• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Corsair QC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Sto se mene tice moze, i nemas nikakvih problema ;) Rekao sam i ponovicu: na PCAXE-u, svaki korisnik ima pravo da iznese svoje misljenje o nekom HW-u, bilo ono pozitivno ili negativno,jer PCAXE ne stiti ni jednog vendora tj brend, samo se trudi da postuje pravila ponasanja i da odrzava neki red, da ne bi nastala anarhija, dakle ni jedan kulturan i post u skladu sa pravilnikom PCAXE-a nece biti moderisan niti sankcionisana, ukoliko post nije vulgaran, nasilan, i ne krsi neko pravilo

Sto se tice naloga, kako hoces, ja mroam samo da ti kazem, da te niko sa PCAXE-a nije terao, niti nam je to bila zelja i namera, samo nam je namera bila da se diskusija vodi na kulturan i civilizovan nacin ;) Dakle na PCAXe-u si naravno i ti kao i svi i dalje dobrodsao, samo se dogovori sa nekim od modova koji nik da ti se ostavi ,buduci da ovako krsis pravilo PCAXE sto se tice duplih naloga, a to je zabranjeno ;) , ukoliko ipak si resen da napustis PCAXE, to je vec tvoj izbor i visa sila na koju mi ne mozemo da uticemo
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Ljudi hajde da se okanemo diskusije na ovu temu. Ja se izvinjavam sto sam bio prosti i vulgaran. Nije da ne mislim da nisam u pravu i da je svaka rec bila dobro odabrana, mozda je samo neprimerena za javno iskazivanje. Jednostavno se izvinjavam svim moderatorima i administratorima jer sam im ucinio zivot neprijatnim. To mi nije bila namera i iskreno mi je zao. A za naloge i generalno za sve u vezi foruma me uopste vise nije briga. Pijuckam rakiju i citam info da mi u petak stie jos jedan GPU, radost :)
Prihvatamo izvinjenje, ne ljutimo se naravno. Imaj na umu da kada troshimo energiju na ovakve banalanosti da ne moze da je troshimo na neshto konstruktivno.

:wave:
 
Poslednja izmena:

Lukija

PCAXE Eminent Guru
Učlanjen(a)
13.04.2009.
Poruka
2.564
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
^

Ko si sad pa ti ?! Gde je mipko? Nnestao?
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh