• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Novi AXE sajt

ThePocetnik

Moderator
Učlanjen(a)
30.03.2009.
Poruka
5.084
Rezultat reagovanja
18
Dana 13.04.2009. je rođen PCAXE sajt. Danas 10. godina kasnije je urađen ozbiljan redizajn kako bi pratio sve moderne trendove.

Prebaciti skoro 6000 članaka i recenzija nije bio lak posao, te ako nađete da negde fali neka slika ili nešto slično javite na to u forumu u ovoj temi, pa ćemo to ispravljati redom.

Novi sajt: www.axe.rs

Poslednja izmena:

ThePocetnik

Moderator
Učlanjen(a)
30.03.2009.
Poruka
5.084
Rezultat reagovanja
18
Pa sajt, kao sto pise u tekstu. Overi www.axe.rs pa ces videti.
Dodao sam link u prvom postu, mada se moze pretpostaviti prema linku foruma.

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
5.058
Rezultat reagovanja
1.634
Sry slep sam, ne znam kako nisam vido zadnji red. Ja ne verujem da sam ovo preskocio :) Ok. TNX.

EDIT:
Svaka cast za sajt. Cim sam usao odmah mi se svideo. :thumb::first:

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
304
Rezultat reagovanja
115
୧༼ಠ益ಠ༽୨ Change Forum or RIOT ୧༼ಠ益ಠ༽୨ ୧༼ಠ益ಠ༽୨ Change Forum or RIOT ୧༼ಠ益ಠ༽୨ ୧༼ಠ益ಠ༽୨ Change Forum or RIOT ୧༼ಠ益ಠ༽୨ ୧༼ಠ益ಠ༽୨Change Forum or RIOT ୧༼ಠ益ಠ༽୨ ୧༼ಠ益ಠ༽୨ Change Forum or RIOT ୧༼ಠ益ಠ༽୨

R1zl4

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.10.2016.
Poruka
244
Rezultat reagovanja
37
Untitled.png Kada kliknes na ocene, otvori se slika u novom tabu sa slikom.

Forma foruma je odlicna, nista ja tu ne bih menjao.

Poslednja izmena:

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
304
Rezultat reagovanja
115
Postoji li plan da se i forum osvezi(tema , background , ikonice..nesto) ili da kazem na fin nacin"forum je dobar ovakav kakav je " ?

kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.288
Rezultat reagovanja
414
Postoji li plan da se i forum osvezi(tema , background , ikonice..nesto) ili da kazem na fin nacin"forum je dobar ovakav kakav je " ?
Nije u planu, forum je prebacen sa vbulettin već pre sajta i to je bio ugrade koji je bio planiran koliko ja znam.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

CooLa

I didn't ask for this
Urednik
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.271
Rezultat reagovanja
50
U planu je samo da se predje na XF2.0

losmi

PCAXE Member
Učlanjen(a)
20.08.2010.
Poruka
171
Rezultat reagovanja
14
Čini mi se da bi sajtu lepo legla neka jednobojna pozadina, ovako, bar meni lično, sve deluje malo haotično.

Ali u svakom slučaju osveženje.

kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.288
Rezultat reagovanja
414
Čini mi se da bi sajtu lepo legla neka jednobojna pozadina, ovako, bar meni lično, sve deluje malo haotično.

Ali u svakom slučaju osveženje.
Radi se na tome, neće tako ostati, dosta ljudi se zali :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Đorđe

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.02.2019.
Poruka
94
Rezultat reagovanja
8
U "Svaštari" ne mogu da pišem, tačnije "Šta ste poslednje kupili?" Piše da nemam privilegije

PCburazer

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.10.2016.
Poruka
646
Rezultat reagovanja
109
Ma mislim na moje komponente i to. Hoću da dodam da sam stavio Raidmax napajanje, pa da ovi što ljudima daju dezinformacije dobiju pedalu. Trolovi odvratni

Vrh