• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

PotPlayer

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
stavio 32bit pot, uvideo da export presets ne sluzi nicemu (ne radi sa 64bit na x86 verziju, toliko mogu da zakljucim) podesio sve po onom uputstvu, ukljucujuci i podesavanja za madVR (i da, ipak renderer moze da radi deringing i debloking, sharpness i sve ostalo, ima da se podesava u madVR opcijama) i sve sljaka kako treba, zadovoljan sam sa madVR, bas je lepa slika, "zivlja" je malo nego sa obicnim EVR CP mada iskreno, ovoliko cimanja...bolje da nisam nista ni dirao :D
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.061
Moja konfiguracija
Export presets radi samo u isto-bitnoj verziji.
Deblocking radi samo dekoder, primetio si da nema te opcije u madVR.;)
U madVR opcijama podesi obe lume na Spline 3 ili 4 taps, kažu da je tako malo bolje nego kada stoje na Lanczos, chroma je neka na Softcubic 70-100.
Možeš da isključiš exclusive mode for fullscreen ako ti je reprodukcija dobra bez toga (ako nemaš tearing).
U toku filma pritisni Ctrl + J pa onda Ctrl + R da malo ispratiš statistiku, da nemaš kojim slučajem dropped ili delayed frejmove.

Ispratio si celo ono uputstvo?:eek: Mene je mrzelo iskreno.:D
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja isprobao razna podešavanja za video render u Potu... I sve mi nekako deluje slično :) (gledam na laptopu, 15", 1440x900, Win7) - a probao sam EVR CP, VMR9 renderless, madVR i sad sam se zadržao na Haaliju (ne znam tačno što, ne deluje mi specijalno bolje od ostalih varijanti).

Mada, što reče Misko81: ja sam ipak suviše nezahtevan, a možda se to ipak bolje primećuje na većim rezolucijama.

Ja bih najviše voleo neki plejer koji instaliram, a da je on odmah spreman za rad. Ovo mi deluje suviše cimanja samo zbog gledanja filmova :(
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Vidim da se u toj opsirnijoj diskusiji pominjalo seckanje tokom pustanja videa. Nisam sve propratio jer mi je radilo ok, ali evo sa vremena na vreme i meni krene da secka, a najnovija je verzija, 64. Bas cu je reinstalirati i proveriti, cudno jer se pre nije uopste desavalo, a uglavnom se desava na 720p ili 1080p, i to je cudno s' obzirom da ranije nisam imao problema na istoj masini i istim podesavanjima. Na ranijim verzijama Pot_a.
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Export presets radi samo u isto-bitnoj verziji.
Deblocking radi samo dekoder, primetio si da nema te opcije u madVR.;)
da, nema je al ima kolko artefakta skupa sakriva iz izvora (pretpostavljam da tu spadaju i blokovi i mosquito noise i sl., ali nisam siguran) i kolko deringing-a radi. U video dekoderu nisam nasao opcije za debloking. Mislim da je to vazilo nekad u doba DivX-a i Xvid-a i mocnih 280p/420p snimaka :D (ali kazem, nisam siguran pa necu da tvrdim da sam u pravu niti ista slicno, samo iznosim svoje zapazanje). Uostalom, blokova ni nema u 720p i 1080p snimcima tako da to nije ni problem.

U madVR opcijama podesi obe lume na Spline 3 ili 4 taps, kažu da je tako malo bolje nego kada stoje na Lanczos, chroma je neka na Softcubic 70-100.
Trenutno je Lanczos na luma i chroma upscale, na luma downscale je softcubic 50% (tako je lik preporucio u onom guide-u pa sam tako stavio sto ne znaci da ce tako i ostati), a Spine je jos zahtevniji od njega ako sam dobro razumeo. Nije mi cilj da graficka bude na 90% usage i ventilator na 70% :d

Možeš da isključiš exclusive mode for fullscreen ako ti je reprodukcija dobra bez toga (ako nemaš tearing).
to sam odmah ugasio jer me je nerviralo i cini mi se kao da je menjalo sliku, a mozda je smao na momenat poveca pa smanji kad prebaci, nemam pojma, nerviralo me. Mislim da nemam tearing, ako ga imam + jos dodam onaj Spine umesto Lanczosa...kuku lele. :)

U toku filma pritisni Ctrl + J pa onda Ctrl + R da malo ispratiš statistiku, da nemaš kojim slučajem dropped ili delayed frejmove.

