• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Iskustva sa prodavnicama komp. opreme

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.956
Rezultat reagovanja
7.633
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
Ajde sada da se igramo detektiva, prvo kada je kartica porucena i kada je stigla kod drugara, onda ponovo posalji upit nvidiji i pitaj tacno kada je kod aktiviran, u koje vreme, kog datuma i iz koje zemlje je aktiviran.

Pa da vidimo ko tu stvarlo muti.

A inace Fanta je poznati gejmer i stremer i mozete ga svako vece od 20h-22h pratiti na YouTube.

Covek jedva ima vremena da bude sa porodicom a ne da ce vama da maazne kljuc i kako je reko @Dom1nat0R aktivirao ga na svom nalogu, kako vas dva genijalca iz fabrike kablova Leoni znate? Sta ste vi neki super tajni hakeri pa znate da ga je Fanta aktivirao?
To sto vec drugi put spominjes moje radno mesto i gde radim pokusavajuci da me omalovazavas mene ne dotice :) Normalni ljudi se ne stide posla koji rade jer se toga ne treba stideti. Svakome je potrebna lova za zivot. U toj fabrici radi preko 7k radnika (7 hiljada ljud hrani svoje porodice tim parama) tako da ovakvim prozivanjem samo pokazujes koliko si zapravo nakaza od coveka (necoveka).
Svakako si jako providan Dragan P. ne mozes promeniti svoje ponasanje jer to si ti. Maska kad tad padne a ispod maske se vidi nakaza jbg.
 

Pravda je spora

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.11.2019.
Poruka
10
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
Eh,ja kao madjar cu da ih pitam!
Kad budes poslao upit Iponu zašto srpski kupci ne dobijaju kodove za igricu uz grafičke...šalji upit direktno direktoru prodaje...lično na ime Bartos Tamás ([email protected] )

I apelujem da što više vas uputi isto pitanje tom čoveku...možda tako uspemo da nateramo Ipon da najzad počne da daje kodove uz grafičke koji svakako sleduju ko god i kako god da kupi grafičku.
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.956
Rezultat reagovanja
7.633
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
A ovaj
KupujemProdajem | MSI GeForce RTX 2060 8GB GDDR6 Super Gaming X PCIE + Call of

Taj nabavlja pretpostavljam iz Indije ili Pakistana pa ispod ruke dobija kodove koji nisu za nas? Ili je covek resio da sam kupi pa da casti kupca rtx graficke? nzm
A i fanta je nekim cudom poslao ispravan kod mom drugaru tj drugaru mog drugara pretpostavljam da je i on kupio kod pa je poslao na kraju?
Koliko prostije treba biti? Na kraju je ipak dobijen kod ali sa kaznom blokiranja. Mojom logikom tako se ne ponasa covek koji je ispravan. Da se zaista ne dobija kod ne bi ga ni dobili vec bi dobili samo blok.
 

Pravda je spora

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.11.2019.
Poruka
10
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
A ovaj
KupujemProdajem | MSI GeForce RTX 2060 8GB GDDR6 Super Gaming X PCIE + Call of

Taj nabavlja pretpostavljam iz Indije ili Pakistana pa ispod ruke dobija kodove koji nisu za nas? Ili je covek resio da sam kupi pa da casti kupca rtx graficke? nzm
A i fanta je nekim cudom poslao ispravan kod mom drugaru tj drugaru mog drugara pretpostavljam da je i on kupio kod pa je poslao na kraju?
Koliko prostije treba biti? Na kraju je ipak dobijen kod ali sa kaznom blokiranja. Mojom logikom tako se ne ponasa covek koji je ispravan. Da se zaista ne dobija kod ne bi ga ni dobili vec bi dobili samo blok.
Pa upravo smo ovog i komentarisali da je tek juce oglasio oglas i da je početnik i da nema pojma da neće dobiti kod...oglašava nešto što ne može da ispoštuje.

"Influenser" je blokiran jer se koristio ucenama i pretnjama, a pri tom se sujetni gospodin "influenser" hvalio i kako snima ceo razgovor izmedju njega i Fante.

