• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

M.2 wifi

Stevan99

Newcomer
Učlanjen(a)
03.07.2015.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Zver
CPU & cooler:
AMD FX-8320 (4.5Ghz), CM Hyper 612 v2
Motherboard:
MSI 970a-G46
RAM:
8gb 1600Mhz
VGA & cooler:
AMD Radeon R9 270X Power Color PCS+
Display:
Samsung t24c300
HDD:
WD 1Tb Blue
Sound:
Genius 5.1
Case:
Raidmax Vortex v4
PSU:
Raidmax Vampire 800w
Optical drives:
DVD-RW
Mice & keyboard:
mic, Genius slimstar i220
Internet:
10/1 Mb/s
OS & Browser:
Windows 8.1 64bit, Google Chrome
Other:
ssd sp s60 120gb
Pozdrav
Imam msi z170a tomahawk i hocu da kupim wifi koji se kaci na plocu preko m.2 konektora pise 2230 key e(wifi) ali ne znam koji da kupim. Imam neki wifi koji lici da moze da se bocne iz laptopa ali opet nemam antene, sto jest imam i njih ali nemam kablove da ih povezem. A i kad bi imao nemam taj metal koji drzi antene da to sve stoji lepo i izgleda normalno. Pa me zanima da li neko ima iskustva sa ovim tipom wifi-a, da li se u opste isplati uzimati tako ili da kupim onaj mali sto se bocka na usb i bice mi isto a mnogo jeftinije. Video sam ja da mogu da kupim na e-bay-u, amazonu i ostalim ali opet se ne dobija taj metal sto drzi antenice sto se srafi u plocu, pa sam mislio da je msi napravio neki bundle sto obuhvata sve. Ako neko nesto zna i moze da mi pomogne ja bi ga zamolio da podeli svoje znanje samnom.
Hvala unapred
 
Vrh