• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Kurirske službe

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
Ma da, a gume za auto nece da nose ako svaka nema svoju kutiju, naravno.

Platim 300 dinara jer tolko traze, a ocekujem uslugu koju reklamiraju. Niko ne trazi leb preko pogace. I kakve veze musterija ima sa njihovom logistikom? Ako to sve ne moze da se radi tako kako su zamislili, onda nek ne rade to ili nek promene opis usluge koju nude. Necu sad ja voditi njihove firme i kurire za dzabe?! Cemu uopste ti pokusaji da se problemi firme svale na potrosace?

edit: ako na sajtu firme (bilo koje) pise da ce kurir da mi nesto donese na vrata za 300 dinara, neko mozda i zamislja da je kupio roba, ali vlasnik firme prodaje kurirovo dupe za 300 dinara, a ne potrosac.
edit1: sad razmisljam, kako wolt i glovo mogu da rade sve i nose sve do vrata?! Postar isto vugli onu torbetinu, a dopunjava je celo pre podne. To su valjda sve nasi jeftini robovi, a da ovaj mora da parkira pa da pesaci malo, ju ju, za 300 dinara...strasno...

edit2: :d
/rant
:ziveli:
Naravno,zasto bi mi guma kada skrecem levo udarala u TV od 200.000,a kad skrecem u desno u skupe porcelanske vaze sa Madagaskara... :)
Pise i na tarabi svasta a ono samo daska,to pise na reklami u uslovima poslovanja to nepostoji... Da li stvarno mislis da ce ti neko doneti 4 gume do vrata na cetvrtom spratu bez lifta? Hoces i da ti montira odmah da ne moras ni kod vulkanizera?
Logistika je takva kakva je,onaj iz Kalifornije to ne razume i ne mozemo da mu se zalimo ni ti ni ja... Ako se nekome pozalis uljudno ti pokaze rukom prema izlazu iz firme i to je to...

Dostavljac hrane vozi mali auto ili bicikl,moze da se parkira skoro svuda i da ti donese tvoje pilece belo sa rostilja jer ga nosi na jedan prst... Aj ti donesi 4 gume na biciklu i ponesi ih gore odjednom... Ljudi stvarno zamisljaju da si madjionicar...
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.785
Rezultat reagovanja
9.151
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Uli mi nadu da ce stici paketi sa aliexpressa za nesto sto ima express u imenu bas vole da odlazu dostavu :rotf::rotf::rotf:
6 paketica cekam
Meni je poslednji stigao neki naručen u oktobru. Gledao sam da bude pre 11.11 - preživeću tih nekoliko centi što sam mogao da uštedim. :geek:
 

Dakii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
233
Rezultat reagovanja
268
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5625
Motherboard:
/
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
Vega
Display:
ASUS VA27EHE
HDD:
512 GB NVMe
Sound:
Focusrite Scarlett Solo 3rd gen + Eris E3.5
Case:
/
PSU:
/
Mice & keyboard:
A4Tech V7M + A4Tech Specter Claw / Redragon Harpe K503
Meni je poslednji stigao neki naručen u oktobru. Gledao sam da bude pre 11.11 - preživeću tih nekoliko centi što sam mogao da uštedim. :geek:
Dobro ja sam napravio gresku sto sam narucio decembra pre praznika i halabuke.. 10.12 je naruceno pisalo je da ce stici do 9.01 pa je odlozeno na 27.01 jedan, a ostali na 22.02
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
Moj poštar, pored toga što nosi paketiće sa aliexpress, sada raznosi i post express. Pre neki dan, u priči sa ženom, dođosmo na ideju da ga častimo. U poslednjih 16 meseci sve mi je stiglo što sam naručio.
Tako se to radi,suptilno... Ko dobro radi svoj posao,treba da bude nagradjen za to... A ne jos da mu se staje na muku...
Imam naviku da ostavljam baksis svima koji su to zasluzili... Cak i kasirkama u velikim marketima,zene ostanu u cudu... :D Ali zato sad kad odem u tu prodavnicu,samo bude "komsija,mozete vi prvi posto imate samo par artikala" preskocim ceo red i ne izgubim 15min... :D
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.785
Rezultat reagovanja
9.151
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
To će sad da ti stiže kao pokloni iznenađenja. Kao u onaj reklami; dok gospođa ispiše čekove ovaj model (klima uređaja) će da zastari... :)

Pretprošle godine sam tako naručio neke sitnice, 10-ak stvarčica. Stizalo mi je do aprila. :vuna:
 