Nek gospodin "influenser" prizna da je dobio originalne poruke koje su slali Fanti iz Ipona i koje su mu prevedene na srpski. Znači dobio je i prepisku izmedju Fante i Ipona gde se vidi kako čovek traži i moli direktora prodaje za ispravan kod.

"Influenser" samo izvrće priču da bi ostvario svoje pretnje jer nije dovoljno što je uz ucenu i pretnje ostvario svoje snove da zaigra COD već je posle dobijenog koda proradila sujeta što se Fanti smučio i koji ga je pri tom zamolio da kad se ovo završi više nikad ne poruči kod njega ništa i zamolio ga da mu ne šalje više nikog kao preporuku jer ne želi sa takvim ljudima da saradjuje. Naravno usledio je ban od strane Fante jer se tako ne ponaša neko ko želi dugoročnu saradnju i u budućnosti.

Pa zaboga i ovde imate pravila na forumu gde sleduje banovanje ako neko počne da preti i koristi moralno neprihvatljive načine komunikacije. Šta radi forum u tim slučajevima...pa banuje člana...

Ali OK...Dom1nat0R je ko papagaj...ponavlja šta drugi kažu i to je aksiom istine. Jer Bože moj ko sme da protivureči i usprotivi se moćnom Dom1nat0R-u sa toliko postova.

Ja samo kažem...daj da dobijemo potvrdu i odogvor iz Ipona i onda ću ja lično upaliti šibicu na Fantinoj lomači ukoliko je slagao i zamajavao gospodina "Influensera".
 

Dali

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.12.2015.
Poruka
487
Rezultat reagovanja
1.355
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen7 2700x / Brocken 3 Black Edition - Alpenföhn
Motherboard:
Asus Crosshair Hero VII wi-fi
RAM:
16GB G.Skill DDR4 3000
VGA & cooler:
SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ Special Edition 8GB
Display:
LG 29WK600-W & Samsung 40' UHD Smart tv
HDD:
Samsung 250 GB 970 evo,Transcend TS240GSSD220S,WDC WD30EZRX-00D8PB0,
Sound:
Logitech Z906
Case:
Cooler Master Stormtrooper
PSU:
THERMALTAKE Toughpower GF1 850W V2
Mice & keyboard:
Logitech K400r, A4Tech Bloody keyboard ,A4Tech Bloody R70 mouse,Logitech MX

Veljadin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.03.2019.
Poruka
302
Rezultat reagovanja
312
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x + LC-CC-120 RGB
Motherboard:
ASUS TUF Gaming B550 Plus
RAM:
Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 3600MT/s CL17 FURY Beast Black RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 6700 XT Challenger D 12GB
Display:
AOC 24G2SPU/BK 23.8" 165Hz
HDD:
M.2 Adata XPG SX8200 Pro 512GB / SSD Kingston A400 240GB / SSD Crucial MX500 500GB / HDD 2TB
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Seasonic S12 ll 620W
Da li je potrebno traziti neku posebnu dokumentaciju od prodavnice za povraćaj PDV-a? 80 i neke nije trebalo :)
Kako to funkcioniše?
 

Dali

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.12.2015.
Poruka
487
Rezultat reagovanja
1.355
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen7 2700x / Brocken 3 Black Edition - Alpenföhn
Motherboard:
Asus Crosshair Hero VII wi-fi
RAM:
16GB G.Skill DDR4 3000
VGA & cooler:
SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ Special Edition 8GB
Display:
LG 29WK600-W & Samsung 40' UHD Smart tv
HDD:
Samsung 250 GB 970 evo,Transcend TS240GSSD220S,WDC WD30EZRX-00D8PB0,
Sound:
Logitech Z906
Case:
Cooler Master Stormtrooper
PSU:
THERMALTAKE Toughpower GF1 850W V2
Mice & keyboard:
Logitech K400r, A4Tech Bloody keyboard ,A4Tech Bloody R70 mouse,Logitech MX

