• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Plati.ru, G2A i slicni sajtovi

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.915
Rezultat reagovanja
7.565
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
Pre 2 dana sam zavrsio GOW igru na PS4 pro i nije mi zao ni jednog dinara koji sam dao za CD. Remek delo od igre.
 

Sinisavr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
22.08.2013.
Poruka
1.044
Rezultat reagovanja
1.335
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
GTA V, Fortnite Zver
CPU & cooler:
Intel I5 11400F + Cooler Master Hyper 612S + 6x Noctua Industrial
Motherboard:
Asus TUF Gaming B560-PLUS Wi-Fi
RAM:
2x8GB Kingston DDR4 3600Mhz
VGA & cooler:
MSI GeForce GTX1070 Gaming
Display:
Asus VX239H
HDD:
Samsung 870EVO, WD 1TB Blue x 2
Sound:
CREATIVE Sound Blaster Z
Case:
NZXT H440
PSU:
Corsair RM750X
Mice & keyboard:
Logitech MX 518 + Logitech G213 Prodigy
Internet:
Supernova 120-15
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Other:
Motorola Edge 40 Neo, Sennheiser HD439, Bose Companion 3
Mare1389 nisi upravu. Ne znam kako ne shvatas da na taj nacin ostecujes kompaniju koja ti je napravaila tu istu igru koju zelis tako jako da igras. Na taj nacin direktno ostecujes i sebe jer se desiti da sledeci nastavak i ne vidis. Ako ti to uopste nesto znaci.
Imas omiljeni serijal nzm AC recimo, i sad zamisli kada bi svaki covek svi do jednog razmisljali na nacin kako ti razmisljas. Koliko bi dugo ubisoft kao firma opstala? Sta ogorcen si na Ubi jer pravi neoptimizovane igre? Kapiram da se cesto desi kupis igru a onda shvatis da si zapravao kupio sranje. Ali nije ok razmisljati da je sasvim korektno da ukrades neciji rad. Da li si uopste svestan koliko je tesko napraviti jednu igru. Makar to bila i igra poput obicne internet igre na fb. Pravljenje pojedinih danasnjih AAA igara ti je isto kao i filmska produkcija stim da kod filma smislis scenario i reziju uzmes glumce snimis i to je to. Kod igara treba to isto samo sa dodatkom da trebas napraviti i samu igru. Znas li koliko to iziskuje vremena, znanja, para?
Steam je dao razlicite cene ili developer ili ko god to bio u zavisnosti od regiona. Ako napravis nalog na Indiju tamo su ti najmanje cene. Naravno ja ovo nikad necu raditi samo kazem.
Inace mi se vodimo kao Evropa jer smo jelte na tom kontinentu i jasno je zasto su kod nas cene takve kakve jesu.
Navikavajte se jer next gen igre koje ce izlaziti za PS5 u narednim godinama kao i za PC pocetna cena ce im biti 70€/$ za standard edition umesto dosadasnjih 60€/$. Sama produkcija kosta vise jer se angazuje mnogo ljudskih resursa da se sve to odradi kako treba.
Svi kukamo kako nam igre traju kratko. Svi bi voleli da dobijemo igru sa 100 sati single player kampanje a da je platimo 20€ na online marketu. Nece bidne.
Trebalo bi da bidne, jer je 70 previse. Isto kao sto bilo koji telefon ne bi trebao da kosta 1000 i kusur evra. Da su malo manje prokleti mozda bi cak i imali veci profit.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 

