• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Kupovina automobila

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Kao sto naslov govori, interesuje me par stvari oko kupovine automobila.
Po golasima vidjam dosta automobila koji nisu registrovani, tacnije pri kupovini idu na ime kupca, dakle prva registracija ide na onoga ko taj auto kupi. Ima dosta takvih oglasa. Pretpostavljam da su to vozila iz uvoza za koja su placeni PDV i carina (sto se i navodi u ponekim oglasima)...
E sad, koliko sam ja skontao, na carini se ta kola proveravaju, da li su kradena, itd...
Pretrazivajuci forume, skontao sam da kola idu na ime kupca, i u slucaju da su kola neregularna (kradena, sta vec), prodavca nema nigde u prici jer ispada kao da je kupac uvezao i platio ta kola...

Takvi automobili su jeftiniji po par stotina eura od istih iz klase sa domacim tablicam (regostrovanih)...
Interesuje me da li je neko imao iskustva sa ovim, takodje, svaki predlog je dobrodosao.

:wave:
 

R_U_S

Banned
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
117
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon64 X2 3800+@3GHz-Cooler Master Hyper 212 , Aerogate 1-----Turion64 1.6GHz
Motherboard:
Biostar A78XA-A2T-AMD-Ati RD770-----Acer Aspire 9300
RAM:
2x1Gb Kingston VR@1GHz-5-4-4-12 -----2xGB DDR2 SODIMM
VGA & cooler:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
Display:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
HDD:
2xWD 640Gb RAID 0-----2.5" Hitachi 120Gb
Sound:
Creative Audigy 2, Altec Lansing 5100 Realtek ALC 883
Case:
Chieftec Dragon DX-01WD
PSU:
LC Power 550Wt
Optical drives:
HP DVD630i, LiteOf DVD-----TSST Corp DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech: RX1500, RX250, ...
Internet:
ADSL
OS & Browser:
WinXP professional
Kao sto naslov govori, interesuje me par stvari oko kupovine automobila.
Po golasima vidjam dosta automobila koji nisu registrovani, tacnije pri kupovini idu na ime kupca, dakle prva registracija ide na onoga ko taj auto kupi. Ima dosta takvih oglasa. Pretpostavljam da su to vozila iz uvoza za koja su placeni PDV i carina (sto se i navodi u ponekim oglasima)...
E sad, koliko sam ja skontao, na carini se ta kola proveravaju, da li su kradena, itd...
Pretrazivajuci forume, skontao sam da kola idu na ime kupca, i u slucaju da su kola neregularna (kradena, sta vec), prodavca nema nigde u prici jer ispada kao da je kupac uvezao i platio ta kola...

Takvi automobili su jeftiniji po par stotina eura od istih iz klase sa domacim tablicam (regostrovanih)...
Interesuje me da li je neko imao iskustva sa ovim, takodje, svaki predlog je dobrodosao.

:wave:
Pa jeftiniji su zato što nisu registrovani. Elem, poseti http://forum.cars.rs/forum3/viewtopic.php?f=1&t=1799 i http://forum.cars.rs/forum3/viewforum.php?f=7&sid=015bfd49db61bec1a71eda01f6e8e1ef
Ima dosta korisnih stvari
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Pa tu sam i citao dosta, znam da nisu registrovani, ali kontam da su troskovi oko togasamo ta jedna registracija, bar sto se tice te strane. Ne znam kakva je situacija na Bubanj potoku, vredi li ici tamo i gledati nesto?

Jurim nekog Punta, 1.2 16V benzin ili 1.9JTD, od 2000-2003 godiste....

I dan, ne zelim predloge za drugi auto, eventualno sugestije vezane za konkretni model, zasto dizel, zasto benzin, itd...
Predlozi za kupovinu drugih automobila ce biti obrisano, da se ne mucite da pisete. :)
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
1.9JTD definitivno, 86KS, toga barem imaš po oglasima. Neuništiv motor, i više nego dovoljno jak za tog Punta, još ako nabaciš chip, nema zime što se performansi tiče :) 1.2 16V je slab, nema momenat, moraš da ga vrtiš u obrtaje da bi iole normalno išao, pa ti treba plin (osim ako nisi lud), pa nemaš gepek, pa stalno neka čačkanja, zaboravi. Ovamo lepo sipaš i voziš i ne razmišljaš, klimu ni ne oseti kad je upališ, jedini minus je što je registracija malo skuplja u odnosu na 1.2, ali se itekako isplati.
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Pa definitivno cu da idem onda na taj JTD, znam za 1.2 da je slabasan, mada ima 80KS...
Registracija je osetno skuplja za 1.9JTD. Treba li da obracam paznju na kilometrazu, uglavnom su svi 130k+, kontam da je to normala neka, sve ispod je verovatno vracano?
 