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
To sto vec drugi put spominjes moje radno mesto i gde radim pokusavajuci da me omalovazavas mene ne dotice :) Normalni ljudi se ne stide posla koji rade jer se toga ne treba stideti. Svakome je potrebna lova za zivot. U toj fabrici radi preko 7k radnika (7 hiljada ljud hrani svoje porodice tim parama) tako da ovakvim prozivanjem samo pokazujes koliko si zapravo nakaza od coveka (necoveka).
Svakako si jako providan Dragan P. ne mozes promeniti svoje ponasanje jer to si ti. Maska kad tad padne a ispod maske se vidi nakaza jbg.
Retardu jedan, ja nemam masku ja sam oduvek reko sta sam mislio i to se ovde mnogima nije svidelo jer sam surov po tom pitanju a to sto si ti debil i sto ne vidis dalje od foruma i svog nosa je tvoj problem. Ja sa svojim znanjem mogu da se dicim jer znam da sam daleko iznad tebe po tom pitanju a sada vidim i od pojedinih ovde koji se prave da znaju nesto pa daju predloge za konfiguracije a to sto ti nemas muda da kazes nekome nesto je odlika ****e koja nece reci coveku u lice sta misli nego ce ici okolo i pricace sta misli a ja sam drugaciji i kazem sta mislim pa kome se svidja svidja a kome se nesvidja ne zanima me.

A sto se tice tvog radnog mesta opet te pitam kako vas dva strucnjaka znate da je Fanta aktivirao kod na svom nalogu, odkud vi znate koji je njegov nalog, jel mu drzite svecu dok ide da sere u wc pa ste tako na brzinu mu cacnuli u racunar i videli igru sa datumom kada je aktivirana, ako cemo tako onda bi Fanta trebao imati sve igre koje su se delile u graficke a ne samo Call of Duty.

A ja sam veci covek ne samo od tebe nego od mnogih ovde koji su pokazali svoje lice cim su me ovi banovali i poceli da pisu svasta. Samo to ne vidite ne zato sto necete nego zato sto ne zelite.

Ja bar nisam osoba koja pljune pa lize kao ti @Dom1nat0R ovamo si meni na viberu pisao kako je NeSSa debil da je ovakv da je onakv a onda dodjem na forum i vidim kako se coveku uvlacis u dupe. Ako nesto kazes onda se drzi toga po bilo kojoj ceni ali ne ti si dvolicana osoba i kao takav nikada neces biti covek.

Onog njaknjak si isto prozivao slao prijave na njegove poruke samo zato jer cim se osetis ugrozenim od strane nekoga ko zna vise od tebe ti napadas kao da na svaku poruku ili predlog koji das imas odredjen procenat para koji dobijas. Ti jednostavno ne znas ljudima da objasnis da ih uputis u resavanje problema ne zato sto neces nego zato sto ne znas.

Dao sam vam predlog kako da pokusate da saznate iz koje zemlje je aktiviran prvi kod, i to ce te sigurno dobiti samo ako budete pisali i pitali ali ne lakse je nekoga bez dokaza optuziti i dizati javni linc nego da se prvo informacije provere pa tek onda kada imas sve informacije i dokaze onda objavis takvu vest. Sto opet se vracamo na to koliko si ti glup covek i ogranicen u svom pogledu i razmisljanju.

Ja da sam na Fantinom mestu i tebe i tog tvog druga bih tuzio za klevetu.
 

Tajm Bandit Bouns

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
2.033
Rezultat reagovanja
1.762
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PhantomGaming-PC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 4650G + THERMALTAKE UX200 ARGB White
Motherboard:
ASROCK B550 PHANTOM GAMING 4
RAM:
KINGSTON Fury Beasts DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz RGB Special Edition White
VGA & cooler:
Gigabyte GeForce RTX 3060 AORUS ELITE 12GB GDDR6
Display:
Benq GC2870 60Hz @75Hz
HDD:
Samsung 970 EVO Plus M.2 NVME + WD 320GB
Sound:
Genius 5.1 + RAMPAGE RM-K29 THUNDER
Case:
FSP CMT580GT (3xDeepcool + Artic P12 + Gamemax FN-12 ARGB = Noctua A14 PWM Fans)
PSU:
Asus ROG Gold Aura 750W + Sleeve Cable White and Orange-Silver-Black
Mice & keyboard:
LIMEIDE ARGB Keyboard + Asus ROG IMPACT III ARGB + GMB Gaming Podloga
Internet:
ADSL Wifi and LAN UGREEN Gold
OS & Browser:
Windows 11 Pro 23h2 64 bit + Opera NEON
Other:
Iphone 11 with all original Accessories (iOS 17.4)
Toliko rasprava oko jednog glupog koda. Kao deca od 5god. Zivite zivot deco , ***o kod.. Ovo vise nije forum nego svadjaonica..
 

