• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Za sad no name mod ;)

    Srecno, bice zahebancije oko napajanja, i to najvise oko kablova za GPU koji idu odozgo (smetace gornji poklopac), ispravi me ako gresim?
  2. neSSa

    Koje kuciste polozeno ?

    Kvalitetna HTPC kucista su uvek bila skup, ako hoces kvalitet i funkcionalnost onda moras da dresis kesu :D http://www.itsvet.com/proizvod/chieftec-hm-02b-op/comp_comp_case/48/852 http://www.fractal-design.com/home/product/cases/node-series/node-605...
  3. neSSa

    Rudarenje/Mining/Bitcoin

    Sve OK :wave:
  4. neSSa

    Rudarenje/Mining/Bitcoin

    Kome bas to treba, nije skupo...
  5. neSSa

    Rudarenje/Mining/Bitcoin

    To imas da kupis i ovde: http://www.kupujemprodajem.com/Extenderi-riseri--9427661-oglas.htm?filter_id=542300
  6. neSSa

    Rudarenje/Mining/Bitcoin

    Imas PP
  7. neSSa

    Izvučeni dobitnici prvog PCAXE forum giveaway-a

    Cestitke svim dobitnicima :sekira:
  8. neSSa

    Projekt " R.O.G Reactor "

    Svaka cast, odlicno napreduje :sekira:
  9. neSSa

    Moj prvi PC Mod "BIOHAZARD"

    Bas lepo, jesi nabavio blok i koji za 280?
  10. neSSa

    Rudarenje/Mining/Bitcoin

    Zamolio bih sve dobre ljude ako kojim slucajem imaju jedan extender "16x - 16x" viska, da me kontaktiraju, hvala puno :wave:
  11. neSSa

    Rig gallery

    Prosto covek ogladni uz ovakav hardware, lepo druzenje uz lepu kartu :)
  12. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Inace imam i nacrte od nuklearke, koliko bi to moglo da vredi :rolleyes:
  13. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Posle uplate na devizni racun samo proizvod :D Znao sam da sam negde pogresio :d
  14. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Hvala drugari, zaista se trudim da sve sto radim bude vrhunski, ima ovde jos dosta posla, 3,5 rack je ispao savrseno ali sam zabo mere na 5,25 sto treba popraviti i jos neke sitenice, nemam mnogo vremena ovih dana ali se nadam skorijem editu ovog builda :wave:
  15. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    I da zacinimo :d
  16. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Hehe zar je neko sumnjao u mene :d Evo malo fotkica,zamalo pa gotovog projekta :D
  17. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Evo nastavka radova :)
  18. neSSa

    DDR4 stize!

    On je vec proizveden, ali podrsku za isti dolazi sa njim... Ma nije mem preskupa, moze se priustiti kome treba, a kolika ce biti ddr4 kad se pojavi, pa pretpostavljam oko 150-200e za oko 8g (koliko je i bila ddr3) Pitanje je koliku ce revoluciju napraviti sam ddr4, kao sto nij PCIe 3.0...
  19. neSSa

    Home-terasa Chieftec Mod :D

    Svaka cast za mirnu ruku, a sad imas najveci prozor u kraju :D, staklo je tesko, jeste da ce ucvrstiti ali tu i ne treba neka cvrstina...
  20. neSSa

    Moj prvi PC Mod "BIOHAZARD"

    OK, znao sam ali kako znati koji ima a koji ne :d 2k je dosta novca, ceo "SS-black" me je izasao 3500din, mada sam ga ja rastavljao pa nosio na pvc, i covek je profi, ima celu radionicu itd. izmedju ostalog i sam si se uverio. Kod njega sam farbao i "CubeX", necu ga menjati :d
Vrh