• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ASUS GTX680 Direct CU II TOP

maestroBG

PCAXE member
Učlanjen(a)
12.10.2009.
Poruka
992
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel 6700 K, Delidded, Coolaboratory Liquid Pro and Corsair H110i GT
Motherboard:
Asus Maximus VIII Formula
RAM:
G SKill 2x8 Gb DDR 4 3600 Mhz
VGA & cooler:
MSI GTX 970 Gaming
Display:
LG 55 Inch smart TV 3D
HDD:
Samsung 850 Pro SSD
Case:
BeQuiet Silent Base 800
PSU:
CORSAIR CS 750 W
Optical drives:
PIONEER
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
Cable Net
OS & Browser:
WINDOWS 10 X64
ma nema potrebe kad referentna dere:)

a sve se plasim da joj i vi niste ''malkice'' izvadili dusu:)


sa vecim taktovima nego moja postigla je manje rezove....
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

maestroBG

PCAXE member
Učlanjen(a)
12.10.2009.
Poruka
992
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel 6700 K, Delidded, Coolaboratory Liquid Pro and Corsair H110i GT
Motherboard:
Asus Maximus VIII Formula
RAM:
G SKill 2x8 Gb DDR 4 3600 Mhz
VGA & cooler:
MSI GTX 970 Gaming
Display:
LG 55 Inch smart TV 3D
HDD:
Samsung 850 Pro SSD
Case:
BeQuiet Silent Base 800
PSU:
CORSAIR CS 750 W
Optical drives:
PIONEER
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
Cable Net
OS & Browser:
WINDOWS 10 X64
samo graficka pravi veci broj poena na istom taktu procesora....
 

Uruk

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.12.2010.
Poruka
371
Rezultat reagovanja
119
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
mc5
CPU & cooler:
i7 8700/frio 14
Motherboard:
Z370 pro4
RAM:
2x8gb Vengeance
VGA & cooler:
RX 6600 Challenger D
Display:
Px329
HDD:
1.5 TB nvme Kingston
Case:
Carbide 400c
PSU:
supernova G3 550
Četvrti u nizu Gothic serijala, i prvi razvijen od strane kompanije Piranha Bytes, nakon pomalo nesrećnog trećeg dela, ovaj put sija u punom sjaju
opet ova nebuloza... neshvatljivo. Ajde sto je netacno, ali sto je samo prekopirano iz ostalih recenzija grafickih. Dajte ljudi malo kreativnosti... tekstovi su vam ko dan mrmota.
 

ThePocetnik

Moderator
Učlanjen(a)
30.03.2009.
Poruka
5.087
Rezultat reagovanja
25
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion - 14-ce0008nm
CPU & cooler:
Intel Core i7 5820K feat NiC L32
Motherboard:
ASRock X99 WS
RAM:
4x8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire Pulse 580 4GB
Display:
Dell 2312HM i AOC G2460PF
HDD:
Seagate 3TB, WD Red 3TB, Samsung F3 1TB, Samsung 850 EVO 500GB, HP EX900 512GB, Intel M.2 SSD 6000p
Sound:
Asus Xonar U7 feat Logitech X-530 / Corsair Vengeance 1500 / Superlux HMC631
Case:
Corsair Carbide 500R
PSU:
EVGA SuperNova G3 750W
Optical drives:
LiteOn iHAS124 / ASUS SBW-06D2X-U
Mice & keyboard:
RedDragon Kala i A4Tech V7 Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64
Other:
PS3 Ultra slim 500GB / Shuttle XS35V4
Pazi sigurno neces za svaki pojedinacni test da opisujes ponovo na drugi nacin svaki program ili aplikaciju u kojoj si vrsio test.To niko zivi ne radi.

Dakle ti bi da pisac teksta, umesto da obrati paznju na samu graficku kartu koju opisuje obrati paznju na opis igre i da ga stalno menja (za svaki test da se opis igre razlikuje od prethodnog).Zbog raspolozljivosti vremena nisu moguce obe stvari.Retko se uradi promena u tom delu i to tipa recimo za Call of duty BO se pre spominjalo da je poslednja verzija igre, a sada se to vise ne spominje od kada je izasao MW3 isl.

Evo barem je ispravljen deo vezan za Gothic 4 u ovom testu, kao i u svim ostalim testovima grafickih karti ove godine.
 