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Toliko rasprava oko jednog glupog koda. Kao deca od 5god. Zivite zivot deco , ***o kod.. Ovo vise nije forum nego svadjaonica..
Ne radi se tu o jednom kodu nego se radi o tome da su iznete teske reci i klevete protiv jednog coveka koji je celoj Srbiji omogucio da imaju dobar hardver po daleko povoljnijim cenama od nasih radnji a opet donosi hardver koji mozda ne moze da se nadje u nasim prodavnicama a ako ga i ima onda su to neke sulude cene... koji stoji iza svojih reci i na kojeg uvek mozes da racunas u vezi garancije da ce ti biti resena ako to zatreba, koji je cak resavao i tudje garancije, kod koga znas da te nece zeznuti i da ces dobiti ono sto si narucio.

To je ono na sta treba da se gleda, tako da cu stati iza coveka ne zato sto je isti od mene zgrnuo silnu lovu ili sam ja od njega dobio neke pare da ga branim nego cu stati iza svakoga ko je covek prema meni a prema retardima cu da budem jos vece ****o od coveka sto sam ovde prema nekim ljudima radio da ih ne bi imenovao sada jer ih ima dosta.

Kada se neko optuzuje za nesto onda se iznose dokazi a ne copy paste facebook chat-a, nego prilozis slike tog razgovora pa dokumentujes to verodostojnim dokazom a ne tako kako je @Dom1nat0R uradio. On koji se busa u grudi da je ovde stari clan, on koji se vadi na rezultate reagovanja da je bitna faca i da valda treba njegovo ime da ovde nesto znaci.
 

Бранчез

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.05.2019.
Poruka
86
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
И где човек сад да купи било шта? Планирао сам да пазарим нови комп па видим да сви пљују ове наше продавнице и њихове цене. А онда и видим да се пљује и "алтернатива" у виду тих шверцера. Најбоље игледа да останем на свом старом компу па док не загине.
 

nick79

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.09.2019.
Poruka
80
Rezultat reagovanja
40
Moja konfiguracija
Pa ocigledno nisi dobro gledao posto ima i korektnih prodavnica (tipa pogledaj poslednjih 20-30 postova, ja sam pitao za neke prodavnice) a i korektnih prodavaca na kp.

Sent from my SM-T510 using Tapatalk
 

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
I jel sada vide pojedinci kakva zbrika se napravi zbog objavljvanja netacnih informacija.

Da sada osobe koje trebaju da kupe delove za racunar preispituju svoju odluku gde kupiti sada hardver.

Brancez

Slobodno mozes da kupis delove kod prodavaca sa KP jer ovo je samo hir nekih nazovi bitnih ljudi koji jednostavno ne citaju sve sto pise malim slovima u objasnjenjima pa onda dolazi do problema. Ali da su citali znali bi da kod uz graficku koju su kupili im ne pripada. A to sto ovaj @Dom1nat0R pise da su dobili kod jer da se ne dobija kod ne bi ga ni dobili nego samo blok, jednostavno Fanti je bilo lakse da prezali 60 evra i da se resi debila da mu neskace po glavi i da mu ne dize pritisak i da ga vise kreteni ne uznemiravaju.

Nekada je lakse problem resiti tako sto ces da platis i zavrsisi nego da se idalje grbavis a ovaj da te smara sa milion naloga da si ga prevario a samo zato sto ljudi nece da se informisu pre kupovine.

Pa ocigledno nisi dobro gledao posto ima i korektnih prodavnica (tipa pogledaj poslednjih 20-30 postova, ja sam pitao za neke prodavnice) a i korektnih prodavaca na kp.

