• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Opremanje stana - skoro sve mi treba

SlavenK

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
11.04.2012.
Poruka
1.337
Rezultat reagovanja
1.355
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-13700k/ ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 280
Motherboard:
ASUS PRIME Z-790P
RAM:
Corsair Vengeance RGB DDR5 6000MHZ 2x16gb
VGA & cooler:
MSI GeForce RTX 3070 Ti Suprim X
Display:
DELL Alienware AW2720HFA 240hz / DELL S2721HN
HDD:
KINGSTON A2000 SSD M.2 500GB, WDC WD3200AAJS-00L7A0, Seagate Expansion 1TB, Toshiba P300 2TB
Sound:
Microlab FC330/ Logitech G PRO X Wireless
Case:
Fractal Design Define 7 White
PSU:
Fractal Ion Gold 850W
Optical drives:
/
Mice & keyboard:
Logitech G Pro Wireless / Logitech G413 TKL
Internet:
Supernova 350/20
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit, Google Chrome
Other:
PS5; Iphone 13 Pro
Узимати уређаје са што дужом гаранцијом и нема грешке - нажалост такво је време дошло. Није ни Бош као што је некад био.
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.515
Rezultat reagovanja
150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Vreme ce pokazati. Gorenje mi je bilo sve u starom stanu, cak i frizider i ves masina, tj bukvalno sve. 6 godina bez greske radi. Kod keve imam sve bosch vec 10 godina isto ni jedan problem, tamo nemam jedino indukcionu, imam obicnu ugradnu plocu nije mrdnulo nista. Tako da iskreno ja u te price ne verujem, isto ih prvi put cujem od vas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Ranije je gorenje bilo gorenje. Sada je to samo rebrandirani hisense jer su ih oni kupili i gotovo identicne proizvode prodavaju.

Na kraju ce tako i biti, uzeti nesto sa sto duzom garancijom jer mi nema smisla vise razmisljati ovoliko.

Bosch jedino vredi uzimati ako je sklapan u Nemackoj ili Poljskoj. Ako je iz Kine onda je za okaciti macku o rep. Electrolux je uglavnom dobar, ali su im ugradni elementi koji zagrevaju na struju znantno losiji od konkurencije. Electrolux se inace ne sklapa u Kini, to je interesantno.

Bosch deli proizvode po serijama - 2, 4, 6 & 8 serija i sad sam smarao prodavaca da mi ode do magacina i da mi javi gde se proizvela ona elektricna ploca. U pitanju je serija 8 ploce sto zelim da je porucim i uglavnom one treba da su iz Nemacke pa javim kad saznam malo vise o tome.
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Takodje stolica je isto porucena. Citao sam malo po redditu i tako na r/programiranje mnogo pricaju bas oko stolica.


Za sve one koji sede 8-10 sati za racunarom, uglavnom tu je "Wau" i "Wau2" ergonomska stolica. Wau2 ako imas malo sira ramena, a Wau ako si fan sedenja u sportskim sedistima tj da te sa strane ususka i da ti ne dozvoljava da puno mrdas.
Meni je Wau2 komfornija, kosta koliko kosta, ali 50 puta je udobnija od bilo koje stolice na kojoj sam sedeo.
Imaju u Novom Sadu neki kao magacin pa moze da se dodje i isproba.
 

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.175
Rezultat reagovanja
3.528
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
Ja sam dugo dugo gledao tu stolicu i imao sam veliku zelju da je kupim samo u beloj svetlo sivoj varijanti :)

Bas sam u toj radnji gledao i veoma su usluzni i hoce da objasne mnogo toga.

Jedva cekam da je isprobas i javis utiske.

Ja sam neki dan kupio markusa i zadovoljan sam bas me zanima kako ce ti se ta dopasti.
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Ja sam dugo dugo gledao tu stolicu i imao sam veliku zelju da je kupim samo u beloj svetlo sivoj varijanti :)

Bas sam u toj radnji gledao i veoma su usluzni i hoce da objasne mnogo toga.

Jedva cekam da je isprobas i javis utiske.

Ja sam neki dan kupio markusa i zadovoljan sam bas me zanima kako ce ti se ta dopasti.
Vec sam isprobao kod coveka tj sedeo sam preko sat vremena na njoj jer smo se raspricali. Markus je neka stolica srednje zone u smislu da "neces dobiti bolje za te pare", sledeci korak bi po meni definitivno bio upravo ova sto sam je sada porucio.

Bas sam se premisljao da li da "iskrvarim" za ovu skuplju ili kupim markusa(sedeo sam i na njemu), ali deff sam hteo tu dodatnu ususkanost, komfor, podesivost. Sta znam, legla mi je kao samar budali i jako lepo me drzi na mestu i vrat me ne boli. Malo me jedino oko dupeta zulja, ali to je zato sto rasirim noge ko u kafani kad sednem sto ne valja. Navikao sam se relativno brzo i donekle te i tera stolica da pravilno sedis. Takodje oslonac za ruke je podesiv po visini, oslonac za vrat isto, oslonac za ledja...sve zivo je podesivo.

Stolica bez problema moze 130 kila da izdrzi iako se vodi do "120" jer jbg, takvi su propisi u Srbiji.
 

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.175
Rezultat reagovanja
3.528
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
Dobro si ti zaseo na nju. :D

Meni je to top stolica, da nisam sam u kupovini svog ovog hardvera sigurno bi se odlucio za nju ali i ovako je dobro ispalo.

Kod te se steluje sve zivo cak mislim da se nasloni za ruke steluju levo desno ili sam pomesao sa nekom drugom.
 

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
616
Rezultat reagovanja
1.351
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS
jbt sad si i mene zainteresovao... zanimljiva stolica. Da li si u mogucnosti d aje uslikas ispred stola,cisto da vidim koliko je vizuelno gabaritna...!? I koja je tehnicka razlika izmedju te Wau i Wau 2,posto vidim da "prvobitna" razlika u ceni bila velika,a sad obe idu po istoj ceni!?

Koju boju si uzeo!? Ja nisam obavezan da sedim mnogo za kompom,al zalomi se nekad :D
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Dobro si ti zaseo na nju. :D

Meni je to top stolica, da nisam sam u kupovini svog ovog hardvera sigurno bi se odlucio za nju ali i ovako je dobro ispalo.

Kod te se steluje sve zivo cak mislim da se nasloni za ruke steluju levo desno ili sam pomesao sa nekom drugom.
Jeste, moze i naslon za ruke da ide levo/desno. To jest moze i na Wau i na Wau2 posto sam sedeo na obe.

jbt sad si i mene zainteresovao... zanimljiva stolica. Da li si u mogucnosti d aje uslikas ispred stola,cisto da vidim koliko je vizuelno gabaritna...!? I koja je tehnicka razlika izmedju te Wau i Wau 2,posto vidim da "prvobitna" razlika u ceni bila velika,a sad obe idu po istoj ceni!?

Koju boju si uzeo!? Ja nisam obavezan da sedim mnogo za kompom,al zalomi se nekad :D
Uzeo sam crnu jer nekako je "generic". Da imam malo tamniju sobu uzeo bih deff belo/sivu jer jako kul izgleda i uzivo je bas "wow" :D
Uslikam je ispred stola cim mi stigne, tek je porucena. Ako si u NS mozes da nazoves taj broj gore i covek ti se javi, dogovorite se da dodjes kod njega i probas obe na licu mesta. Tehnicka razlika jeste da je Wau gore ka ramenima uza dok je Wau2 sira i meni to pomaze jer sam mnogo vecih dimenzija, jbg. Kod Wau mi ramena propadaju iza i onda mi je to smetalo, ali nekim ljudima odgovara i ta sirina jer jbg, nemaju svi preko 100 kila. Ovisi dosta od tebe kako si gradjen.

Ako vec dajes oko 40.000 za stolicu onda mislim da bi i trebao da odes da vidis i isprobas pre kupovine, a ako bi da ustedis onda deff markusa iz ikee.
 

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
616
Rezultat reagovanja
1.351
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS
Uzeo sam crnu jer nekako je "generic". Da imam malo tamniju sobu uzeo bih deff belo/sivu jer jako kul izgleda i uzivo je bas "wow" :D
Uslikam je ispred stola cim mi stigne, tek je porucena. Ako si u NS mozes da nazoves taj broj gore i covek ti se javi, dogovorite se da dodjes kod njega i probas obe na licu mesta.

Ako vec dajes oko 40.000 za stolicu onda mislim da bi i trebao da odes da vidis i isprobas pre kupovine, a ako bi da ustedis onda deff markusa iz ikee.
Au sad citam da ta stolica ima i mnogo klonova... znaci to ne mozes odmah da uzmes i nosis kuci!? Koliko dugo se ceka!? Jel to neka firma,ili prodaja u kucnoj varijanti? :D
Citam da mnogi dobijaju stolicu bez tog Merryfair logoa,tj.klon. Mada u sustini izgleda se to radi sve isto kod brace,samo su se ti setili da otvore firmu i prodaju je pod svojim logoom,a stolice izlaze iz istog pogona.