Ispratio si celo ono uputstvo?:eek: Mene je mrzelo iskreno.:D
Probacu.

sto se uputstva tice, deluje kompleksnije nego sto zapravo jeste, nakon sto sam ga tri puta ispratio deluje jednostavno :rotf: A nije to jedino uputstvo, imas jos celo jedno za podesavanje madVR-a sa svim objasnjenjima http://imouto.my/madvr/

:wave:
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.061
Moja konfiguracija
Ako ja mogu da koristim Spline 3 taps za obe lume na Intelu HD 2000 možeš i ti sigurno na GTX460 bez nekog posebnog opterećivanja grafe.;)
 

Lukija

PCAXE Eminent Guru
Učlanjen(a)
13.04.2009.
Poruka
2.564
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PotPlayer 1.5.31934

32-bit
64-bit

Daum PotPlayer 1.5.31934 - x86/x64 Stable

*Improved English installer*

*To easily choose one of built-in hardware decoders (DXVA/Self DXVA/CUDA/QuickSync) , click to PotPlayer's icon on top left and select an available built-in hardware decoder.(If Cuda or QuickSync is not listed in there that means the installer has not detected the related hardware on the system.) By clicking "Default Configuration" activates PotPlayer's original default settings.Also, to remove history of recent files, you can use "Remove History of Recent Files" shortcut under startmenu.

- This version is the latest announced version on http://tvpot.daum.net/video/live/PotplayerSpec.do (in Korean) -

Daum PotPlayer 1.5.31934 Beta

...

Daum PotPlayer 1.5.31908 Beta

Added an option to scale subtitle's outline/shadow to fit screen size
Fixed an issue that tray icon don't show up when using screen capture
*Added scale X,Y options to subtitle settings

Daum PotPlayer 1.5.31901 Beta

Changed subtitle outline/shadow modifications to depending on the size of subtitles
*Added an option to show history list of recent files in favorites menu
*Improved DVD playback auto resume option

Daum PotPlayer 1.5.31829 Beta

Fixed an issue that can not play a damaged part of ASF
Improved album/favorite menu handling
*Improved multiple launch handling

Daum PotPlayer 1.5.31590 Beta

...

Daum PotPlayer 1.5.31550 Beta

...

Daum PotPlayer 1.5.31490 Beta

Added AVX instructions support to built-in codec

Daum PotPlayer 1.5.31471 Beta

*Improved Intel QuickSync Decoder

Daum PotPlayer 1.5.31435 Beta

Added multiple audio output processing to built-in splitter*
*Improved Intel QuickSync Decoder

*When using built-in splitter (For example, with mkv files that have multiple audios), if you want to see/select available audios of the source, check "Multiple audio output" option under F5 > Filter Control > Source/Splitter > click on "..." button of any option that is selected built-in source/splitter.And now during playing a video, you'll be able to see/select available audios of the video under right click > filters > Source menu.

Daum PotPlayer 1.5.31393 Beta

Added WMV9 VLD support to built-in DXVA decoder

Daum PotPlayer 1.5.31323 Beta

Added resolution limit setting to usage conditions of DXVA
Improved support of Rar files
Improved determination of interlaced WDM

Daum PotPlayer 1.5.31298 Beta

Added Nvidia CUDA Decoder (MPEG1/2, H264/AVC, VC1 are supported)
Added an option to play the next item when failed to play
Added CMD_VIDEO_CODEC_SIZE_MESSAGE, CMD_VIDEO_OUT_SIZE_MESSAGE, CMD_VIDEO_OUT_FPS_MESSAGE to skin support
Some fixes for specific FFmpeg audio codec
Some fixes for built-in H.264 DXVA decoder

Daum PotPlayer 1.5.31146 Beta

Added the ability to specify the transparency of the navigation dialog
Added the ability to rename filename in the playlist
Fixed sync problem of built-in WMV DMO codec when seeking
Changed default setting of built-in MPEG audio decoder to FFmpeg Float Decoder

Daum PotPlayer 1.5.31129 Beta

Added the ability to choose blu-ray playback method
Added the ability to set custom screen size when starting video playback
Added Built-in LPCM decoder
Changed default setting of WMA audio codec to Built-in Decoder
Fixed sync problem of Interlace VC1 playback when seeking

Daum PotPlayer 1.5.31057 Beta

Added the ability to move to chapters of blu-ray

Daum PotPlayer 1.5.31006 Beta

Fixed an issue that FLAC audio codec selection did not work
Fixed mouse response problem on file navigator

Daum PotPlayer 1.5.30979 Beta

...

Daum PotPlayer 1.5.30927 Beta

Added the ability to jump to current subtitle position
Added IMC1 ~ IMC4 color spaces
Added Intel QuickSync Decoder*
Some fixes while playing TS files
Added an option to adjust window size from window center
Improved filter priority handling

*It requires an Intel's Sandy Bridge CPU
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.061
Moja konfiguracija
QuickSync radi dobro, opterećenje CPU-a je isto kao i sa DXVA, a najmanje je sa Self DXVA, mada su razlike zanemarljive. Sa sva tri dekodera madVR radi normalno.
 