Sent from my SM-T510 using Tapatalk
Sta sada hoces da kazes da Fanta vise nije proveren prodavac?
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.956
Rezultat reagovanja
7.633
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
Ali OK...Dom1nat0R je ko papagaj...ponavlja šta drugi kažu i to je aksiom istine. Jer Bože moj ko sme da protivureči i usprotivi se moćnom Dom1nat0R-u sa toliko postova.
Sta ces jbg, ja svoj nalog koristim 4 god pa mi se moze da imam toliko postova i lajkova. Nisam kao ti da za god dana promenim 4 naloga od
Dragan P
mecava
Njaknjak

i sada ovaj pravda je spora.
Nazalost jeste, jer za takve kao sto si ti trebala bi biti jako brza. Takve treba kamenom u glavu i u sanduk. Jer osoba koja uspe da ovoliko sere po ljudima ne zasluzuje da zivi. Odustajem da se raspravljam ne zelim da me kaznjavaju poenima zbog nebitnih likova koji ce za koji dan morati da otvaraju ponovo novi nalog jer ce i ovaj biti banovan ;) a i ovaj beosoft mi deluje slicna kategorija pa je mozda i to tvoj nalog.
Bolje novac koji imas nameru da ponovo dajes za neki buduci hardver doticnom gospodinu koga toliko branis usmeri na nesto pametnije recimo neku ustanovu za lecenje kompleksa ili sl. jer imas opasan problem. To ti je moj savet. Ako ne vidis koliki problem imas onda si u jos vecem problemu.
Pa ovde su vec svi vidli kakav si. Mozda ja nemam znanja kao ti ti si ipak master za IT tehnlogiju ali to se da lako ispraviti, krenem da googlam i naucim a kako ces ti jado sebe da popravis? Tebi nema pomoci. Vidis da svaka maska koju stavis na kraju ponovo padne i pojavi se ono stvorenje koga se svi gade. :( tuzna prica.
Dovoljno je sto ponizavas i procenjujes ljude na osnovu onoga kakvim se poslom bave gde rade i sl. da te svaki normalan covek ne ceni ni za crvljivu sljivu sto bi reko narod.
Povuci se u svoju rupu cuvaj fantu narucuj komponente zakucaj se za komp i cuti. Socijalno si jako tanak jer sa ljudima ne mozes da imas normalnu komunikaciju. Zato se zavuci u rupu i samo solo.
 
Poslednja izmena:

Arrow

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.07.2016.
Poruka
2.496
Rezultat reagovanja
161
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 2600 / LC Power Cosmo Cool 120
Motherboard:
Gigabyte B450 AUROS Elite
RAM:
G.Skill SniperX 2x8GB 3000MHz
VGA & cooler:
Sapphire Nitro+ RX 570 4GD5
Display:
LG 21" IPS Full HD
HDD:
Kingston A400 240GB + WD Blue 500GB
Sound:
Genius SP-HF-160 / AKG K92
Case:
Redragon Grimlock GC-602
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Mice & keyboard:
A4Tech V7M + A4Tech Specter Claw / Redragon Harpe K503
OS & Browser:
Windows 10 64-bit, Opera
И где човек сад да купи било шта? Планирао сам да пазарим нови комп па видим да сви пљују ове наше продавнице и њихове цене. А онда и видим да се пљује и "алтернатива" у виду тих шверцера. Најбоље игледа да останем на свом старом компу па док не загине.
Zasto bi? NIkada niko nije imao problem sa komponentnom ili garancijom ovo je oko koda za igru koj se navodno dobija uz kartu.. Sto iskreno u mojim ocima je toliko nevazno posebno zato sto si toliko ustedeo na kupovini same karte...
 

Beosoft

Banned
Učlanjen(a)
15.08.2019.
Poruka
12
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Sta ces jbg, ja svoj nalog koristim 3 god pa mi se moze da imam toliko postova i lajkova. Nisam kao ti da za god dana promenim 4 naloga od
Dragana P
mecava
Njaknjak
i sada ovaj pravda je spora.
Nazalost jeste, jer za takve kao sto si ti trebalo bi biti jako brza. Takve treba kamenom u glavu i u sanduk. Jer osoba koja uspe da ovoliko sere po ljudima ne zasluzuje da zivi. Odustajem da se raspravljam ne zelim da me kaznjavaju poenima zbog nebitnih likova koji ce za koji dan morati da otvaraju ponovo novi nalog jer ce i ovaj biti banovan ;)
Bolje novac koji imas nameru da ponovo dajes za neki buduci hardver doticnom gospodinu koga toliko branis usmeri na nesto pametnije recimo neku ustanovu za lecenje kompleksa ili sl. jer imas opasan problem. To ti je moj savet. Ako ne vidis koliki problem imas onda si u jos vecem problemu.
Slusaj ti gnjido jedna, nemoj da ja tebe kamenom u glavu pa te smestim u sanduk. Retardu jedan moj nalog je bio Dragan.P i mecava a njaknjak niti ovaj Pravda je spora nisu moji i to moderatori mogu da vide.

