• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Batman Arkham Origins

    Prekinite da radite button mash... Odmah na startu prvi udarac nek bude bat claw gedzet i jos dva/tri udarca posle toga, za tim ce on vas da napadne i tu radite kaunter pr puta poenta je da vam kombo stigne do 8 ili do 5 ako ste uspeli da odradite upgrade i kad je broj udaraca ZUT, odmah...
  2. Dexter013

    NVIDIA Surround / AMD Eyefinity - 5760*1080 testiranje

    Cccccc kakve ga_y stvari se ovde pisu medju nekim clanovima... :) A ne sme ga-Y ili h0mo da se napise koje su inace politicki korektne reci za razliku od p3derc1na i slicnih :)
  3. Dexter013

    Batman Arkham Origins

    @Meda Gde si zapeo?
  4. Dexter013

    Konacna odluka, koju graficku uzeti?

    700w, nek bude 550/600 realnih trebalo bi da bude ok, inace koji ce ti tolki oc cpu-a, sto se tice igara dobijas 2-3 frejma a silujes i cpu i plocu i napajanje. Koliko apmera ima taj shef na +12v granama?
  5. Dexter013

    Need For Speed Rivals

    Ne pokusavajte da naterate igru da radi sa 30 na 60 fps-a, radi veoma ubrzano.
  6. Dexter013

    NVIDIA Surround / AMD Eyefinity - 5760*1080 testiranje

    Ako gasim AA na full hd a palim ga na 1600x900, sta mislis kako sam glasao? :)
  7. Dexter013

    Smešne Slike [2013]

    @Steam Jako si ih sad iznenadio sa ovime, toliko su se iznenadili i potresli da garant nece biti u stanju da ociste sneg...
  8. Dexter013

    NVIDIA Surround / AMD Eyefinity - 5760*1080 testiranje

    Ja na full hd u principu gasim filtere, AF upalim na minimum cisto da je tu. Na zeninom kompu gde je 1600x900 monitor, kresnem AA na minimum cisto da ga ima, AF takodje na minimum. Meni je full hd vec ubica AA i ja licno ne vidim razliku sem kad se nabijem na 5 cm od ekrana, onda se vidi.
  9. Dexter013

    Izgleda da Winamp ide u istoriju

    Njemu ne treba produzavanje zivota, njemu treba da ga odvedes iza shupe sa puskom u rukama i sa suzama u ocima skratis muke... I da izadje neki novi/verzija od mikrosofta ja update raditi necu :)
  10. Dexter013

    DX porudzbina ne prolazi

    Tako je kako je, plati karticom.
  11. Dexter013

    Hd 7950 + accelero s1...

    Zena oce sve zivo da ocisti kad je vredna, sem kompjutera, provereno... :)
  12. Dexter013

    Hd 7950 + accelero s1...

    Pa bar sa vremena na vreme izduvas i ocistis ga malo, em bolje radi, em je tisi.
  13. Dexter013

    Hd 7950 + accelero s1...

    il to ventilator extra prasnjav ili se meni cini?
  14. Dexter013

    Hd 7950 + accelero s1...

    Da bre, daj slike da vidimo na sta to lici kod tebe.
  15. Dexter013

    Hd 7950 + accelero s1...

    @Rapture Malo te troluju, dobar je to kuler bitno je da si ti zadovoljan, uzivaj! Inae slazem se sa fantom za tisinu zarad 2-3c gore.
  16. Dexter013

    GTX 670 max gpu usage, mali fps. ! PROBLEM !

    Neku ljudi se zale na drugim forumima da imaju isti problem samo sa gtx 760 asus u starcraft-u 2,original. Ja sam skroz zaboravio ovu temu, elem evo kako se sredilo to kod mene. Windows sam odradio jer je isto tako jela g0vna i u Betmenu a to je nedopustivo. :) U igri radi ok,relativno ok ali...
  17. Dexter013

    [Grafika] Crossfire Asus 270x dc2t

    Lepo si ga skockao a lepo i radi, uzivaj!
  18. Dexter013

    ASUS R9 270 DirectCU II OC

    Apsolutno +1 od mene.
  19. Dexter013

    ASUS R9 270 DirectCU II OC

    Novac odredjuje koliko dobijas, jeste da amd nema sta da trazi vs jakih i7 ali i ne kosta koliko i i7 zar ne? Trenutno je tako, mozda u buduce amd bude ispred intela, a poredi se po ceni realno, a moze i bilo kako najslabiji vs najslabiji najjaci vs najjaci, ali to nije realno niti vodi...
  20. Dexter013

    Predlog za misa?

    Ja se ne bih zezao sa time, misevi kostaju oko 500 din i ok su za obicnu upotrebu, ti dajes 80e ili koliko vec i sad ces ti da ga otvaras i drndas se + ode garancija. Za tako skupu stvar ima da ti peva i igra, a ne ti da ga doterujes, menjaj uzmi drugi model skroz ili novac nazad.
Vrh