• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Koji Mobilni operater uzeti?

Koju mrezu koristite?

  • MT:S

  • Telenor

  • Vip

  • Globaltel


Rezultati ankete su vidljivi nakon glasanja.

LAKAZET

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.08.2018.
Poruka
11
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Zdravo
Pokrecem ovu temu da bih saznao koji mobilni operater u Srbiji je najbolji. Meni je najbitnije da ima brz internet. I da mi predlazete neke pakete.
 

Djolekg

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2016.
Poruka
9.289
Rezultat reagovanja
5.382
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K(4.4ghz),-BeQuiet pure rock slim
Motherboard:
AsRock p67 pro
RAM:
hyperx fury 12 GB DDR3 1600 mhz cl10
VGA & cooler:
Sapphire Nitro + RX 580 4gb
Display:
Asus vg248qe 144hz
HDD:
hdd(wd blue 500gb),ssd(adata su650 240gb)
Sound:
Logitech G230
Case:
cooler master elite
PSU:
Corsair RM1000x
Mice & keyboard:
HyperX pulsefire fps pro,Cooler master Masterkeys Pro M,Podloga - Zowie G-SR
Internet:
sbb 150/10
OS & Browser:
windows 10 pro 64bit
Other:
xaomi redmi note 8 pro
Ko ti da najbolju ponudu za tarifu za koju si spreman da platis.Mislim da mozes sam odluciti sta je najbolje za tebe.Ne pratim operatere toliko, ko kakve i po kojim cenama daju..Moguce da je vip najbolji(uzmi sa rezervom,nisam siguran),4g je mreza koja je najbrza,pa vidi u tvom gradu,mestu ili sta god kakva je pokrivenost.Isto zavisi i od cene paketa,telefona itd..
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Imas sada akciju kod VIPa sa kodom Super kartice, prvih 6 meseci ne placas nista posle zavisi od Neo paketa ili INtarife, zavisi sta izaberes.
Uzet juce NEO 3 1200 din mesecno, narucen ugovor preko neta i dobijen jos 1GB, uz kod Super kartice prvih 6 meseci besplatno.

Ako ti treba vise interneta imas kod njih INtarifu pogledaj na sajtu al ta tarifa nema sms, mozes da kupis, 50 din 150 poruka mesecno.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 

LAKAZET

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.08.2018.
Poruka
11
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da li preporucujete postpaid internet da se uzme sa MIFI ili nekim drugim modemom? Posto uz pakete se ne dobija mnogo internet :)
 
Vrh