Dakii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
233
Rezultat reagovanja
268
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5625
Motherboard:
/
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
Vega
Display:
ASUS VA27EHE
HDD:
512 GB NVMe
Sound:
Focusrite Scarlett Solo 3rd gen + Eris E3.5
Case:
/
PSU:
/
Mice & keyboard:
A4Tech V7M + A4Tech Specter Claw / Redragon Harpe K503
Mene jeza prolazi kad pomislim da treba za 2-3 meseca da uzmem Fyling V sa Thonman preko coveka sa KPa.. Treba da stigne do njega pa od njega do mene, a uvek se cimam kad se salje nesto skuplje i lomiljivo dodje mi da odem u Suboticu po nju.. :ludnica:
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
Mene jeza prolazi kad pomislim da treba za 2-3 meseca da uzmem Fyling V sa Thonman preko coveka sa KPa.. Treba da stigne do njega pa od njega do mene, a uvek se cimam kad se salje nesto skuplje i lomiljivo dodje mi da odem u Suboticu po nju.. :ludnica:
Nadam se da si lepo tretirao svog kurira i da ce tamburica stici u komadu... :D Salim se naravno.. Po tako skupe stvari ja bih isao licno... Ako vec dajem 1500e za nesto,onda mogu da prezalim jos 50-60e za gorivo... :)
 

Dakii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
233
Rezultat reagovanja
268
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5625
Motherboard:
/
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
Vega
Display:
ASUS VA27EHE
HDD:
512 GB NVMe
Sound:
Focusrite Scarlett Solo 3rd gen + Eris E3.5
Case:
/
PSU:
/
Mice & keyboard:
A4Tech V7M + A4Tech Specter Claw / Redragon Harpe K503
Pod skuplje podrazumevam 250-300e :rotf::rotf:
Daleko sam ja jos od tamburice od 1500e :D
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i

Dakii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
233
Rezultat reagovanja
268
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5625
Motherboard:
/
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
Vega
Display:
ASUS VA27EHE
HDD:
512 GB NVMe
Sound:
Focusrite Scarlett Solo 3rd gen + Eris E3.5
Case:
/
PSU:
/
Mice & keyboard:
A4Tech V7M + A4Tech Specter Claw / Redragon Harpe K503
Nije mnogo 460km :rotf:

A pritom nisam vozac mada to je manji problem drustvo je uvek raspolozno da se vozika po Srbiji jos kad im neko plati gorivo :D
Ali 90% ce to postexpressom meni ce nokti opet da izrastu:rotf:
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
Nije mnogo 460km :rotf:

A pritom nisam vozac mada to je manji problem drustvo je uvek raspolozno da se vozika po Srbiji jos kad im neko plati gorivo :D
Ali 90% ce to postexpressom meni ce nokti opet da izrastu:rotf:
U tom slucaju da,samo onda da se sto bolje upakuje,da se smanji sansa bilo kakvog ostecenja... I da molis boga da vozac ne vozi gume i kugle za kuglanje bez kutije... :D :D :D
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.785
Rezultat reagovanja
9.151
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
@Dakii
Za 460 km ti se isplati da položiš vozački ispit. :)
 

Dakii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
233
Rezultat reagovanja
268
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5625
Motherboard:
/
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
Vega
Display:
ASUS VA27EHE
HDD:
512 GB NVMe
Sound:
Focusrite Scarlett Solo 3rd gen + Eris E3.5
Case:
/
PSU:
/
Mice & keyboard:
A4Tech V7M + A4Tech Specter Claw / Redragon Harpe K503
Za jedan put mi se ne isplati da puknem 1000+ evra za auto, a za ovde po gradu mi ne treba.. :D

Druga i duga tema ali trenutno ne zelim da vozim zbog milion razloga svestan sam da je lakse imati auto ali sada to nije za mene..
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.537
Rezultat reagovanja
2.178
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Naravno,zasto bi mi guma kada skrecem levo udarala u TV od 200.000,a kad skrecem u desno u skupe porcelanske vaze sa Madagaskara... :)
Pise i na tarabi svasta a ono samo daska,to pise na reklami u uslovima poslovanja to nepostoji... Da li stvarno mislis da ce ti neko doneti 4 gume do vrata na cetvrtom spratu bez lifta? Hoces i da ti montira odmah da ne moras ni kod vulkanizera?
Logistika je takva kakva je,onaj iz Kalifornije to ne razume i ne mozemo da mu se zalimo ni ti ni ja... Ako se nekome pozalis uljudno ti pokaze rukom prema izlazu iz firme i to je to...

