• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ASUS - AROT 2010 - ASUS REGIONALNO OVERKLOK TAKMIČENJE!

zajebani

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.01.2010.
Poruka
59
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
@FantomX
Hvala na tome sto si me opomenuo u smislu da ne odlutamo od teme:)
Nece se to desti i nikave licne razmirice se nece provlaciti kroz moje postove, to je reseno na visem nivou:p
Sada cemo samo o temi ali da vidim dali to moze da bude u nekom blazem tonu i ka prava kritika ako je ima, ona konstruktivna koju sam pomenuo:)
Ima valjda necega sto moze i da se pohvali ka recimo da takomicenja verovatno nebi ni bilo da se neko nije zalozio i dao sve od sebe da ga bude:)

U svakom slucaju sto se mene tice opusti se, ja necu padati u vatru:flame: kao pre neki dan:p


:iagree:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Sta je bilo bilo je, to je reseno i ta prica je zavrsena idemo dalje ;)

Ja nemam sta puno da kazem osim da se slazem kompletno sa Diabolique-om i njegovim postom. Nama ovde u Srbiji je potrebna promocija i ekspanzija OC-a kao sporta i zabave i treba da radimo na tome da isti dignemo na sto visi nivo, a to sigurno necemo uspeti nastavljajuci kao sto smo bili krenuli :)

Tako da danas je novi dan, okrecemo novi list i idemo u smeru(pravom) kao sto je Diabolique rekao a to je da ovaj nas vid zabave i sporta sto vise popularisemo i dignemo na visi nivo :first:
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Apsolutno se slazem sa vama, tu smo da se druzimo i rapsravljamo po malo, svi smo pali u vatru, ljudi smo. :)

Uzivajte!
 

zajebani

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.01.2010.
Poruka
59
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
^
Zdrav razum, razumevanje i malo tolerancije uvek dovedu do neceg pametnog:)
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Bilo bi lepo da se organizator oglasi i navede jedan validan razlog zasto su izabrane benchaplikacije koje favorizuju iz starta samo najskuplju arhitekturu koju realno gledano ima samo grupica ljudi koja se moze izbrojati na prste u nasoj zemlji. A mogao bih ladno da kazem i regionu ....

Koliko sam ja saznao cilj organizatora je bio Game test + Vantage sto po meni izgleda kao da je organizator ciljao da pokaze Gaming performanse i eventualno
poboljsa promet u grafickom segmentu. Ja licno mogu da se kladim da niko u Srbiji nije otisao i kupio i7 + odgovarajucu plocu + memoriju + 5870 + ln2 potove i nabavio azot jer se drugacije nije imalo sanse kvalifikovati u top5. Pa i da je Intel sponzorisao Asus da progura Vantage i ta prica ne pije vodu jer i sam Intel nije imao nikakvog profita od cele ove akcije. Mislim da sam upravo ja jedan od pojedinaca koji je pazario upravo komponente za i7 arhitekturu i izlozio se velikim troskovima da bi na kraju bio diskvalifikovan iz smesnih razloga.

Sobzirom da je Gametest nemoguce validirati na ovakvom online takmicenju odluceno je da se kao zamena uzme Wprime32.

E sad sve bi to bilo O.K da Vantage sam po sebi nije najnerealniji test performansi 3d aplikacija. Ni jedna igrica na trzistu bukvalno ne skalira sa Hyperthreadingom i brojem jezgra kao sto je to slucaj kod Vantage'a i WPrime'a . Vantage je takodje najzamrznutiji Benchmark kod vecine poznatih overclockera posebno zato sto trazi velike kolicine Azota i mnogo traje + gotovo nema nikakvih tweakova za isti. I Perica i ja smo se sinoc u nasem dugom razgovoru slozili sa tim.

