• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Cooler Master predstavio Sentinel III

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.778
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Sentinel miš se ne da i u prilici smo da vidimo trećeg naslednika sa oznakom Sentinel III. Novi miš je hardverski bolji nego ikada, dok zadržava svoj originalni ergonomski oblik namenjen desnorukima, što mi pozdravljamo, jer dobre recepte ne treba menjati. To znači da je miš i dalje prevashodno predviđen za palm grip stil držanja. Novi Sentinel III ima 32-bitni ARM procesor, 512KB integrisane memorije i OLED displej kojim se možete pozabaviti preko pratećeg softvera.

Uz miš stiže i sada već uveliko rasprostranjeno LED osvetljenje, sa podrškom od 16,8 miliona „boja“, a preko OLED displeja možete pratiti odabrani DPI ili reprogramirati isti da Vam pokazuje trenutno odabrani profil.


Opširnije...
 

neSSa

Modding Guru
Učlanjen(a)
15.08.2010.
Poruka
3.985
Rezultat reagovanja
2.367
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 5820k + EKWB
Motherboard:
MSI X99 Mpower
RAM:
16gb HyperX Predator 2666Mhz
VGA & cooler:
SLI - Asus GTX 770 dc2 + EKWB
Display:
Dell 27" IPS
HDD:
Transcend SSD 370s 256Gb RAID0
Case:
"MasterX5" project
PSU:
Cooler Master V1000
Optical drives:
ASUS external
Mice & keyboard:
A4Tech - mouse and keyboard
Internet:
Cable
Other:
PROJEKTI: https://www.facebook.com/sspcmodding
Extra, napokon znam sta da pazarim, prva serija ovog misa koju i sada koristim se pokazala kao izvrsna, kupljena od mementa kada se pojavio kod nas na trzistu i osim estetskih problema (izandjalost od upotrebe) ni dan danas nikakav problem :)
 
Vrh