• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Otvaranje EMMI Housa

ays

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
17.07.2009.
Poruka
1.376
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
@Iv4n
Veruj mi ti si redak izuzetak, ljudi zbog 2 evra razlike u ceni kupe na drugom mestu monitor. Cena je u 99% slucajeva najbitnija. Nazalost tako je u zemlji Srbiji :(
Није друже, веруј ми на реч... има нас таквих кол’ко хоћеш, дошао си на право место, где смо, махом и окупљени. Лакше нас по’ватати овде :d
 

jahacmm

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2010.
Poruka
95
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-920 @4.4GHz Vcore 1.32500V D0 Vodeno hladenje BATCH #: 3910A308
Motherboard:
X58A-UD7
RAM:
3x2GB Kingston hyperX T1 2250MHz CL9
VGA & cooler:
GTX 590
Display:
Samsung 24'
Case:
CosmosS 1100
PSU:
Antec TPQ 1200W
OS & Browser:
Windows 7 64Bit
Posto radis u Altiju, a to je povezano sa EMMI-jem cija je ovo tema sledi pitanje.
Da li je moguce naruciti preko vas pojedine dzidzabidzice, komponente ili sta god sa casekinga posto preko Gigatrona ne mozemo neke stvari jer vi drzite NZXT, i ocz valjda... ?
A to iritira, ako ste vec zastupnici tih firmi.
Emmi bukvalno "dere" za robu porucenu sa caseking_a.Mene je porucena roba izasla 40% vise u odnosu na cene sa caseking_a.
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Sto se tice cene, zavisi sta narucujes. Negde bi bila ista/slicna, negde osetno visa zbog divne nam carine od xx%.
Emmi bukvalno "dere" za robu porucenu sa caseking_a.Mene je porucena roba izasla 40% vise u odnosu na cene sa caseking_a.
Verujem da je upravo onako kako nemanja kaze. Ne verujem da su oni nasumicno birali artikle i negde dizali cenu a negde spushtali, vec je neki prozivod ocarinjen kako treba a za neki je "odrapljena" carina...

Toliko sam puta cuo tu pricu i zaista verujem da je tako iako licno nishta ne uvozim, niti sam uvozio ;)

:wave:
 

jahacmm

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2010.
Poruka
95
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-920 @4.4GHz Vcore 1.32500V D0 Vodeno hladenje BATCH #: 3910A308
Motherboard:
X58A-UD7
RAM:
3x2GB Kingston hyperX T1 2250MHz CL9
VGA & cooler:
GTX 590
Display:
Samsung 24'
Case:
CosmosS 1100
PSU:
Antec TPQ 1200W
OS & Browser:
Windows 7 64Bit
U periodu dok je radio Benc House,porucivao sam masu puta komponente za vodeno hlađenje sa casekinga i nikad nije bilo problema.Cene su bile cak manje nego na CK,kad se odbije onih par posto na Vip kartice.
E sad odjednom Emmi ima problem sa carinom na uvoz pomenutih komponenti a ovi prethodni to nisu imali,ma daj molim te...
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Moze ako je trenutno dostupno. Stim sto treba da racunas da ce stici sredinom novembra sledecim uvoz, jer je uvoz stigao danas. pusti na pm sta ti treba pa javljam.

PS moze se desiti ako trazis nesto od nzxt kablova, fitinga i slicno da u caseking-u omase pa posalju nesto slicno (ne bi bio prvi put). Sto se tice cene, zavisi sta narucujes. Negde bi bila ista/slicna, negde osetno visa zbog divne nam carine od xx%. Ali o tome kad odaberes. Sto se tice toga da smo zastupnici NZXT-a, nije realno ocekivati da se sve ima u ponudi, uzimamo robu koja se dobro prodaje. :(

@Iv4n
Veruj mi ti si redak izuzetak, ljudi zbog 2 evra razlike u ceni kupe na drugom mestu monitor. Cena je u 99% slucajeva najbitnija. Nazalost tako je u zemlji Srbiji :(
U periodu dok je radio Benc House,porucivao sam masu puta komponente za vodeno hlađenje sa casekinga i nikad nije bilo problema.Cene su bile cak manje nego na CK,kad se odbije onih par posto na Vip kartice.
E sad odjednom Emmi ima problem sa carinom na uvoz pomenutih komponenti a ovi prethodni to nisu imali,ma daj molim te...
Emmi = Bench House = WinWin = Alti tj sve su to deca Altija ;)

E sad , nek ti nemanja odgovori ako je suprotno, ipak ja nisam tamo zaposlen ali mislim da j eupravo ono shto sam rekao ;)

:wave:
 

nemanja83

ALTI
Učlanjen(a)
25.10.2010.
Poruka
13
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon 245 + h2o
Motherboard:
785TD-V EVO
RAM:
2x2 Patriot 1600 cl8
VGA & cooler:
4870 xfx 1gb ddr5
Display:
philips 220e
HDD:
500gb wd + 320gb wd
Sound:
integrusa
Case:
Zalman GS1000 titanium
PSU:
OCZ 700W Modxstream
Mice & keyboard:
Razer Copperhead
Internet:
1Mbit
OS & Browser:
W7
U periodu dok je radio Benc House,porucivao sam masu puta komponente za vodeno hlađenje sa casekinga i nikad nije bilo problema.Cene su bile cak manje nego na CK,kad se odbije onih par posto na Vip kartice.
E sad odjednom Emmi ima problem sa carinom na uvoz pomenutih komponenti a ovi prethodni to nisu imali,ma daj molim te...
Ako imas nesto protiv nas, to je tvoja stvar. Ne moras da narucujes ako ti se ne dopadamo. i ovo sto smo se trudili da nabavimo sitnisha kao sto su fitinzi, creva i slicno smo pokusavali da izadjemo u sustret kupcima i njihovim zeljama. Tacno je da ne stigne uvek sve sto narucimo ni po ceni koja bi svima odgovarala, ali veruj mi da bi mi bez tih 30-tak stavki na nalogu (od kojih svaka ima drugaciju carinsku stopu) posao bio mnogo laksi.
Verovao ili ne ali i cene u casekingu se menjaju, nije uvek ista cena za isti proizvod. Desavalo mi se da narucim proizvod i dok stigne uvoz za 5 dana cena se promeni. Ko da juri svabe za 2-3 evra credit notu?

''Emmi = Bench House = WinWin = Alti tj sve su to deca Altija'' tacno tako :)
Sve je isto samo drugo ime i funkcionalniji sajt, isti ljudi u shopu, isti menager koji nabavlja robu i bolji rezultati. :)
 
Poslednja izmena:

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Moze ako je trenutno dostupno. Stim sto treba da racunas da ce stici sredinom novembra sledecim uvoz, jer je uvoz stigao danas. pusti na pm sta ti treba pa javljam.

PS moze se desiti ako trazis nesto od nzxt kablova, fitinga i slicno da u caseking-u omase pa posalju nesto slicno (ne bi bio prvi put). Sto se tice cene, zavisi sta narucujes. Negde bi bila ista/slicna, negde osetno visa zbog divne nam carine od xx%. Ali o tome kad odaberes. Sto se tice toga da smo zastupnici NZXT-a, nije realno ocekivati da se sve ima u ponudi, uzimamo robu koja se dobro prodaje. :(
Naravno, ne ocekuje se da ima svega u ponudi, pogotovo ne na nasem trzistu, ali evo super sto moze da se naruci.
 

Iv4n

Moderator
Učlanjen(a)
05.01.2010.
Poruka
1.171
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-2500K @ 4.8GHz + EKWB Supreme HF Full Copper
Motherboard:
Asus P8P67
RAM:
16GB Exceleram EBW301A 1600MHz CL9 + Bitspower FullCover Water Block
VGA & cooler:
Asus GTX680 DCII + EKWB FullCover Water block
Display:
Dell U2713HM IPS
HDD:
Samsung 840Evo 250GB
Sound:
Asus Xonar DG & Samson C03U Microphone
Case:
Corsair Obsidian 700D + Swiftech MCR320-QP radijator
PSU:
Seasonic X-750
Mice & keyboard:
Logitech G710+ & Logitech G400
Internet:
SBB 70Mbit
OS & Browser:
Win 7 SP1 Ultimate - X64
@Nemanja - nije uopste pitanje ko koga voli a ko ne voli. Samo je poenta (makar kako ja to vidim) postovanja dogovora.

Cene fittinga (cene koje su imale izgleda najveci skok od dogovorene i krajnje) se na Caseking-u nisu promenile od Nove Godine.

Pored toga, kolika moze biti carina i sta jos placate, da bi uz popust od 10% koji imate u Caseking-u uspeli da nagurate finalnu cenu musterijama 40% visu od one sa Caseking-a? Da fitting od 6eur naplacujete 10eur.

Ja narucih pre neki dan ~30 fittinga, sa krajnjom cenom od oko 700din komad. Tih istih fitting-a koje ste vi JahacMM-u naplatili po 1000din komad. Nije mi cilj nesto sad da se reklamiram ovde, al' mi nikako ne ulazi u glavu kako to da Vas vise kosta kao firmu, i na vece kolicine, nego mene (sve legalno, sa carinom i PDV-om) da narucim malu kolicinu.
 
