• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Lian Li predstavio PC-D600

    Igleda da sam trebao da patentiram "CubeX" :D
  2. neSSa

    Project: SoulReaper

    Fantasticno izgleda, svaka cast na ulozenom radu sa limom, ali ima jedno tehnicko resenje koje mislim da si lose odradio, a to je dva bocna ventilatora koja usmeravaju vazduh ka zidu napajanja.
  3. neSSa

    Fractal Design Arc Midi R2

    Ja nisam naveo da li trebaju da budu vece ili manje zbog provetrenosti napajanja itd, cenim da bi u estetskom smislu doprinelo (a sigurno ne bi kostalo vise) da budu iste bez obzira na velicinu ;)
  4. neSSa

    Project: SoulReaper

    Definitivno jako mnogo detalja za tako sitan print i definitivno bela pozadina :)
  5. neSSa

    Fractal Design Arc Midi R2

    Steem, pogresno si me razumeo, mogu ja i da napravim i da nabavim i da isecem i izmenim, to sam vec dokazao, poenta je da to treba fabricki da bude tako jer sam misljenja da bi bilo lepse za oko ;) Iance posto trenutno radim projekat sa XL R2, zaista extra kuciste, ali nogice su totalni krssss...
  6. neSSa

    Fractal Design Arc Midi R2

    Bravo Steem, lepo si ti sve objasnio, nekoliko prozvoda FD sam propustio kroz ruke i zaista su dobri, ali ne mogu da im oprostim razlicite nogice napred i nazad nikako, kao esteta i covek koji zivi od ociju ovo smatram manom, mogli su da prilaogde filter i oko filtera univerzalnim i istim...
  7. neSSa

    Gigabyte Z87X-OC

    Ahhh sesti me na moju staru x58a-oc, koja je bila ludacki dobra, ako ne i najbolja ploca za tu platformu
  8. neSSa

    TT Kandalf >> Rising Phoenix

    :talas:
  9. neSSa

    PCAxe QuietPC naručivanje

    Izvinjavam se sto ja odgovaram ali jedva sam nagovorio brata da napise neki post dok smo bili zajedno danas. Sa cenom i svim ostalim oko porudzbine kod Steema :), nema sanse za makro fotku pre vikenda jer tada idem kod burazera a ovo uglavljujemo u njegovu novu zverinu :d
  10. neSSa

    Emmi nedeljna akcija

    Da sam sacekao ovaj popust, platio bi plocu celih 500din jeftinije :rotf:
  11. neSSa

    TT Kandalf >> Rising Phoenix

    Heheh, uspeo si, daje neke fotke?
  12. neSSa

    Water cooling gallery

    Hehe, ne otkrivaj tajne planove, to je vec 25% gotovo, naravno finansije su uvek problem pa se razvlaci.... Da vidis kad pocnem tek Dimastech da radim :D
  13. neSSa

    Water cooling gallery

    Bez tvoje pomoci nista :)
  14. neSSa

    Water cooling gallery

    Hvala, kratak je bio rok, imao sam jos nekih ideja ali i ovako je ispunio ocekivanja, bice narednih prilika za te ideje :)
  15. neSSa

    Water cooling gallery

    I naravno pobednicki LC mod :)
  16. neSSa

    Water cooling gallery

    Pa ja vodu furma radi tisine a ne radi zestokog OCa, inace nisu na def bas vec na 1050, sa def naponom ;) Mogao bi da napravim organizaciju NON OC :rotf:
  17. neSSa

    Vodeni blok za ASUS P8Z77-I Deluxe

    Ovo nesto na moj racun :d Apsolutno, sitno ali dinamitno :rotf: Gdi je taj projekat? Ono sto moram da navedem je da se naponska ove ploce zaista ne greje, osim verovatno u nekom extremnom OCu, ali toliko da bas mora vodeni blok....:cool:
  18. neSSa

    Water cooling gallery

    Pa kakve bi bile, odlicne, ali posto ja ne OC-ujem, smesne u svakom pogledu. Inace zaista i mogu da potvrdim da svi ali svi radijatori koje sam imao, a bilo ih je dosta, mnogo bolje rade van kucista nego u kucistu sto je i normalno, ali ne znam kad cu ponovo raditi neko kuciste osim za moding...
  19. neSSa

    Water cooling gallery

    Eeeee neje "gangnam" vec "SS" style :)
  20. neSSa

    Water cooling gallery

    Nova igracka :D
Vrh