• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Home-terasa Chieftec Mod :D

    Sa tolikim ventilatorima ima da levitira :d
  2. neSSa

    MSI AfterBurner

    Pa to je poslednja edicija, ima samo jedna nakon toga ali beta version, da li je neko koristio?
  3. neSSa

    MSI AfterBurner

    Nemam tu opciju uopste :(, ali tako je oduvek i bilo, tek kad ih skinem iz CFa pojavi mi se opcija za drugi GPU
  4. neSSa

    MSI AfterBurner

    To radi ali samo za jednu tj prvu grafiku a za drugu samo usage
  5. neSSa

    MSI AfterBurner

    Ne razumem te, druga kartica i jeste aktivna, ali na grafikonima ne mogu imati pokazatelj za obe, AB je 231
  6. neSSa

    MSI AfterBurner

    Jednostavno mi ne daje mogucnost monitoringa temperature druge karte a vrma pogotovo :(
  7. neSSa

    MSI AfterBurner

    Problem sa ocitavanjem temperature druge kartice u AB-programu, kod 7970 CF. Pa i dalje mi ne prikazuje u AB, vec aida64
  8. neSSa

    PWM fan extender

    Pa nije ti to bas preporucljivo, moj ti je savet da kupis ovo i regulises napon (12v/7v/5v) http://www.quietpc.com/gel-pwm-1-4-pwmcable
  9. neSSa

    ATi Catalyst diskusija

    Nisam primetio da je smanjen FPS, stuteringa def nema jer znam kako je uzasno izgledao Metro LL, sada sve klizi s'oprostenjem ko sa Nvidiom :D E sad nije da nije kad problem kad zakiva karta na 99%, ja imam vodeno pa ova druga za razliku od prve koja je oko 45c fura na 55c sto je velika razlika...
  10. neSSa

    ATi Catalyst diskusija

    Evo ovako Metro last, Criza poslednja nema studeringa ama uopste, starije igre tipa cod4 takodje extra (zbog dx9), hmm medjutim dolazimo do one varijante kako radi CF, pa ne dopada mi se sto bukvalno u svakoj igri druga karta zakiva na 99% a prva sara i uglavnom ispod 85%, sad mozete reci pa...
  11. neSSa

    ATi Catalyst diskusija

    Ahamm koliko sam te razumeo one ce raditi normalno samo nemaju tu novu podrsku kao igre novije generacije?
  12. neSSa

    ATi Catalyst diskusija

    Mene samo interesuje to sto nema podrsku za dx9, da li to znaci da neke stare igre koje imam instalirane necu moci pokrenuti?
  13. neSSa

    Project: The Wood Brothers

    Da li je ikada od LC opreme bilo kod nas i u kojoj meri, bas si vickast ;)
  14. neSSa

    Project: The Wood Brothers

    Sinda ovde mozes videti kako se to radi : http://www.youtube.com/watch?v=mHpreTceVpw
  15. neSSa

    JA90 (23)

    :birthday::micri:
  16. neSSa

    Temperature za gpu

    Mnogo, toj moj stari komp, sada imam druge GPU, ali poprilicno skup sport :)
  17. neSSa

    Temperature za gpu

    Pa za zabavu, sve tri onako slepljene su isle do 100c, zato je voda ucinila svoje :)
  18. neSSa

    Project: The Wood Brothers

    Da li mi se cini ili cev na vrhu ka rezervoaru nije paralelna sa topom kucista, inace pozdravljam upotrebu plaxi cevi, izuzetno cist izgled koji ce pretpostavljam upotpuniti bojenom tecnoscju?
  19. neSSa

    Temperature za gpu

    otvori stranicu kucista i uperi taj 80mm fan u kartu, ako ti je za utehu jedan od mojih starijih sistema :D
  20. neSSa

    Phanteks Enthoo kuciste

    Kuciste je prelepo i po meni lepse dizajnirano od 900d, svidjaju mi se odvojene komore kao sto ih je imao 800d, gde smatram da je 900d podmasio, ali ljudi i meni sa mojim silnim radijatorima itd pa je preveliko, cime bi ste ga vi napunili da kada pogledate konfu ne izgleda prazno i smesno...
Vrh