kalisko

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.09.2010.
Poruka
13
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
moj najbolji predlog je da sam uvezes sebi auto po zelji da prodjes jeftinje i da biras sta ces kupiti. !!!!
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
A to bih uradio kako?
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Pa definitivno cu da idem onda na taj JTD, znam za 1.2 da je slabasan, mada ima 80KS...
Registracija je osetno skuplja za 1.9JTD. Treba li da obracam paznju na kilometrazu, uglavnom su svi 130k+, kontam da je to normala neka, sve ispod je verovatno vracano?
Ma svi oni su vraćani, ne obraćaj pažnju na kilometražu uopšte, gledaj samo kakvo je mehaničko stanje (oteraš u servis na pregled) i da li je enterijer očuvan. Ti motori prelaze po 600-700 hiljada km bez generalne ukoliko se redovno održavaju, znam za dosta takvih slučajeva ovde u jednom Fiat servisu u NS...

A ako sam budeš uvozio (ne znam ni ja kako), uštedećeš 200-300€, što ti se zbog silnog cimanja ne isplati. Lepo na plac (ili oglas), na ime kupca, registruješ ga, uradiš veliki servis i teraj.
 

kalisko

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.09.2010.
Poruka
13
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
A to bih uradio kako?
Ima tu puno da se kaze i da ti se ukaze mislim na celu proceduru pocevsi od izbora, odlaska pa sve do carine, ali ako budes resio javi se pa cemo detaljnije o svemu , imam iskustva jer sam sebi uvezo 407 relativno skoro i to po mnogo tezim uslovima.
Pozzzzzzzzzzz
 

kalisko

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.09.2010.
Poruka
13
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
[QUOTE
A ako sam budeš uvozio (ne znam ni ja kako), uštedećeš 200-300€, što ti se zbog silnog cimanja ne isplati. Lepo na plac (ili oglas), na ime kupca, registruješ ga, uradiš veliki servis i teraj.

Nisam bas siguran u to sto si napisao kao prvo ja sam ustedeo par hiljada evra ali je auto dosta skuplji pa zbog toga ali ni on nece ustedeti samo 200-300 e ..... pa zar ti mislis da ti na placevima rade za kikiriki ..... nijedan auto u njegovom rangu nije zarada ispod 700-1000e GARANT pa sad ti vidi kolko moze da ustedi a da ne govorimo o tome sto ce sam da bira i ako ne ide u italiju i holandiju odakle su skoro sva auta kupice sa pravom km. i sa pravim stanjem auta . ... ova ovde su 70% udarana farbana maskirana cupana menjan enterijer i td...........

ne mogu da ulazim u raspravu jer mi je tematika dosta poznata ali samo kazem nisi u pravu. :cool:
 
Poslednja izmena:

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Ok, nema potrebe za raspravom, auto necu uvoziti sigurno. Razmisljam o ovim varijantama na ime kupca, tj. direkt na mene da se registruje.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Ok, nema potrebe za raspravom, auto necu uvoziti sigurno. Razmisljam o ovim varijantama na ime kupca, tj. direkt na mene da se registruje.
Vidi Fantomcino...Bilo je dosta rasprave o tome i dosta se pricalo...Uprincipu znas i sam... Idealno bi bilo da kupis od nekog koga poznajes i auto o kom znas istoriju itd itd...Ako to ne mozes, onda lepo oglase pa zovi redom... Moje licno misljenje je da prvo probas preko oglasa da nadjes neki autic koji je vozen od strane fizickog lica,jer u 90% slucajeva ti automobili su redovno odrzavani i u dobrom su stanju,naravno sad tu ima i onih 10% koje je bolelo uvo za auto i po principu: sedam i vozim dok ga ne oteram na otpad ili uvalim nekoj budali... Ako ti to ne upali, onda lepo od placa do placa pa biraj...Sto se km tice....Hmmm, pa recimo ovako, ne obracaj paznju uopste,to sto pise na satu je veoma diskutabilno...Uostalom,znas kako kazu stari iskusni trgovci: " je*an* devojka se ne pita koliko ih je bilo pre tebe, jer uvek si drugi a ako spada u iskerne onda si treci ;) " Tako da ista prica,to zaboravi, masa njih i spusta kilometrazu kad prodaje,a obrnuto rade kad uvoze auto,tj dizu kilometrazu zbog manje carine i pdv-a ,tako da kilometraza ti nije merilo... Gledaj stanje samog auta i motora, odnosno dal je utegnut,dal motor baca ulje,dal mu je povecana emisija gasova, kakvo je ulje..... E sad, sto se tice motora...Definitivno JTD ,motori su neunistivi, performanse solidne, a potrosnja relativno mala... KAo sto ti je Vule rekao, ti motori prelazae po 500k opusteno(sledeci put kad navratis do mene, ici cemo do komsije da ti pokaze njegovog Brava sa JTD motorom i kilometrazom na satu ;) ) tako da definitivno JTD,...Jos jedna stvar je sto su jako jeftini za odrzavanje...ceo veliki servis sa delovima i rukama, kod boljih majstora ti je od 200-300 evra...A ti si posle velikog servisa miran jakoooo dugoooo ;) . Sto se tice reg. nemoj da se stekas za par hiljada, mozes da das 500evra za grafulju i da je menjas non stop:d a mnogo ti jednom godisnje da das 100evra vise za registraciju duplo boljeg motora :)

