• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. animaN

    Antec - Atom - Mid9 - Akcija

    :welcome: :sekira: Sačekajmo Diabolique-a da se javi, ali odmah mogu da ti kažem da je u tom Antecu Seasonic platforma, tako da je moj savet da gledaš cenu pre svega ;)
  2. animaN

    Automobili

    Oko 3K sa papirima, 2003 god, Intensa oprema, februar. Ali se slažem sa sindom, najbitnije je ubosti dobar primerak. Bilo je Lybri i za 2200 eura... To što prođeš jeftinije na počektu, pre ili kasnije platiš. Meni je trebao karavan, možda sindi ne treba. To je tek posebna priča....
  3. animaN

    Automobili

    Istina, ali je jeftinije kada se menja :troll:
  4. animaN

    Automobili

    Ni ti nas da je skuplja, jer ni to nije istina! :cool: :wave:
  5. animaN

    Automobili

    @drfedja Ti kupuješ sve novo u prodavnici? Od kad? :)
  6. animaN

    PCAXEbook

    Baci neki user review obavezno! Neka te dobro služe!
  7. animaN

    Antec VPF serija napajanja

    Ovo je dobra vest za domaće tržište, jer Antec ima uvoznika od skoro ;) :wave:
  8. animaN

    Video Recenzije Kućišta

    Reci lepo, mrzi me da čitam, a ne tamo-vamo, bolje će se videti, kada sve uvek pokrijemo 100% za kućišta :p :wave:
  9. animaN

    iPhone 6, iPhone 6 Plus i Apple Watch

    bazen bazen, svi da se podavite, da vas vise ne slusam i ne gledam :troll:
  10. animaN

    Kako stavljate telefon u prednji ili zadnji džep pantalona, farmerki isl?

    Nije šija nego vrat, ali sam promenio :)
  11. animaN

    Automobili

    Nek te dobro služi sinda! Lepo izgleda! btw ja imam JTD motor, sve na motoru kosta manje ili jednako kao na ekvivalentu Volkswagen motora kada je servis u pitanju, s tim sto ja na Lybri nemam problema sa trapom kao sto moze neko ko vozi Alfu, mada je i ta priča za trap prepunpana, samo nemojte...
  12. animaN

    Kako stavljate telefon u prednji ili zadnji džep pantalona, farmerki isl?

    Glasanje je anonimno, sta nas briga sto ti nosis uske kozne pantalone :rotf:
  13. animaN

    Shuttle XS35V4

    @Shang Tsung Svako ima svoje merilo sta je osnovno igranje, meni je osnovno igranje igranje nekog MAME32 emulatora (brdo igara), to ovde radi perfektno, nekom je igranje igara na Facebook-u tj neki farmville, tebi nesto trece.... Sta ce ti links test? :) :wave:
  14. animaN

    Kako stavljate telefon u prednji ili zadnji džep pantalona, farmerki isl?

    Naslov sve kaže, imate mogućnost multi odgovora, pa štiklirajte opcije koje su vaš izbor. EDIT: Vec sam napravio glasanje, pa obrisao, jer sam zaboravio da stikliram opciju multi odgovora. Pa glasajte opet Vi koji ste vec glasali :) Hvala još jednom! :sekira:
  15. animaN

    iPhone 6, iPhone 6 Plus i Apple Watch

    Samo se ti zezaj, ako iPhone bude morao da se savija za potrebe jednog video materijala koji spremam, misliš li da ću te pitati da mi pozajmiš tvoj ili ću ga samo uzeti? :rotf:
  16. animaN

    iPhone 6, iPhone 6 Plus i Apple Watch

    Napravio sam jedan pool, glasajte: http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=19932 EDIT: Ako neko vec glasao, neka to uradi opet, zaboraivo sam da stikliram opciju multi odgovora
  17. animaN

    iPhone 6, iPhone 6 Plus i Apple Watch

    Da javim svima. Lik sa Unboxing terapije (njemu treba isto jedna terapija) je uradio claim na naš prvi video :) Jer sam koristio ss iz njegovog snimka. Jednostavno mu se nije svidelo to što ga neko zeza ili se pronašao u tome, jer sam ja video materijala koncipirao tako da su šah mat za sve koje...
  18. animaN

    Shuttle XS35V4

    Mnogo mi se svidja! Nema nikakav zvuk, a fino radi ;) :wave:
  19. animaN

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Prelepo! :appl:
  20. animaN

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Ne pravite ovde offtopic, nisam znao da to moram da naglasavam, ima tema za to ;) Ovo je tema za video: I9C6N3tyZE0 :troll: :troll: :troll:
Vrh