• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

AMD imenuje Manju Hedge za lidera „Fusion Experience" programa

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.782
Rezultat reagovanja
396
Moja konfiguracija


SUNNYVALE, Kalifornija - 27. Maj 2010. - AMD je danas imenovao Manju Hedge kao korporativnog potpredsednika "Fusion Experience" programa. Renomirani innovator u paralelnom i vizuelnom kompjutingu Hedge je ranije bio zaposlen kao podpredsednik tehničkog marketinga za CUDA-u u nVIDIA-i, a sada se pridružio AMD-u kako bi vodio „Fusion Experience" program, inicijativi usmerenoj na identifikaciju inovativnih računarskih aplikacija spremnih da u potpunosti iskoriste APU (Accelerated Processing Units). Manju Hedge odgovara Rick Bergman-u generalnom menadžeru AMD proizvodne grupe.

Opširnije...
 
Poslednja izmena od urednika:

DariusIII

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.05.2009.
Poruka
113
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD FX-6100 + Raijintek Themis
Motherboard:
MSI 870S-C45 (FX)
RAM:
8192Mb DDR3 1333MHz Transcend
VGA & cooler:
Powercolor Radeon HD7770
Display:
Asus VW221S 22"
HDD:
Kingston HyperX 3K 120GB SSD + 3x500GB WD
Sound:
Sound Blaster X-Fi Extreme Music
Case:
Bitfenix Merc Alpha
PSU:
LCPower LC6650GP3 v2.3 650W
Optical drives:
Lite-ON iHAS22
Mice & keyboard:
A4Tech X-750BF + ZBOARD Gaming Keyboard
Internet:
TotalNET ADSL~20Mb/s
OS & Browser:
Windows 8.1
Other:
UPS MGE Nova 1100 AVR


SUNNYVALE, Kalifornija - 27. Maj 2010. - AMD je danas imenovao Manju Hage kao korporativnog vice predsednika "Fusion Experience" programa. Renomirani innovator u paralelnom i vizuelnom kompjutingu Hedge je ranije bio zaposlen kao vice predsednik tehničkog marketinga za CUDA-u u nVIDIA-i, a sada se pridružio AMD-u kako bi vodio „Fusion Experience" program, inicijativi usmerenoj na identifikaciju inovativnih računarskih aplikacija spremnih da u potpunosti iskoriste APU (Accelerated Processing Units). Manju Hedge odgovara Rick Bergman-u generalnom menadžeru AMD proizvodne grupe.

Opširnije...
Opet greške.Nije Manju Hage/Hedge već Manju Hegde. i prevedite vice predsednik normalno, potpredsednik.

OnTopic:
Udarac za nVidia-u i touché za AMD/ATI.
 

BigJoe

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
2.788
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-920 (D0) & TRUE Black + 2x Noctua P12
Motherboard:
Intel DX58SO
RAM:
3x2GB OCZ Reaper 1600 CL7
VGA & cooler:
ATi Radeon HD5850 by GA
Display:
SAMSUNG SM 206BW
HDD:
~3,5TB
Sound:
Realtek ALC889
Case:
CM Stacker 830 Black + X Craft 350 + SCYTHE KAZA MASTER
PSU:
TT ToughPower 1500W
Optical drives:
Lite-ON LH-20A1S & SAMSUNG SH-S223L
Mice & keyboard:
Logitech MX1000 + G500 + G11
Internet:
ADSL 4Mb/256Kb
OS & Browser:
Windows 7 x64
Other:
HTC Desire, iPod Classic Black 80GB
Kad do 2h ujutru radiš nešto može se destiti i poneki typo ka što je i bilo ovo Hage :(
BTW preinačeno u potpredsednik, jednostavno ni sam ne znam zašto ga nisam omak tako preveo...

Što se priče tiče ja se iskreno nadam da će Manju dosta pomoći Fusion timu i da će AMD krenuti u pravom smeru na polju GPU akcelerisanih aplikacija :)
 
Vrh