Poslednja izmena:

jahacmm

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2010.
Poruka
95
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-920 @4.4GHz Vcore 1.32500V D0 Vodeno hladenje BATCH #: 3910A308
Motherboard:
X58A-UD7
RAM:
3x2GB Kingston hyperX T1 2250MHz CL9
VGA & cooler:
GTX 590
Display:
Samsung 24'
Case:
CosmosS 1100
PSU:
Antec TPQ 1200W
OS & Browser:
Windows 7 64Bit
@Nemanja - nije uopste pitanje ko koga voli a ko ne voli. Samo je poenta (makar kako ja to vidim) postovanja dogovora.

Cene fittinga (cene koje su imale izgleda najveci skok od dogovorene i krajnje) se na Caseking-u nisu promenile od Nove Godine.

Pored toga, kolika moze biti carina i sta jos placate, da bi uz popust od 10% koji imate u Caseking-u uspeli da nagurate finalnu cenu musterijama 40% visu od one sa Caseking-a? Da fitting od 6eur naplacujete 10eur.

Ja narucih pre neki dan ~30 fittinga, sa krajnjom cenom od oko 700din komad. Tih istih fitting-a koje ste vi JahacMM-u naplatili po 1000din komad. Nije mi cilj nesto sad da se reklamiram ovde, al' mi nikako ne ulazi u glavu kako to da Vas vise kosta kao firmu, i na vece kolicine, nego mene (sve legalno, sa carinom i PDV-om) da narucim malu kolicinu.
@Iv4n preduhitri me sa ovim postom tako da ja nemam sta tu da dodam.
Zamolio bih te kad ti stignu poruceni fitinzi ako ti nije problem da napises koliko te je carina izasla.
 

Iv4n

Moderator
Učlanjen(a)
05.01.2010.
Poruka
1.171
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-2500K @ 4.8GHz + EKWB Supreme HF Full Copper
Motherboard:
Asus P8P67
RAM:
16GB Exceleram EBW301A 1600MHz CL9 + Bitspower FullCover Water Block
VGA & cooler:
Asus GTX680 DCII + EKWB FullCover Water block
Display:
Dell U2713HM IPS
HDD:
Samsung 840Evo 250GB
Sound:
Asus Xonar DG & Samson C03U Microphone
Case:
Corsair Obsidian 700D + Swiftech MCR320-QP radijator
PSU:
Seasonic X-750
Mice & keyboard:
Logitech G710+ & Logitech G400
Internet:
SBB 70Mbit
OS & Browser:
Win 7 SP1 Ultimate - X64
@Iv4n preduhitri me sa ovim postom tako da ja nemam sta tu da dodam.
Zamolio bih te kad ti stignu poruceni fitinzi ako ti nije problem da napises koliko te je carina izasla.
Cena od 700 din je bila sa URACUNATOM carinom i PDV-om i deljenim troskom postarine.
 

jahacmm

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2010.
Poruka
95
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-920 @4.4GHz Vcore 1.32500V D0 Vodeno hladenje BATCH #: 3910A308
Motherboard:
X58A-UD7
RAM:
3x2GB Kingston hyperX T1 2250MHz CL9
VGA & cooler:
GTX 590
Display:
Samsung 24'
Case:
CosmosS 1100
PSU:
Antec TPQ 1200W
OS & Browser:
Windows 7 64Bit

Iv4n

Moderator
Učlanjen(a)
05.01.2010.
Poruka
1.171
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-2500K @ 4.8GHz + EKWB Supreme HF Full Copper
Motherboard:
Asus P8P67
RAM:
16GB Exceleram EBW301A 1600MHz CL9 + Bitspower FullCover Water Block
VGA & cooler:
Asus GTX680 DCII + EKWB FullCover Water block
Display:
Dell U2713HM IPS
HDD:
Samsung 840Evo 250GB
Sound:
Asus Xonar DG & Samson C03U Microphone
Case:
Corsair Obsidian 700D + Swiftech MCR320-QP radijator
PSU:
Seasonic X-750
Mice & keyboard:
Logitech G710+ & Logitech G400
Internet:
SBB 70Mbit
OS & Browser:
Win 7 SP1 Ultimate - X64

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Znas kako, mozda je do nacina i same cene transporta robe.

Posto ja radim u firmi koja se bavi trgovinom robe koju uvozimo iz EU (nije IT), evo ti jedan kratki primer.
Sef servisa poruci rezervni deo za jedan uredjaj, i napomene im (dobavljacu) da obavezno taj rezervni deo posalju obicnom postom, i danas njemu rezervni deo stigne preko UPS-a, koji mi moramo da platimo. On je kupcu vec rekao jednu cenu, i sad mu radimo uslugu popravke za dzabe maltene jer je cenu tog artikla podigao prevoz.

Sto se ovog gore primera tice, moze da se desi da su fitinzi uleteli u neku vecu posiljku tako da ce cena troskova prevoza biti automatski manja.

