• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Dobra radna stolica za duže sedenje za računarom

pijani pacov

PCAXE Member
Učlanjen(a)
11.11.2017.
Poruka
350
Rezultat reagovanja
71
Moja konfiguracija
drugari, alal vam vera na preporuci.
Raspitivao sam se u avgustu lane, a tek pre neki dan sam uzeo Markusa. Stolica je stvarno odlicna. Iskrivio sam se ko kifla od prethodnih.(imao gadbjerg iz jyska, nije mi odgovarala pa je prodao). potom sam promenio par krs stolica koje sam nasao verovali ili ne pored kontisa :D haha koje je neko ostavio pa sam ih malo očistio i sredio ....ne, uopste me nije blam ovo sto sam napisao....treba se snaci...jednostavno bacao novac na druge stvari tada....
samo tepih malo da pomerim da tockici budu u ravni i voila!.
tek sad shvatam koliko je ovo dobra investicija
moracu da menjam avatar :D
 

Prilozi

Nikola0000

Newcomer
Učlanjen(a)
06.03.2020.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav svima. Studiram elektroniku što naravno podrazumeva puno učenja i kodiranja (u proseku 5h dnevno) tako da sam rešio da kupim novu, dobru stolicu. Razmisljam da kupim ovu stolicu iz Yiska koja je trenutno na finom popustu, sa 17 na 8,5k, probao sam je i prilicno je udobna, jedino sto su mi nasloni za ruke mozda za nijansu nize nego sto bih voleo i kada se naslonim skroz teme glave mi zavrsi na samom vrhu stolice(a ne u udubljenju predvidjenom za to, mada visok sam 185 i moguce da je stolica predvidjena za ljude manje visine). Hvalite Markus stolicu iz ikee, iskreno radije bih nju uzeo, ali mi je malo skupa trenutno, a i ne mogu da budem siguran da ce da mi odgovara dok je ne probam. Takodje mi je u opticaju i ova crna stolica iz yiska koja je trenutno 7k, vidjao sam je u puno po kancelarijama fakulteta i it firmi. U dilemi sam da li da sacekam, ustedim jos malo i kupim markus (pri tom bih nekako morao da probam jer ne bih da uzimam na nevidjeno) ili da se odlucim izmedju ove 2 stolice koje su mi se od svega sto sam probao najvise dopale. Ukoliko neko ima neki savet, svaka pomoc je dobrodosla, pisite sto pre! Hvala unapred! :D
 

Prilozi

djalex

PCAXE Update Guru
Učlanjen(a)
07.05.2009.
Poruka
478
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Custom made
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5900X & Noctua NH-U12A chromax.black
Motherboard:
ASUS Strix B550-F Gaming WiFi
RAM:
GSkill DDR4, 2*16 GB, 3600 CL16
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XT OC Edition 20GB
Display:
Benq EX2780, Sony KDL-50W829B
HDD:
Adata GAMMIX S11 Pro 512GB M.2 & SSD SU650 960 GB
Sound:
int.
Case:
Cooler Master Scout 2
PSU:
Seasonic SS-760XP Platinum
Optical drives:
LG Blu-ray BH16NS40
Mice & keyboard:
Logitech M330, Classic 200
Internet:
Orion optički 500/50 Mbits, Asus RT-AC87U Red edition
OS & Browser:
Win10Pro x64
Other:
UPS MGE PC500, Logitech HD Webcam C525, Sony RX100M4.
Ima li bolje stolice od Ergohuman u Srbiji da se kupi u njenom cenovnom rangu? Ima je trenutno za 525 evra na akciji.
 

mentholman

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.01.2020.
Poruka
11
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
znam da je djalex postavio pitanje pre 4 meseca, ali samo da kazem da koristim ergohuman 2 stolicu vec tu negde oko 3 godine i da sam prezadovoljan sa njom, vredi svaki dinar!
posto se bavim online pokerom, sedim po 10ak sati za kompom bez pauze i verujem da u tom cenovnom rangu tesko da moze da se nadje bolja stolica..
probao sam i herman muller, ali ergo mi vise lezi, sad mozda je to ipak stvar navike, kad pogledam presedeo sam 1000 dana na njoj :D
 

rema_rsn

Newcomer
Učlanjen(a)
08.03.2023.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Машинерија
CPU & cooler:
CPU: AMD Ryzen 5 3500 CPU Cooler: Cooler Master Hyper 212 RGB Black edition
Motherboard:
Gigabyte B450M S2H v1
RAM:
KINGSTON FURY BEAST 16GB (2x8GB) 3200Mhz
VGA & cooler:
GIGABYTE GEFORCE RTX 3050 8GB GAMING OC
Display:
GIGABYTE G24F-EK 165Hz 1ms
HDD:
SSD: Samsung 980 500GB M2 HDD: Seagate Barracuda 2TB 3.5" 7200Rpm Sata3
Case:
MS IRON
PSU:
GIGABYTE P650B 80+ bronze
Mice & keyboard:
Mouse: REDRAGON Cobra M711 Keyboard: REDRAGON KALA K557
OS & Browser:
OS: Windows 10 Pro Browser: Opera GX
Поз људи, имам једно питање везано за ову столицу ако је неко узимао у јиску, какав је квалитет и јел удобна? Ево линка
 
Vrh