Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Prekinite da radite button mash...
Odmah na startu prvi udarac nek bude bat claw gedzet
i jos dva/tri udarca posle toga,
za tim ce on vas da napadne i tu radite kaunter pr puta
poenta je da vam kombo stigne do 8 ili do 5 ako ste uspeli da odradite upgrade
i kad je broj udaraca ZUT, odmah...
Cccccc kakve ga_y stvari se ovde pisu medju nekim clanovima...
:)
A ne sme ga-Y ili h0mo da se napise koje su inace politicki korektne reci za razliku od p3derc1na i slicnih
:)
700w, nek bude 550/600 realnih
trebalo bi da bude ok, inace koji ce ti tolki oc cpu-a,
sto se tice igara dobijas 2-3 frejma a silujes i cpu i plocu i napajanje.
Koliko apmera ima taj shef na +12v granama?
Ja na full hd u principu gasim filtere, AF upalim na minimum cisto da je tu.
Na zeninom kompu gde je 1600x900 monitor, kresnem AA na minimum cisto da ga ima, AF takodje na minimum.
Meni je full hd vec ubica AA i ja licno ne vidim razliku sem kad se nabijem na 5 cm od ekrana, onda se vidi.
Njemu ne treba produzavanje zivota,
njemu treba da ga odvedes iza shupe sa puskom u rukama
i sa suzama u ocima skratis muke...
I da izadje neki novi/verzija od mikrosofta ja update raditi necu :)
Neku ljudi se zale na drugim forumima da imaju isti problem samo sa gtx 760 asus u starcraft-u 2,original.
Ja sam skroz zaboravio ovu temu, elem evo kako se sredilo to kod mene.
Windows sam odradio jer je isto tako jela g0vna i u Betmenu a to je nedopustivo. :)
U igri radi ok,relativno ok ali...
Novac odredjuje koliko dobijas, jeste da amd nema sta da trazi vs jakih i7
ali i ne kosta koliko i i7 zar ne?
Trenutno je tako, mozda u buduce amd bude ispred intela,
a poredi se po ceni realno,
a moze i bilo kako
najslabiji vs najslabiji
najjaci vs najjaci, ali to nije realno niti vodi...
Ja se ne bih zezao sa time, misevi kostaju oko 500 din i ok su za obicnu upotrebu,
ti dajes 80e ili koliko vec i sad ces ti da ga otvaras i drndas se + ode garancija.
Za tako skupu stvar ima da ti peva i igra,
a ne ti da ga doterujes, menjaj uzmi drugi model skroz ili novac nazad.