GB 3600Mhz --- Trident Z 2x16GB 3600Mhz
VGA & cooler:
4090 TUF OC --- 3080 TUF OC
Display:
Alienware AW3418DW --- VP349CGL
HDD:
990 Pro 2TB --- 970 Evo Plus 500GB
Sound:
Bose Companion 3 --- Audioengine A2+
Case:
5000D Airflow --- NR200
PSU:
Dark Power Pro 12 1500W --- SF750
Mice & keyboard:
Tofu 65 2.0 + G-Wolves Skoll --- Leopold FC660C White + G-Wolves Skoll
Internet:
cable 400/20
OS & Browser:
macOS / Win 11 / Chrome
Other:
PS5, S23U, MBP 13"
i ja sam bio bas zadovoljan sa malim H200i ali kazem da je mehanizam skidanja covera uzasan na svakom.
ostala kucista iz H serije mi se ne svidjaju, narocito H500 sudomasina.
 

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Ta opruga sluzi da zadrzi te pipe/stipaljke u obliku groma zakopcane, klik mehanizam.
Isti slucaj druze i kod mene, kuciste masivno i tesko, al jednostavno vreme ih gazi. Ja sam moje bacio na kantu, imalo 20kg sigurno. Meni je stojalo od gore, pa kad god pogledam kuciste fiokica otvorena. Zato sad uzeo kuciste od 20eu i cao.
Nije svaki deo na kucistu kvalitetan, toliko je kostalo zbog brenda i materijala al jednostavno te zabice kostaju 5din, mogli su drugo resenje osmisliti, sad se preslo na magnetne mrezice...
Prodaj kuciste ako ti smeta al smesne parw ces dobiti, ako ne uspes da nadjes mehanizam lupi pleh sraf, jeste skrnavo al neces imati zazor.


Edit: Jrl kad kliknes te pipe/stipaljke jel ostanu unutra il se vracaju napolje, sa prve slike sto si okacio? Ako ne ostaju unutra to je to, nema tu mslm opravke, samo zamena koju je tesko naci. Plastika puca i nova a ne na necemu starom 4god.
Pa u čemu je problem?
Nije ništa puklo breee,pa jasno se vidi na slikama...
 

Tajm Bandit Bouns

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
2.033
Rezultat reagovanja
1.762
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PhantomGaming-PC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 4650G + THERMALTAKE UX200 ARGB White
Motherboard:
ASROCK B550 PHANTOM GAMING 4
RAM:
KINGSTON Fury Beasts DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz RGB Special Edition White
VGA & cooler:
Gigabyte GeForce RTX 3060 AORUS ELITE 12GB GDDR6
Display:
Benq GC2870 60Hz @75Hz
HDD:
Samsung 970 EVO Plus M.2 NVME + WD 320GB
Sound:
Genius 5.1 + RAMPAGE RM-K29 THUNDER
Case:
FSP CMT580GT (3xDeepcool + Artic P12 + Gamemax FN-12 ARGB = Noctua A14 PWM Fans)
PSU:
Asus ROG Gold Aura 750W + Sleeve Cable White and Orange-Silver-Black
Mice & keyboard:
LIMEIDE ARGB Keyboard + Asus ROG IMPACT III ARGB + GMB Gaming Podloga
Internet:
ADSL Wifi and LAN UGREEN Gold
OS & Browser:
Windows 11 Pro 23h2 64 bit + Opera NEON
Other:
Iphone 11 with all original Accessories (iOS 17.4)

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Sto odgovaras tako drsko ? Covek oce da ti pomogne.
Ja sam jasno napisao da ništa nije puklo i slikao čak.
Predlog momka je bio da kupim novo kućište zbog ovog,jer je ovo već staro....pa da li bi ti uzeo novo kućište zbg toga što filter nije na mjestu?
 

Tajm Bandit Bouns

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
2.033
Rezultat reagovanja
1.762
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PhantomGaming-PC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 4650G + THERMALTAKE UX200 ARGB White
Motherboard:
ASROCK B550 PHANTOM GAMING 4
RAM:
KINGSTON Fury Beasts DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz RGB Special Edition White
VGA & cooler:
Gigabyte GeForce RTX 3060 AORUS ELITE 12GB GDDR6
Display:
Benq GC2870 60Hz @75Hz
HDD:
Samsung 970 EVO Plus M.2 NVME + WD 320GB
Sound:
Genius 5.1 + RAMPAGE RM-K29 THUNDER
Case:
FSP CMT580GT (3xDeepcool + Artic P12 + Gamemax FN-12 ARGB = Noctua A14 PWM Fans)
PSU:
Asus ROG Gold Aura 750W + Sleeve Cable White and Orange-Silver-Black
Mice & keyboard:
LIMEIDE ARGB Keyboard + Asus ROG IMPACT III ARGB + GMB Gaming Podloga
Internet:
ADSL Wifi and LAN UGREEN Gold
OS & Browser:
Windows 11 Pro 23h2 64 bit + Opera NEON
Other:
Iphone 11 with all original Accessories (iOS 17.4)
Sve jedno bih uzeo novo kuciste i da je starom sve na mestu.
 

Djolekg

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2016.
Poruka
9.260
Rezultat reagovanja
5.344
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K(4.4ghz),-BeQuiet pure rock slim
Motherboard:
AsRock p67 pro
RAM:
hyperx fury 12 GB DDR3 1600 mhz cl10
VGA & cooler:
Sapphire Nitro + RX 580 4gb
Display:
Asus vg248qe 144hz
HDD:
hdd(wd blue 500gb),ssd(adata su650 240gb)
Sound:
Logitech G230
Case:
cooler master elite
PSU:
Corsair RM1000x
Mice & keyboard:
HyperX pulsefire fps pro,Cooler master Masterkeys Pro M,Podloga - Zowie G-SR
Internet:
sbb 150/10
OS & Browser:
windows 10 pro 64bit
Other:
xaomi redmi note 8 pro

frozensun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.01.2018.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
Ja se izvinjavam ako sam bio drzak,dičan ili bezobrazan prema nekime ovde,ako je to tako izgledalo.
Naprosto imam neke takve ispade koji jesu takvi da izgledaju tako,ali mi to nije namjera da budem takav prema ljudima ovde.
Prolazim kroz težak period u životu.
Inače instalirao sam ventilator na vrhu kućišta i morao sam da skinem prednji panel,pa sam vam snimio klipo ovog jezička kako izgleda,pa bih vas zamolio ako neko primjećuje da je nešto puklo/oštećeno i da se ne može popraviti.
 
Poslednja izmena:
Vrh