Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Steamroller
Nadam se da ti je jasno da je na globalnom nivou u prvih 6 dana prodaje (guglaj koliko ih je prodato) prijavljeno Apple-u samo 9 savijanja od strane korisnika (9 telefona, 9 jedinica)? :first: a da ih je ukupno više savijeno nakon toga namerno nego slučajno.
To što ne kapiraš kako...
Evo, donesi mi bilo koji phablet, ne mora da radi, instant pravim kiflu od njega. Ako naiđem na neki neispravan, mogu da snimim klip čisto da vidite koliko mogu da izgledam opušteno na video klipu, da se smeškam i savijem očas posla taj neki uređaj. Onaj koji radi mi je baš idi0tski da savijam i...
Jeste slaba tacka, kada uzmes i nakrivis telefon iz sve snage prstima. Daj mi bilo koji telefon, da vidiš da se svaki krivi kad hoćeš :D Doduše neki lakše, neki teže, ali svaki. Jel ti tako koristis telefon, mislim, svaki dan ga tako savijas po malo krvnički kada ti je dosadno? :rotf:
U kojoj to...
Inače da, mislim da nisi u pravu. Ako klinci ulaze u radnju sa namerom da uništavaju telefon nasilnički (na stranu što nije njihov), to samo potvrđuje moju priču da se tako ne koristi telefon i da je idi0tluk otišao na sledeći nivo. Plus što nije baš par sekundi, nego jedva, i to ga nisu savili...
Pokušajte da zamislite da je levi ili desni džep u sredini, mnogo je bitnije ovde da se vidi gde ide ekran, a gde poleđina, tj kako ljudi koriste najviše.
:wave: