• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Display Port i 3x(2560x1440)res

    Aj ovako, probao sam celu operaciju osim DP, doduse sa jednim monitorom. Kada ubodem u bilo koji od DVI izlaza bilo da su I ili D (dual DVI kabl) dobijam 2560x1440, e sad ne znam da li je moguce da poteram to isto kroz oba istovremeno jer mi za taj test treba jos jedan monitor :cool:?
  2. neSSa

    Display Port i 3x(2560x1440)res

    Hmmm sad razmisljam pa ja imam dva DVI i jedan DP kontektor, to znaci da svaki od njih moze da isporuci ovu rezoluciju, jedino sto ne znam je da li oba DVI porta mogu istovremeno da daju 2560x1440 i treci kroz DPI i da sve to radi istovremeno?
  3. neSSa

    Display Port i 3x(2560x1440)res

    Ma ja i imam dve karte CF r9 280x je u pitanju, mislis da mogu da bodem drugi monitor u drugu kartu? Pitam ovo jer sa 7970 su morali svi monitori da budu ubodeni u prvu. Bitno mi je da mogu da pokrenem AMD Eyefinity u max rezoluciji ovih tri monitora?
  4. neSSa

    Display Port i 3x(2560x1440)res

    Ahham, pa kako da poteram onda tri ova monitora na punoj rezoluciji, neka sugestija?
  5. neSSa

    Display Port i 3x(2560x1440)res

    Eeee to, hvala, ova mi je info trebala. A stp se toce GPUa terace one bez problema tu rezoluciju. U trenutku sam se nesto prepao da li cu moci da realizujem planove oko nastavka builda (3xdel 2713 u portret modu) ali sada si me ohrabrio. Samo jos da potrazim i kupim kabl :) E sad jedno...
  6. neSSa

    Display Port i 3x(2560x1440)res

    za HD res nije problem, ali sa ovim vecim jeste, zato i pitam ovde ako je neko bas to koristio i ima prilike da proba (ili je iz BGa a ima kabl pa mi pozajmi) kako god samo da dodjem do resenja i odgovora, jer na netu nema mnogo toga a svrbi me nedoumica :)
  7. neSSa

    Display Port i 3x(2560x1440)res

    Drugari potrebno mi je da kroz standardni DP proteram ovu rezoluciju, znam da je teoretski moguce ali... Monitor je Dell u2713 i ima prikljucak za DP, karta je Asus r9 280x i takodje ima DP, posto nemam ovaj kabl za probu da li je neko to pokusavao i da li funkcionise? Druga opcija je...
  8. neSSa

    [Hlađenje] Cooler Master Eisberg 240L

    onda ti je dovoljan samo 480rad ali sa ventilatorima (stim sto je mogao da zavrsi i Eisberg 240rad), blok potrazi na EKWB koji odgovaraj tvojoj karti tj full cover wb, dokupi fitinge i creva i to je to http://www.coolingconfigurator.com/
  9. neSSa

    [Hlađenje] Cooler Master Eisberg 240L

    Da destilovana voda, ako koristis bez ventova moc disipacije se drasticno smanjuje, daj neku fotku i napisi sta planiras hladiti?
  10. neSSa

    [Hlađenje] Cooler Master Eisberg 240L

    Kolicina i velicina radijatora (njihova moc disipacije toplote) treba da bude proporcionalna hladjenim telima, tako da ako imas 2xGPU i 1xCPU hladjen vodom onda ti trebaju oba radijatora, da punjenje sistema je patnja ali se trud isplati... Ja sam sistem napunio spricem ;)
  11. neSSa

    [Hlađenje] Cooler Master Eisberg 240L

    XTX 480 rad za samo 35e, pa to je ludilo dobra cena, nek te lepo sluzi, koji te "detalj" interesuje?
  12. neSSa

    Rudarenje/Mining/Bitcoin

    http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=02&dd=04&nav_id=808054
  13. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    moj drugar Enzo...:D
  14. neSSa

    [Mod] Thermaltake Spedo - MegaSkot-Aquatic

    Svaka cast i bas lepo sto si se obreo u LC-u, promeni covek pogled na sve ovo oko racunara kad pusti mlaz vode krzo njih :D Naravno bas lepo sto su ti i ostali majstori pomogli, sve najbolje i nek te lepo sluzi!! Inace 2x360 je overkill za samo jednu kartu i CPU tako da ce to biti prava stvar...
  15. neSSa

    Cosmos Water cooling

    Rekoh ti ja da se na petljas sa tim NB blokom, ali ajde ispunio si sebi cef, zasto nisi podigao vise taj RES (do RADa)? Blok si pre upotrebe trebao da otvoris i ocistis, ne mozes znati sta je sa njim radio prethodni vlasnik, ali to sa srafovima za njega je gotovo ne moguca misija, jer cak i da...
  16. neSSa

    SBB povecava brzine...

    Evo prvi peh, drugi dan bez neta (navodno veliki kvar na Vracaru), kad god sam pozvao govore kako ce biti reseno i ekipe su na terenu, sve dok se jedan od operatera veceras nije udostojio i odgovorio nakon mog pitanja "pa gde su te ekipe da se nisu pretvorili u kockice leda vec dva dana na...
  17. neSSa

    chieftec ix-01b HTPC mod

    Super, kad budes ubacio novi proc odradi i neki test i postavi PS ako ti nije problem, hvala :)
  18. neSSa

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Upravo tako, ni u EU ne cvetaju ruze, da li zbog zime ili neceg drugog ne znam ali skupili se ovi iz AMD tabora pa ne mogu da proizvedu dovoljno ;) Ali i ti koji donesu zacepe daleko preko onog sto bi bila njihova normalna zarada :cool: + nema garancija :D
  19. neSSa

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Strasno, ne smem ni da zamislim kakvu bi cifru mogao sada da lupim za ove moje 7970 na vodi... ono kao trebaju mi stan i auto pa ko voli nek izvoli :d:rolleyes: PS i zaboravih prvo mi uplatite na racun obavezno ili nista od karti ahahahaha
  20. neSSa

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Ovo vec postaje sizofrenija :eek:
Vrh