Dostavljac hrane vozi mali auto ili bicikl,moze da se parkira skoro svuda i da ti donese tvoje pilece belo sa rostilja jer ga nosi na jedan prst... Aj ti donesi 4 gume na biciklu i ponesi ih gore odjednom... Ljudi stvarno zamisljaju da si madjionicar...
Evo da te ja pitam kakve bilo ko od musterija koje su platile uslugu ima veze sa poslom kurira i zasto to uopste treba da ih brine?
Po tebi sad ja treba da placem kolko je nekom posao koji je odabrao tezak...Sta mene briga kako on vozi i sta kolko kosta i kome je rupa ispred kuce, a kome ne?
Imas dovoljno godina da znas da samo tebe interesuje koliko je tvoj posao tebi tezak. ;)
Sto se guma tice, nek kaze lepo ne nosimo gume, a ne "ako svaka ima svoju kutiju, onda nosimo". Ja umem vrlo dobro da razlikujem znacenje i motive iza jedne i druge izjave...Jedna te ispostuje, druga te pravi majmunom, i jos da se saosecam sa njima? lol
Licno, ja sam se pomirio sa svime time, uvek racunam da moram ja sici dole i to kad oni zovu inace cekas jos jedan dan. Ali to je zato sto nema izbora, trenutno. Kolko je njima tesko? Briga me isto kolko i njih kolko je nekom tesko da sidje.
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
Evo da te ja pitam kakve bilo ko od musterija koje su platile uslugu ima veze sa poslom kurira i zasto to uopste treba da ih brine?
Po tebi sad ja treba da placem kolko je nekom posao koji je odabrao tezak...Sta mene briga kako on vozi i sta kolko kosta i kome je rupa ispred kuce, a kome ne?
Imas dovoljno godina da znas da samo tebe interesuje koliko je tvoj posao tebi tezak. ;)
Sto se guma tice, nek kaze lepo ne nosimo gume, a ne "ako svaka ima svoju kutiju, onda nosimo". Ja umem vrlo dobro da razlikujem znacenje i motive iza jedne i druge izjave...Jedna te ispostuje, druga te pravi majmunom, i jos da se saosecam sa njima? lol
Licno, ja sam se pomirio sa svime time, uvek racunam da moram ja sici dole i to kad oni zovu inace cekas jos jedan dan. Ali to je zato sto nema izbora, trenutno. Kolko je njima tesko? Briga me isto kolko i njih kolko je nekom tesko da sidje.
Niko od tebe ne trazi da ronis gorke suze zbog tezine njihovog posla ali moras da razumes da si platio prevoz robe od tacke A do tacke B,do vrata (zgrade) ... Nigde ne pise da mora da unese do kucne ikone...
Covek ti je lepo rekao pod kojim uslovima prevozi te gume,ima apsolutno pravo da ti uskrati uslugu za nesto sto moze da mu donese vecu stetu nego korist... A to sto ce takav njegov postupak da probudi majmuna u tebi,za to on nije odgovoran... Sa takvim stavom i ponasanjem prema drugim ljudima ne mozes ni da ocekujes mnogo vise,mozes samo da se pomiris sa sudbinom da ces morati svaki put da sidjes dole po svoje stvari ili u gorem slucaju da ides do magacina na kraju grada.. Ali kad naucis da civilizovano komuniciras sa drugim ljudskim bicima mozda ti donese i do vrata stana...
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.537
Rezultat reagovanja
2.178
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
ma daaj, sad ja nisam civilizovan :thumb:
Gledam kako firme polako menjaju kurirske sluzbe, a ti nastavi da civilizovano parkiras u saobracnoj traci i da se smejes ljudima iza sebe sto eto, sad moraju da se cimaju malo...bas me zanima kuda to vodi...
elem,
opet kazem, postar, ikea, glovo, i drugi nose do vrata (cak i ti sto ne nose, nose samo tako kad je nesto za potpisivanje), sto se do vrata nosi. Mani me "civilizacije", bezanje od posla i odgovrnosti nema nikakve veze sa "komunikacijom" i "ljudskim bicima" ;) Sta kad moja nepokretna majka ne moze da sidje dole? Onaj kurir jadan se sav iscima...Smesno.
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
ma daaj, sad ja nisam civilizovan :thumb:
Gledam kako firme polako menjaju kurirske sluzbe, a ti nastavi da civilizovano parkiras u saobracnoj traci i da se smejes ljudima iza sebe sto eto, sad moraju da se cimaju malo...bas me zanima kuda to vodi...
elem,
opet kazem, postar, ikea, glovo, i drugi nose do vrata (cak i ti sto ne nose, nose samo tako kad je nesto za potpisivanje), sto se do vrata nosi. Mani me "civilizacije", bezanje od posla i odgovrnosti nema nikakve veze sa "komunikacijom" i "ljudskim bicima" ;) Sta kad moja nepokretna majka ne moze da sidje dole? Onaj kurir jadan se sav iscima...Smesno.
Apsolutno nemam pojma sta si hteo ovim postom da kazes... Firme menjaju kurirske sluzbe za sta? Za vanzemaljce? Menjaju za drugu kurirsku sluzbu koja radi za nijansu bolje ili gore ali po istom principu.. Svesne su i te firme da im kurir nece unositi ves masinu do stana...
Sto se tice parkiranja u saobracajnoj traci,mislis da on voli tu da stoji nepropisno parkiran i da izaziva sudbinu? To radi zbog vas...
Ikea ce ti to naravno debelo naplatiti,moze i da ti sastavi taj komad namestaja pred tvojim ocima za samo 3.999 din... Ali oni imaju svoje radnike,ne salju kurire da sklapaju stolove.. Pa ti drugi put posalji gume po Ikei.. Sto se Glova tice,posalji ih u prodavnicu da ti kupe 10 dzaka peleta,pa da vidis da li ce ti doneti do vrata?