Pa da to je tvoja taktika kazes nesto pa izazove covek da ti kaze svasta a onda ti ko ****ica ides i prijavljujes post i kukas moderatorima na PM da rese situaciju u tvoju korist. To samo rade ljigavi ljudi.

A ja sam na ovom forumu bio malo duze nego sto ti nisi dosao a to sto imas vise poruka je samo dokaz koliko vise seres u porukama.

Ja sam samo sa par osoba imao problema na ovom forumu a to si ti to je onaj pcburazer, fotoronin, danilor1 i jos njih par mozda a sa svima drugima ako sam imao neku raspravu to je bio sukob misljenja ali na kraju sa svima njima ja sada da im se javim sa svima cu moci da odem u grad i da popijem pice i na klopu dok ti garantujem da ne mozes sa dve osobe sa ovog foruma da izadjes u grad.

Tako da ja problema imam samo sa debilima a sa normalnim ljudima ja uvek nadjem zajednicki jezik i da oko stvari oko kojih ne mozemo da se slozimo da ih prevazidjemo.

Tako da mesto pare da ulazem u lecenje ja cu ulazem u prijatelje i druzenje sa njima a ti jadnice i bednice koji imas prijatelje koji nece da te pozovu u kucu je prica za sebe, zato se malo zapitaj sto te onaj kvazi drug nikada nije pozvao u kucu na casu vode a ne kafu da ti skuva.
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.762
Rezultat reagovanja
9.132
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Da li moderatori mogu da izbrišu poruku sa poslednje dve-tri strane, do pre posta koji postavio @Dom1nat0R, jer ovo ide u deja vu smeru....

I da li može, od sada, u ovoj temi da se ne pominju prodavci sa kp ili slični?
 

nick79

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.09.2019.
Poruka
80
Rezultat reagovanja
40
Moja konfiguracija
Sta sada hoces da kazes da Fanta vise nije proveren prodavac?
Osim sto si bezobrazan jel si i retardiran pa ne umes da procitas sta sam napisao?

Ajde da ti ponovim sta sam napisao - rekao sam da kako ima korektnih prodavnica kod nas tako ima i korektnih prodavaca na kp. Nigde nisam pomenuo u tom postu Fantu pa prema tome to sto se tebi dize na njega, mene ne mesaj. Ni u jednom svom postu ja nisam promovisao nekog prodavca na kp. Da li mislim da je kod Fante sigurna kupovina u smislu ne daj boze potrebe da se aktivira garancija itd da narvno mislim da je to sigurna kupovina. Da li sam nekada nesto kupio kod njega - nisam i da li cu - vrv ne, ali vrv necu ni kod drugih prodavaca na kp. Da li mislim da se izciganisao za sitne pare - da mislim. Da li sam ovde pisao ljudima kako treba prestati kupovati kod njega - nigde tako nesto nisam napisao. Svako neka formira svoje misljenje i neka se u skladu sa time ponasa.

Tako da od sada pre nego sto nekoga citiras ajde bar se potrudi da procitas sta je taj neko napisao.