Ma nisam ni u najludjim snovima planirao stolicu da kupujem,al si me zainteresovao sad,posebno jer bi mi se belo/tamno siva uklopila u ambijent :D E sad koliko je ta bela dobra opcija,posto bela hoce da pozuti,hoce da se prlja... a na sajtu pise da je crna 6000 skuplja.

Mada vidi... verovatno koji sokak nize i ustedis crvenu :d


A ko zna,mozda u pitanju isti cova :D

A vidi ovo... u Nemackoj polovna... e sad,daluje da nije ista kao ove koji si ti pokazao... ova u Nemackoj deluje siromasnije,da l je to klon,majku im!?

 
Poslednja izmena:

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Au sad citam da ta stolica ima i mnogo klonova... znaci to ne mozes odmah da uzmes i nosis kuci!? Koliko dugo se ceka!? Jel to neka firma,ili prodaja u kucnoj varijanti? :D
Citam da mnogi dobijaju stolicu bez tog Merryfair logoa,tj.klon. Mada u sustini izgleda se to radi sve isto kod brace,samo su se ti setili da otvore firmu i prodaju je pod svojim logoom,a stolice izlaze iz istog pogona.

Ma nisam ni u najludjim snovima planirao stolicu da kupujem,al si me zainteresovao sad,posebno jer bi mi se belo/tamno siva uklopila u ambijent :D E sad koliko je ta bela dobra opcija,posto bela hoce da pozuti,hoce da se prlja... a na sajtu pise da je crna 6000 skuplja.

Mada vidi... verovatno koji sokak nize i ustedis crvenu :d


A ko zna,mozda u pitanju isti cova :D

A vidi ovo... u Nemackoj polovna... e sad,daluje da nije ista kao ove koji si ti pokazao... ova u Nemackoj deluje siromasnije,da l je to klon,majku im!?

E pa pazi sad, na "Wau" je samo bela ona i narandzasta na snizenju. Ta jedna crno-bela ja mislim nije na snizenju(I know - wtf).
Iz Linea ti sve ove IT firme iz Novog Sada porucuju stolice, a te firme su RtRk, VegaIT, Levi9, Intens.

Uglavnom ova MerryFair kako sam razumeo coveka je firma iz Malazije i njihove stolice su "OG" tj ima dosta kopija(u pravu si), ali njihovog dizajna i ideje. Zato sto su jako dobre pa onda drugi dodju, ukradu dizajn i ubace neki njihov twist, nalepe brend i potpise se neki fensi dizajner i poof - stolica 1500e.
Pricao mi je bas covek, ali nisam ispratio 80% brendova sto je pomenuo.

Mozes da dodjes odmah i nosis kuci, ali uplacuje se sve preko racuna i ne moze kes. Znaci mozes tipa sutra da dodjes i da nosis kuci.
Takodje u pitanju je firma kako mi se cini, ali imaju office u kuci pa sam tamo probavao.

Iskreno za par crvenih na ovu cenu necu zaliti i da platim vise jer je tip sto prodaje jako pristupacan, sve ti objasni i pokaze kod rukovanja stolicom i rado cu platiti i tu neku uslugu da znam da mogu s covekom popricati neobavezno.
 

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
616
Rezultat reagovanja
1.351
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS
Dodji kod mene pricacu neobavezno sa tobom sat vremena za crvenu,mozes dolaziti i vise puta na dan ako zelis :D Ne znam,na minut mi se dopada,pa ni minut mi onako nekako,pa onda minut mi se svidja... moram da razmislim i premerim svoj sto (posto na sajtu imaju mere stolice),a ti uslikaj kad ti stigne,mozda to bude odlucujuci faktor. Taj naslon za laktove,jel u nekom skaju ili plastican,posto ne mogu ni na jednom video da provalim,vidim da nije mash kao na stolici. Ovaj sa svapskog linka ocigledno nije stolica o kojoj pricamo,vidis da su i tockici oni jeftiniji
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Dodji kod mene pricacu neobavezno sa tobom sat vremena za crvenu,mozes dolaziti i vise puta na dan ako zelis :D Ne znam,na minut mi se dopada,pa ni minut mi onako nekako,pa onda minut mi se svidja... moram da razmislim i premerim svoj sto (posto na sajtu imaju mere stolice),a ti uslikaj kad ti stigne,mozda to bude odlucujuci faktor. Taj naslon za laktove,jel u nekom skaju ili plastican,posto ne mogu ni na jednom video da provalim,vidim da nije mash kao na stolici. Ovaj sa svapskog linka ocigledno nije stolica o kojoj pricamo,vidis da su i tockici oni jeftiniji
Hahahah :D

