Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Vise izgleda kao Win 7, nego kao osmica. Bukvalno se instant naviknes ako si navikao na sedmicu. Ok je sve, zadovoljan sam, sad jos samo da sacekamo i da vidimo kako ce je M$ plasirati na trzite, tj po kojoj cenu, posto cisto sumnjam da ce biti dzabe.
:wave:
Prićalo se Vule pre i da ti telefoni mogu da se saviju lako... 5s nije mali telefon, veoma je dugačak i pogodan da mu se tako nešto desi. Svaki put ide neka priča na tu temu. Smaraju te priče više...
@quryak
Pa tako kako si opisao ce i Note 3 da zvekne (može ali i ne mora), nece da se savije i...