Kao sto rekoh,njegov je posao da utovari i preveze od tacke A do tacke B,nije mu u opisu posla da fizikalise po kucama,ali moze da izadje u susret...
Kad neko ne moze da sidje kao u ovom primeru tvoja majka onda kazes "Ja se izvinjavam,ja sam nepokretna/bolesna/trudna/imam malo dete mozete li molim vas da mi donesete do gore?" Jako je mala verovatnoca da ce ti neko odgovoriti negativno... A kad cujem preko telefona da si u srednjim godinama i pocnes da mi prodajes filozofiju kako sam ja DUZAN i da ja MORAM to tebi da donesem do gore,samo se okrenem i vratim u magacin i time nisi postigao nista...
 

Darko Jankovic

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.05.2020.
Poruka
681
Rezultat reagovanja
573
Moja konfiguracija
Realno oni to ne mogu da ispune, ja npr u krusevcu kad god odem preko dana u uzem centruu grada, bukvalno vozim pola sata u krug dok ne nadjem neko parking mesto, a zamislite vece gradove i beograd. Kako oni misle da nude uslugu do stana sa 50-60 paketa dnevno?
Druge vrste bezobrazluka necu da komentarisem :)
 

Mare1389

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.10.2017.
Poruka
1.425
Rezultat reagovanja
525
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600
Motherboard:
MSI A320M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 3200MHz 16GB (2 X 8GB)
VGA & cooler:
SAPPHIRE NITRO RX 470 4GB
Display:
DELL monitor SE2419HR 23.8 IPS 1920 x 1080
HDD:
Patriot Burst 120GB & 1TB HDD
PSU:
FSP Hexa 500W
Mice & keyboard:
Zowie EC1 & Logitech G413 Carbon
Placam ono sto pise i ocekujem tu uslugu, moja je dobra volja da li cu se spustiti po paket i kraj price.
 

Pjanovic

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
12.08.2009.
Poruka
1.938
Rezultat reagovanja
1.200
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-4790K w/ Prolimatech Megahalems (2x Arctic P12)
Motherboard:
MSI Z97-G45 GAMING
RAM:
2x 8GB DDR3 1600 MHz Crucial
VGA & cooler:
Nvidia GeForce MSI GAMING X GTX 1070 8GB DDR5
Display:
HP X27i 1440P
HDD:
Samsung 860 EVO 500GB SSD & Western Digital Red 3TB
Sound:
Logitech X-230, Realtek integrated
Case:
Cooler Master HAF 912 Plus
PSU:
Corsair TX650 650W
Optical drives:
LG BH10LS30 BD-RE & LG DH16ABSH DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech Value & A4Tech X-748K
Internet:
SBB cable
OS & Browser:
Windows 10
Od tvoje dobre volje onda zavisi da li ces dobiti paket ili ce se vratiti posiljaocu :)
 