Pazi, samo majstori i ku**e dolaze na adresu
Ja sam ona elitna, bez 100e ni poljubac u obraz :PP

Inace nemoj se zaletati. Vidi da li ces razmisljati o toj stolici i za tipa nedelju dana, dve nedelje, mesec dana i slicno. Ja na primer razmisljam o God Of War i Diablo 3 vec godinu dana i DEFINITIVNO sam siguran da zelim da ih kupim samo cekam se smestim pa da ih pokrenem na nekom fensi monitoru.
Takodje isto tako sam se nalozio na neki fensi ram za krevet, drzalo me je nedelju dana i onda sam prestao da razmisljam o njemu jer sam skontao da mi je jako kul da lezim samo na duseku.

Stolica ima plasticne naslone za ruku koja je poprilicno tvrda. Ne znam sta je skaj plastika.
Pokusaj da ne stedis zbog par hiljada. Ovo ti je sigurna kupovina i ne bih se zaletao u rizik kod takvih stvari.
Jednom sam tako hteo da ustedim 30e kad sam kupovao telefon pa mi je stigla neka kineska kopija i puko sam 150e(klinac sam bio, jbg).
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.515
Rezultat reagovanja
150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Ja sam uzeo ovo pocetkom godine i kako zena kaze nigde nisam pogresio :D Sto se klime tice Mitsubishi MSZ-EF35VE3B za dnevnu i za spavacu Samsung AR12TXFCAWKNEU
Brate zasto su sudopere ovoliko skupe?????

Ta Blanco etagon 6 je idealna i jako je zelim, ali brate 47.000 za rupu po kojoj pljuska voda????


Pre bih jurio neku steelcase polovnu nego te wau wau :D

https://novi.kupujemprodajem.com/namestaj/stolovi-i-stolice-radni/steelcase-please-v2-ergonomska-stolica/oglas/142841322?filterId=2012614222 ova stolica je npr neverovatno udobna. Kada sam uzimao stolicu dosao sam po nju ali su mi dali dobru cenu pa sam uzeo gesture ali bez greske je ovaj please
Ei ima jako dobre cene taj lik, vredi baciti pogled ili ga posetiti. Stolica jedino sto nema naslon za vrat, ali kontam da vecina ljudi svakako ne sedi kako treba da se sedi(ukljucujuci i mene)
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.515
Rezultat reagovanja
150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Brate zasto su sudopere ovoliko skupe?????

Ta Blanco etagon 6 je idealna i jako je zelim, ali brate 47.000 za rupu po kojoj pljuska voda????




Ei ima jako dobre cene taj lik, vredi baciti pogled ili ga posetiti. Stolica jedino sto nema naslon za vrat, ali kontam da vecina ljudi svakako ne sedi kako treba da se sedi(ukljucujuci i mene)
Ja sam npr uzeo gesture bez naslona za glavu i istripovao posle 6 godina da mi treba, prodam staru, kupim novu sa naslonom i sada ga ne koristim :D
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.783
Rezultat reagovanja
9.150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Poslednja izmena:

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
616
Rezultat reagovanja
1.351
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS
ali brate 47.000 za rupu po kojoj pljuska voda????
Mislim da kroz zivot ima i mnooogo skupljih rupa :d

:rolleyes:

Ja sam kupovao keramičku (granitnu). Sudoperu, naravno. Ima raznih oblika. Nudi ih i metalac gm.
Koliko znam,granitne hoce da pozute od lose vode,da ostane trag na njima kao na solji u javnom WCu :D I pouzdano znam,da Metalac to ne prihvata kao reklamaciju

Ei ima jako dobre cene taj lik, vredi baciti pogled ili ga posetiti. Stolica jedino sto nema naslon za vrat, ali kontam da vecina ljudi svakako ne sedi kako treba da se sedi(ukljucujuci i mene)
Kada bih gledao kako sedim,ni naslon za ledja mi ne treba :D Mada,vizuelno mi se ne svidja ta stolica i ne bih dao ni 10e za nju
 
Poslednja izmena:

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.783
Rezultat reagovanja
9.150
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Ova koju sam ja uzeo je braon, tako da je spremna za sve izazove. :d

