• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. animaN

    PCAxe Odeca (REVOLUCIJA)

    Duka legendo, samo ce jedna biti. Iako je ta Plava najslicnija PCAXE boji logo-a, veruj mi na rec da bi se smorio prvi put kada je malo isflekas. Tamno plava, pala je odluka, videces kako ce izgledati kada stigne probni dux. :wave:
  2. animaN

    PCAxe Odeca (REVOLUCIJA)

    Pitacu za mere ne brinite, na kraju krajeva, ja cu uzeti jedan probni za sebe, objasnicu detaljno moje mere, pa cemo se ravnati prema tome, ali cu im svakako traziti i dimenzije po kojima prave i sl. :wave:
  3. animaN

    PCAxe Odeca (REVOLUCIJA)

    Mocice velicine, ne brinite nista. Za tebe gonzo imam da iscimam posebno ako treba.
  4. animaN

    PCAxe Odeca (REVOLUCIJA)

    Ljudi, Okvirna cena je oko 20 eura. Cena je data za duks od debelog futera (materijal za dukseve) sa zipom i kapuljačom koja je postavljena osnovnim materijalom. Model ima i rupu za palac na ranfli (tražio sam ovo, mnogo je cool zimi ;)). Boja duksa će biti tamno plava (Jeans3) - pogledajte...
  5. animaN

    PCAxe Odeca (REVOLUCIJA)

    Da, ali ov de se shije 20 duxeva, rucno, viskok kvalitet, custom, tri sloja i sl... Ne tupite sada, javljam kada budem imao detaljnije informacije. @Dexter013 Nemam predstavu stvarno, javicu sta i kako cim saznam...
  6. animaN

    Da li ste znali?

    :D Imali su AGP i PCIe plocu, ali ovo sto ti trazis tesko da ce da moze, znam da se salis, ali to ni u sali ne moze :D http://www.asrock.com/mb/via/4coredual-sata2/ :wave:
  7. animaN

    PCAxe Odeca (REVOLUCIJA)

    Bio sam danas da razgovaram sa ljudima na ovu temu. Minimum je 20 komada, tako da Vam uskoro saljem link, a u ponedeljak-utorak bih trebao da saznam cenu. I napred i nazad ce ici flok stampa (to je skoro pa neunistivo, tj obicno se pre raspadne sam duks nego ta stampa) , i rekao sam im da nam...
  8. animaN

    IT rečenice koje niko ne izgovara

    Power Computing Advanced eXtreme Enthusiasm
  9. animaN

    PES 2015

    Uskoro - necu nista da Vam pricam, ali ce Vam se svideti :) Pokrecemo nesto novo na YT kanalu :)
  10. animaN

    PCAxe Odeca (REVOLUCIJA)

    Idem sutra da proverim koliko bi kostalo sve, icicemo verovatno na duks sa kapuljacom na otkopcavanje, kao i na kvalitet. Drzite se dobro za dupe ako budete iskulirali kvalitet :) Imam rno na belo ko se sve javio, juricu vas do kraja zivota, buhahahaha! :sekira:
  11. animaN

    Project Ultima [Build log]

    Nije bitna tu oprema, u tvom video materijalu je dobro sto si sve lepo objasnio, to je ono sto ima veliku vrednost, to je bitno, ali ja mislim da mogu jos bolje, tj potrudicu se da bude tako :cool: :wave:
  12. animaN

    Project Ultima [Build log]

    Bravo Igore! Uskoro i ja to treba da radim za PCAXE kanal, pa cu morati da zasenim ovaj tvoj odlicni video :D :wave:
  13. animaN

    IT rečenice koje niko ne izgovara

    Desilo se pre 5 godina, ceo PCAXE mod tim je bio banovan na 3 dana zbog bahatosti jdnog moderatora - hteli smo tako da pokazemo da niko nije iznad sistema. :wave:
  14. animaN

    InfoGamer 2014

    Jel bio neko sa PCAXE foruma? o59YUWhbkh8 :wave:
  15. animaN

    Da li i sta trenirate?

    Nije nego nemamo pasulj da pogledamo da li si na tapatalk-u ili nisi, napisi da ne mozes da vidis. P.S. Hejteru! :D :wave:
  16. animaN

    Da li i sta trenirate?

    Pa piše u naslovu video klipa jbt :rotf:
  17. animaN

    Da li i sta trenirate?

    Ovaj lik da skoči sa petog sprata na beton, ništa mu ne bi bilo :rotf: Kakva zver...
  18. animaN

    IT rečenice koje niko ne izgovara

    Ovo stvarno niko nikada nije rekao :first:
  19. animaN

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Odličan skeč :D 8F9jXYOH2c0
  20. animaN

    Zanimljive fotografije [2014]

    Na medjunarodnim poslovnim sastancima nepoznavanje engleskoj jezika je blago receno uvredljivo, osim ako nisi neki sheik ili tako nesto, e onda te boli uvo ko ce da se uvredi :rotf:
Vrh