Ja hocu da vjerujem da je zelja organizatora bila da se koristi Vantage ali ne razumijem gledajuci kupovnu moc srpskog trzista pa i regiona tu odluku.
I da stavimo svu teoriju zavere na stranu po mom mishljenju Asus kao kompanija nije imala nikakve koristi od cele akcije osim sto je demoralisala veliki broj
potencialnih ucesnika. Tu mislim da ce se sloziti veliki broj overclcokera samnom i ne samo sa PCAxe'a

Takodje argument da se podelom na air / vodu i ln2 moze online manipulisati ne pije vodu. Ja licno sam ljubitelj video snimaka i zahtijevao bih daleko vise da takmicari snime rezultate i kompletan sistem + hladjenje i uploaduju sve nego da kopam po skreenshotovima i trazim reviziju ploce :)
Koliko je to smesno govori za***ani jedna stvar. Evo ja licno koji se ne smatram majstorom za Photoshop mogu da ti posaljem fake'ovani Wprime rezultat koji niko od odgovornih nece ni na jednom mestu provaliti. Sto opet potvrdjuje moju ideju da se ubuduce kod ovakvih takmicenja stavi tezina na motivisanje veceg broja overclockera i napravi podela na air / vodu i ln2 a da se obavezno kao validacija uz standardnu proceduru na hwbot zatrazi i video snimak.

Po mom mishljenju sve se moze lepo izdefinisati ako se sjedne za sto i dogovori. Vise glava su pametnije od jedne a u interesu svih nas je da sve prodje fer i posteno. Naravno ako se iz starta izbjegne dialog izmedju lokalnih foruma i preskoce neki ljudi koji bi eventualno mogli da doprinesu poboljsanju organizacije dolazimo upravo u ovakve situacije. Od kojih najmanje imaju koristi obicni useri i jednog i drugog foruma. Koliko je tu sad kriv i sam pcaxe koji navodno nije stupio direktno u kontakt sa Asus'om nemogu da kazem mislim da Animan moze to bolje da iznese i pojasni.

Sobzirom kakvo je stanje u Srbiji i koliko su neki ljudi izmedju sebe zakrvili ja sam za sebe odlucio da se povucem iz bilo kojeg takmicenja koje ce biti organizovano od pojedinih ljudi koji su se mene do juce pravili prijatelji. Tebe za***ani zameram da postujes slike dokumenata coveka koga nisi prije toga pitao za odobrenje to je nesportski odigrano prvenstveno prema tvom drugu. U njemackoj se takve stvari tretiraju kao krivicno delo.
Nepostoji nijedan validan razlog pa i neka licna antipatija prema meni licno da to ti radis. Posebno iz razloga jer smo se ja i Perica sinoc slozili da su Nikocevici crnogorci iz Kuca :)
Noo to ce ti Dusan na najbolji nacin i sam objasniti....

Toliko od mene sa velikom zeljom cekam zvanicno saopstenje Asus'a ....,

"nesudjeni pobednik ovog takmicenja" :)
 

Cele303

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.11.2009.
Poruka
62
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mister bombastik
CPU & cooler:
i7 3930K C2 @ 4.6GHz 1.33V, Noctua NH-D14
Motherboard:
MSI Big Bang - XPower II
RAM:
G.Skill Ripjaws Z 4x4GB 2133MHz
VGA & cooler:
Sapphire 7970 @ 1100/1500
Display:
Dell U2711
HDD:
Mushkin Chronos 120GB SSD, 2x 1TB Seagate HDD
Sound:
Logitech G930
Case:
CoolerMaster HAF 932 Advanced
PSU:
Corsair AX 1200W
Optical drives:
Nec dvd/rw
Mice & keyboard:
Logitech G9x & G19
Internet:
FTTH 26Mb/1.25Mb
OS & Browser:
Win 7 X64 Enterprise SP1
Ja sam na ovom forumu gost, nisam član vašeg oc teama ali imam potrebu zaželiti svima uspjeh, kako pojedincima tako i cijelom oc teamu, pročitao sam sve što se zbivalo vezano za ovo natjecanje, za neke forume i forumaše sam i prvi put čuo u životu ali ih svejedno osobno ne volim, ovo je po meni najkompetentnije okupljalište overclockera jer nema ljubomore i međusobnog zabijanja noževa u leđa već timski rad, razmjena informacija i međusobno pomaganje čemu bi entuzijasti prvenstveno trebali težiti... Kad čitam medjusobna prepucavanja mojih zemljaka na vašem konkurentskom forumu padne mi mrak na oči... S tim u vidu sretno još jednom i pozdrav iz HR
 

Moso

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
03.05.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hvala ti Cele303 bas lep gest sa tvoje strane. Veliki pozdrav i tebi iz SR.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Ja sam na ovom forumu gost, nisam član vašeg oc teama ali imam potrebu zaželiti svima uspjeh, kako pojedincima tako i cijelom oc teamu, pročitao sam sve što se zbivalo vezano za ovo natjecanje, za neke forume i forumaše sam i prvi put čuo u životu ali ih svejedno osobno ne volim, ovo je po meni najkompetentnije okupljalište overclockera jer nema ljubomore i međusobnog zabijanja noževa u leđa već timski rad, razmjena informacija i međusobno pomaganje čemu bi entuzijasti prvenstveno trebali težiti... Kad čitam medjusobna prepucavanja mojih zemljaka na vašem konkurentskom forumu padne mi mrak na oči... S tim u vidu sretno još jednom i pozdrav iz HR
Hvala druze!