Mare1389

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.10.2017.
Poruka
1.422
Rezultat reagovanja
522
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600
Motherboard:
MSI A320M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 3200MHz 16GB (2 X 8GB)
VGA & cooler:
SAPPHIRE NITRO RX 470 4GB
Display:
DELL monitor SE2419HR 23.8 IPS 1920 x 1080
HDD:
Patriot Burst 120GB & 1TB HDD
PSU:
FSP Hexa 500W
Mice & keyboard:
Zowie EC1 & Logitech G413 Carbon
Eh da su tim firmama toliko bitni igraci , koliko vi kazete da igraci trebaju da brinu o firmama :D Prvo te velike firme rade sve zbog para a ne zbog igraca...
Oni zaradjuju svakako dosta novca , mislim da njih ne pogadja toliko sto neki ljudi kupuju sa g2a i slicno. Da im je to veliki problem verovatno bi uradili nesto povodom toga. Ovo ne vazi za indie developere.
Ti svakako njima dajes neki dinar kad kupujes preko indije ili rusije. Ovde pricamo o ovim ukradenim kljucevima gde firme ne dobijaju nista.
Kupujem tamo gde je jeftinije i to je to.
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.915
Rezultat reagovanja
7.565
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
Trebalo bi da bidne, jer je 70 previse. Isto kao sto bilo koji telefon ne bi trebao da kosta 1000 i kusur evra. Da su malo manje prokleti mozda bi cak i imali veci profit.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
E vidis tu gresis. Jer koliko vidimo svi i dalje kupuju telefone po toj ceni. Tako ce biti i za igre i za sve u zivotu. Pre 10 godina placali smo gaming racunare 500€ do max 800€ ultra hi end gaming racunar, sad toliko kosta jedna graficka iz vise klase. Znaci ne hi end kartica nego kartica vise klase. Jednostavno uvek ce biti onih koji ce imati da plate sto je na kraju dana onima koji prodaju najbitniji deo publike.
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Eh da su tim firmama toliko bitni igraci , koliko vi kazete da igraci trebaju da brinu o firmama :D Prvo te velike firme rade sve zbog para a ne zbog igraca...
Oni zaradjuju svakako dosta novca , mislim da njih ne pogadja toliko sto neki ljudi kupuju sa g2a i slicno. Da im je to veliki problem verovatno bi uradili nesto povodom toga. Ovo ne vazi za indie developere.
Ti svakako njima dajes neki dinar kad kupujes preko indije ili rusije. Ovde pricamo o ovim ukradenim kljucevima gde firme ne dobijaju nista.
Kupujem tamo gde je jeftinije i to je to.
Da li si se ikad bacio u razmisljanje zasto ne mozes da prodas igru sa svog steam accounta u vidu kljuca, vec je zakljucan na nalog?
Da li si svestan da te firme nude povracaj novca pri prevari? Odnosno, neko ti ukrade karticu kupi 100 kljuceva, steam pogasi kljuceve, developer vrati pare steamu, a steam vrati tebi pare. Ti dobijes 70% nazad, a Valva zadrzi 30%.
Kako bi tebi bilo kada bi ti neko ukrao karticu nekom forom i doterao ti stanje racuna u -1500e. Ili jos bolje, drzis radnju i dodju Mika i Panta i ukradu gomilu robe.
Podrzavate klasican kriminal. Mozda ti ne stetis firmi, ali stetis jadnom liku kog su izradili i oterali ga u minus.

Nema veceg djubreta od ljudi...

Hocete da mi kazete ti i doticni kolega da morate da ukradete taj PES jer vam je mala plata? Znaci nemas nijedan prioritet ispred tog PES-a i ne mozes da sacekas mesec dana da ti ostane viska jos 20e, pa potrosis 30 umesto 25? Mislim ako ste vec zavisnici to vec nije tema za forum. Garantujem da postoji jos 1000 stvari koje bi voleo da imas ti ili ja pa ne krademo.

A sto se tice toga da firme rade zbog para, najnebulozniji i najnezreliji komentar. Jel mislis da onaj moler radi kucu da bude sto bolja ili da zaradi za sebe? Jel mislis da onaj sto proizvodi brasno gleda da bude sto kvalitetnije? Onaj sto projektuje perionicu za kola gleda da napravi da ti udari glanc na kraju? Daj molim te jedan primer coveka koji radi 8-10 sati dnevno da bi ti dobio najkvalitetniji proizvod, a podseticu te za koje pare radu developer igara a za koje softverski inzenjer koji imaju isto znanje, a mozda ovaj developer ima mnogo intenxivnije znanje matematike. Jel mislis da covek koji moze da zaradjuje 120.000 radi za 40.000 tezi posao jer ima strast ka tome ili jer mu je isplativije?
 