Sent from my SM-T510 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:

Bit s

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.09.2017.
Poruka
925
Rezultat reagovanja
430
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen™ 7 3700X +NH U12S chromax.black - Noctua
Motherboard:
ROG STRIX B550-F GAMING
RAM:
G.skill DDR4 2x8GB 3200MHz Trident Z
VGA & cooler:
ROG-STRIX-RX5700-O8G-GAMING
Display:
Asus VZ279
HDD:
SAMSUNG EVO 860 (SSD) , Toshiba 1TB (HDD)
Case:
NZXT H500i
PSU:
ASUS ROG-STRIX-750G
Mice & keyboard:
Logitech MK235
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Niko ne prisiljava nikog gde će da kupuje i šta će da radi,tako da je ovo bespotrebno pisanje više.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Prvo ste izasli iz teme koja je iskustva sa radnjama. Fanta nije radnja i ajde nek ide i to, iako nije radnja dosta ljudi kupuje.
Ali sad ste svi prekoračili dovoljno slobodu koju imate na forumu. Svi će dobiti poene koji su kršili pravila foruma u zadnjih xy postova i ovim putem apelujem da smirite strasti inače će ići poen, poen, ban a za čega? Za gluposti....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Shang Tsung

Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011.
Poruka
4.813
Rezultat reagovanja
166
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Zvijer :p
CPU & cooler:
Intel i7 9700K@5GHz ft. EKWB H2O
Motherboard:
ASUS ROG Strix Z370-E Gaming
RAM:
Corsair Dominator Platinum 32GB 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS RX 5700 XT Strix OC
Display:
LG 32GK850G (VA 165Hz) + AOC Q3279VWFD8 (IPS 75Hz)
HDD:
SSD Samsung 970 EVO 500GB + WD 4TB EFAX
Sound:
ASUS Essence STU + Rotel RA-05/JBL L16 Decade/SVS PB1000 + Sennheiser HD515
Case:
Lian Li 011 Dynamic (black)
PSU:
Seasonic SS-760XP2 Platinum
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Chroma + ASUS Echelon mousepad + Redragon Dark Avenger RGB
Internet:
ASUS RT-N18U + Ubiquiti AP AC LR @ 250/25Mbit
OS & Browser:
Win10 64-bit
Other:
Logitech C920 Webcam, Logitech Cordless Rumblepad 2
Na KP je zabranjeno prodavati kljuceve za igre (za PC). Cisto kao info da dodam, vezano za prethodnu pricu.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Tema je otkljucana te stoga molim sve clanove da poštuju pravila foruma. Svako ima pravo da da svoj iskaz ali na lep i kulturan način. Svako odstupanje od pravila nosi bodove. Bodovi se skupljaju i tako...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

a_zasto

Newcomer
Učlanjen(a)
10.11.2019.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da li je neko imao iskustva sa Nova Computers d.o.o., pogotovu oko reklamacija? Jesu li oni nova firma?
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.762
Rezultat reagovanja
9.132
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2

Kamparosa

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.02.2017.
Poruka
208
Rezultat reagovanja
234
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 3700X Arctic Liquid Freezer II 360 A-RGB
Motherboard:
Asus ROG STRIX B550-E Gaming
RAM:
G.Skill Triden Z neo 3600MHz
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 4gb
Display:
Asus VG245H
HDD:
A-Data SX8200PRO 512GB
Sound:
Blueberry SW-M30
Case:
Corsair 5000D Airflow White
PSU:
Evga G3 850W
Mice & keyboard:
Asus ROG GLADIUS III
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10, Google Chrome
Other:
iPhone 13 Pro Max 256gb
Samo da obavestim da ce od sada i preko madjara malo teze ici kupovina, tacnije zbog izmene zakona. Evo jedan deo poruke koju sam dobio od poznatog prodavca sa KP.

mam loših vesti...

Prinuđen sam silom prilika da obavestim o novinama koje su nastupile od 8 novembra, kada je na snagu stupio Zakon o poštanskim uslugama (kurirske uskuge u ovom slučaju). Kao najznačajniju izmenu u Zakonu o poštanskim uslugama ističe se postupak evidentiranja broja lične isprave pošiljaoca prilikom prijema vrednosnih i otkupnih pošiljaka.

U prevodu imaju sve potrebne podatke da šalju u tržišnu i poresku inspekciju, što mi ne pada na pamet.

Dostava i plaćanje pouzećem više nije opcija. Znači moramo naći način kako da mi platiš robu pre slanja pa da ti se šalje bez otkupa jer takve pošiljke ne podležu legitimisanju pošiljaoca.


Tako da ce najverovatnije od sada ici da uplatimo ceo iznos paketa preko poste i da cekamo posle toga da nam stigne paket...
 
Vrh