R1zl4

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.10.2016.
Poruka
779
Rezultat reagovanja
1.098
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600 / Pure Rock LP
Motherboard:
B550I AORUS PRO AX 1.0
RAM:
Kingston 2x8GB DDR4 3200MHz
VGA & cooler:
XFX RX 580 8GB
Display:
BenQ XL2420T
HDD:
KINGSTON KC3000 Series 512GB PCIe NVMe M.2
Case:
Corsair Obsidian 250D
PSU:
MWE 500 WHITE 230V - V2
Mice & keyboard:
Logitech G305 LIGHTSPEED & Redragon Kumara K552 RGB
Internet:
Telekom optika 200/80
OS & Browser:
Windows 10 Pro/ Chrome
Moj problem nije sto se oglasava usluga za koju sam uredno platio i ocekujem da budem usluzen za istu, a to sto ces ti da vratis paket, svakako ce biti zabelezen svaki tvoj postupak, ne razumem sta nije jasno u prici da ako sam platio uslugu dostave paketa na adresu, citaj (ulica, broj sprata i stana) ocekujem da budem usluzen na navedenoj adresi, svaki razgovor sa kuririma snimam, takodje i poziv ka call centru u slucaju tvog vracanja paketa, a kome se ne svidja da radi svoj posao nece sa na meni istresati, veoma postujem svoje vreme a samim tim i novac, stoga ne vidim poentu cele tvoje postavke oko toga, i ne ne ocekujem da mi neko tegli frizidere niti zamrzivace na x sprat, vec da mi dostavi pakete razumnih gabarita. Necu vise pisati, svako dobro.
 

Mare1389

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.10.2017.
Poruka
1.425
Rezultat reagovanja
525
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600
Motherboard:
MSI A320M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 3200MHz 16GB (2 X 8GB)
VGA & cooler:
SAPPHIRE NITRO RX 470 4GB
Display:
DELL monitor SE2419HR 23.8 IPS 1920 x 1080
HDD:
Patriot Burst 120GB & 1TB HDD
PSU:
FSP Hexa 500W
Mice & keyboard:
Zowie EC1 & Logitech G413 Carbon
Od tvoje dobre volje onda zavisi da li ces dobiti paket ili ce se vratiti posiljaocu :)
Zato je moja dobra volja da zabelezim koji to radnik nece da radi ono sto mu je posao i ono za sta sam ja platio. Usput da nikad vise ne koristim tu kurirsku sluzbu ako dopustaju takvo ponašanje radnika :)

Ne svidja ti se to sto moras da radis? Idi nadji drugi posao, nisam ja napisao da je dostava do vrata nego tvoja kurirska sluzba. Vase je da to i ispunite. Kako? Ne znam niti me zanima kakve probleme imate, to je trebao da razmislja onaj koji je napisao da je dostava do vrata.
 

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.177
Rezultat reagovanja
3.532
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
Meni je sasvim dovoljno da dodje do kapije pred vratima mi ne treba. E sad kako to funkcionise za zgrade stvarno ne znam i kako bi u stvari to trebali da rade.
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
Zato je moja dobra volja da zabelezim koji to radnik nece da radi ono sto mu je posao i ono za sta sam ja platio. Usput da nikad vise ne koristim tu kurirsku sluzbu ako dopustaju takvo ponašanje radnika :)

Ne svidja ti se to sto moras da radis? Idi nadji drugi posao, nisam ja napisao da je dostava do vrata nego tvoja kurirska sluzba. Vase je da to i ispunite. Kako? Ne znam niti me zanima kakve probleme imate, to je trebao da razmislja onaj koji je napisao da je dostava do vrata.
Slobodno zabelezi u kom god formatu zelis da kurir nije hteo da napusti vozilo koje ne moze da zakljuca i obezbedi i tacka,pa se ti juri sa firmom zasto je to tako,a onda zovi one tete iz call centra,one ce imati razumevanja za tebe i na kraju promeni sve kurirske sluzbe jer takve musterije nikome ne trebaju..
 

Pjanovic

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
12.08.2009.
Poruka
1.938
Rezultat reagovanja
1.200
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-4790K w/ Prolimatech Megahalems (2x Arctic P12)
Motherboard:
MSI Z97-G45 GAMING
RAM:
2x 8GB DDR3 1600 MHz Crucial
VGA & cooler:
Nvidia GeForce MSI GAMING X GTX 1070 8GB DDR5
Display:
HP X27i 1440P
HDD:
Samsung 860 EVO 500GB SSD & Western Digital Red 3TB
Sound:
Logitech X-230, Realtek integrated
Case:
Cooler Master HAF 912 Plus
PSU:
Corsair TX650 650W
Optical drives:
LG BH10LS30 BD-RE & LG DH16ABSH DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech Value & A4Tech X-748K
Internet:
SBB cable
OS & Browser:
Windows 10
Poslednja izmena:
Vrh