Poslednja izmena:

Uruk

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.12.2010.
Poruka
371
Rezultat reagovanja
119
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
mc5
CPU & cooler:
i7 8700/frio 14
Motherboard:
Z370 pro4
RAM:
2x8gb Vengeance
VGA & cooler:
RX 6600 Challenger D
Display:
Px329
HDD:
1.5 TB nvme Kingston
Case:
Carbide 400c
PSU:
supernova G3 550
Pazi sigurno neces za svaki pojedinacni test da opisujes ponovo na drugi nacin svaki program ili aplikaciju u kojoj si vrsio test.To niko zivi ne radi.

Dakle ti bi da pisac teksta, umesto da obrati paznju na samu graficku kartu koju opisuje obrati paznju na opis igre i da ga stalno menja (za svaki test da se opis igre razlikuje od prethodnog).Zbog raspolozljivosti vremena nisu moguce obe stvari.Retko se uradi promena u tom delu i to tipa recimo za Call of duty BO se pre spominjalo da je poslednja verzija igre, a sada se to vise ne spominje od kada je izasao MW3 isl.
Znam ja da se nema vremena i da je situacija takva i takva, da se radi za tepsiju ribe i sl... i naravno da treba obratiti paznju na graficku, ali ako je predstavljas kroz igre, cemu grafe prvensveno sluze, i stavljas kratak tekst o igri, onda ili napisi zasto si bas koristio tu igru u testu(phisics, GL, CL, ovo-ono, lezi bolje atiju ili nv) ili nemoj pisati nista... Ali raditi copy/paste i pisati da je Gothic 4 biser, da je bolji od G3, i da je prvi od PB, tvoraca starih gotika, je moras priznati neozbiljno...

Evo barem je ispravljen deo vezan za Gothic 4 u ovom testu, kao i u svim ostalim testovima grafickih karti ove godine.
dobro je... ima nas koji jos uvek kupujemo grafe zbog igara.
 
Poslednja izmena:

ThePocetnik

Moderator
Učlanjen(a)
30.03.2009.
Poruka
5.087
Rezultat reagovanja
25
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion - 14-ce0008nm
CPU & cooler:
Intel Core i7 5820K feat NiC L32
Motherboard:
ASRock X99 WS
RAM:
4x8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire Pulse 580 4GB
Display:
Dell 2312HM i AOC G2460PF
HDD:
Seagate 3TB, WD Red 3TB, Samsung F3 1TB, Samsung 850 EVO 500GB, HP EX900 512GB, Intel M.2 SSD 6000p
Sound:
Asus Xonar U7 feat Logitech X-530 / Corsair Vengeance 1500 / Superlux HMC631
Case:
Corsair Carbide 500R
PSU:
EVGA SuperNova G3 750W
Optical drives:
LiteOn iHAS124 / ASUS SBW-06D2X-U
Mice & keyboard:
RedDragon Kala i A4Tech V7 Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64
Other:
PS3 Ultra slim 500GB / Shuttle XS35V4
Znam ja da se nema vremena i da je situacija takva i takva, da se radi za tepsiju ribe i sl... i naravno da treba obratiti paznju na graficku, ali ako je predstavljas kroz igre, cemu grafe prvensveno sluze, i stavljas kratak tekst o igri, onda ili napisi zasto si bas koristio tu igru u testu(phisics, GL, CL, ovo-ono, lezi bolje atiju ili nv) ili nemoj pisati nista... Ali raditi copy/paste i pisati da je Gothic 4 biser, da je bolji od G3, i da je prvi od PB, tvoraca starih gotika, je moras priznati neozbiljno...
Ok, nije problem ni to dodati, mada vec za neke igre je to navedeno(doduse ne direktno), ali i u sledecem testu ako se koristi ista igra bi trebalo da stoji isti uvod, zar ne? Jel ako igra koristi opengl recimo koristice isto to i za sledeci tekst.A u delu vezanom za arhitekturu se trudimo da objasnimo gde ce i u kakvim situacijama opisana graficka karta da se dobro ili lose pokaze isl.

Mi, inace idemo putem da postavimo rezultate, i da ako se zadesi da je negde neka graficka podbacila ili imala male ili suvise dobre rezultate to objasnimo na kraju, a ne u samom delu gde su grafikoni.To je iz razloga sto ljudi najcesce gledaju samo grafikone i citaju zakljucak.

Naravno neki sajtovi idu putem da na svakom grafikonu objasne ono sto je ocigledno(tipa ova graficka je u ovoj igri postigla za 5% bolje rezultate) bez ikakvih dodatnih obrazlozenja zasto je to tako isl, sto i nije neki izvor informacija tj. poprilicno je beskorisno.
 
Vrh