Lukija

PCAXE Eminent Guru
Učlanjen(a)
13.04.2009.
Poruka
2.564
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Probao CUDA dekoder. Radi OK osim kod nekih XviD-ova.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.061
Moja konfiguracija
Zašto mi ne forsira engleske titlove iako je tako podešeno? Uvek moram da izaberem eng manuelno ako je drugi titl po redu. Tako je bilo i u starijim verzijama. Ima li rešenja?
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Ako ja mogu da koristim Spline 3 taps za obe lume na Intelu HD 2000 možeš i ti sigurno na GTX460 bez nekog posebnog opterećivanja grafe.;)
A jel koristis QuickSync ili? Kako madVR uopste moze da koristi IGP sa intela za render? (n00b pitanje, nisam uopste zalazio u to kakva je arhitektura integracije, samo mislim da za pola onih madVR efekata i DXVA treba stream shader procesors arhitektura?)
Jel koristis ekskluziv mod? Evo gledao sam sad kod sebe, ima po koji drop frejm tu i tamo sa mojim podesavanjima u 720p filmu, a spline nisam jos ni probao :)
 

Lukija

PCAXE Eminent Guru
Učlanjen(a)
13.04.2009.
Poruka
2.564
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Zašto mi ne forsira engleske titlove iako je tako podešeno? Uvek moram da izaberem eng manuelno ako je drugi titl po redu. Tako je bilo i u starijim verzijama. Ima li rešenja?
Moze malo detaljnije? MKV sa embedovanim titlovima ili odvojeni fajlovi u folderu ?
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.061
Moja konfiguracija
QuickSync, DXVA, Self DXVA ... Svejedno je, upravo sam probao i 1080p film sa QuickSync i nema gubljenja frejmova ... Ne znam, možda je Intel nešto dodatno optimizovao IGP za to, nije ni meni jasno.
Ne koristim exclusive, nema potrebe.

U izgubljene frejmove ne računaj one koji nastaju prilikom prelaska iz windowed u fullscreen i obrnuto, to je normalno.

2 Lukija:

Sa embedovanim.
 
Poslednja izmena:

Lukija

PCAXE Eminent Guru
Učlanjen(a)
13.04.2009.
Poruka
2.564
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Probao sam sada jedan MKV sa 2 titla. Engleski je bio drugi. Iako sam rekao Pot-u da je prefered lang eng, ne zarezuje. Jedino da probas mkvtoolnix pa da reorderujes titlove u MKV-u ali to nije elegantno resenje. Takodje, proveri da li su titlovima pravilno dodeljene jezicke oznake (eng, srp ....).
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
u subtitle jezicku u opcijama imas deo u koji mozes da upisujes koji je prefered, tako se i zove taj deo. Tu samo stavi "en" (bez navodnika) i to bi trebalo da je sve.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.061
Moja konfiguracija
Tako je i podešeno i ništa, i dalje pusta prvi sub. Nema veze, ionako mi je sada default plejer MPC-HC Black Edition (+ LAV Filters + madVR) kod koga to radi bez problema. Trudim se da koristim ono što radi najbolje sa najmanje podešavanja.
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
ionako mi je sada default plejer MPC-HC Black Edition
I ja danas hteo da pređem na MPCHC (na poslu mi je to default plejer), ali me nervira što nema neko dugme kojim mogu direktno da ga ugasim iz full screena :( Takođe, ne mogu ni da povećam font kojim se prikazuje vreme...
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
ne znam, sa najmanje podesavanja najbolje radi mpc-hc, samo ukljucim bitstream za AC3 i DTS i zavrsio sam :D

elem, imas jos jednu foru u potu, a to je da kad pustis film ides pod subtitles (kroz menije iz desnog klika) i tamo mi se cini da sam isto video da imas da biras prefered. Ali pazi, on to ne moze da skonta ako subtitle fajl nije dobro imenovan, bilo da je upakovan ili standalone. Mada, ako ista stvar radi u MPC-HC (isti film, isti prevodi) onda ne znam u cemu je problem.

PS. Sad sam probao ovaj Spline i slika je za nijansu manje ostra nego sa onim Lazom...Nemam droped frejms sta god da ukljucio. Jedino ne mogu da probam quicksync, kad izabarem u LAV Video quickSync izbaci not supported. Procitao sam da to nece da radi ako mi je upaljen Virtu...jbg.

