Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Uf procitah i da je JTD najbolji Fiatov motor :S
To teshko da ce bash tako da ide :) , teshko da ce Italijan uopshte da napravi dobar dizel motor, krenuvshi od Alfe iz 90-tih koje su fabricki troshile ulje pa nadalje :p
No opet mi se spava, pa odo :)
Diskusiju nastavljam sutra :p
@ Vule, ja...
Pre dva-tri meseca, nakon lepog druženja sa Razer Lachesis mišonjom, i nakon toga što sam shvatio da nisam Gamer niti ću biti, kupio sam sebi Logitech VX Nano miša.
Otkud sam se baš odlučio za miša koji je namenjen „Laptop“ delu tržišta?
Odgovor je vrlo prost: ni jedan jedini miš „većih“...
Nikad se nisam profesionalno bavio obradom fotografija, videa i ostalih cuda, ali dovoljno imam u ocima da kad sam uzeo iMac sa S-IPS panelom, da sam jednostavno pao na dupe kad sam video sliku. Po meni fantasticna, bez greshke.
Sad sam se vratio opet na TN i to na 19" :D i jbg, guram, ali ono...
Probaj pa cesh videti, inace prvi put sam cuo za to kod Vlade Proday-a, pa je onda animaN stavio, pa Big Joe i stvarno je sistem nenormalno brz (odziv na komande) , shto ce i doticni potvrditi ;)
:wave:
64 je ajd da kazem neki minimum ispod kog ne bih ishao. Evo recimo sad sam za sistem uzeo 2x160 GB Seagate i vezao u RAID1 i sistem je neverovatno zivahan ;). Do omasovljenja SSD-a nadam se da necu menjati kombinaciju :)
:wave:
Pa moze, ali recimo dodje ti da instalirash CS4 (koji sa svim dodacima zauzima kolko ocesh :)) i eto vec panike, a da ne pricam o ljudim koji se stvarno bave video obradom ko Big Joe npr, ima jedno 14 programa koje ne znam ni da procitam kako se zovu :D ali zato mesta jedu li jedu :D