Poslednja izmena:

Sinisavr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
22.08.2013.
Poruka
1.044
Rezultat reagovanja
1.335
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
GTA V, Fortnite Zver
CPU & cooler:
Intel I5 11400F + Cooler Master Hyper 612S + 6x Noctua Industrial
Motherboard:
Asus TUF Gaming B560-PLUS Wi-Fi
RAM:
2x8GB Kingston DDR4 3600Mhz
VGA & cooler:
MSI GeForce GTX1070 Gaming
Display:
Asus VX239H
HDD:
Samsung 870EVO, WD 1TB Blue x 2
Sound:
CREATIVE Sound Blaster Z
Case:
NZXT H440
PSU:
Corsair RM750X
Mice & keyboard:
Logitech MX 518 + Logitech G213 Prodigy
Internet:
Supernova 120-15
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Other:
Motorola Edge 40 Neo, Sennheiser HD439, Bose Companion 3
Krades filmove i muziku, to ti dodje na isto. Opet kazem da igrica kosta 20 evra mnogi bi je kupili, ovako kad je 60,70 mnogi nece nego ce se snaci

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 

Mare1389

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.10.2017.
Poruka
1.422
Rezultat reagovanja
522
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600
Motherboard:
MSI A320M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 3200MHz 16GB (2 X 8GB)
VGA & cooler:
SAPPHIRE NITRO RX 470 4GB
Display:
DELL monitor SE2419HR 23.8 IPS 1920 x 1080
HDD:
Patriot Burst 120GB & 1TB HDD
PSU:
FSP Hexa 500W
Mice & keyboard:
Zowie EC1 & Logitech G413 Carbon
Prvo to je vec njegov problem ako su mu ukrali karticu nekako + taj lik sto je ukrao ne mora da potrosi na kljuceve nego bilo gde.
Objasni ti meni kako klinac neki treba da skupi 70e za JEDNU igricu?
Nista iz principa vise necu da uzimam nista preko madjara da ne bih podrzavao kriminal i da ne stetim jadnoj drzavi :)
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Krades filmove i muziku, to ti dodje na isto. Opet kazem da igrica kosta 20 evra mnogi bi je kupili, ovako kad je 60,70 mnogi nece nego ce se snaci

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
Kradem filmove i muziku besplatno. Nije bas isto, vec sam to objasnjavao, nek neko procita moj prvi post i vidi sta sam tamo naveo, nikad nisam rekao da ne kradem i da sam protiv kradje softvera u ovako jadnoj drzavi, samo mislim da ocigledno imaju lopovi razlicitih pogleda. Delim savet nasoj sirotinji da ih ne za***ava neki tamo Rus, koji je i dalje vidim tri mentalne stepenice iznad nas, kad on nama uzima 25e za ukradeno, a ne mi njemu. Za 30e ces nabaviti legalno i da bude online a za 0e ilegalno, sa minimalnim brojem bagova i offline, tako da ne vidim cemu ta prica snaci ce se. Taj koji se takk snalazi, bolje da se ne snalazi, jer nije dobro sracunao.

Prvo to je vec njegov problem ako su mu ukrali karticu nekako + taj lik sto je ukrao ne mora da potrosi na kljuceve nego bilo gde.
Objasni ti meni kako klinac neki treba da skupi 70e za JEDNU igricu?
Nista iz principa vise necu da uzimam nista preko madjara da ne bih podrzavao kriminal i da ne stetim jadnoj drzavi :)
Madjari su druga stvar, ali u stvari kome ja objasnjavam kad nema ko ni da procita moj post. Ili jos treba da tumacim sta je pisac hteo da kaze?

Ne mogu krekovati RTX 2070, zato cu je kupiti preko Madjara. Sva poenta mog posta je da moras biti tesko neupucen da kupis preko Plati. Krekovano imas za 25e manje, a legalno za 5e vise, ni u jednom univerzumu to nije dobar deal. Jel znate vi u pare ili se samo pravite ludi?

Relativizujete stvari i razmisljate jako povrsno o svemu.

