Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Mislio sam npr na Quad CF ili SLI sa napajanjem od 1Kw, sto je prakticno i zauzima manje mesta sa razumnijim hladjenjem. Dakako je bolje imate 4 odvojena GPUa ali to zahteva vise ulaganja, vece zagrevanje i jako bitno vecu potrosnju elektricne energije
Nisi me razumeo, hteo sam da kazem da tek sa pojavom sledece generacije dual GPU resenja ova karta ce biti isplativo resenje, tj. kad cena padne na razuman nivo
@ZOMBI Primecujem dva razlicita dizajna (sa i bez mrezice), pitanje je hoce li biti tog vodenog bloka ili ne?
Upravo o tome i pricam, kome ovo treba kad za manje pare imas dve r9 290x koje ce pojesti ovu jednu za dorucak, osim po potrosnji struje... samo stvar prestiza koju ce neki hteti iskljucivo iz tog razloga. Sto se tice Srbije da,ovde je malo ljuci koji ce ovo kupiti cisto da se poigraju, ali...
bila je manja razlika, ~200, pritom je ova i dalje skuplja nego li dve 290x sto je apsurd
Pa mozda neko i hoce iz fazona moj je naj...pa sta vec od sufixa, ali vecini ne pada napamet, samo sta treba tu shvatiti, da ne treba kupovati skupe proizvode? 99% gradjana sveta je nece kupiti bas iz...
sve je super, dizajne necu komentarisati, bice ovo mocno parce hardwarea ali cena.... pa dokle vise, hoce li svaka naredna serija biti sve skuplja i skuplja i tako u nedogled, zasto je naslednik 7990 za citavih 50% skuplji???
Lagano ali sigurno, posto koristim mogu da dopunim onim sto mislim da fali tako da su usledili ove sitnice, centralni nosac da bi ipak bila cvrsca jer vodeni blokovi su teski po 1Kg svaki, bocni nosaci za 120mm ventove i nosac prekidaca (naravno Vandal RED :D )