E sad,ono sto se tice uvoza...To se isplati jedino ako vec imas vezu ili si naso auto preko koji ti odgovara, i ako imas nekog na carini....pogotovo ovo zadnje...Jer ono sto je kalisko zaboravio da napomene jeste da ti nasa carina carini auto po njihovoj kataloskoj vrednosti a ne po ceni koju si ti platio,drugim recima ti preko kupis Punta za 2000 jura i znaci carina i pdv na njega su ti oko 380evra(sto je smesno) e ti lepo dodjes na nasu carinu,oni kazu ostavite auto da ga nasi strucnjaci procene, i onda ga oni lepo po katalaoskoj vrednosti procene na nekih 3500evra pa ti racunaj carinu i porez ;)

E sad tu ima raznih petljavina i olaksica..Kilometraza, uvezes van pa ubacujes sedista,skidas felne stavljas radkapne,pa kad prodje carinu vracas ,itd itd ...+ ja bih uvozio samo kad bih uvozio skuplja kola(preko 6-7k jer za manje se ne ispati cimanje)...Mala skola velikih majstora ;) Sto se tice zarade od 500-700-1000 evra po kolima,to je apsolutna laz i smesno...Mozda bilo pre par godina,sad ko zaradi 500 evra po kolima a da su regularna,ja mu poklonima ista takva koja je prodao....Tako da ta prica pada u vodu i ne znam odakle to tebi kalisko...Kazes da si sa tematikom veoma upucen,onda mi je jos draze jer konacno cu moci i da imam diskusiju sa nekim ko je iz slicne branse ;)

@Fantom: Nadam se da ce ti ovo pomoci bar malo :wave:
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Odličan post, može lock :D
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Beginer objasnio! :D

Videcu, prvo cu da obidjem malo placeve, druga solucija su oglasi. Svidja mi se ova varijanta na ime kupca registracija i to, mrzi me da petljam sa nekim ovlascenjima i ostalim peripetijama oko prebacivanja i tih ostalih cudesa....
Imam zasad ar dobrih komada, bar na oko, videcemo sta i kako dalje...
Ako cujete da neko prodaje Punta JTD, tu sam :D

:wave:
 

Dekara

OC Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
575
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ne verujem da ce ti neko sada prodati auto bez prevodjenja jer svi kazneni poeni koji se naprave idu na teret vlasnika automobila.

Kreni ti sto pre da gledas te automobile po placevima, sto ih vise vidis to bolje za tebe.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Ne verujem da ce ti neko sada prodati auto bez prevodjenja jer svi kazneni poeni koji se naprave idu na teret vlasnika automobila.

Kreni ti sto pre da gledas te automobile po placevima, sto ih vise vidis to bolje za tebe.
Upravo tako Dekara ;) Znaci Fantome nemas ni za to da brines...Ako auto kupis od fizickog lica, odes u najblizu opstinu(tipa ako kupis na NBGD-u odes u opstinu NBGD,ako je Vracar na opstinu Vracar itd itd.. skonto si do sad vec :P ) sa prodavcem, tamo kazes zasto ste dosli i trazite obrazac za ovlascenje od njih(naravno kontas i sam da nije dzabe vec se placa neka cifra)...Mozete i sami da napravite ovlascenje ti i prodavac,al ova ti je solucija bolja jer tamo sve pise(tipa da je prodavac oduzet od sve odgovornosti nacinjen od tog i tog datuma sa autom, da si ti ovlascen za upotrebu tj voznju, registraciju i prodaju istog ;) ) E sad, ovlascenje nije isto sto i prenos ti kontas, upravu si nije,ali zato na njihhovom obrascu tj ovlascenju sve pise, da je prodavac izuzet od svega i prakticno ti si posto novi vlasnik tj jesi (nezvanicno ;) ) da bi to postao i zvanicno samo posle kad resis (citaj: Skupis pare ;) ) odes sa tim obrazcem u svoju opstinu ili jos bolje kad istekne registracija odes u najblizu auto kucu koja radi reg i posle ga prebacis tj regujes na svoje ime i mirna backa :)