A i plastificirana je, pa se teže lomi (ne sme nešto da padne u nezgodnom trenutku, pod nezgodnim uglom).
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro

Prilozi

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
616
Rezultat reagovanja
1.351
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS
Lepse mi deluje nego na njihovim slikama... Mogu li rukohvati ispod stola da se podvuku,ako ih drzis normalno za svoju visinu,bez da ih namenski spustas prilikom podvlacenja stolice
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Lepse mi deluje nego na njihovim slikama... Mogu li rukohvati ispod stola da se podvuku,ako ih drzis normalno za svoju visinu,bez da ih namenski spustas prilikom podvlacenja stolice
Mogu, mogu
Podesivi su i po visini i smeru

Visina stolice isto moze da se ispodesava. Bio sam zabrinut da mozda visina stola nece odgovarati sa stolicom pa cu morati da je podizem, ali savrseno je.
 

Pinocio

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2021.
Poruka
616
Rezultat reagovanja
1.351
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600X-SCFM 2000 Fuma 2
Motherboard:
Gigabyte X570 Aorus Master/rev 1.2
RAM:
G.Skill Trident Z Neo 32 (2x16) 3600 (16-19-19-39)
VGA & cooler:
RX 6800 XT Sapphire Nitro+ SE
Display:
Gigabyte M32U
HDD:
Samsung 980 Pro (500GB)-Samsung 970EVO (1TB)
Case:
Corsair 5000D Airflow/ Noctua NF-F12 PWM Cromax Black Swap (x6)
PSU:
Seasonic PRIME GX-850
Mice & keyboard:
MX Master 3 - MX Keys PLUS
sam zabrinut da mozda visina stola nece odgovarati sa stolicom pa cu morati da je podizem, ali savrseno je.
Ma video sam da je sve podesivo,al najbolje da uvek moras da podesavas kad hoces da odlozis stolicu. A mnoge imaju bas taj problem. Izgleda cu morati da reagujem,ubice me ove ljubavi "na prvi pogled" :D Do juce nisam znao ni da taj model postoji. Nego jos jedno pitanje,da ne idemo na privatne poruke,a odgovor c emozda i drugima pomoci. Zvao si tog lika ciji je mobilni na sajtu!? I onda ste trazili neki termin za to da odes da pogledas stolicu ili moze bukvalno ako si slucajno u NSu da ga kontaktiras da on odreaguje u narednih 20minuta recimo!?
Ima li neko radno vreme,neki protokol... mozda ovih dana prolazim kroz NS,pa da pogledam to cudo :D
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Ma video sam da je sve podesivo,al najbolje da uvek moras da podesavas kad hoces da odlozis stolicu. A mnoge imaju bas taj problem. Izgleda cu morati da reagujem,ubice me ove ljubavi "na prvi pogled" :D Do juce nisam znao ni da taj model postoji. Nego jos jedno pitanje,da ne idemo na privatne poruke,a odgovor c emozda i drugima pomoci. Zvao si tog lika ciji je mobilni na sajtu!? I onda ste trazili neki termin za to da odes da pogledas stolicu ili moze bukvalno ako si slucajno u NSu da ga kontaktiras da on odreaguje u narednih 20minuta recimo!?
Ukratko da, ja sam pozvao tog tipa na telefon koji je na sajtu i dogovorili smo se da se vidimo za "sat i po vremena" tj na termin koji nam je odgovarao.
Ja sam ga zvao radni dan oko 15:00 i dogovorili smo se za 16:30.

Podugo, ne mogu da ti garantujem da ce covek biti dostupan odmah ili za "20 minuta". Uglavnom ako znas da dolazis u Novi Sad, bilo bi super dan ranije da mu se javis i se dogovorite za kad odgovara neki termin i njemu i tebi, ali uglavnom ce termin biti bitan tebi da odgovara vise nego njemu. Takodje ako si na teritoriji Novog Sada, on dodje, dostavi ti stolicu, sklopi je i cica mica gotova prica.

To je ono sto je gore navedeno, nije klasicna prodavnica nego covek ima prostoriju u kuci gde drzi neke stolice, a druge ne znam gde su mu i ima par modela izlozene da mozes da sednes i isprobas i isprobavas koliko zelis tj slobodno uzmi i sedi 20-30 minuta na stolicu. To se donekle i ocekuje od tebe kad dodjes da je probas jer jbg, investiras bas dosta novca u kicmu.
 
Vrh