Cene prevoza ko radi spediciju, i ko se malo razume ili ima iskustva sa pronalazenjem kamiona ili ti prevoza robe zna da cena prevoza retko kad bude ista kao i prethodna cena, ona zavisi od mnogo faktora, od kolicine porucene robe, od tezine robe, od gabarita robe (posebna velicina kamiona), od toga gde se roba kupi (zabaceni grad), i od toga da li taj spediter ima slucajno neki kamion vec u blizini, ili mora da dovlaci poseban kamion sa drugog kraja zemlje, ili iz druge zemlje bas po nju.
Isti spediter za jednu robu u razlici od par dana moze da ti ponudi cenu prevoza koja se razlikuje i do par stotina eur upravo zbog gore navedenih razloga.
Na ovo dodas nasu deracku carinu i dobijas nabavnu cenu proizvoda.
 

CAMEL

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.07.2010.
Poruka
283
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
objasnio je :-) svaka čast, nadam se da je ljudima sad malo jasnije.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Spostvena logistika i sopstveno saobracajno odeljenje omogucava firmi da se ne oslanja na samostalne speditere i njihov nacin organizacije transporta.. Naravno, i ovako postoje problemi, ali to vec saobracajno odeljenje treba da minimizuje.

No to je prica za drugu temu, ovo nisam rekao vezano ni za EMMI (Alti) vec uopsteno i u skladu sa tim oftopikujem.

Ja bih samo zamolio nase drage forumase da postavljaju pitanja vezana za takve stvari u temama za to. Takodje i otvaranje novih tema je besplatno ;)
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Verujem da je upravo onako kako nemanja kaze. Ne verujem da su oni nasumicno birali artikle i negde dizali cenu a negde spushtali, vec je neki prozivod ocarinjen kako treba a za neki je "odrapljena" carina...

Toliko sam puta cuo tu pricu i zaista verujem da je tako iako licno nishta ne uvozim, niti sam uvozio ;)

:wave:
Mda, najlakse je sve svaliti na carinu... uvek bilo.

I pusti ovo "sve su to deca Altija"... menjaju se zaposleni u tim radnjama, menjaju se ljudi sami po sebi... ima i alavih, nisu svi fini i posteni.
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Mda, najlakse je sve svaliti na carinu... uvek bilo.

I pusti ovo "sve su to deca Altija"... menjaju se zaposleni u tim radnjama, menjaju se ljudi sami po sebi... ima i alavih, nisu svi fini i posteni.
Uvek bilo i bice, nit su oni jedini, nit su najgrbaviji...

No one is perfect ;)

:wave:
 

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0
I cekaj na kraju price ciji je taj Emmi kao frima?
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.838
Rezultat reagovanja
3.284
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 4070super founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
Case:
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
Altijev online shop
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Sad vise nije samo online, imaju i fizicke prostorije na mestu bivseg Eurolinka, bivseg Bench house-a.. Valjda ce se sad imati vise srece ;) od predhodnika :)
Nama, krajnjim kupcima je u interesu da shop zazivi kao i gomila drugih.. Sto je veca konkurencija, nama ce biti sladje i milije da kupujemo ;)
 

Pajaja

Newcomer
Učlanjen(a)
26.10.2010.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Carina... To je najgora rec u srpskom jeziku. U stanju su da ti puste paket od kilo i po lcd ekrana za PDA vrednosti 5000e, a da ti naplate 850 dinara carine poreza i taksi za adapter cf-ide koji kosta 50 centi...
 

Iv4n

Moderator
Učlanjen(a)
05.01.2010.
Poruka
1.171
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-2500K @ 4.8GHz + EKWB Supreme HF Full Copper
Motherboard:
Asus P8P67
RAM:
16GB Exceleram EBW301A 1600MHz CL9 + Bitspower FullCover Water Block
VGA & cooler:
Asus GTX680 DCII + EKWB FullCover Water block
Display:
Dell U2713HM IPS
HDD:
Samsung 840Evo 250GB
Sound:
Asus Xonar DG & Samson C03U Microphone
Case:
Corsair Obsidian 700D + Swiftech MCR320-QP radijator
PSU:
Seasonic X-750
Mice & keyboard:
Logitech G710+ & Logitech G400
Internet:
SBB 70Mbit
OS & Browser:
Win 7 SP1 Ultimate - X64
Carina... To je najgora rec u srpskom jeziku. U stanju su da ti puste paket od kilo i po lcd ekrana za PDA vrednosti 5000e, a da ti naplate 850 dinara carine poreza i taksi za adapter cf-ide koji kosta 50 centi...
Pa sad, ne pricamo o tome sta se desi kad narucis JEDAN mali sitan deo. Emmi ne narucuje svaki fitting posebno. Zato se i ceka po par meseci, jer cekaju da se nakupi porudzbina pa da jeftinije prodje.
 
Vrh