:wave:
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Ja sam na ovom forumu gost, nisam član vašeg oc teama ali imam potrebu zaželiti svima uspjeh, kako pojedincima tako i cijelom oc teamu, pročitao sam sve što se zbivalo vezano za ovo natjecanje, za neke forume i forumaše sam i prvi put čuo u životu ali ih svejedno osobno ne volim, ovo je po meni najkompetentnije okupljalište overclockera jer nema ljubomore i međusobnog zabijanja noževa u leđa već timski rad, razmjena informacija i međusobno pomaganje čemu bi entuzijasti prvenstveno trebali težiti... Kad čitam medjusobna prepucavanja mojih zemljaka na vašem konkurentskom forumu padne mi mrak na oči... S tim u vidu sretno još jednom i pozdrav iz HR
Hvala,

pcaxe ce uvek stojati za timski rad fair play i razmenu informacija.

pozdrav i vama u HR
 

darkado

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
828
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 7750 @ 3.1ghz [Thermaltake Ruby ORB]
Motherboard:
Gigabyte MA770-UD3 (rev 2.0)
RAM:
2GB Kingmax 1066 + 2GB Geil Ultra 800
VGA & cooler:
Saphire Radeon 5750 1GB
Display:
Samsung T220
HDD:
WD 320 AAKS + WD 500 ABYS
Sound:
Integrusha
Case:
Cooler Master Elite 332
PSU:
LC Power Metatron Prophecy 750W
Optical drives:
Pioneer 215
Mice & keyboard:
Logitech Internet multimedia keyboard + MX510
Internet:
2Mb
OS & Browser:
Win7 RTM 64-bit
veliki pozdrav cele. tvoji "testovi" tj. oc dometi odredjenog hw-a koje si ovde postavio su jedni od najboljih koje sam video.
 

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP
Ja sam na ovom forumu gost, nisam član vašeg oc teama ali imam potrebu zaželiti svima uspjeh, kako pojedincima tako i cijelom oc teamu, pročitao sam sve što se zbivalo vezano za ovo natjecanje, za neke forume i forumaše sam i prvi put čuo u životu ali ih svejedno osobno ne volim, ovo je po meni najkompetentnije okupljalište overclockera jer nema ljubomore i međusobnog zabijanja noževa u leđa već timski rad, razmjena informacija i međusobno pomaganje čemu bi entuzijasti prvenstveno trebali težiti... Kad čitam medjusobna prepucavanja mojih zemljaka na vašem konkurentskom forumu padne mi mrak na oči... S tim u vidu sretno još jednom i pozdrav iz HR
Hvala na čestitkama!
Izuzetno mi je drago da ovaj post dolazi baš od tebe.

:wave:

:sekira:
 

serpent

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.04.2009.
Poruka
334
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 920
Motherboard:
Gigabyte GA-EX58-UD3R
RAM:
2x2GB Patriot Viper DDR3 1600MHz CL7
VGA & cooler:
Club 3D Ati 4850 512MB + Accelerro S1 R2
Display:
Samsung T220
HDD:
1TB Seagate baracuda
Sound:
OnBoard
Case:
Chieftec BIIIG
PSU:
TT 850W
Optical drives:
Pioneer
Mice & keyboard:
Logi MX518 + Logi krsh KB
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7
Ima li nekih vesti za nas koji nismo mogli da prisustvujemo???
 