@Zoni: probaj alt+F4 ako vec nemas na tastaturi neko dugme kome mozes da dodelis tu funkciju :) Gasi sve momentalno :D

Inace, nema mpc-hc ni dobar seek, spor je do zla boga kad premotavas sa njime i tako neke stvari. Ne podrzava ni one jump-to segmente (kao chapters fora sa DVD-a)
 
Poslednja izmena:

100%

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.11.2011.
Poruka
78
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3.2GHz
Motherboard:
Asus M4A87TD/USB3
RAM:
DDR3 2 x 2GB 1333MHz Kingston
VGA & cooler:
AMD Radeon 5770 ASUS CUcore 1GB/DDR5
Display:
Philips Brilliance 224CL Ultra Slim
HDD:
WD AAKS 500GB
PSU:
Chieftec CTG-500-80P 500W
Optical drives:
Samsung SH-S223L
Internet:
ADSL
OS & Browser:
W7 x64, Chrome
I ja danas hteo da pređem na MPCHC (na poslu mi je to default plejer), ali me nervira što nema neko dugme kojim mogu direktno da ga ugasim iz full screena :( Takođe, ne mogu ni da povećam font kojim se prikazuje vreme...
View>>Options>>Keys>>Exit i dodeli šta god hoćeš, recimo "Esc".

A što se veličine fonta tiče, misliš na OSD?

Inace, nema mpc-hc ni dobar seek, spor je do zla boga kad premotavas sa njime i tako neke stvari.
Kod mene premotava odlično, doduše isključen mi je DXVA...
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
ako je to odlicno onda je kmp ili PP seek naucna fantastika :D bez uvrede, nemam nista protiv MPC-HC ali sam od onih koji kad se udube u film ne zele nista da propuste pa cesto umem da vratim scenu da bih nesto bolje razumeo ili video pa mi je bitno da li to traje 0.2sec ili 1 sec. A VMR9 renderless i sl. pored zivog EVR, ili jos bolje ovog madVR, nema sanse da koristim. Razlika je, meni, prevelika u kvalitetu.
Jedna od jacih strana MPC-HC je upravo DXVA za maltene bilo koju graficku i sto mozes da teras 720p film na duronu 700 ako imas makar 6600gt.
E sad, ja nekih vecih problema sa Vutra Plejerom nisam imao, a da promenim koji sub ce da koristi ja ne vidim kao problem posto to uradim cim pocne film, i tako ne gledam uvodne spice od fox-a ili univerzala i sl...Jos manji problem na LCDTV sa integrisanim plejerom, imam subtitle dugme na daljinskom :troll:
 

100%

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.11.2011.
Poruka
78
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3.2GHz
Motherboard:
Asus M4A87TD/USB3
RAM:
DDR3 2 x 2GB 1333MHz Kingston
VGA & cooler:
AMD Radeon 5770 ASUS CUcore 1GB/DDR5
Display:
Philips Brilliance 224CL Ultra Slim
HDD:
WD AAKS 500GB
PSU:
Chieftec CTG-500-80P 500W
Optical drives:
Samsung SH-S223L
Internet:
ADSL
OS & Browser:
W7 x64, Chrome
Ma sve kul, ja ti samo prenosim svoje iskustvo. Dok god postoje bar 2 dobra plejera - dok god je izbora, ni po muke... svako nek tera šta mu više odgovara... ;)
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.061
Moja konfiguracija
Premotava MPC isto kao i Pot kada se u Tweaks uključi Fast seek (on keyframe).;)
 

100%

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.11.2011.
Poruka
78
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3.2GHz
Motherboard:
Asus M4A87TD/USB3
RAM:
DDR3 2 x 2GB 1333MHz Kingston
VGA & cooler:
AMD Radeon 5770 ASUS CUcore 1GB/DDR5
Display:
Philips Brilliance 224CL Ultra Slim
HDD:
WD AAKS 500GB
PSU:
Chieftec CTG-500-80P 500W
Optical drives:
Samsung SH-S223L
Internet:
ADSL
OS & Browser:
W7 x64, Chrome

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
U da, na ovo sam potpuno zaboravio... hvala!

@gx-x

Ako već nisi, probaj pa javi kako se ponaša...
ponasa se kao sto i pise, premotava na key frejm, to cesto nije tamo gde ti (ja) zelis :D Ja volim 1sec premotavanje, da moze na 0.5 sec bilo bi jos bolje al jbg. Nije to velika mana, ali ume da iritira, a i pot mi radi dobro, ne vidim zasto bih se zezao sad sa time. Imam ja i MPC-HC ikonicu odmah pored pot-a al pot je default i to je to. Lepsi sabovi, visual seek, brze premotavanje, chapter keyframe podrska ili kako se vec zove ono cudo kad imas sekcije po mkv-u i brdo svega i potrebnog i nepotrebnog. MPC-HC jedino ima bolji sharpen filter od bilo kog iz PotP-a ali jbg.
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
1. View>>Options>>Keys>>Exit i dodeli šta god hoćeš, recimo "Esc".

2. A što se veličine fonta tiče, misliš na OSD?
1. Znam to, ali ja volim da koristim miša - zato volim da imam mogućnost da ugasim plejer klikom miša na "X" ;)

2. Ovo:
 
Vrh