• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Carina, problem

brekila

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
21.02.2018.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav

Imam jedan problem sa carinom narucivao sam pakete nekih narukvica i dobro je islo nikad mi nisu zadrzavali na carini uvek narucim po 5-6 pakete ukupna cena bude 46dollara sto je manje od 50e
Za poslednjih narucenih 5 paketa 2 su mi pustili i ocarinili 3 su mi zadrzali i poslai pismo u kome traze
Racun od svake posiljke
Pravo da mogu da uvezem robu(koje naravno nemam)

Da li neko ima savet kako bih mogao da izbegnem da vrate paket u inostranstvo i da mi lepo ocarine i ta dva paketa bar pa bih stao na nekih mesec dana
 

nasteezy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.09.2015.
Poruka
2.053
Rezultat reagovanja
739
Moja konfiguracija
Optical drives:
-
Mice & keyboard:
HyperX Alloy FPS, A4 Tech Bloody T70
Internet:
SBB EON 250/25 @ ASUS RT-N12 D1
Other:
Headset: Logitech G230/JBL T110, Phone: Xiaomi MI10T Pro
Kakvih narukvica?
 

djalf

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.10.2018.
Poruka
243
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
Videli da narucujes na veliko i zato stopirali. To nije za licnu upotrebu i sad ti traze deklaraciju za uvoz. Da bi to izbegao moras da narucujes manje i na vise adresa.
 

brekila

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
21.02.2018.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
aha, a sto se tice ova 3 paketa sto su na carini da li mogu da se oprostim od njih ili nekako mogu da ih ubedim da buse jer nisam iz Beograda. Da li licno da odem tamo preko telefona ili putem mejla da se napravim lud i posaljem samo racun za to. Skroz me je ovo zbunilo sad ne znam kkako da se postavim
 

djalf

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.10.2018.
Poruka
243
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
Probaj sa screenshotom racuna ili sajta gde porucujes ili ih pozovi i pitaj sta traze konkretno. Racun iz banke moze valjda.
 

brekila

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
21.02.2018.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
imam ja racune to nije problem vec mi je problem dokaz o tome da mogu da uvozim to naravno nemam i recice mi da je siva ekonomija ili tako nesto bla bla.
ako neko ima iskustva sa ovim sto se tice dokaza o uvozu ili neko resenje da puste ovih par paketa a za ostalo cu poslusati save @djalf hvala za ovo toga se nisam setio
 
Vrh