BigJoe

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
2.788
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-920 (D0) & TRUE Black + 2x Noctua P12
Motherboard:
Intel DX58SO
RAM:
3x2GB OCZ Reaper 1600 CL7
VGA & cooler:
ATi Radeon HD5850 by GA
Display:
SAMSUNG SM 206BW
HDD:
~3,5TB
Sound:
Realtek ALC889
Case:
CM Stacker 830 Black + X Craft 350 + SCYTHE KAZA MASTER
PSU:
TT ToughPower 1500W
Optical drives:
Lite-ON LH-20A1S & SAMSUNG SH-S223L
Mice & keyboard:
Logitech MX1000 + G500 + G11
Internet:
ADSL 4Mb/256Kb
OS & Browser:
Windows 7 x64
Other:
HTC Desire, iPod Classic Black 80GB
1. Hrvatska
2. Bosna i Hercegovina
3. Slovenija
4. Srbija
 

serpent

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.04.2009.
Poruka
334
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 920
Motherboard:
Gigabyte GA-EX58-UD3R
RAM:
2x2GB Patriot Viper DDR3 1600MHz CL7
VGA & cooler:
Club 3D Ati 4850 512MB + Accelerro S1 R2
Display:
Samsung T220
HDD:
1TB Seagate baracuda
Sound:
OnBoard
Case:
Chieftec BIIIG
PSU:
TT 850W
Optical drives:
Pioneer
Mice & keyboard:
Logi MX518 + Logi krsh KB
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7
4th, is that even a place :D Shalu na stranu, svaka cast momcima koji su se tamicili, cuo sam da je zapao bedak.
 

ays

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
17.07.2009.
Poruka
1.376
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
У сваком случају, мислим да су честитке на месту. :)
 

Yoti

Redakcija
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
56
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Sta se desilo nasoj ekipi? Da li je samo CPU pravio probleme, ili... :(
Cestitke pobednicima :appl:
:wave:
 

zajebani

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.01.2010.
Poruka
59
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Vako sam ja to video i doziveo

Samo da pomenem da je tim iz bosne bio na milimetar od pobede, da nije bilo produzetka od 1h takmicenje bi se zavrsilo njihovim pobedom. Jednostavno su imali pored tima iz hrvatske nesto bolji primerak CPU-a koji je presudio ali isto tako su imali peh sa sistemskim diskom tako da su tu izgubili nekih 30min vremena u odnosu na ostale. Verujem da je organizator zato i dao datnih 1h ali im je tim dobronamernim potezom ucinio medvedju uslugu:( posto prvi 3Dmark06 rez koji je bio pobednicki nisu mogli da ponove niti da ga poboljsaju u tih dodatnih 1h.

Ali zato su momci sa najboljim setupom na takmicenju:) neispranim senzorima:P zahvaljujuci sarmantnom Razer-u (koji je sarmirao hardver:D) i sarmnatnom Quake-u (koji je sarmirao hostese:balavim:) hrabro i srcano do samog kraj u zadnjih 20min napravili pobednicki 3Dmark06 rez (propracen ne artikulisanim krikom od strane mladjanog Razer-a:P)

Sto ja volim da kazem "sreca prati hrabre" a moj deda bi reko "ne JE3E lep vec uporan:D"
Vodjeni tom parolom mog mudrog dede u delu takmicenja za utesne nagrade tri momka tri junaka su ostavili u prasini konkurenciju:D, medju kojima su bili aktuelni svetski prvaci u vantage testu i takmicari sa po 1000 poena na HWbot listi:P.

Tako da je ishod cele price takav da je HWGtim pokupio prva tri mesta (smekeri:first:) u utesnim nagradama (sto je najbitnije:yes:) i manje bitno prvo i cetvrto mesto u ovom sporednom delu takmicenja gde su se decki igrali sa LN2:P

Sta reci na kraju sem "sila boga ne moli":mir:

Sve u svemu bilo je extra, meni se sve ovo jako dopalo, druzenje, zezanje itd, tako sam svemu i pristupio sto su prisutni mogli i da vidi. Neki su dosli kao najgori cigani (nisam zelo da vredjam pripadnike romska manjine) i na kraju je isciganisao Plocu:P:rotf:
Pohvalio bih tim PCexe za bukvalno timski nastup, u dresovima sve po PS, stvarno momci svak cast za nastup:) samo vam je ovaj pomenuti C.... sa plocom pokvario prosek:P

Posebno mi je drago da sam sreo svoje stare prijatelje, zemljake Bobana (moso) i Sasu Crveni dzin:)
:wave:
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
here we go again :d
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Bilo je dobro zezanje!