Sta ce klincu igra od 70e za pocetak? Nek saceka 6 meseci pa nek padne cena ili nek zaradi, kao sto sam ja kao isti taj klinac zaradio dovoljno novca da mogu sebi da obezbedim svakog meeeca bar 4 takve igre pored toga sto kupim neke stvarcice od 20-30e. Radim i freelance i preprodajem i kad treba nadjem nekoga kome treba neka usluga tipa cepanje drva. Gomila istih tih klinaca se snalazi i radi za***aniji posao nego ja. Ima ih i po prodavnicama, knjizarama, poslasticarnicama, garazama GSP-a, konobarisu, asistiraju po kaficima, peru, krpe... E sad to sto 90% klinaca ne zeli da se angazuje oko sebe nismo krivi ti ili ja.
 

Sinisavr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
22.08.2013.
Poruka
1.044
Rezultat reagovanja
1.335
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
GTA V, Fortnite Zver
CPU & cooler:
Intel I5 11400F + Cooler Master Hyper 612S + 6x Noctua Industrial
Motherboard:
Asus TUF Gaming B560-PLUS Wi-Fi
RAM:
2x8GB Kingston DDR4 3600Mhz
VGA & cooler:
MSI GeForce GTX1070 Gaming
Display:
Asus VX239H
HDD:
Samsung 870EVO, WD 1TB Blue x 2
Sound:
CREATIVE Sound Blaster Z
Case:
NZXT H440
PSU:
Corsair RM750X
Mice & keyboard:
Logitech MX 518 + Logitech G213 Prodigy
Internet:
Supernova 120-15
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Other:
Motorola Edge 40 Neo, Sennheiser HD439, Bose Companion 3
Ti si u prvom postu naveo kako mi stetimo tim firmama i ljudima koji za njih rade jer kupujemo jeftinije igrice na razne nacine. Nigde nisi spominjao kako neki rus ostecuje nas, to si posle poceo da komentarises. Zato sam se ja nadovezao sa filmovima i muzikom jer i na taj nacin mi stetimo svima njima. Onda se vratis lepo u realnost i shvatis kako njih boli ona stvar za bilo koga ko te igrice kupuje. I zato opet ponavljam, stavi 20 evra kupice je 10 ljudi, stavi 60 kupice dvojica. Gde imas vecu zaradu? Nije naravno sve tako crno-belo ali nadam se da kapiras sta hocu da kazem. Uvek je bilo da sto vise para imaju sve im vise treba.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
Ti cepas drva , a brat rus krade kljuceve iz fotelje.
Krade od bogatih da bi udelio sirotilji,preporuka za njega.Lepo njemu,lepo meni. Kad budem cuo da je neko izgubio igru ili acc zato sto je kupio na plati.ru onda brisem sve ovo sto branim sajt.
Sto je npr taj konami koji je do ove godine BLOKIRAO igru za nase trziste,stavio nas u kos sa Albanijom,Iranom..ima jos par zemalja..sta smo mi?
To je prva stvar. A druga stvar, zasto kod nas nije legalna igra 15e ko npr u Rusiji a ne 40? I kod nas je ocajan standard,valjda znaju to.
E dokle god se tako ponasaju ja licno nemam nameru da kupujem nikada na tih oficijanim mestima nego cu juriti sto jeftinije.

Sta ce klincu igra od 70e za pocetak...Pa glupa fifa toliko kosta. Sta da igra?
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Ta igra je piratska, podjednako kao krekovana verzija. Ako bi ti da kupis ilegalnim putem, slobodno.

Citiram sa EULA na Steam-u, a isto vazi za Uplay i svaki store, ne postoje bez razloga razliciti regioni:
" You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, Valve may terminate your access to your Account. "

Ako hoces, kupi kao covek za 8 evra legalno, ulozi lovu ili ulozi u Humble. Ja da placam za ilegalnu nabavku ne pada mi na pamet, ako bas hocu skinucu pravu narodnu verziju, ja Plati.ru vidim kao da odem i dam novac za narezani film na pijacu.

EDIT: Da ne pricam o tome da gomila igara sa tog sajta nisu kljucevi nego nalozi, kupljeni su kradenim karticama kao na g2a, a i ti nalozi su isto kradeni, povrh svega ostalog sto sam naveo ranije.

Ko ima para nek uplati sebi Humble i nek uziva, a ne ovako, nije korektno.
Toliko o tome da nisam pominjao...
 

Babadzonka

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.09.2014.
Poruka
713
Rezultat reagovanja
313
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
tHe
CPU & cooler:
Intel Core i5-4570 + LC-CC-120
Motherboard:
Gigabyte GA-B85M-D2V
RAM:
Kingston 2x8GB 1600Mhz DDR3
VGA & cooler:
Sapphire Pulse RX 560 2GB by Tajm Bandit Bouns
Display:
Asus VA24EHE
HDD:
Biostar S100 120GB / Seagate 500GB / Hitachi 320GB
Sound:
Integrated / Intex IT-222 SUF
Case:
Fractal Design Core 3300
PSU:
Seasonic SS-620GB 620W 80+ Bronze
Mice & keyboard:
Logitech MX 518, A4Tech X-718bk / MS Industrial Elite Pro
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Enterprise LTSB 64bit / Chrome
Other:
Xiaomi Mi 9T, HP LaserJet 1300, Logitech HD C310, A4Tech Bloody G520, Fantech Leviosa MCX01
E sad jos veci off, da bude jos zanimljivije: da l' je bolji intel ili amd... nvidia ili amd??? :troll::troll::troll::troll::troll:
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Ti cepas drva , a brat rus krade kljuceve iz fotelje.
Krade od bogatih da bi udelio sirotilji,preporuka za njega.Lepo njemu,lepo meni. Kad budem cuo da je neko izgubio igru ili acc zato sto je kupio na plati.ru onda brisem sve ovo sto branim sajt.
Sto je npr taj konami koji je do ove godine BLOKIRAO igru za nase trziste,stavio nas u kos sa Albanijom,Iranom..ima jos par zemalja..sta smo mi?
To je prva stvar. A druga stvar, zasto kod nas nije legalna igra 15e ko npr u Rusiji a ne 40? I kod nas je ocajan standard,valjda znaju to.
E dokle god se tako ponasaju ja licno nemam nameru da kupujem nikada na tih oficijanim mestima nego cu juriti sto jeftinije.

Sta ce klincu igra od 70e za pocetak...Pa glupa fifa toliko kosta. Sta da igra?
Uvek ima neki klinac u kraju koji ima dobru loptu za basket. Mnogo jeftinije i isplativije od FIFE.
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.915
Rezultat reagovanja
7.565
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
aahahaha ja nisam zalio kad sam kupovao loptu za basket, lepo sam otisao u prodavnicu i pazario Molten GF7 :D
 

Sinisavr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
22.08.2013.
Poruka
1.044
Rezultat reagovanja
1.335
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
GTA V, Fortnite Zver
CPU & cooler:
Intel I5 11400F + Cooler Master Hyper 612S + 6x Noctua Industrial
Motherboard:
Asus TUF Gaming B560-PLUS Wi-Fi
RAM:
2x8GB Kingston DDR4 3600Mhz
VGA & cooler:
MSI GeForce GTX1070 Gaming
Display:
Asus VX239H
HDD:
Samsung 870EVO, WD 1TB Blue x 2
Sound:
CREATIVE Sound Blaster Z
Case:
NZXT H440
PSU:
Corsair RM750X
Mice & keyboard:
Logitech MX 518 + Logitech G213 Prodigy
Internet:
Supernova 120-15
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Other:
Motorola Edge 40 Neo, Sennheiser HD439, Bose Companion 3
Uvek ima neki klinac u kraju koji ima dobru loptu za basket. Mnogo jeftinije i isplativije od FIFE.
Ajde priznaj za koliko si prodao one kljuceve sto sam ti poklonio

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Ajde priznaj za koliko si prodao one kljuceve sto sam ti poklonio

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
Zapravo sam poklonio dalje, ne mogu ja od onih kljuceva nista napraviti i ne bih nikad uzimao zbog profita dzabe, imam neki kodeks ponasanja. Nisi jedini koji uplacuje Humble. ;)
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
Vrh