• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

(ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

Apple

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.01.2010.
Poruka
961
Rezultat reagovanja
4
Naci ce se :D

kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.291
Rezultat reagovanja
416
Naruci i meni jednu dacu ti pare po nabavnoj ceni:troll::troll:

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.654
Rezultat reagovanja
12
Šta fali limundu? I ja prodajem E6400 za 5000din.... Naće se već neko da ga kupi :D

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.654
Rezultat reagovanja
12
Može tu svašta nešto da se uradi :>
Samo treba da budeš strpljiv, pošto ima svakakvih ljudi tamo...

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
0
Sve je to drogirano, pa ne zna ni sta kuca...

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
0
Pa na tom hdd-u od 640gb ima barem 2tb materijala! :d

a c a

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
758
Rezultat reagovanja
7
Samo vam kazem, otvorite cetvore oci, ja sam 2 puta prevaren, jedanput kao kupac, jedanput kao prodavac.

a c a

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
758
Rezultat reagovanja
7
Kao kupac kupio ostecenu stvar, nije odgovarala opisu, prodavac nije hteo da predmet primi nazad. Kao prodavac poslao sam paket a predmet mi se vratio, kupac nije hteo da ga primi, troskovi duple postarine.

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
0
A bese, kad te tako zapali neko, mozes da mu das samo minus i to je to? Ne moze limundo administraciji da javis i da ga banuju?

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
6
Ne moze, kad te ispali sve sto mozes je samo negativna ocena i to je to... Da bi ga ugasili, mora mnogo vise od toga da te za****

activated1

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.583
Rezultat reagovanja
8
Mene pre neki dan presvukli za 2500din na kupindu, dao sam negativnu i banovali su ga, al slaba vajda od toga kad sam ja nekoj budali dao 80% para koje sam imao, a neki znacajniji priliv kinte nije na vidiku :\

activated1

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.583
Rezultat reagovanja
8
Covek prodavao pojacalo za kola, al trazio pare upared. Sto i nije cudno ovih dana iako mene to neverovatno nervira, razuem da prodavac hoce da se ogradi od ne preuzimanja robe, al ja kao kupac u principu placam maglu jer ko mi garantuje da ce prodavac da posalje paket sa robom. Do sad sam 4 stvari kupio da uplatim novac unapred i te 4 su stigle, ova 5. nije. Vec dan kasnije mi je bilo jasno da je lik preverant, al otisao voz pare sam vec dao. U principu posle mog pojacala lik je u naredna 2-3 dana imao barem 20ak oglasa na kupindu koji su u naslovu imali hitno i robu je prodavao po bas povoljnim cenama, jedina caka je shto je lik prodavao slike, a ne robu. Na uplati je insistirao jer je kao izigran par puta kad je slao pouzecem. Sve u svemu nasao je par budala (medju kojima sam i ja) koji su mu uplatili novac za nepostojecu robu.

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
6
zato uvek, ali uvek, platicu, iskljucivo kuriru Post Expresa kad mi donese robu na vrate, ako nece tako, jednostavno ne licitram, pa taman bilo Bog zna kako povoljno i neponovljivo ;)

Vrh