@za***ni

Chestitam ti na prvom mestu :first: Koliko je tebe htelo, toliko Nidzu nije... a Diabolique je najveci kralj! :first: ali od pozadi! :D

Chestitke svim ekipama!
Srbija je stvarno bila malerozna, tu nema shta da se doda! :( No, maler je pratio i Bosnu... Ispostavilo se da im je sat vremena produzenje ustvari bila magareca usluga. Hrvatska ekipa je stvarno imala shmek ;) Zezali su se i napravili odlichan rezultat i to tachno 30 sec poshto je za***ani rekao meni da nemaju shanse :D Slovenci su po meni najveci gotivci takmichenja, jer su na pola 3DMark06 dela programa bili vec pripiti od Jelen piva :rotf:
Meni je najgotivniji deo takmichenja bio kada se ekipa Bosne smorila bila jer im je pobeda pobegla za dlaku... Pitam ih ja: Pa dobro momci...Jeste se nadali drugom mestu pre takmichenja? Kazu: Nismo! Nadali smo se chetvrtom! :rotf: Nada poslednja umire :D
Duh monteboy-a je bio na takmichenju u vidu GPU pota (DesPOT-a) koji je Bosancima pomogao da naprave dobar skor ;)
Bila je dobra organizacija! Jedina zamerka ide na (tako se ispostavilo) malo skuchen prostor, ali i to nije loshe kada treba da se mimoidjesh sa nekom hostesom :D :D :D Have five! :rotf:

 

mcrazy

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.05.2009.
Poruka
473
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
W3520
Motherboard:
Foxconn Bloodrage
RAM:
3x2GB OCZ 1866
VGA & cooler:
GTX280
Display:
22'
HDD:
640GB
Case:
HAF 932
PSU:
HX750
Optical drives:
samsung
Mice & keyboard:
G15, G5
Velike zahvale PCAXE ekipi za podrsku i druzenje :)
Ja sam ocekivao nesto vise ljudi ali ionako je ok bilo. Nadali smo se 4tom a zavrsili drugi, tj nismo osvojili drugo nego izgubili prvo :D

Drago mi je sto sam neke od vas konacno upoznao uzivo, neki nisu dosli... bice drugi put nadam se.
:sekira:
:talas:
 

Presretach

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.05.2009.
Poruka
235
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
I7 960 @ 4.4 Ghz
Motherboard:
Gigabyte x58 UD5
RAM:
6GB
VGA & cooler:
GTX 480
Display:
24" Samsung
Sound:
SB X-Fi /HARMAN KARDON SoundSticks II
OS & Browser:
Win

kizzam

PCAXE Member
Učlanjen(a)
20.11.2009.
Poruka
302
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
I7 920 D0 (24/7 4.4Ghz HT-on)HWLabs GTX480 x 3,Apogee XT,D5 pumpa,T-line
Motherboard:
ASUS Rampage II Extreme
RAM:
Patriot Viper 3x2GB 1600Mhz
VGA & cooler:
XFX GTX 280(648/1224/1350)
Display:
Viewsonic VX922
HDD:
Seagate 2x500Gb
Sound:
Creative SupremeFX X-Fi
Case:
Corsair Obsidian 800D
PSU:
Corsair HX 1000W
Optical drives:
Plextor 810SA / Samsung SH-S223B
Mice & keyboard:
Microsoft
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Vista & 7
Koliko se da primetiti na fotkama bio je uzasno skucen prostor bolje da je bilo u SKC-u kao na Gigabyte-ovom takmicenju.
 

d0minat0r

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.633
Rezultat reagovanja
58
Moja konfiguracija
VGA & cooler:
Gainward 4850 512DDR3
Display:
Viewsonic 24"
HDD:
seagate 500Gt Single P
Case:
/
Optical drives:
Samsung 203D
Mice & keyboard:
A4tech oscar X 748K i microsoft ergo natural 4000
Internet:
ADSL 4Mbit
OS & Browser:
WIN7

darkado

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
828
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 7750 @ 3.1ghz [Thermaltake Ruby ORB]
Motherboard:
Gigabyte MA770-UD3 (rev 2.0)
RAM:
2GB Kingmax 1066 + 2GB Geil Ultra 800
VGA & cooler:
Saphire Radeon 5750 1GB
Display:
Samsung T220
HDD:
WD 320 AAKS + WD 500 ABYS
Sound:
Integrusha
Case:
Cooler Master Elite 332
PSU:
LC Power Metatron Prophecy 750W
Optical drives:
Pioneer 215
Mice & keyboard:
Logitech Internet multimedia keyboard + MX510
Internet:
2Mb
OS & Browser:
Win7 RTM 64-bit
gde su slichice?
 
Vrh