Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@jovan123
Drugi link ti ne radi.
Ako ides na solo graficku nemoj FM2 i apu resenja.
idi na am3+ plocu i am3/am3+ procesor.
Inace ta graficka je djubre i neces se nicega naigrati sa njom.
Receno ti je da je minimum 100e za graficku ako ces da se igras,
a ako ces da blenes u slike gde ti je...
http://goo.gl/LcGpR8
E hvala puno covek, vec sam narucio 2x molex na 4 pin-a,
a na drugim mestima su malo veselije cene:
http://goo.gl/YzqyCv
http://goo.gl/oKGJD9
E sad kod njih nema taj x8 na x8 produzni na stanju iako ima na sajtu, ali imaju x4 na x8.
Nikad nisam tako budzio vec sam imao...
Odigrao sam havanu na 100% pokupio sve zivo sto moze,
nego vidim razni brodovi na moru imaju svoj LVL,
gde se gleda moj brod koji je level odnosvno ja na moru, da znam skim je frka ok,
a sa kim je no no?
Tast je zamenio kuciste i imamo problem.
Sve sam uspeo da povezem, dole ide napajanje
i povezivanje x8 / 2x4 pinova za cpu koji su naravno skorz gore
jedva se dohvati i kabal je veoma zategnut.
Ranije sam nalazio po prodavnicama tih produznih
ali sam ih vremenom sve razdelio i ostao sa...
Promeni kontorle gedzeta koji se koriste u borbi gneralno:
Levi klik - udarac itd
Desni - kontra itd
Space akcija/evade itd
E - Batarang
R - Batclaw
2 - Explosive gel
3 - concusion detonator
4 - glue bobmb
Shift - instant take down
C - disarm and destroy
Q - bat swarm
Caps lock - multiple...