:wave:
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Odlicno, sada otprilike znam sve sto mi je potrebno, sve crno na belo. :)

Hvala na informacijama ljudi, samo da osmekam lepotana i to je to, valjda cu se i ja navozati ko covek. :D

:wave:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Nema na cemu uvek ;)

Da se javis kad kupis lepotana pa da napravimo neki test tipa: Fiat Bravo[BEG unit] vs Fiat Punto[ FantomX unit] :P :P
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Ala cu te operem sa malim kibicanerom, treba taj Bravo da povuce sa tobom u kolima. :d

:wave:
 

R_U_S

Banned
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
117
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon64 X2 3800+@3GHz-Cooler Master Hyper 212 , Aerogate 1-----Turion64 1.6GHz
Motherboard:
Biostar A78XA-A2T-AMD-Ati RD770-----Acer Aspire 9300
RAM:
2x1Gb Kingston VR@1GHz-5-4-4-12 -----2xGB DDR2 SODIMM
VGA & cooler:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
Display:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
HDD:
2xWD 640Gb RAID 0-----2.5" Hitachi 120Gb
Sound:
Creative Audigy 2, Altec Lansing 5100 Realtek ALC 883
Case:
Chieftec Dragon DX-01WD
PSU:
LC Power 550Wt
Optical drives:
HP DVD630i, LiteOf DVD-----TSST Corp DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech: RX1500, RX250, ...
Internet:
ADSL
OS & Browser:
WinXP professional
E bože zdravlja i ja da pazarim Stila karavana 1.9JTD od 115KS ili MJET od 120KS, ili Oktaviu karavana 1.9TDi od 105 ili 110KS, pa da se potrkamo :) Mada, ako mi kvrcne nešto u glavi odo ja za Mladenovac da pogledam onog V40 2.0 T4 od 200KS :D, beš mu mater ipak je ono pravi auto.
U prošlu subotu smo drfedja, naš drugar Sloba i ja obilazili kola po oglasima i placeve, majko moja šta se sve ne prodaje. Taj dan sam umlatio 117km po gradu, samo da bi merkao. Ali se više neću zaletati kao sa Felacijom, ne ne.
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Bezi od tih 200KS, jes' normalan. :D

Mene muka hvata kad pomislim da treba da idem da obilazim, valjda necu dugo tragati, iskreno se nadam.

Javi sta si uzeo pa da idemo na crtu. :D
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Mene muka hvata kad pomislim da treba da idem da obilazim, valjda necu dugo tragati, iskreno se nadam.
Mesec dana, mesec dana ;) Nemoj da padnesh pod presijom "treba mi hitno auto". I onako ti je prvi koji kupujesh, a i do sad si se klackao po autobusima i sl ;) Koliko od dok ne nadjesh pristojno vozilo ;)
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Nije prvi, imao sam 2002-2004 Audi 80 B4, koji sam nazalost prodao. Nije meni frka, ne treba mi hitno auto, ali sam nazalost od onih sto vide nesto, svidi im se i odmah kupe. Potrudicu se da ne bude tako i sa kolima ovaj put. :)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Nije prvi, imao sam 2002-2004 Audi 80 B4, koji sam nazalost prodao. Nije meni frka, ne treba mi hitno auto, ali sam nazalost od onih sto vide nesto, svidi im se i odmah kupe. Potrudicu se da ne bude tako i sa kolima ovaj put. :)
Samo te ljubi brat da ovo uvek imas u glavi: "Lepota je prolazna " :),tj hocu reci, u 90% slucajeva nasminkani autici su samo to sminka,sredjeni spolja a mehanika boze me sacuvaj...Tako da bolje obrati paznju na mehanika i motor,lakse i jeftinije ces srediti sminku nego srce ;)

Mada, ako mi kvrcne nešto u glavi odo ja za Mladenovac da pogledam onog V40 2.0 T4 od 200KS :D, beš mu mater ipak je ono pravi auto.
Ako pazaris taj auto,nadam se da ces uskoro dobiti povecanje plate,inace ce auto da stoji kuci a ti busom na poso :P :P :P :d:d:d
 
Poslednja izmena od urednika:
Vrh